Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #139 Sunnyshore Gym | Szkot

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyPią 08 Maj 2015, 13:02

Wróciłaś do Sunnyshore Gym, z nadzieją na lepszy rezultat. Lider stał po drugiej stronie areny a przy nim stał Luxray.
- O...widzę że już wróciłaś. Dobrze. Mam nadzieję że tym razem ci się powiedzie. Powodzenia. Luxray, zaczynamy!
Luxray warknął tylko i skoczył do przodu, gotowy do walki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptySro 13 Maj 2015, 18:56

Wchodząc na salę uśmiechnęłam się do lidera.
- Jak widać, tak łatwo się nie poddaję! Jestem gotowa na kolejną walkę!- chwyciłam PokeBall w którym znajdowała się Buneary i wypuściłam ją- Cotton, jesteś gotowa? Zaczynamy pojedynek od chwycenia przeciwnika swoim Grass Knot, a następnie poślij w jego stronę Shadow Ball! Teraz szybko użyj Baby-Doll Eyes by zauroczyć przeciwniczkę oraz obniży jej statystyki, a kiedy Luxray znajdzie się zbyt blisko Ciebie zręcznie odskocz w bok i zaatakuj Shadow Ball! Teraz skacz po arenie, tak by nasza przeciwniczka miała problem z celnym zaatakowaniem Cię, po czym ponownie użyj Grass Knot by spętać jej nogi! Zręcznym skokiem doskocz do elektrycznego Pokemona i zaatakuj go Power-Up Puch! Następnie korzystając z tego, że będziesz blisko niej uderz Fire Punch! Bardzo dobrze Ci idzie moja droga, ale nie możemy się poddawać. Postaraj się jak najszybciej od podopiecznej liderki i użyj Defense Crul, po czym przygotuj sie do zaatakowania Ice Beam! Wyceluj w nogi Luxray tak by przymrozić ją do areny na chwilę, dzięki czemu będziemy mogły to wykorzystać do kolejnego ataku jakim będzie Power-Up Punch! Jeśli uderzenie nam się powiedzie, twoje kolejne ataku będą jeszcze silniejsze, tak więc nie zwlekaj tylko uderz Sky Upprecut! Następnie użyj swojego Quick Attack by wykonać zręczne uniki, zwodząc ją przez dłuższą chwilę! Kiedy pisak będzie się zastanawiał nad wykonaniem kolejnego ruchu, ponownie użyj swojego Grass Knot starając się odrzucić podopieczną lidera jak najdalej do siebie! Zanim Luxray będzie w stanie podjąć dalszą walkę szybko wystrzel w niego parę Shadow Ball! Jesteś niesamowita moja mała, ale to jeszcze nie koniec! Przygotuj się do zakończenia pojedynku! Ponownie użyj swojego Quick Attack by szybko podbiec do przeciwniczki, a następnie uderz ją Fire Puch! Będąc jeszcze blisko elektrycznego Pokemona użyj swojego Grass Knot by odrzucić ją od siebie! Następnie podskocz do niej uderzając Sky Upprecut! Odbij się swoimi nóżkami od ciała przeciwnika, a następnie ostatni Shadow Ball!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyPią 15 Maj 2015, 21:47

Raz jeszcze, Luxray lidera miał przed sobą o wiele mniejszego przeciwnika. Króliczka uskakiwała przed nim zwinnie i próbowała robić co mogła, starając się przetrwać i wykonywać twoje polecenia. Koniec końców, nie dała jednak rady silniejszemu rywalowi.

Buenary +0.7lvl
Luxray 39% | Atak 90%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyWto 02 Cze 2015, 18:21

Widząc wynik pierwszej rundy zacisnęłam mocniej pięści i wróciłam Cotton do kuli. Poradziła sobie znakomicie!
- Feria, czas na walkę!- wybrałam Sylveon zaczynając wydawać jej polecenia- Rozpocznij atak od uderzenia Shadow Ball, a następnie szybko uskocz w bok by uniknąć ataku elektrycznego Pokemona i zaatakuj go Swift! Zasyp Luxraya gwiazdkami, dzięki czemu będziesz miała szansę zaatakować go celnym Shadow Ball! Dzięki swojemu Quick Attack skacz po całej arenie, a gdy będziesz się zatrzymywać atakuj Fairy Wind! Teraz postaraj się podbiec jak najbliżej by użyć swojego Sand Attack w oczy przeciwnika! Kiedy spory psiak będzie chciał się pozbyć piasku ty zaatakuj go z bliska swoim Iron Tail! Bardzo dobrze Ci idzie! Kiedy nasz przeciwnik będzie atakował swoimi elektrycznymi ciosami, zasłoń się Protect a po chwili gdy zasłona opadnie szybko Draining Kiss! Kiedy Luxray będzie bliżej Ciebie uderz w niego po raz kolejny Iron Tail! Może uda nam się zauroczyć przeciwnika, będąc zakochanym w tobie będzie nam łatwiej go zaatakować! Szybko przejdź do wykonania ruchu Dazzling Geam by na chwilę oślepić przeciwnika, a zaraz po tym ataku wykorzystaj swój Swift! Na sam koniec uderz w podopiecznego lidera za pomocą Shadow Ball, a następnie wykonaj zwinny unik! Dzięki szybkiemu atakowi podbiegnij do Luxraya prezentując mu Draining Kiss! Niech ten pocałunek ostatecznie go osłabi!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptySro 03 Cze 2015, 19:33

Walka nie była zbyt emocjonująca. Sylveon zwinnie uskakiwała przed atakami zmęczonego rywala i dawała popis swoich umiejętności. Mimo przewagi siły, Luxray nie był w stanie zrobić zbyt wiele. Szybkie i celne ataki Sylveon trafiały, gdyż rywal miał trudności z szybkim reagowaniem po ostatniej walce. Udało mu się uszczknąć ładną porcję zdrowia z konta rywalki, ale ostatecznie nie był w stanie jej pokonać.


Sylveon 56% | 90% Obrona +0.55lvl
Luxray FNT

Lider wypuścił swojego kolejnego pokemona, którym był Jolteon.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyPon 08 Cze 2015, 20:56

Spojrzałam na swojego kolejnego przeciwnika i kiwnęłam głową w stronę swojej Sylveon.
- Nie poddajemy się, co mała? Zacznij tą turę od Wish, a następnie używając swojego Quick Attacku podbiegnij bliżej przeciwnika i sypnij mu w oczy swoim Sand Attackiem! Następnie będąc blisko niego wykorzystaj to do wykonania swojego Draning Kiss! Postaraj się jak najdalej odskoczyć od Jolteona by móc zaatakować go z dystansu Shadow Ball! Obserwuj uważnie ruchy podopiecznego lidera, a gdy będzie przymierzał się do zaatakowania Ciebie, postaraj się uderzyć prędzej od niego Dazzling Geam! Jasne światło ataku miejmy nadzieję, na chwilę go oślepi, dzięki czemu w tym czasie będziesz mogła podbiec do elektrycznego Pokemona atakując go po raz kolejny swoim Draining Kiss. Jolteon z pewnością będzie chciał Ci szybko oddać, ale my będziemy na to przygotowane! Po raz kolejny sypnij mu w oczy swoim Sand Attakiem, a zaraz po tym na chwilę odskocz by uzyskać pewny dystans między wami! Przygotuj się więc, bo nadszedł czas by uderzyć w niego swoim Iron Tal! Postaraj się uderzyć w taki sposób, by nasz przeciwnik został odrzucony delikatnie w tył, dzięki czemu zyskamy chwilę czasu do wykonania Tail Whip! Bardzo dobrze sobie radzisz moja droga, jestem z Ciebie dumna, ale obie nie zamierzamy się poddać, prawda? Dlatego poślij w stronę Jolteona ponownie Shadow Ball i skacz po arenie wykorzystując swój Quick Attak dzięki czemu będzie miał problemy z trafieniem w Ciebie, a kiedy przystaniesz uderz w niego Fairy Wind! Jesteś zwinniejsza od niego, i wykorzystamy to! Postaraj się uniknąć kolejnego ciosu podopiecznego lidera, zasłaniając się Protect! Teraz szybko podbiegnij do niego prezentując mu swój Draining Kiss! Miejmy nadzieję, że twój urok zadziała na Joltona i kiedy będzie się tobie przyglądał uderz Iron Tail, po czym dzięki swojemu Quick Attack podbiegnij bliżej niego by zadać Draining Kiss! Szybko odskocz od naszego przeciwnika, jednocześnie posyłając w jego stronę Dazzling Geam! Kiedy błysk po ataku opadnie nie czekaj, tylko zasyp go swoim Swift! Nie poddajemy się, prawda Ferio? Dlatego użyj ponownie swojego Wish, dzięki któremu odzyskasz trochę swojego zdrowia, a zaraz po tym uderz w elektrycznego Pokemona  Psyshock! Gdy nasz przeciwnik będzie chciał podbiec do Ciebie, chcąz zadać Ci kolejne obrażenia wyczekaj, a gdy będzie blisko wykonaj Disaming Voice, starając się na chwilę go ogłuszyć! Nie zwlekaj tylko podskocz do zamroczonego Pokemona ponawiając swój Draining Kiss! Bardzo dobrze! Teraz ponownie zaatakuj swoim Swift odskakując przy tym w tył, staraj się jednocześnie zasypać przeciwnika falą gwiazdek by nie był w stanie się przedrzeć do Ciebie! Przerwij atak będąc gotową na to by wypuścić na Joletona swój Psyshock! Skup się na celnym wykonywaniu ataków, bo mimo przewagi przeciwnika zamierzamy to wygrać prawa? Ponownie użyj swojego Wish i rusz z szarżą na Jolteona! Dzięki swojemu Quick Attackowi znajdziesz się przy nim znacznie szybciej, a następnie uderz go Iron Tail pod takim kątem by zwalić go z nóg! Dzięki temu będziesz miała idealną okazję by po raz kolejny uderzyć w przeciwnika Dazzling Geam! Kiedy Jolteon będzie zbierał się go kontry uważnie obserwuj jego ruchy by zwinnie uskoczyć w bok atakując go Shadow Ball! Pokaż mu na co Cię stać Feria!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptySro 10 Cze 2015, 23:21

Wish pomogło, odnawiając 25% HP Sylveon'a, jednak wciąż ta walka nie była łatwa. Jolteon był silniejszy i świeższy, co dawało mu przewagę. Sylveon starała się podstępnie podkradać jego energię, ale wciąż to pokemon rywala był na prowadzeniu. Jej Iron Tail'e były średnio skuteczne - podczas gdy ten sam atak w wykonaniu Jolteon'a dawał o wiele większe efekty. Nawet z obniżoną obroną, przewaga wciąż była po stronie Jolteon'a. Końcowy Wish niemal wyrównał stan walki, ratując też Sylveon przed szybką klęską. Dało jej to też na tyle lepszą pozycję, że była w stanie pokonać Jolteon'a, nim ostatni atak rywala ją trafił - kończąc tą rundę jako remis~~

Sylveon FNT +1.1lvl
Jolteon FNT

Następnym pokemonem lidera okazał się być...Raichu!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyWto 16 Cze 2015, 20:16

Do kolejnej walki z liderem wybrałam swojego Jolteona.
- Fergus, przygotuj się do ataku! Rozpoczynamy walkę od twojego Dig! Wykop się tuż pod Raichu, w wyskakując spod ziemi zaatakuj Headbutt! Następnie kiedy nasz przeciwnik będzie się szykował do wykonania ataku ty użyj swojego Mud-Slap! Kiedy Raichu będzie zbierał błoto ze swojego pyszczka ty ponownie zakop się by wyskoczyć pod przeciwnikiem uderzając z całej siły! Zaraz po Dig przygotuj się do wykorzystania swojego Double Kick, aby odrzucić od siebie przeciwnika! Jeszcze zanim ten zdąży Cię zaatakować zablokuj go puszczając ku niemu serię gwiazdek! Teraz wykorzystaj swój Quick Attack by zwodzić przeciwnika szybkimi unikami po całej arenie, a gdy przystaniesz na chwilę poślij w jego stronę Shadow Ball! Nie pozwól elektrycznemu Pokemonowi zbliżyć się do Ciebie po raz kolejny atakując w jego stronę Shadow Ball! Jednak gdyby Raichu zamierzał uderzyć jakimś elektrycznym atakiem spokojnie przyjmij go na siebie, dzięki temu odzyskasz trochę sił i będziemy mięli większa szansę na wygraną! Gdy nasz przeciwnik zbliży się do Ciebie po raz kolejny rzuć na niego swój Mud-Slap, a następnie postaraj się na chwilkę ogłuszyć go swoim Echoed Voice! Podczas gdy zdekoncentrowany Raichu będzie zbierał się do kupy, ty użyj Growl do obniżenia jego ataku i szybko zaatakuj Shadow Ball! Zanim Raichu wykona kolejny ruch zakop się używając Dig i wyskocz tuż przed nim rzucając mu Mud-Slap w oczy! Teraz przechodzimy do walki w zwarciu, tak więc uderzaj swojego przeciwnika Double Kick, by nagle schować się pod areną. Wyczekaj na odpowiednią chwilę, po czym wyskocz udrzając w swojego przeciwnika najsilniej jak potrafisz! Pamiętaj o tym, by w razie atakowania przez podopiecznego lidera jakimś elektrycznym ruchem przyjąć go na siebie! Szykuj się do kolejnego ataku jakim będzie Shadow Ball! Uważnie obserwuj naszego przeciwnika, a gdy ten będzie się do Ciebie zbliżał wyczekaj na odpowiedni moment by ponownie użyć swojego Mud-Slap, po czym odskocz w bok szybko przechodząc do Swift! Miejmy nadzieję, że uda nam się odrzucić elektrycznego Pokemona, tak więc zaatakuj go z dystansu swoim Shadow Ball! Teraz przygotuj się do zasypania Raichu szpilkami, używając do tego Pin Missile! Kiedy będzie się zbierał do kontry uskocz w bok ponownie używając Pin Missile, a następnie podbiegnij do niego używając przy tym Quick Attack i Double Kick! Świetnie sobie radzisz mój drogi! Nadszedł czas by zakończyć ten pojedynek tak więc zakop się używając do tego Dig i z całą swoją siłą uderz w podopiecznego Lidera! Uda Ci się go pokonać, wierzę w Ciebie Fergus!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyCzw 18 Cze 2015, 10:25

Walka się rozpoczęła. Lider nie był głupi - sam miał Jolteon'a i wiedział co ten pokemon potrafi. Dlatego Raichu nie używał elektrycznych ataków, które leczyłyby jego rywala. Okroiło to jego arsenał, ale mimo to nie szło Ci to łatwo. Raichu wciąż miał przewagę siły nad twoim Jolteon'em, który nadrabiał to jednak z pomocą Dig oraz Mud Slap. Zdecydowanie sprawiało to że walka była bardziej wyrównana. Ciężko powiedzieć "Flawless Victory", ale Jolteon zdołał pokonać rywala. Sam jednak ledwo stał na łapkach.

Jolteon 3%+1.15lvl +10%Sp. Attack Limit
Raichu FNT

Lider wypuścił swojego ostatniego poksa, którym okazał się być Electrivie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyCzw 18 Cze 2015, 17:52

Widząc jak Jolteon poradził sobie w walce uśmiechnęłam się szeroko.
- Dobra robota Fergus, odpocznij teraz.- wróciłam Pokemona do kuli i spojrzałam na stojącego obok mnie Quilavę.- No mały. Twoja kolej.
Uśmiechnęłam się do Alby, a jak tylko ten zajął miejsce na arenie przystąpiłam do wydawania poleceń swojemu podopiecznemu.
- Alba, zaczynamy od użycia Sunny Day, a następnie szybko zaatakuj naszego przeciwnika Fire Pledge! Kiedy ogniste kolumny otoczą elektrycznego Pokemona będziesz mieć chwilę do użycia Hone Claws! Nie czekaj na ruch przeciwnika tylko rozpędź się i zaatakuj w podopiecznego lidera Flame Wheel! Wykorzystaj to, że będziesz blisko naszego przeciwnika, tak więc przejdź do Brick Break w brzuch Electrivie! Odskocz delikatnie w tył przygotowując swój Crush Claw, zaczynając następnie walkę w zwarciu! Uderz po raz kolejny swoimi pazurami, po czym użyj swojego Quick Attacku by odbiec od przeciwnika i zaatakuj z daleka Fire Blast! Kiedy Pokemon należący do lidera sali będzie przygotowywał się do zaatakowania Ciebie użyj Smokescreen by na chwile stracił widoczność, a gdy ten nie będzie wiedział gdzie jesteś dzięki swojemu Aerial Ace przebiegnij bliżej niego, bądź więc gotów by uderzyć w niego Incinerate! Świetnie Ci idzie mój drogi! Przygotuj się do kolejnego Flame Wheel napierając całym swoim ciałem na przeciwnika! Odskocz w tył stając na czterech łapkach i wykorzystaj swój Mud Slap do chwilowego ograniczenia widoczności elektrycznego Pokemona, a następnie uderz w niego Brick Break! Bardzo dobrze sobie radzisz mój mały, ale musisz pamiętać by w razie czego używać swojego Qucik Attack do unikania ciosów przeciwnika. Musimy wykorzystać fakt, że słoneczny dzień wzmacnia twoje ogniste atak, tak więc zaprzyj się mocno łapkami o stadion atakując mocnym Heat Wave! Zaraz po ataku, nie traćmy czasu tylko zasłoń przeciwnika swoim Smokescreen, po czym używając swojego Aerial Ace biegaj po arenie zmieniając swoje położenie, a gdy przystaniesz na chwilę poślij w stronę przeciwnika Ember! Gdy elektryczny Pokemon będzie starał się do Ciebie zbliżyć, zablokuj jego ruch przy użyciu swojego Fire Blast! Miejmy nadzieję, że da nam to dostatecznie dużo czasu by przygotować się do zaatakowania Focus Punch! Uderzając tym ruchem wyskocz tak by uderzyć Electrivie w twarz, jeśli jednak nasz ruch się nie powiedzie uderz Brick Break! Użyj Aerial Ace by szybko zwiększyć dystans między wami, wykorzystując do do uderzenia Heat Wave! Ponownie użyj swojego Hone Claws, by jeszcze zwiększyć swój atak i będąc tak przygotowanym zaatakuj przeciwnika Cruch Claw! Uda Ci się go pokonać, wierzę w Ciebie Alba!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot EmptyCzw 18 Cze 2015, 23:00

Electrive wydawał się na początku mieć przewagę, ale szybko się to zmieniło. Głównie przez to że Alba zdołał podpalić rywala, sprawiając mu wiele problemów z wykonaniem najprostszych ataków. Jego celność i efektywność spadła, podczas gdy siła i celność ataków Quilavy rosła, tworząc coraz większą przewagę - które Electrive nie był w stanie przeskoczyć. Walczył dzielnie i nawet udało mu się sparaliżować przeciwnika, jednak było już zbyt późno by mógł obrócić losy tej walki.

Quilava + 0.7lvl +10sp attack limit
Electrive

Lider podszedł do ciebie, podając ci pudełeczko z odznaką i nagrodami.
- Gratulację. Pokonałaś 8 lidera. Drzwi do Elite Four stoją przed tobą otworem. Uważaj jednak, to są naprawdę groźni rywale i nie będzie łatwo ich pokonać. Powodzenia.
Powiedział, podając ci rękę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: #139 Sunnyshore Gym | Szkot   #139 Sunnyshore Gym | Szkot Empty

Powrót do góry Go down
 
#139 Sunnyshore Gym | Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #130 Sunnyshore Gym | Szkot
» KP Szkot
» Szkot vs Vebre
» #069 Hearthome Gym | Szkot
» Safari Szkot

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: