Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nyanyan - Obóz Walk

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyNie 18 Maj 2014, 13:14

Wszedłeś do Obozu, a tam.. ścieżka! Nic poza tym.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyNie 18 Maj 2014, 13:15

No to cóż, czas iść ścieżką...
- Halo! Jest tu kto? - zawołałem. Może zaspali?
Jednocześnie wypuściłem Cottonee z pokeballa i upewniłem się, że będzie ona na odpowiedniej wysokości, a nie na ziemi, obok mnie.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyNie 18 Maj 2014, 14:25

I szedłeś, szedłeś i pustka! No tylko, że zacząłeś się wydzierać a to nie spodobało się pewnej dwójce.

Nyanyan - Obóz Walk 150px-VSHoneymooners
-Ciiicho! Spłoszysz robaki.. - podeszła do Ciebie para trenerów.
-Ha! Agnes mamy go.
-Tobias.. pokaż mu co to prawdziwa moc poke-robaka!
- krzyknęli po kolei, a chłopak wypuścił z pokeballa Caterpie.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyNie 18 Maj 2014, 17:40

- Annie, idź! Wznieś się w powietrze używając Growth, a następnie wykorzystaj Dazzling Gleam! Caterpie nie powinien znać ataków dystansowych poza String Shot, więc musisz pozostać w powietrzu... Jeśli użyje tego ataku, użyj go by powiększyć swoją bawełnę i tym samym możliwość lotu. Skład prawie ten sam... Atakuj go głównie za pomocą Dazzling Gleam, co jakiś czas przeplatając je z Growth oraz Fairy Wind. Dasz radę, mała!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyNie 18 Maj 2014, 19:03

I walka zaczęła się, caterpie przyciągnął napompowaną Cottonee, a ta z bliska zaatakowała do oślepiającym blaskiem oj.. biedny robak. Zaczęły się dzikie wymiany ciosów, raz po raz Tackle i Dazzling Gleam oraz Fairy Wind przechylając szalę przewagi na stronę Cottonee. Gdy Cottonee próbowała odlecieć w powietrze, caterpie sprowadzał ją na ziemię String Shotem, walka trwała by jeszcze chyba z godzinę, gdyby nie to, że robal przeciwnika padł nieprzytomny na ziemię.

Cottonee: 60% -3 speed +3 sp. attack

-Moja kolej! - Agnes wypuściła Sweaddle.

Expirience:
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyNie 18 Maj 2014, 19:10

- Annie, jeszcze jedno Dazzling Gleam... - powiedziałem. Kiedy tylko je wykonała, szybko przywołałem ją do pokeballa i wypuściłem Skulliego z drugiej strony Sewaddla, niż była Annie.
- Skully, szybko, Ember! I jeszcze jeden, i tak aż do skutku! Masz tu potężną przewagę typów, nie baw się tylko użyj tych Emberów by go szybko wykończyć!
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyPon 19 Maj 2014, 18:09

Przejmuje na odpowiedzialnosc Nyana!

Dziewczyna zasmiala sie perliscie widzac twoj akt tchorzostwa ze cofnoles latajaca bawelne. Jednak widzac przeciwnika dla swojego robala skrzywila sie. Jeden ember, drugi ember, trzeci ember i uwaga! Czwarty ember i pokemon padl.

Skully vs Swedle
80% vs 0%
Po poprzedniej walce Annie 60%..

Exp:
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyPon 19 Maj 2014, 18:21

- Mam nadzieję że będzie się go dało wyleczyć... - stwierdziłem, patrząc na Sewaddle po czym schowałem Skulliego do balla i dodałem:
- W którą stronę do następnych przeciwników?
Po otrzymaniu odpowiedzi ruszyłem we wskazanym kierunku.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyPon 19 Maj 2014, 18:24

Przed siebie. odpowiedzieli i poszli w koerunku z ktorego przybyles. ty szedles szedles szedles i na razie nic. drzwa przyjemnie szelescily lisciami na wietrze.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyPon 19 Maj 2014, 18:26

Rozglądałem się dookoła, gdzie mógł być kolejny przeciwnik?

Jednocześnie wypuściłem Annie.
- Annie, zobaczysz czy nikogo nie widać z góry? - zapytałem, i jeśli się zgodziła - pomogłem jej dostać się wyżej, by mogła lekko podlecieć.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyWto 20 Maj 2014, 11:39

Przejmuję twój Obóz Walk jako przykład, jak należy prowadzić te rozgrywki, gdyż widzę, że nie każdy rozumie jak ma to wyglądać.

Pokonując kolejnego przeciwnika zawróciłeś z jego stadionu wracając na ścieżkę biegnącą przez las. Nie musiałeś długo iść, by zobaczyć stojącego przy drzewie chłopca. Spojrzał na Ciebie delikatnie się uśmiechając.
Nyanyan - Obóz Walk 150px-VSSchoolboy
- Jestem Anthony, czas na pojedynek.
Powiedział i przeszedł na prawą stronę ścieżki, w głąb lasu, gdzie pomiędzy drzewami był niewielki plac treningowy. Chłopak zajął miejsce na końcu areny i wypuścił swojego pokemona:
Nyanyan - Obóz Walk 276

Status Pokemonów:
Cottone: 60%
Houndour: 90%
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyWto 20 Maj 2014, 12:20

Kiwnąłem głową.
- Witaj, Anthony - powiedziałem. Przeciwnikiem był Taillow, nie podobało mi się to... Cottonee nie była bezpieczna w starciu z takim przeciwnikiem.
- Wracaj, Annie... - powiedziałem, chowając bawełnianą kulkę do balla. Jednocześnie odpiąłem ball ze Spinnerem... Maluch nigdy jeszcze nie walczył. Najwyższa pora, by to zmienić...
- Idź, Spinner! Użyj szybko Confusion, jasne? Następnie poszybuj do góry, wykorzystując Harden. Co jakiś czas używaj kolejnych Harden, i wykorzystuj ataki Confusion, koncentrując się na głowie Taillowa. Staraj się też unikać ataków przeciwnika, zwłaszcza tych fizycznych. Okrążaj go i używaj kolejnych ataków Confusion, dobrze? Używasz własnej mocy do lotu, więc powinieneś być zwrotniejszy niż polegający na fizyce Taillow - tak więc dasz radę!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyWto 20 Maj 2014, 18:20

Wypuściłeś Baltoya który jako pierwszy uderzył swoim Confusion. Jednak te atak spotkał się z odpowiedzią w postaci Thief. Uderzenie mrocznym atakiem zabolało twojego Pokemona, ale mimo tego użył Harden. Tailow zaś latający nad ziemnym Pokemonem użył Growl a następnie Focus Energy. Uniesienie się w górę Baltoyowi nie wyszło, ale po raz kolejny zaatakował Confusion. Taillow mimo iż oberał nie zamierzał się tak łatwo poddawać uderzając najpierw Thief, a potem będąc blisko przeciwnika zaczął go dziobać.
67%Nyanyan - Obóz Walk 343 Nyanyan - Obóz Walk 27665%
Status:
Baltoy: Obrona 110%, Atak 85%
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptyWto 20 Maj 2014, 19:04

- Spinner, najpierw zaatakuj Tailowa za pomocą kolejnego Confusion. Następnie wykorzystaj Harden czekając, aż się zbliży, po czym kontratakuj jego atak za pomocą Rapid Spin! Następnie użyj jeszcze dwóch Confusion, krążąc dookoła przeciwnika. Kolejny Harden powinien pomóc ci wytrzymać ataki takie jak Thief, a kolejne Confusion celowane w głowę Taillowa - oszołomić go. Jednocześnie staraj się co jakiś czas zmieniać pułap, na którym lecisz, on ma jednak mniejszą zwrotność... Daj z siebie wszystko, dobrze?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk EmptySro 21 Maj 2014, 16:47

Twój Pokemon dalej atakował przeciwnika Confustionem, jednak Taillow nie zamierzał się poddać wciąż atakując superefktywnym Thief. Kamienny Pokemon po raz kolejny ataku podnoszące jego zdolność obrony. Kiedy ptasi Pokemon był bliżej, zgodnie z twoimi poleceniami uderzał Rapid Spin. Walka trwała w najlepsze, a twój Pokemon był coraz bliżej pokonania swojego przeciwnika.
30%Nyanyan - Obóz Walk 343 Nyanyan - Obóz Walk 27623%
Status:
Baltoy: Obrona 125%, Atak 85%

Obóz zawieszony do 30 czerwca ze względu na nieobecność.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nyanyan - Obóz Walk Empty
PisanieTemat: Re: Nyanyan - Obóz Walk   Nyanyan - Obóz Walk Empty

Powrót do góry Go down
 
Nyanyan - Obóz Walk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Monica vs Nyanyan
» Shisui vs Nyanyan
» Ajana- Obóz Walk
» Nyanyan vs. Celestia
» #005 Nyanyan | Violet

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: