Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Elite 4 Sinnoh | Szkot

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyPon 22 Cze 2015, 20:55

Dotarłaś do Sinnohiańskiej siedziby E4. Budnek prezentował się okazale a plotki które słyszałaś, twierdziły że okazałość budynku to nic, w porównaniu z poziomem jaki reprezentuje E4. Pierwsza sala do której trafiłaś, okazała się być łąką. Wśród krzaków widziałaś kogoś, kto na twój widok wstał i uśmiechnął się.
- Witaj. Czekałem na Ciebie. Mam nadzieję że walka z tobą nie okaże się stratą czasu. Vespiqueen, pokaż się!
Powiedział, rzucając pokeballem. Był gotowy do walki. A ty?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyWto 23 Cze 2015, 20:06

Przywitałam się z członkiem elitarnej czwórki, po czym wybrałam do walki swoją Articuno. Nie było czasu do stracenia, warto się przekonać, czy faktycznie jestem gotowa.
- Braiano rozpocznij od zaatakowania swojego przeciwnika ognistym Hidden Power! Następnie użyj Mind Reader tak by twój kolejny atak Hidden Power okazał się być celnym ciosem! Następnie wzleć wyżej i zacznij machać mocno skrzydłami wzniecając swój Hurricane, a kiedy królowa pszczół będzie mieć problem z utrzymaniem się uderz w nią Air Cutter! Bardzo dobrze sobie radzisz moja droga! Teraz przejdź do zablokowania ataku przeciwnika swoim Steel Wing, po czym ponownie uderz w Vespiqueen Hidden Power! Następnie szybko podleć do naszej przeciwniczki uderzając w nią Hidden Power, a następnie mocnym pachnięciem skrzydeł podleć jeszcze bliżej by użyć Sky Drop! Z całej siły rzuć przeciwnikiem na ziemię! Szybko wzleć w górę i po raz kolejny użyj swojego Mind Reader, po czym przygotuj się do uderzenia Hidden Power! Teraz przechodzimy do szybkiego Swift, uderzając serią gwiazdek w głowę Pokemona! Jednak nie przestajemy ataku, dlatego ponownie przejdź do wykonania Hurricane by zablokować atak przeciwniczki i odrzucić ją! Nie czekaj na to aż Pokemon trenera będzie w stanie wykonać kolejne uderzenie, tylko sama zaatakuj go Hidden Power! Bardzo dobrze Ci idzie moja droga! Ponownie zaatakuj Air Cutter owadziego Pokemona tak by uderzenie odrzuciło ją w tył, a następnie ponów Hidden Power! Jestem z Ciebie bardzo dumna! Szybko podleć w stroną Vespiqueen uderzając w nią Ice Shard, by trochę ostudzić jej wolę walki czym zaatakuj swoim Twister aby zablokować możliwość kontrataku! Szybko wzbij się w powietrze by z góry zaatakować po raz kolejny swoim Hidden Power! Pokaż królowej pszczół na co Cię stać, dlatego przygotuj się do ostatniego ataki jakim będzie Brave Bird!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyCzw 25 Cze 2015, 08:49

Rozpoczęła się twoja ostatnia, najważniejsza batalia w Sinnoh. Articuno dzielnie ruszyła do walki. Vespiquen trzymała się twardo na początku walki, starając się odpierać ataki - szybko jednak okazało się że specjalne ataki Brainny są dla niej trudne do zatrzymania, w przeciwieństwie do fizycznych - które nie wyrządzały aż takich zniszczeń. W dodatku jedyny atak który mógłby okazać się pomocny - Power Gem - nie nadrabiał wiele w tej walce, zostawiając Vespiquen coraz bardziej w tyle. Wreszcie Articuno zakończyła to starcie z pomocą Brave Bird.

Vespiquen FNT
Articuno 11% | Obrona 105% +0.9lvl +10% Sp. Attack Limit

- Cóż...gratulacje. Świetnie Ci poszło. Od teraz będzie już tylko trudniej. Powodzenia.
Powiedział Aron z uśmiechem, wskazując Ci kolejne drzwi za sobą. Kiedy przez nie przeszłaś, trafiłaś na coś pomiędzy pustynią a plażą, widząc przed sobą kolejną z E4 - Berthe a obok niej, jej Hippowdona.
- Brawo, pierwsza walka za tobą. Ale teraz nie będzie tak miło, moja droga.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyCzw 25 Cze 2015, 18:24

Zadowolona z wyniku walki wróciłam na chwilę do kuli swoją Articuno. Pomachałam Aronowi, po czym udałam się ku kolejnej walce.
- Zobaczmy, czy uda mi się także z tobą.- ponownie chwyciłam kulę ze swoją Arcituno- Briano, pokaż się! Masz jeszcze trochę sił, prawda? Zacznij od uderzenia w naszego przeciwnika swoim Water Pulse! Następnie gdy hipopotam będzie szykował się do zaatakowania Ciebie użyj Mind Readera i szybko zaatakuj ponownie swoim Water Pulse! Bardzo dobrze sobie radzisz! Ale nie zamierzaj się poddać tak łatwo dlatego zasyp naszego przeciwnika za pomocą swojego Powder Snow! Miejmy nadzieję, że ten atak ostudzi jego chęci do walki dzięki czemu zaatakuj po raz kolejny Water Pulse! Lataj wysoko ponad ziemnym Pokemonem, tak by nie mógł Cię do sięgnąć swoim atakiem by ponownie zaatakować Water Pulse! Daj z siebie wszystko Briano!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyPią 26 Cze 2015, 07:59

Efekt tej walki był dosyć łatwy do przewidzenia - Articuno ledwo wytrzymała dość długo by zaatakować rywala 2-3 razy, po czym padła nieprzytomna.

Articuno FNT +0.1lvl
Hippowdon 86%
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyPon 29 Cze 2015, 18:59

Wróciłam do kuli swoją Articuno zastępując ją na arenie swoją Shaymin.
- Jesteś gotowa do pojedynku? Tak więc czas pokazać przeciwnikowi swoją podniebną formę, a zaraz po tym wzbij się w powietrze używając Growth! Dzięki temu nasze ataki będą bardziej skuteczne, ale teraz musisz się postarać! Zacznij atak od uderzenia Magical Leaf, a zaraz po nim wykonaj zręczny unik na wypadek gdy hipopotam będzie chciał się odegrać! Następnie szybko użyj swojego Grass Knot tak by pnącza owinęły się wokół przednich nóg przeciwnika, a następnie użyj Giga Drain! Początek idzie nam całkiem nieźle, ale nie zamierzamy się poddać! Wykorzystaj zwinność swojej podniebnej formy do unikania ataków przeciwnika, i wyślij w jego stronę Magical Leaf! Następnie wykonaj zręczny unik, a w razie ataku przeciwnika lecącego w twoją stronę postaraj się zablokować go dzięki swojemu Psychic i po raz kolejny Magical Leaf! Niech ten atak otoczy przeciwnika ograniczając jego widoczność, tak więc przygotuj się do zaatakowania Nature Power! Szybko zmień swoją pozycję na arenie by zaskoczyć przeciwnika swoją szybkością i użyj Giga Drain by odzyskać trochę sił! Czując energię powracającą do Ciebie nie zwlekaj tylko przygotuj się do ponownego zaatakowania hipopotama swoim Magical Leaf! Nie poddawaj się moja mała, pokaż mu na co Cię stać! Lataj nad ziemnym Pokemonem starając się unikać jego uderzeń co jakiś czas używając Giga Drain! Podleć do przeciwnika od bloku uderzając w niego ponownie Grass Knot! Szybko wzleć w górę zasypując przeciwnika ponownie swoim Magical Leaf!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyCzw 02 Lip 2015, 16:06

Ta walka była o wiele, wiele bliższa niż mogłoby się wydawać. Mimo ogromnej przewagi doświadczenia Hippowdona. Mimo to, wciąż była to masakra, która nie potrwała długo. Shaymin co prawda coś zrobił, choć nie wiele to dało na koniec.

Shaymin-Sky FNT +1.4lvl
Hippowdon 61%

Sandstorm - Tura II
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyCzw 02 Lip 2015, 19:10

Wróciłam do kuli swoją Shaymin uśmiechając się. Mimo przewagi przeciwnika poradziła sobie bardzo dobrze! Jako kolejnego Pokemona do walki wybrałam swoją Leafeon.
- Eire zacznij walkę od posłania w stronę przeciwnika Razor Leaf, a następnie poślij w jego stronę szybki Hidden Power! Nie przejmuj się panującą burza piaskową, a mimo niej pokaż przeciwnikowi na co Cię stać! Tak więc chwyć hipopotama swoim Grass Knot, po czym używając Quick Attack postaraj się uniknąć ataku Pokemona Berthy i uderz w niego ponownie swoim Razor Leaf! Następnie użyj swojego Tail Whip by obniżyć jego obronę i przygotuj się do szybkiego biegu, tak więc unikaj uderzeń przeciwnika biegając Extreme Speed by na samym końcu uderzyć w niego! Będąc jeszcze blisko niego użyj swojego Echoed Voice! Miejmy nadzieję, że to uderzenie z bliska go trochę oszołomi, ale nie poddajemy się! Odskocz od przeciwnika po raz kolejny atakując go Razor Leaf prosto w ten wielki nos, a gdy będzie przygotowywał się do kontry wykorzystaj Detect aby uskoczyć przed uderzeniem! Pokaż mu teraz ile w tobie jest uroku, tak więc przyszedł czas na twój Attract! Gdy przeciwnik zakocha się w tobie, będziemy miały więcej szans do wykonania celnych uderzeń, więc nie zwlekaj tylko uderz Hidden Power! Uważaj na ataki ziemnego Pokemona, a gdy ten będzie Cię atakował wykorzystuj Quick Attack do uniknięcia jego ciosu i ponownie poślij w jego stronę Razor Leaf! Nie poddawaj się moja droga, jeśli będziemy się obie starać uda nam się go pokonać! Poślij w jego stronę po raz kolejny Grass Knot, tak by związać jego łapy dizęki czemu będziesz mieć czyste pole do zaatakowania Razor Leaf! Zaskocz podopiecznego liderki swoją szybkością tak więc podbiegnij bliżej niego dzięki swojemu Extreme Speed i z bliska uderz Shadow Ball! Zwinnie uskocz w tył, w międzyczasie posyłając ku niemu kolejne Razor Leaf! Świetnie sobie radzisz, a teraz postaraj się uderzyć z całej siły Grass Knot!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyPią 03 Lip 2015, 14:56

Wydawało się że Leafeon pójdzie lepiej - i z początku tak było. Z pewnością szło jej lepiej niż Shaymin. Hippowdon był jednak trudnym przeciwnikiem. Pomimo tego że niektóre ataki Leafeon były mocniejsze, to ogromna przewaga zapasów wytrzymałości niwelował skutecznie tą przewagę Eeveelucji. Koniec końców, ta walka zakończyła się tak samo jak dwie poprzednie.

Leafeon FNT +1lvl
Hippowdon 33%

Sandstorm - Tura III

- Spodziewałam się ciekawszego wyzwania, moja droga. Pokaż na co Cię stać
Powiedziała ciepło członkini E4, uśmiechając się do ciebie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptySro 08 Lip 2015, 17:41

Uśmiechnęłam się widząc jak Eire poradziła sobie podczas kolejnego pojedynku. Wróciłam pokonanego Pokemona do kuli zastępując ją Zoruą.
- Jeszcze nie zamierzam się podać. Podobnie jak moja Morrigan! Zaczynaj mała!- podniosłam nieco głos przygotowują się do wydawania poleceń swojemu Pokemonowi- Morrgan zacznij od uderzenia w przeciwnika Grass Knot, starając się tym samym spętać jego nogi! Następnie postaraj się zaskoczyć ziemnego Pokemona używając Double Team, a gdy będzie się zastanawiał gdzie zaatakować szybko podbiegnij do niego atakując Shadow Claw! Bardzo dobrze, będąc jeszcze blisko naszego przeciwnika użyj Scary Face! Nim przeciwnik zdoła wykonać jakiś ruch uderz w niego Incinerate! Postaraj się jak najszybciej odskoczyć w tył zwiększając tym samym dystans między wami i poślij w jego stronę Shadow Ball! W porównaniu do hipopotama jesteś bardziej ruchliwa, tak więc cały czas skacz po arenie tak by ziemny Pokemon nie mógł w Ciebie trafić! Przygotuj się do kolejnego ataku, tak więc podbiegnij bliżej uderzając Fury Swipes! Kiedy będziesz drapiąc przeciwnika szybko przejdź do wykonania Shadow Claw uderzając mocno w jego szczękę! Jednak to nie koniec tego pojedynku, tak więc póki jesteś blisko zaatakuj Hyper Voice, miejmy nadzieję że uderzenie z bliska go na chwilę ogłuszy tak więc szybko zaatakuj Incinerate! Ponownie postaraj się jak najszybciej odbiec w tył, a kiedy będziesz dostatecznie daleko poślij w stronę przeciwnika Shadow Ball! Bardzo dobrze sobie radzisz! Jednak nie poddajemy się jeszcze! Kiedy nasz przeciwnik będzie zbierał się do ataku szybko uderz w niego Grass Knot przerywając ruch, a zaraz po tym zaatakuj go z dystansu Shadow Ball! Kiedy ziemny Pokemon będzie przygotowywał się do kolejnego ataku uderz Dark Pulse!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot EmptyCzw 09 Lip 2015, 13:10

Kiedy wybrałaś swojego pokemona, na twarzy przeciwniczki przemknął cień zaskoczenia. Nie spodziewała się chyba zobaczyć przed sobą drugiego legendarnego pokemona - a po Articuno, Suicune był nie lada niespodzianką. Dosyć szybko jednak rozwiało się to zaskoczenie, kiedy Hippowdon trafił twojego pupila i iluzja prysła, zostawiając na widoku Zorue. Na ten widok nastrój członkini E4 zmienił się - podobnie jak Hippowdona, bo taki rywal był im o wiele bardziej na rękę. Sama walka nie trwała długo - Hippowdon demolował Zorue, która ledwo była w stanie zrobić cokolwiek sama. Jej ataki ledwo dawały efekt - nawet kiedy przewaga typów była po jej stronie. Jedynie Grass Knot i Dark Pulse dawały jakikolwiek - choć też ledwo widoczny - efekt, podczas gdy reszta ataków pozostawiała rywala niemal bez śladu obrażeń.

Zorua FNT +0.9lvl
Hippowdon 15% | Sp. Def. 95% | Speed 90%

Sandstorm - Tura IV
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty
PisanieTemat: Re: Elite 4 Sinnoh | Szkot   Elite 4 Sinnoh | Szkot Empty

Powrót do góry Go down
 
Elite 4 Sinnoh | Szkot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Elite 4 Sinnoh
» Liderzy Sinnoh
» Postapokaliptyczne Sinnoh Mintori
» Konfrontacja! Pole bitwy - Sinnoh!
» #071 Elite Four | ReBorn

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: