Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #117 Vermilion Gym | Yoi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptySob 14 Mar 2015, 20:46

Po wejściu go gymu przywitał cię jeden z pomocników lidera, ubrany w stylu wojskowym zasalutował krótko i podprowadził cię na miejsce. Surge stał przygotowany na swoim miejscu, wypuścił swojego Voltorba na twój widok.
- Witaj. Mam nadzieję że jesteś gotowy, bo na tym polu bitwy nigdy nie jest łatwo.
Powiedział krótko a jego pomocnik dał znać do rozpoczęcia walki.

#117 Vermilion Gym | Yoi 250px-Vermilion_Gym_Battlefield
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyNie 15 Mar 2015, 20:03

Każda walka jest trudna, zależy tylko jak potrafi się wykorzystać słabsze punkty rywala. Ja jestem gotów się z Tobą zmierzyć. Pokaż się Skorupi. Dobra czas zacząć, zacznijmy od Leer, by wpłynąć na jego statystyki, których zmiana pomoże nam w dalszej części walki. Arena jest prosta, dlatego nie możemy kombinować. Użyj szybko jeszcze Acupressure, a następnie przechodzimy do ofensywy. Najlepszą obroną jest podobno atak. Tak też zróbmy i pokażmy, że o tym wiemy! Może na początek wyraźnie pokaż, że nie będzie to łatwa walka używając Knock Off. Rywal nie złoży łatwo broni, musimy być na to gotowi, wykorzystajmy to, że może chcieć zaatakować i użyj Iron Tail, by odbić piłkę jak zawodowy bejsbolista prosto przed siebie, może będziemy mieć szczęście i walnie w ścianę dodatkowo cierpiąc? Byłoby w sumie ciekawie. Ale koniec gadania, czas na następny ruch, sprezentuj mu Poison Sting, a może przy odrobinie szczęście zatrujemy rywala. Przydałoby się, oj przydało. Następnie nie czekaj, co się będziemy użyj... Pin Missile, nie możemy zwalniać tempa, lepiej szybkie ataki, niż zostać trafionym, wybić się z uderzenia i dać przejąć inicjatywę rywalowi. Potem zbliż się do rywala i pokaż mu ząbki. Wiesz dokładnie o co chodzi, pokaż mu swój Bite, po którym będąc blisko postaraj się wypierwiastkować w ścianę rywala za pomocą Iron Taila. Rundę zakończ gustownym Knock Off A jakby inaczej! - powiedziałem, wydając pierwszą taktykę, dając szansę pierwszemu Pokemonowi. Czy się sprawdzi? Pozostaje czekać. Najwyżej skorygujemy błędy, jeżeli będziemy mieć okazję.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyWto 17 Mar 2015, 16:29

Szło dobrze. Skorupi dawał z siebie wszystko i jego ataki były nawet dobre. W pewnym momencie też jego uniki poprawiły się, dostosowując się do rytmu ataków Voltorba. Widać było że Surge nie jest zadowolony...

Skorupi 51% | Unikliwość 110%
Voltorb 40% | Obrona 95%
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyPią 20 Mar 2015, 11:59

[i]Zacznij od Acupressure. Później przechodzimy do działań ofensywnych. Najlepszą obroną jest atak. Pograjmy z nim z ping ponga, tyle, że on będzie piłeczką. Użyj Iron Tail i miotnij go gdzieś, by poczuł ból. Następnie zastosuj kolejny ruch. Ciekawe, co powie na Pin Missile. Ucieszy się? Wątpię. Ale cóż, nie on ma być zadowolony. Później postaraj się skutecznie użyć Leer. Co dalej? Jasne, że wiesz co. Czas na Poison Sting. Może w końcu z dobrym skutkiem. Może się zatruje ta piłka? No właśnie piłka. Trzeba nią grać Skorupi. Spróbujemy ryzykownie. Użyj Leer Wiem, że odsłaniasz się tym na wrogie ataki, ale trzeba próbować. Następnie nabiegnij na rywala, sygnalizując zastosowanie ruchu ogonem, a ugryź go Bite. Pokaż mu ząbki. Zasmakuj . Potem wywal go od siebie Iron Tailem. Przezorny, zawsze ubezpieczony. Bez ryzyka, bez zobowiązań. Na koniec ponowne Leer. Jezu ile my mu damy okazji, ale jak się uda, będzie słabszy.. A zakończ rundę Iron Tailem i wybij go jak najwyżej się da. Niech uderzy o dach i o ziemię.! - powiedziałem uśmiechając się. Szło dobrze, ale zobaczymy.. Trzeba być czujny.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyWto 24 Mar 2015, 15:10

Walka zakończyła się w niespodziewany sposób - Skorupi poradził sobie koniec końców z Voltorb'em dosyć łatwo, ale zaraz po walce sam padł nieprzytomny.

Skorupi FNT +0.7lvl +10% Sp. Attack Limit
Voltorb FNT

Kolejnym rywalem okazał się być Magnemite
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyWto 31 Mar 2015, 17:36

-Świetna robota Skorupi. Czas na Ciebie kolego, pokaż się Charmander. Zacznijmy od jego statystyk. Growl będzie idealne na początek. Zacznijmy od tego i szybko przejdźmy do Focus Punch. To ryzykowne, i będę polegał na tobie, musimy robić to tak, by rywal nas nie trafił i żebyś zebrał moc i wysłał go w podróż dookoła sali. Myślę, że to dobra opcja, co o tym sądzisz? Później Scratch, pokaż mu jakie pazury ma wojownik twojego pokroju, przejdźmy szybko do użycia SmokeScreen by zmylić rywala, co da nam szansę na użycie Ember. Później znów Growl, dla nas lepiej, a następnie wyciągnij się tak, by być jak najbliżej i wyczekaj rywala. Gdy spróbuję zaatakować odchyl się i skontruj Metal Claw Staraj się być konkretny i atakuj pewnie. Nie bój się rywala, zabaw się i bądź pewny. Następnie zaatakuj z dystansu Ember, całą rundkę zakończ.. Focus Punch - wydałem polecenie do ataku i obserwowałem co się wydarzy. Albo tak, albo tak.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptySro 08 Kwi 2015, 22:26

Pomysł z Focus Punch'em nie był zły - jednak Magnemite przerwał to trafiając Rollout'em. Scratch nie robił mu prawie nic, a metal claw jeszcze mniej. W między czasie Charmander obrywał i to dosyć ładnie od swojego rywala. Ember niby ratowało sytuacje, ale nie aż tak jakby chciał tego ognisty pokemon. W dodatku ostatni Focus Punch też nie wypalił.

Charmander 41%
Magnemite 56% | Celność 95% | Atak 95%
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyCzw 09 Kwi 2015, 18:58

Dobrze Ci idzie, ale nie poddajemy się. Zacznij od SmokeScreen, by zmylić rywala i dać nam czas. Na co? Ty doskonale sobie zdajesz sprawę, że zasłona dymna, da nam czas na zebranie energii i może tym razem Focus Punch zadziała i przyniesie nam powodzenie. Nie wychodząc z uderzenia, zaraz po tym potężnym ruchu spróbujemy podgrzać atmosferę używając Ember. Skoncentruj się, to nie będzie łatwa walka, ale czy jakaś jest łatwa? No pewnie, że nie. Dobra, czas na Growl, b później wyprowadzić znów Ember. Miejmy nadzieję, że twój gorący temperament ostudzi zapędy rywala. Naszą rundę skończmy potężnym Focus Punch- wydałem polecenie obserwując wszystko co się wydarzało na polu walki. Mam nadzieję, że taktyka się sprawdzi. Bądźmy dobrej myśli.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyCzw 09 Kwi 2015, 20:14

Focus Punch stał się przewidywalny i Magnemite negował go za każdym razem, wiedząc co się święci. Tym razem runda zdecydowanie na korzyść lidera...

Magnemite 23 % | Celność 90 % | Atak 90 %
Charmander FNT + 0.4lvl
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyNie 12 Kwi 2015, 12:58

Spisałeś się dzielnie. Odpocznij. Pojaw się Gliscor. Nie owijając w bawełnę pokaż mu swoją moc. Zacznijmy od Feint Attack Następnie złap rywala i wznieś się z nim w powietrze. Opadając upuść rywala dodając mu a sam wyląduj na nim asekurując się ogonem. By uderzenie całe odczuł rywal, nie ty. Później na spokojnie zbierz się do następnego ataku. Użyj na nim Aqua Tail by odrzucić rywala najlepiej w kierunku ściany. Wtedy nie czekając długo zbierz w sobie energię i zaatakuj Stone Edge. Nie zwalniając tempa przejdź do kolejnego ruchu, co powiesz na Knock Off? Poczęstuj tym rywala. Po tym zobaczymy co rywal zrobi. Staraj się kontrolować przebieg walki i dobrze się ustawiać. - powiedziałem do pokemona
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyPon 13 Kwi 2015, 19:27

Ta walka była tak jednostronna jak tylko mogła być, Gliscor nie potrzebował wiele czasu żeby rozprawić się z rywalem. Lider wypuścił swojego ostatniego pokemona

Gliscor 92% [+0.2lvl ; +10%sp attack limit]
Raichu 100%
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptyWto 14 Kwi 2015, 19:53

Popatrzyłem na pole walki przyglądając się dokładnie temu co się dzieję. Wiedziałem, że to wymagający rywal. Cóż. Trzeba próbować.
Zacznijmy od tego, że użyjemy Sand-Attack. Za próby nie karzą, ale może nam to pomóc. Oby. Następnie usiądź jakby na swój ogon. Napnij się jak sprężyna, a następnie wybij i poczęstuj rywala Acrobatics. Nie czkeając długo przejdź do kolejnego ataku, którym będzie atak zębem. Może Fire Fang? Powinno się nadać. Następnie podnieś się i wzleć do góry. Nastaw się i przygotuj do ataku. Następnie wykonaj ruch, który już raz użyłeś. Stone Edge to nasze kolejne posunięcie. Bądź dzielny, bądź odważny. Następnie skorzystaj z Knock Off. Nie zwalniając tempa może zaatakuj Fury Cutter, a naszą rundę skończymy z hukiem korzystając z Aqua Tail - wydałem polecenie swojemu podopiecznemu, czekając na rozwój sytuacji.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi EmptySro 15 Kwi 2015, 11:24

Przewaga siły robiła swoje i starcie nie trwało długo. Elektryczne ataki Raichu nie działały a Gliscor uderzał w niego z dosyć sporą mocą.

Gliscor +0.5lvl +10% sp attack limit

- Brawo, świetnie się spisałeś. Powodzenia w kolejnych salach, żołnierzu.
Powiedział Surge, wręczając ci nagrody za wygraną.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#117 Vermilion Gym | Yoi Empty
PisanieTemat: Re: #117 Vermilion Gym | Yoi   #117 Vermilion Gym | Yoi Empty

Powrót do góry Go down
 
#117 Vermilion Gym | Yoi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #034 Vermilion Gym | Celestia
» #169 Ajra || Vermilion Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: