Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nyanyan vs. Celestia

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptyCzw 10 Kwi 2014, 00:04

Witam wszystkich, to znowu ja .-.

Arena elektrownia. Na pozór zupełnie zwykła sala. Ot, pomieszczenie jak każde inne. Z tym, że podłoga jest pokryta sporą ilością kabli. Łatwo je zerwać i otrzymać niemiłą niespodziankę w postaci dawki prądu. W najlepszym wypadku tylko się potknąć. Powodzenia :3

Walkę zaczyna Nyanyan.
100%Nyanyan vs. Celestia Spr_b_4d_228vs.Nyanyan vs. Celestia Spr_4d_133100%
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptyCzw 10 Kwi 2014, 00:11

- Dobrze, Skully. Jak możesz zobaczyć naszym przeciwnikiem jest mały, pluszowy lisek... Rany, słodki jest. Albo ona. Nie jestem pewien. W każdym razie przywitaj się z nim używając Howl, jak każdy grzeczny pokemon, a następnie ostrożnie zbliż się do niego na odległość pozwalającą ci go ogrzać, dobrze? Jest tu trochę zimno a kilka Emberów powinno mu pomóc, nie uważasz? Jeżeli posłałby coś w twoim kierunku, choć nie spodziewam się by w tych warunkach dał radę użyć jakiegoś Sand Attack czy coś, po prostu odskocz zgodnie z biegiem kabli - w ten sposób będzie mniejsza szansa na ich zerwanie w wyniku lądowania. Jeśli się zbliży, złap go za kark przy pomocy Super Fang, ale delikatnie.
Na Arceusa, ten Eevee był słodki!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptySob 12 Kwi 2014, 00:08

Weszłam do sali rozglądając się uważnie. Kto wie, jak będę musiała wykorzystać otoczenie? Czułam ekscytację z mojej pierwszej walki na arenie. Liczyłam również, że nie pójdzie mi tak źle. Moja mała Eevee na pewno była gotowa do tak ciężkiego starcia. Nie zwlekając, stanęłam na przeciwko przeciwnika i uśmiechnęłam się. Zawsze byłam miła, nawet dla wrogów. Wyciągnęłam PokeDex chcąc wiedzieć z jakim pokemonem mam do czynienia - tak całkiem szczerze, pierwszy raz widziałam ten gatunek na oczy.
- Dobrze, Nessie, zaczynajmy! Najpierw wykorzystaj swój Shadow Ball. Strzelaj przed niego, celując w kable. Wybuch powinien je spokojnie rozerwać i przywitać Houndour'a. Wykorzystaj teren, staraj się przeskakiwać nad kablami żeby go uniknąć, nie pozwól mu się zbliżyć. Trzymaj dystans i kontroluj odległość, strzelając w niego Shadow Ball'ami. Kiedy będziesz w bezpiecznej odległości kontruj jego Howl swoim Growl, po którym dodawaj Tail Whip'y, za którymi posyłaj Shadow Ball'e. Pamiętaj gdzie jesteś, uważaj sama na kable na ziemi, ale również staraj się wykorzystywać je tak jak wcześniej. Staraj się używać Shadow Ball kiedy będziesz dalej, gdyby się do ciebie zbliżył to postaraj się zrobić szybki unik, po którym z bliska strzel w niego Shadow Ball'em. Celuj w brzuch lub łapy, to powinno go zaboleć. Gdybyś trafiła w łapy, minie chwila zanim będzie mógł normalnie chodzić. Przede wszystkim trzymaj dystans i staraj się rozpraszać nadlatujące Ember'y swoimi Shadow Ball'ami, po czym unik, Tail Whip, a potem wróć do ostrzeliwania go Shadow Ball'ami.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat:    Nyanyan vs. Celestia EmptySob 12 Kwi 2014, 00:30

Celestia zeskanowała Pokemona przeciwnika, a jej PokeDex zapikał kilkukrotnie i podał podstawowe dane ~

PokeDex napisał:
Nyanyan vs. Celestia MDP228
Houndour Nyanyan vs. Celestia Male
Poziom: 6
Natura: Wierny

No i walka w końcu się rozpoczęła. Houndour rozpoczął od kulturalnego przywitania, a Eevee... Cóż, Shadow Ball uderzyło tuż przed pieskiem, raniąc mu przednie łapki i uszkadzając kable, które wiły się teraz, puszczając iskry. Wtedy lisek zaczął odbiegać od przeciwnika, by zdobyć przewagę za pomocą swoich mrocznych kul. Natomiast on zbliżał się do niego, strzelając Ember. Taka wymiana ataków trwała przez chwilę. Niektóre ciosy się nawzajem niwelowały. Lisek używał od czasu do czasu Growl i Tail Whip, nieco zmieniając statystyki. Nie zbliżał się jednak, więc Houndour nie miał też okazji na użycie Super Fang. Na razie nikt nie miał większych problemów z kablami. (Chyba będzie trzeba zwiększyć to 5% szansy na wpadkę :D)

Kolejną rundę zaczyna Celestia.
80%Nyanyan vs. Celestia Spr_b_4d_228vs.Nyanyan vs. Celestia Spr_4d_13385%


Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptyNie 13 Kwi 2014, 01:11

Przyglądałam się uważnie całej walce. Wolałam wiedzieć, co się dzieje na arenie i jak mogę to wykorzystać. Może i byłam świeżakiem, który nigdy wcześniej nie walczył z innym przeciwnikiem. Jednak jedno było pewne - nie poddam się tak łatwo!
Zadowolona ze swojej poprzedniej strategii uśmiechałam się wesoło obserwując zwinne ruchy Eevee.
- Świetnie, trzymaj tak dalej Nessie! Utrzymuj dystans, żeby nie mógł się do ciebie zbliżyć. Powstrzymuj jego próby skracania dystansu, strzelając Shadow Ball'ami w ziemię przed nim. Jeżeli zacznie skakać żeby tego uniknąć, to postaraj się szybko strzelić w niego w powietrzu - tam nie powinien mieć możliwości zrobienia uniku. Po tym, szybko odskocz - ciągle uważając na kable - i używaj dalej Tail Whip'ów i Growl'i. Im on będzie słabszy, tym lepiej dla nas. Gdyby zaczął się niebezpiecznie zbliżać, strzel kilkoma Shadow Ball'ami między was, żeby wywołać zasłonę dymną z pyłu, kurzu i dymu spowodowanego twoim atakiem. Wykorzystaj to i szybko odskocz, ponownie zwiększając między wami dystans, to jest ważne więc pilnuj tego żeby nie zbliżył się do ciebie za bardzo. Możesz też próbować strzelać Shadow Ball'ami tuż pod jego łapy, tak żeby zapadły się w dziury w ziemi wywołane twoim atakiem, to także powinno dać ci chwilę na ponowne zwiększenie dystansu. - Dopingowałam moją małą Nessie uśmiechając się radośnie. Bo tego w życiu się nauczyłam. Cokolwiek by się nie działo, uśmiechaj się.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptyNie 13 Kwi 2014, 01:57

Może i przeciwnik nadal był słodki, ale wyglądało na to że nie doceniłem go.
- Skully,  wygląda na to że nasz przeciwnik nie jest taki uprzejmy, jak ty. Zacznij więc od Emberów, by zbijać jej Shadow Ball - staraj się koncentrować atak w centrum każdej kuli, w ten sposób masz większą szansę na jej zniszczenie. Kontruj w ten sposób każdy Shadow Ball, jasne? Nie oszczędzaj na Emberach.
Powinno się udać... co prawda atak ten i tak nie powinien zbytnio nadwyrężyć Skulliego, ale brak szkody jest lepszy niż mała szkoda.
- Pewnie co jakiś czas jednak taka kula wyląduje, bądź więc gotów uskoczyć na bok, tak jak biegną kable... jak mówiłem, w ten sposób jest mniejsza szansa że je uszkodzisz. By nadrobić taką stratę w terenie staraj się cały czas ostrożnie iść na przód, nie za szybko, byś nadal mógł odpowiedzieć Emberami na każdy Shadow Ball. W sumie, kiedy przestanie atakować też ślij w jej kierunku Embery, każda szansa na jej podpalenie jest dobra. Dodaj też kilka Emberów w kierunku kabli dookoła Eevee, może uda ci się ją unieruchomić między iskrami. Gdyby tak się stało, zbliż się do niej po łuku, jak najszybciej, ale jednocześnie ostrożnie, by nie uszkodzić kabli pod swoimi nogami. W ten sposób kiedy ty będziesz miał łatwy cel do Emberów i, na końcu, Super Fang, jej Shadow Balle będą musiały przewidzieć twoją trajektorię i raczej spudłują. I jeszcze jedno... ufaj w siebie, jeśli będziesz wiedział gdzie jest przeciwnik, po prostu atakuj kolejnymi Emberami, dobrze?

//Pył i gałęzie w elektrowni? XD
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptyNie 13 Kwi 2014, 19:53

Eevee strzelała Shadow Ball'ami, celując również w nogi przeciwnika. Nie wszystkie, ale część, udało się pieskowi kontratakować za pomocą Ember lub uniknąć. Następnie lisek zaczął używać Growl i Tail Whip, dzięki czemu kolejne zmiany zachodziły w statystykach Pokemonów. W tym czasie Houndour ''przetopił'' kilka kabli w jej okolicy i prąd nieco ją popieścił. Eevee trzymała dystans, a Skully powoli się zbliżał. Znowu oboje wymieniali się atakami. Meh, nudy, chyba będzie trzeba jeszcze trochę zwiększyć % ~

Kolejną rundę zaczyna Nyanyan.
67%Nyanyan vs. Celestia Spr_b_4d_228vs.Nyanyan vs. Celestia Spr_4d_13360%


Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptyNie 13 Kwi 2014, 21:11

- Dobrze Skully. Jak widać jest to metoda która się sprawdza... Dalej kontruj Shadow Ball Eevee za pomocą swoich Ember. Unikaj kiedy nie dasz rady jej zestrzelić, ale nadal pilnuj by nie iść prostopadle do okablowania. Staraj się nadal do niej zbliżyć, aż osiągniesz odległość przy której zbliżenie oznaczałoby niemożność kontrowania Shadow Ball Emberami. Kiedy już tam będziesz, użyj serii Ember z całej siły, by uszkodzić i Eevee, i kable dookoła niej.
Może uda się ją sparaliżować elektrycznością, albo wreszcie podpalić? Z drugiej strony... Tail Whip sugeruje, że Eevee posiada jakiś atak fizyczny. Będę musiał kiedyś jednego złapać, by się o tym przekonać.
- Uważaj, może chcieć cię zaatakować w zwarciu. W takim wypadku użyj Super Fang. Jeśli zbliżysz się wystarczająco by móc do niej doskoczyć, zrób to, w powietrzu korzystając z kolejnego Ember, i wbij w nią swój Super Fang. Możesz za nią gonić, jeśli zobaczysz że będziesz szybszy, ale nadal zachowaj ostrożność, jasne? Jeśli pogoń spowodowałaby uszkodzenie kabli i zranienie cię, nie podejmuj jej. Kiedy będzie uciekać, ślij za nią Embery, najlepiej tak by trawiały także dookoła niej, w końcu obrażenia elektryczne też się przydadzą. Jak spróbuje walczyć w zwarciu, pokaż jej co to znaczy użyć Super Fang.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptyWto 15 Kwi 2014, 00:38

- Dalej, mała! Pozwól mu się nieco zbliżyć a kiedy będzie szykował się do skoku, szybko strzel Shadow Ball'em w jego łapy. Napięte mięśnie powinny odczuć ten atak o wiele mocniej. Szybko zwiększ dystans, uważając na kable, po czym strzelaj z dystansu Shadow Ball'ami. Postaraj się też strzelać Shadow Ball'ami na wysokość jego głowy, żeby powstrzymać go od prób skakania, co skończyło by się wpadnięciem prosto pod Shadow Ball. Po kilku takich atakach wystrzel szybką serię niżej, bardziej w niego - tak żeby najpierw przyzwyczaił się do tych lecących wyżej i żeby zaskoczyć go nagłą zmianą celu ataku. Wykorzystuj dalej Tail Whip i Growl, żeby osłabić jego i wzmocnić siebie. Skup się na utrzymywaniu dystansu i zasypywaniu go Shadow Ball'ami, tak żeby miał jak najmniej czasu i miejsca do zrobienia czegokolwiek. Gdyby skoczył, postaraj się szybko strzelić kilkoma Shadow Ball'ami w miejscu gdzie powinien wylądować, dziura z nierównymi krawędziami nie pomoże my przy lądowaniu, co nam będzie na rękę - więc wykorzystaj to i dodaj kolejne Shadow Ball'e.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia EmptySro 16 Kwi 2014, 09:11

Ojojoj, ktoś ma pecha :D Zwiększenie szansy na ''wypadek przy pracy'' o 5% wystarczyło ^^

Pokemony nadal wymieniały się swoimi atakami, które trafiały w cel lub niwelowały się. Po jakimś czasie Houndour chciał podbiec do liska, żeby wykonać Super Fang. A że nie był wróżbitą Maciejem, nie przewidział ''spowodowania uszkodzenia kabli''. Zahaczył tylną łapą o jeden z nich, przy okazji rozrywając go. Chwilowy skowyt, ale po jakimś czasie było po wszystkim i Skully wrócił do walki. Co prawda z paraliżem, ale wrócił. Eevee mogła go potraktować w tym czasie Shadow Ball, również wykorzystała to na zmiany statusów. Nie było możliwości wytworzenia w podłodze żadnej dziury (?) mrocznym atakiem, była zrobiona z solidnego materiału ~

Kolejną rundę zaczyna Celestia.
Paraliż 45%Nyanyan vs. Celestia Spr_b_4d_228vs.Nyanyan vs. Celestia Spr_4d_13340%

EDIT:
Z racji powrotu Malay, z którą Nyan toczył walkę, ogłaszam koniec pojedynku, który zakończony zostaje remisem. Gratuluję ^^''

Cytat :
Eevee: +30% exp.
Houndour: +30% exp.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nyanyan vs. Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan vs. Celestia   Nyanyan vs. Celestia Empty

Powrót do góry Go down
 
Nyanyan vs. Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #005 Nyanyan | Violet
» Monica vs Nyanyan
» Shisui vs Nyanyan
» Nyanyan - Obóz Walk
» Celestia vs Vebre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: