Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #130 Sunnyshore Gym | Szkot

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyNie 12 Kwi 2015, 21:31

Wkroczyłaś na pole walki i lider był już gotowy po drugiej stronie, wypuszczając Luxray'a. Pora na starcie!
- Mam nadzieję że jesteś gotowa, bo ta walka nie będzie w żaden sposób podobna do poprzednich.
Powiedział a jego pokemon zawarczał.

#130 Sunnyshore Gym | Szkot 250px-Sunyshore_Gym_Battlefield
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyPon 13 Kwi 2015, 21:37

Przybyłam na arenę rzucić wyzwanie liderowi. Kiedy zobaczyłam jego Pokemona zmarszczyłam delikatnie brwi.
- Oczywiście! Jestem gotowa spróbować swoich sił!- powiedziałam pewnym siebie głosem sięgając do torby po kulę z moim Beldumem- Rhys, przyszedł czas na naszą pierwszą walkę! Rozpocznij walkę od użycia Iron Defense dzięki czemu ataki przeciwnika nie będą Cię tak bolały! Następnie szybko przejdź do wykonania Zen Headbutt! Będąc jeszcze blisko swojego przeciwnika Take Down prosto w szczękę Luxraya! Postaraj się uniknąć ciosu naszego przeciwnika, tak by mieć czyste pole do ponownego zaatakowania Zen Headbutt! Nie poddawaj się, Rhys! Ponownie użyj Iron Defense, a następnie zwódź naszego przeciwnika unikami w miarę twoich możliwości! Teraz przygotuj się by uderzyć w elektrycznego Pokemona Take Down wykorzystując masę swojego ciała przygnieć go do podłoża! Będąc na przeciwniku skup się i staranuj go Zen Headbutt! Kiedy Pokemon lidera będzie chciał Cię zaatakować wykorzystaj Zen Headbutt do zablokowania uderzenia, a następnie szybko przejdź do wykonania po raz kolejny Take Down! Świetnie sobie radzisz Rhys! Pokaż mu na co Cię stać!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyWto 14 Kwi 2015, 15:10

Mały wachlarz ataków Belduma był problemem, Luxray po chwili był w stanie przewidywać co się zaraz stanie, co utrudniało walkę. Pokemon lidera zyskiwał coraz większą przewagę, co nie wróżyło zbyt dobrze. Szczególnie kiedy okazało się że Luxray ma w arsenale Fire Fang, który poważnie dał się odczuć twojemu pokemonowi. Po heroicznych staraniach Beldum'a, walka jednak skończyła się wygraną Luxray'a, który - choć trochę oberwał - był w dosyć dobrej kondycji do kolejnej walki.

Beldum FNT +0.75lvl
Luxray 54%

- Muszę przyznać, twój wybór na początek był dosyć ciekawy, ale chyba nie doceniłaś mojego pokemona. Mam nadzieję że jesteś przygotowana lepiej, bo mój Luxray jest daleki od końca swoich zdolności.
Powiedział lider a Luxray machnął groźnie ogonem
- Luuuxxx...
Zawarczał w postawie bojowej, oczekując kolejnego rywala. Zdecydowanie byłaś w ciężkiej sytuacji, z której uciec z sukcesem mogło być ciężko...
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptySro 15 Kwi 2015, 18:38

Wróciłam do kuli swojego Belduma po czym zastanowiłam się jakiego Pokemona wybrać jako kolejnego.
- Morrigan, twoja kolej!- rzuciłam przed siebie kulę z Zoruą.- Morrigan zacznij walkę od użycia swojego Leer po czym zatrzymaj atak przeciwnika przy użyciu Grass Knot! Kiedy będzie spętany przez liany szybko podbiegnij do Luxraya uderzając w niego Shadow Claw! Musimy uważać na naszego przeciwnika, ze względu na jego wyszkolenie. Ale nie poddamy się! Następnie uskocz przed atakiem naszego przeciwnika, a kiedy będzie przygotowywał się do zaatakowania Ciebie użyj swojego Scary Face po czym szybko Fury Swipes! Nie pozwól naszemu przeciwnikowi wyprowadzić w twoją stronę skutecznego ataku, tak więc zablokuj go po raz kolejny Grass Knot! Teraz moja mała podbiegnij do przeciwnika skacząc co jakiś czas to w prawo, to w lewo chcąc go trochę zmylić, a gdy będziesz blisko elektrycznego Pokemona zaatakuj Hyper Voice! Miejmy nadzieję, że głośny ryk go na chwilę ogłuszy dzięki czemu będziesz mieć spore szanse na zaatakowanie celnym Shadow Claw! Pokaż mu, że mimo niewielkiego wzrostu nie może Cię lekceważyć. Szybkim skokiem uniknij ataku naszego przeciwnika po czym, po raz kolejny użyj swojego Leer! Kiedy Luxray będzie blisko Ciebie ponownie wykorzystaj swój Scary Face by nieco przestraszyć przeciwnika, a następnie drapnąć elektrycznego Pokemona w pysk dzięki Shadow Claw! Szybko wykorzystaj swój Grass Knot by odrzucić Luxraya od siebie, a kiedy będzie chciał się do Ciebie zbliżyć użyj ponownie trawiastego ataku, tak by go zablokować. Gdyby jednak udało mu się zbliżyć do Ciebie ponownie użyj Hyper Voice go ogłuszenia go, a następnie zakończ walkę Shadow Claw!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyNie 19 Kwi 2015, 22:04

Zorua na widok swojego przeciwnika przestraszyła się, szczególnie na widok wzroku oponenta. Twój głos jednak uspokoił ją nieco i pozwolił zebrać odwagę. Wykorzystywała swój rozmiar jako atut i unikała oraz schodziła rywalowi z linii ataku. Luxray zaczął się coraz bardziej irytować, nie mogąc trafić. Wreszcie jednak dobra passa się skończyła i Zorua nadziała się na Iron Tail. Nie poszła na dno łatwo - jej ostatni Shadow Claw trafił jednocześnie kiedy Thunderbolt Luxray trafił ją, co wyeliminowało oba pokemony. Lider wypuścił swojego Jolteon'a.

Zorua +0.8lvl

Jolteon 100%

- Idzie ci o wiele lepiej niż się spodziewałem, gratuluje.
Powiedział krótko lider, uśmiechając się do ciebie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyWto 21 Kwi 2015, 18:25

Wróciłam do kuli swoją Zoruę dziękując jej za walkę, a jako kolejnego Pokemona wybrałam Riolu. Jak tylko Anubis pojawił się na arenie zaczęłam wydawać mu polecenia.
- Rozpocznij od uderzenia naszego przeciwnika swoim Bulldoze! Niech silna fala nieco zatrzęsie nim przez co ciężej będzie mu ustać! Wykorzystaj to by za pomocą swojego Quick Attacku szybko podbiec do przeciwnika by następnie kopnąć go swoim Triple Kick! Kiedy Jolteon będzie chciał Cię zaatakować zasłoń się przed uderzeniem swoim Protect i z bliska, prosto w jego pysk Shadow Claw! Następnie odskocz jak najdalej od przeciwnika i pomóż sobie w uniknięciu ataku elektrycznego Pokemona swoim Quick Attack, a następnie wciąż szybko biegnąć na niego Blaze Kick! Nie pozwól Jolteonowi na celne wyprowadzenie ataku, dlatego uderz w niego Shadow Claw a następnie wyskocz w górę spadając na Pokemona ze swoim Bick Break! Świetnie Ci idzie Anubisie, ale to dopiero początek tej walki! Gdy Joleton będzie chciał podbiec do Ciebie wystaw przed siebie swoją łapkę i wystrzel Force Palm tym samym starając się zablokować atak przeciwnika! Nie czekaj na odpowiedź z jego strony tylko wyślij w jego stronę Bulldoze, a zaraz po tym ataku podskocz do Joletona by po raz kolejny zaatakować Blaze Kick! Pokaż mu na co się stać atakując w niego Brick Break! Tuż po tym uderzeniu przygotuj w miarę możliwości w dwóch łapkach Shadow Claw i atakuj nim! Trzymaj naszego przeciwnika w zwarciu, a po kolejnych paru uderzeniach zaserwuj mu Triple Kick!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptySro 22 Kwi 2015, 15:02

Riolu walczył dzielnie, szybko nauczył się reagować na ruchy Jolteon'a, ale niestety przewaga sił była dosyć znaczna. Mimo to Anubis starał się jak mógł, atakując często i mocno - kilkukrotnie ciskając rywalem o ściany areny, co było imponujące. Koniec końców, musiał jednak uznać wyższość rywala, choć trzeba dodać ze Jolteon odczuł tą walkę

Riolu FNT + 0.7lvl
Jolteon 38%

- To już trzy...nie idzie Ci najgorzej, choć chyba wiemy kto tym razem wygra.
Powiedział lider, podczas gdy Jolteon spokojnie łapał oddech po ciężkiej walce.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyWto 28 Kwi 2015, 18:45

Uważnie obserwowałam jak radzi sobie podczas walki mój Riolu. I niestety musiałam przyznać, że Pokemon lidera był silniejszy od Anubisa. Westchnęłam i wypuściłam na arenę swoją Suicune.
- Ness rozpocznij od zaatakowania naszego przeciwnika swoim Bulldoze, a następnie wykorzystaj swoją wrodzoną zwinność do uniknięcia ataku Jolteona, a następnie uderz w niego z dystansu swoim Hidden Power! Kiedy nasz przeciwnik będzie chciał Cię zaatakować skup się by móc po raz kolejny skutecznie uskoczyć przed atakiem elektrycznego Pokemona! Zaraz po tym użyj swojego Blizzard zasypując przeciwnika śniegiem, a podczas gdy pokemon będzie chciał się wykopać spod śniegu po raz kolejny użyj swojego Bulldoze starając się przewrócić przeciwnika! Następnie biegnąc w stronę przeciwnika użyj Leer, osłabiając tym samym jego zdolność obrony, wykorzystamy to na swoją korzyść! Będąc blisko elektrycznego Pokemona uderz w niego swoim Rock Smash! Musimy uważać na elektryczne ciosy podopiecznego lidera, dlatego kiedy będzie szykował się do kolejnego uderzenia bądź szybsze i uderz Rock Smash! Następnie szybko odskocz od niego atakując go z dystansu Signal Beam! Świetnie Ci idzie! Teraz użyj swojego Icy Wind zasypując śniegiem elektrycznego Pokemona po czym podbiegnij do niego używając Iron Head! Siła ataku powinna odrzucić naszego przeciwnika po czym szybko Bulldoze by tak szybko nie podniósł się! Przygotuj się do ponownego zaatakowania Hidden Power! Pokaż liderowi na co Cię stać moja droga!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyWto 28 Kwi 2015, 21:12

To starcie nie trwało długo - Suicune mimo przewagi typów rywala, pokazał swoją legendarną moc i zdołał pokonać przeciwnika Jednak nawet przy krótkiej walce - Suicune odczuła to co się stało w między czasie.

Suicune 62% + 0.9lvl

Lider wypuścił swojego ostatniego pokemona - Electrivie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyPią 01 Maj 2015, 18:45

Uważnie obserwowałam walkę, i szczerze mówiąc byłam bardzo zadowolona z tego jak poradziła sobie Ness.
- Dasz radę jeszcze powalczyć moja droga?
Zapytałam Suicune czekając na odpowiedź z jej strony po czym zaczęłam jej wydawać polecenia.
- Rozpocznij tą turę od obniżenia obrony przeciwnika swoim Leer, a następnie wykonaj Bulldoze! Musimy uważać na elektryczne ataki Pokemona, dlatego postaraj się cały czas zmieniać swoje położenie na arenie, a podczas skoków atakuj przeciwnika swoim Hidden Power! Użyj ponownie swojego Leer by osłabić Electriviera! Uniknij kolejnego ataku ze strony naszego przeciwnika, by przygotować się do uderzenia Iron Head prosto w jego brzuch! Następnie nie tracąc czasu wykorzystaj swój Bulldoze do tego, by nie mógł on utrzymać równowagi i upadł! Zaraz po tym kolejny Bulldoze i szybko wyskocz w górę atakują w ten sposób Blizzard! Zasyp Electrivie całą masą śniegu, by przez chwilę musiał się wydostać z niej, a kiedy mu się to uda zaatakuj go przy użyciu swojego Hidden Power! Ponownie użyj Leer, by twój kolejny atak bardzo dał się we znaki elektrycznemu Pokemonowi, tak więc szybko przejdź do zaatakowania Iron Head! Następnie będąc blisko przeciwnika podskocz delikatnie w górę by uderzyć Electrivie Rock Smash! Świetnie Ci idzie moja droga, pokażmy mu na co Cię stać, dlatego po raz kolejny uderz w niego Rock Smash by następnie odskoczyć jak najdalej od podopiecznego lidera! Gdy staniesz na arenie poślij w stronę Electrivie kolejny Bulldoze! Szybko uniknij elektrycznego ataku Electrivie by zaatakować go ponownie swoim Blizzard!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyPią 01 Maj 2015, 20:21

Suicune kiwnęła głową, dając Ci znać że jest w stanie jeszcze walczyć. Poddanie się teraz było raczej ostatnią rzeczą jakiej chciała. Mimo to, Electvire miał sporą przewagę i nie bał się jej używać. Elektryczne ataki dawały się odczuć Suicune i to dość mocno. Mimo walecznych starań, legendarny pokemon nie był w stanie wytrzymać trudów tej walki.

Suicune + 0.7lvl

- Poszło ci nie najgorzej. Z niecierpliwością czekam aż wrócisz, bo jestem pewien że kolejnym razem nie pójdzie mi tak łatwo.
Powiedział lider, podchodząc do Ciebie i podając ci rękę, uśmiechając się
- Powodzenia w treningu i do zobaczenia niedługo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #130 Sunnyshore Gym | Szkot   #130 Sunnyshore Gym | Szkot Empty

Powrót do góry Go down
 
#130 Sunnyshore Gym | Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #139 Sunnyshore Gym | Szkot
» KP Szkot
» Szkot vs Reborn
» #039 Veilstone Gym Szkot
» #025 Eterna Gym | Szkot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: