Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Monotype Nuzlocke Random Challenge

Go down 
+9
Mozaika
Tsumi
Mephisto
Monica
ReBorn
Shiko
Ajana
Wojas021
Ajra
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyNie 13 Kwi 2014, 21:43

Lokalizacja: Saffron City, Silph Co.
Uważajcie na rywala! Stertera ma na 40 lvl! A jak na złość ... w moim romie prawie żadnych wodnych pokemonów nie było.
Obecny skład:
brak

Box:
brak

Polegli:
Kabuto "Demon" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 21
Cloyster "Muszla" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male37 lvl,
Gyarados "Lewiatan" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male40 lvl,
Relicanth "Devon" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 39,
Pelipeer "PaniNieba" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Female 43 lvl
Lombre "Sombrero" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male12 lvl, starter
Launtrun "Delfin" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male8 lvl,
Surskit "Topik" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male8 lvl,
Golduck "Kaczka" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male 15 lvl


I tym samym zakończyłam walkę w wyzwaniu. Miłej gry ;)
Ewentualnie juto zacznę od nowa.
Powrót do góry Go down
Mephisto
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 16
Dołączył : 08/04/2014
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyNie 13 Kwi 2014, 22:04

No to tak:
Typ: Trucizna
Lokalizacja: Pewter CIty
Odznaki: Głazu (jedno przyłożenie Absorb :D)
Pokemony:
Tentacruel 16lvl (Miiru)
Gloom 14lvl (Eeo)
Swalott 4lvl (Hine)
Polegli:
Gastly 4lvl (No)
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyNie 13 Kwi 2014, 22:42

Jako że Misty mnie pokonała za pierwszym podejściem próbuję ponownie.

Startery: Absol, Nidorino, Electrode
Wybrałam: Absol
Typ: Mroczny

Obecne Pokemony:
Absol "Alba"Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male lv. 25 - starter
Cacturne "Spike" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 21 - złapany na drodze 22

Lokalizacja:
Cerulean. Expie i chce się zemścić c:
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 08:52

Jako, że wczoraj przegrałam to teraz dla własnej przyjemności ponownie zacznę przygodę.

Startery: Mantine, Drowzee, Feraligatr
Wybrałam: Jako, że ostatnio miałam wodę teraz wybrałam Drowzee
Typ: Psychiczny

Obecne Pokemony:
Drowzee "Hipnoza"Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Female lv. 21 - starter
Smochoom "IceMaker" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Femalelv. 19 - złapany na drodze 22
Xatu "Totem" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 19 - złapany na drodze 2
Beldum "Robot" O lv. 15 - złapany na drodze 4 (poszedł cały zapas kulek)

Lokalizacja:
Cerulean. Expie przed Misty
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 11:48

Aktualizacja.

Typ: Trujący
Obecne pokemony:
Nidoking "Beast" - starter - lvl 52
Shiny Hoothoot "Witch" - Rock tunnel - lvl 17
Vileplume "Dancer" - Rock tunnel - lvl 10
Grimer "Szlamiczka" - Route 9 - lvl 17
Ivysaur "Bulbek" - Route 17 - lvl 22
Weepinbell "Dzbanek" - Seafoam islands - lvl 32

Box:
Spinarak "Spider" - Route 21 - lvl 23
Venonat "Carnage" - Cinnabar Mansion - lvl 32

RIP:
"Dishie" Oddish, lvl 6, złapany na Route 2, poległy na Route 1 w walce z medidite

Obecna lokacja: Cinnibar
Pokonani liderzy: Brock, Misty, Koga, Surge

Dodatkowe:
Odebrano Kabuto i umieszczono w czyśćcu - bo odebranie go to przecież część fabuły. On nie istnieje.


Ostatnio zmieniony przez Nyanyan dnia Pon 14 Kwi 2014, 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 11:58

Nyanyan napisał:
Aktualizacja.

Typ: Trujący
Obecne pokemony:
Nidoking "Beast" - starter - lvl 52
Shiny Hoothoot "Witch" - Rock tunnel - lvl 17
Vileplume "Dancer" - Rock tunnel - lvl 10
Grimer "Szlamiczka" - Route 9 - lvl 17
Ivysaur "Bulbek" - Route 17 - lvl 22
Weepinbell "Dzbanek" - Seafoam islands - lvl 32

Box:
Spinarak "Spider" - Route 21 - lvl 23

RIP:
"Dishie" Oddish, lvl 6, złapany na Route 2, poległy na Route 1 w walce z medidite

Obecna lokacja: Cinnibar
Pokonani liderzy: Brock, Misty, Koga, Surge

Dodatkowe:
Odebrano Kabuto i umieszczono w czyśćcu - bo odebranie go to przecież część fabuły. On nie istnieje.


"6) Raz posiadanego pokemona nie można później ponownie złapać. W momencie spotkania posiadanego już pokemona możemy jeszcze raz spróbować szczęścia i odnaleźć nowego stworka. "

Niech ktoś to rozstrzygnie, po jak ja zaczynałem z Pidgeotto, to nie wolno mi było złapać Pidgey'a, a tu widzę Oddish'a i Vileplume'a. Jak to w końcu jest?
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 12:05

Sądzę że w twoim wypadku chodziło o to, że twój pidgey mógłby ewoulować w pidgeotto.

Mój Vileplume nie miał szans na ewolucję w Oddisha.

Mała aktualizacja do ostatnich danych: Beast ma lvl 53, pokonałem Blaine'a
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 14:15

Nyanyan napisał:
Sądzę że w twoim wypadku chodziło o to, że twój pidgey mógłby ewoulować w pidgeotto.

Mój Vileplume nie miał szans na ewolucję w Oddisha.

Mała aktualizacja do ostatnich danych: Beast ma lvl 53, pokonałem Blaine'a

...Pidgeotto w Pidgey'a też nie ewolnie raczej, ale już Oddish w Vileplume'a może, prawda? Leafstone jest do kupienia w tej grze.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 14:18

Niestety po raz kolejny jakas jest nieścisłość. I jak zwykle oczywista oczywistość dla kogoś jest nie oczywista.
Chodzi tutaj o linie ewolucyjną. Czy to nie jest oczywiste?
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 14:20

Dayana napisał:
Niestety po raz kolejny jakas jest nieścisłość. I jak zwykle oczywista oczywistość dla kogoś jest nie oczywista.
Chodzi tutaj o linie ewolucyjną. Czy to nie jest oczywiste?

Jest :) Przynajmniej dla niektórych, bo inni wiedzą lepiej ^o^
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 14:23

Jako że bez NationalDexu nasze Pokemony spoza Kanto nie będą ewoluowały oto działający kod:

1) Najpierw wbijamy ten oto kod:
8D671FD9 6F6BEFF2
78DA95DF 44018CB4

2) National Dex:
C6EE08ED 67641370
FDEF9DE1 09D8C820
4EB3DDCE 48F2BA5B

3) Idziemy do Oaka

Gotowe!
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 16:15

Dayana napisał:
Niestety po raz kolejny jakas jest nieścisłość. I jak zwykle oczywista oczywistość dla kogoś jest nie oczywista.
Chodzi tutaj o linie ewolucyjną. Czy to nie jest oczywiste?

Wybacz, w oryginalnym było inaczej ^^

Nie mówiąc o tym że to było opcjonalne i można było złapać drugą sztukę tego samego pokemona.


Co mam teraz zrobić z Vileplumem, który wg. starych zasad był legalny?

*EDIT*

No i co w wypadku innych poków, które też mają rozdzielne ewo?  Poliwag ewouluje w Poliwhirla, ten w Poliwratha i Politoada, więc posiadanie jakiegokolwiek z tych czterech blokuje wszystkie cztery?

Clamperl, Tyrogue, Slowpoke, Wurmple...
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 17:37

Eeemm....Tak? Jedna linia ewolucyjna = 1 pok. Przynajmniej jak dla mnie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 20:38

Lokalizacja: W tej jaskini co jest ciemno ;d
Surge pokonany łatwo za pomocą Mudballmana. Do teamu dołączyło kilka poków. Aktualnie błądzę po tej ciemnej jaskini, bo nie mam flasha.

Obecny skład:
Vaporeon 'Vapor' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 29
Swampert 'Mudballman' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 31
Feraligatr 'Terrad' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 17
Lanturn 'Voltic' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 15
Cloyster 'Clayman' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 25
Aggron 'MR. HM' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 13 - do celów HM'owych.


Box:
Horsea 'Fountain' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 11, złapany na route 10. Uznałem, że się nie przyda na razie i odesłałem do boxu.

Polegli:
Squirtle 'Absolute' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 MaleLvl. 9, złapany na Route 25, gdzie poległ podczas treningu.
Wingull 'Alius' - Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelvl 13, złapany na Route 25, poległ podczas wyjścia z Ceurlean w starciu z człowiekiem Rocketsów.
Powrót do góry Go down
Monica
Początkujący Trener
Monica


Napisanych : 255
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 25

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 23:39

Startery: Lickitung, Shelgon, Poliwhirl
Typ: Smok
Aktualna lokalizacja: Celadon City
Odznaki: Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Boulder_BadgeMonotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Cascade_BadgeMonotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Thunder_BadgeMonotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Rainbow_Badge
Pokemony:
Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 MDP373Salamence Rzodkiewka lv. 50 - Starter
Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 MDP329 Vibrava Seler lv. 21 - Droga 9

Poległy:
Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 MDP147Dratini Kapusta lv. 8 - Viridian Forest

Report:
Znalazłam sobie idealnego stworka do HM'ów, ale nie będę dodawała go do listy moich Pokemonów, bo oficjalnie do nich nie należy. Jest to Nidoqueen o imieniu Slowpoke. Lt. Surge pokonałam bez żadnych problemów, tak samo zresztą jak Erikę. Przewaga poziomów robi swoje. Po walce u niej Shelgon mi ewoluował <3 No i w końcu udało mi się złapać drugiego Pokemona! Mam nadzieję, że nie padnie tak szybko, jak poprzedni ;-; Na drodze nie miałam w sumie żadnych problemów, raz mi otruli Pokemona kawałek od PC, ale cudem dobiegłam D:
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyWto 15 Kwi 2014, 00:31

Starter: Pidgeotto F "Aileen"
Typ: Normal

Obecny Skład:
Pidgeotto F "Aileen" - Starter - 28lvl
Tauros M "Bully" - Route 22 - 41lvl
Meowth M "Neko" - Mt. Moon - 23lvl
Snorlax M "Sleepy" - Droga na lewo od Cealdon - 30lvl
Doduo M "D" - Droga przed Fuschia City - 22lvl
Eevee F "Kira" - Cealdon City - 25lvl

Box:

Octowl M "Owlly" - Lavender Tower - 20lvl
[coś jeszcze czego nie pamiętam i dodam później]

Polegli:
Rattata "Minnie"
Togepi "Pi"

Lokalizacja: Fuschia City, stoję koło Kogi, planując walkę xD
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyWto 15 Kwi 2014, 11:39

Aktualna lokalizacja: Rock Tunnel
Odznaki: Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Boulder_BadgeMonotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Cascade_BadgeMonotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Thunder_Badge
Pokemony:
Absol "Alba"Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Male lv. 35 - starter
Cacturne "Spike" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 37 - złapany na drodze 22
Murkrow "Cymru" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 17 - złapany w Rock Tunnel

Poległy:
-

Report:
Nie mam TM slave, ale chyba nie będzie mi potrzebny. Przez granie typem mrocznym przekonałam się co Cacturne. Na dobrą sprawę, to całkiem milutki Pokemon <3 Teraz tylko wyexpić Cymru i będzie miodzio <3
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyWto 15 Kwi 2014, 18:57

Postęp:

Lokalizacja: Miejscówka E4 :3

Polegli:
Rattata "Minnie"
Togepi "Pi"
Aipom "Sammy"
Noctowl "Owlly"

Box:
Meowth "Neko" - Lvl 26
Snorlax "Sleeper"- Lvl 31
Skitty "Nicky" - Lvl 32
Wigglytuff "William" - Lvl 18

Team:

Eevee "Kira" - Lvl 33
Pidgeot "Aileen" - Lvl 43
Dodrio "D" - Lvl 39
Tauros "Bully" - Lvl 60
Stantler "Sally" - Lvl 44
Swellow "Timmy" - Lvl 46

Cóż, pora to powoli kończyć i pogromić E4 :D
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptySro 16 Kwi 2014, 18:34

Aktualna lokalizacja: Viridian City, po pokonaniu Giovani
Odznaki: Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Boulder_Badge Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Cascade_Badge Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Thunder_Badge Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Rainbow_Badge Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Soul_Badge Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Marsh_Badge Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Volcano_Badge Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Earth_Badge
Pokemony:
Hypno "Hipnoza"Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Female lv. 51 - starter
Jynx "IceMaker"Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Female lv. 53 - droga 22
Xatu "Totem" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 51 - droga 2
Alakazam "Smakosz" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 31 - Bond Brige (Wyspa Trzecia)

Box:
Medititie "Mnich" Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 18 - droga 16 
Baltoy "Bączek" lv.30 - Wyspa Druga

Poległy:
Gardevoir "Masquerade " Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Malelv. 20
Metang "Robot" lv. 24


Obecnie skupie się na treningu Smakosza i może jakoś uda mi się przejść Ligę. Bardzo miło mi się gra psychicznymi pokemonami. W pewnych momentach są nie do zastąpienia.
Powrót do góry Go down
Tsumi
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 29
Dołączył : 06/04/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyNie 20 Kwi 2014, 22:38

Startery: Kabuto, Miltank, Arcanine
Wybrany: Arcanine
Typ: Ogień
Odznaki: Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 20px-Boulder_Badge
Team:
1) Arcanine "Dante" lvl 15
2) Hondour "Akira" lvl 10 (złapany Droga 1)
Powrót do góry Go down
Mozaika
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 23
Dołączył : 22/05/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyNie 25 Maj 2014, 21:36

Dołaczam, moja pierwsza w życiu gra tego typu C;

Startery: Wailord, Altaria i Ho-oh. Padło na smoczego ptaka.
Typ: Smok

Altaria nazywa się aktualnie Anka. Lecim (:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyCzw 07 Sie 2014, 11:06

Zaczynamy drugą edycję Monotype Nuzlocke Random Challenge! Tym razem będziemy pracować na romie Emerald 386. Poniżej prezentuję zasady jakie nas obowiązują podczas rozgrywki:

Cytat :
1) Gramy na specjalnie przygotowanym przez nas romie w programie Randomizer. Losowe startery, losowe dzikie pokemony. Pokemony Liderów oraz Trenerów pozostają bez zmian!
2) Typ, którym gramy zostaje wybrany spośród starterów dostępnych po stworzeniu Romu. Typu trzymamy się do końca gry.
3) Na startera można wziąć legendę i łapać je w trawie. Urozmaicimy trochę tą rozgrywkę.
4) Każdy pokemon musi posiadać imię.
5) Na każdej drodze możemy złapać tylko jednego pokemona swojego typu! Jeżeli w trawie/jaskini/wody pojawi się inny typ możemy ponownie szukać pokemona swojego typu.
6) Raz posiadanego pokemona nie można później ponownie złapać. W momencie spotkania posiadanego już pokemona możemy jeszcze raz spróbować szczęścia i odnaleźć nowego stworka.
7) Leczyć możemy się jedynie w PC.
8) W każdym mieście możemy kupić maksymalnie 5 pokeball (brak ograniczeń do rodzaju)
9) Zakazuje się używania przedmiotów leczących stany oraz omdlałe pokemony.
10) Zemdlały pokemon bezzwłocznie ma być przeniesiony do boxu „Cmentarz”/”polegli”/”Niebo”. Wszystko zależy od inwencji gracza.
11) Istnieje możliwość złapania pokemona nie pasującego do naszego typu. Jego rola ograniczać się będzie jedynie do nauki HM. Nie walczymy nim, on nie istnieje.
12) Podczas walki w Elitarnej Czwórce mamy możliwość wykorzystania maksymalnie 4 potionów po każdym z elitarnych.
13) Dokumentacja naszego progresu znajduje się w tym temacie, oraz dobrze by znajdowały się tutaj screeny z naszej gry.
14) Każdy uczestnik zobowiązany jest do publikowania swoich dokonań w dowolnym momencie (nowe miasto, nowa lokalizacja)
15) Wszelkie zasady dotyczące łapania przestają obowiązywać tylko w momencie spotkania pokemona Shiny!

A teraz link do pobrania: Emulator, Emerald 386, Randomizer
Pamiętajcie że randomujemy tylko Dzikie Pokemony oraz Startery!

Powodzenia i udanych łowów!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyCzw 07 Sie 2014, 11:20

Let's Go!

Imię Trenera: Dante
Startery do wyboru: Omanyte, Suicune, Snubull
Starter: Suicune "Suijin"
Typ Gry: Woda
http://screenshooter.net/100081168/idslvft

A więc zaczynajmy! >D
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyCzw 07 Sie 2014, 11:24

Imię Trenera: Zefonit
Startery do wyboru: Sharpedo, Odish, Venomoth
Starter: Sharpedo
Typ: Woda
https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/2qjet84.jpg
https://2img.net/h/oi59.tinypic.com/166axk5.jpg
https://2img.net/h/oi62.tinypic.com/2lxxw86.jpg
https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/21mx98w.jpg


Ostatnio zmieniony przez Zefonit dnia Czw 07 Sie 2014, 11:46, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 EmptyCzw 07 Sie 2014, 11:32

Imię Trenera: Mhrok
Startery do wyboru: Venusaur, Dustox, Typhlosion
Starter: Typhlosion "Alba"
Typ Gry: Ogień
http://screenshooter.net/100107986/tsxjyba

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Monotype Nuzlocke Random Challenge   Monotype Nuzlocke Random Challenge - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Monotype Nuzlocke Random Challenge
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Random move
» Lazure Random League!
» Random Showdown Lazure League
» I Oficjalny Random Lazure Showdown!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Fandom :: Rozmowy-
Skocz do: