Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test Knypek

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Test Knypek Empty
PisanieTemat: Test Knypek   Test Knypek EmptyPią 25 Kwi 2014, 11:11

Więc po prowadź grę:
Lance, mistrz Johto, trener smoków spotyka po 15 latach swoją córkę.

Jak reaguje córcia itp. Zostaje w twojej kwestii.
Powrót do góry Go down
Knypek
Dzieciak z PokePluszakiem
Knypek


Napisanych : 40
Dołączył : 16/04/2014
Wiek : 28

Test Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Test Knypek   Test Knypek EmptyPią 25 Kwi 2014, 15:12

Dobra, mam pytanie na początek: mam to napisać, jakbym pisała w grze (czyli 1 post mój, jeden post twój) czy opisać mniej więcej jak by wyglądała gra takiego kogoś?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Test Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Test Knypek   Test Knypek EmptyPią 25 Kwi 2014, 23:22

Tak samo, jakbyś prowadziła grę swojemu graczowi c:
Do dzieła!
Powrót do góry Go down
Knypek
Dzieciak z PokePluszakiem
Knypek


Napisanych : 40
Dołączył : 16/04/2014
Wiek : 28

Test Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Test Knypek   Test Knypek EmptySob 26 Kwi 2014, 10:02

Słońce wstawało wyjątkowo leniwie, zupełnie jakby nie spieszyło mu się z wyciąganiem swoich ciepłych rąk w stronę zaspanych, przecierających oczy mieszkańców miasteczka New Bark Town. Dopiero wynurzało się zza horyzontu, nadając otoczeniu mleczny, mglisty wygląd letniego poranka. Żaden kogut w całym miasteczku nie miał ochoty na pianie. Promyki słońca ślizgały się po liściach na drzewach, po szybach domów o zgaszonych światłach i zaczynały powoli suszyć kałuże po wczorajszym ulewnym deszczu. Jeden z takich promyków padł właśnie na twarz Lance, zaledwie trzydziestoletniego mistrza ligi Johto. Przekręcił się na drugi bok, ale słońce nie dało mu spokoju i wysłało kolejny promień, tym razem budząc mężczyznę. Zupełnie, jakby z jakiegoś powodu chciało koniecznie to jego wyrwać ze snu. Tego dnia bowiem czekało go wydarzenie, które zmieni jego życie. Przypomną mu się bowiem wydarzenia sprzed piętnastu lat, kiedy to jako nastolatek został ojcem. Nie widział swojej córki, bo uciekł do Johto i oddał się treningowi pokemonów smoków. Cóż, skąd on miał wiedzieć, że tego dnia jego potomkini pojawi się w jego mieście?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Test Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Test Knypek   Test Knypek EmptySob 26 Kwi 2014, 15:41

Bądź czujna!
Wstałem z łóżka, powoli ubierając się i przygotowując do wyjścia. W zasadzie na dzień dzisiejszych większych planów nie mam. Nawet na dobrą sprawę nie mam do rozwiązania żadnego zlecenia jako detektyw. Więc co innego pozostaje mi do zrobienia jak wykorzystać piękny dzień na trening z moimi Pokemonami? Bycie mistrzem, przecież nie zobowiązuje do spoczęcia na laurach i świętego nic nie robienia.
Powrót do góry Go down
Knypek
Dzieciak z PokePluszakiem
Knypek


Napisanych : 40
Dołączył : 16/04/2014
Wiek : 28

Test Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Test Knypek   Test Knypek EmptySro 30 Kwi 2014, 21:18

O, z takimi odpisami gracz długo by sobie u mnie nie pograł.

Dzień zaczął się na dobre, chociaż ranek wciąż był raczej chłodny. Chociaż czyste, jasnobłękitne niebo zapowiadało upalny dzień. Prawdopodobnie będzie to idealny dzień na trening. Trzeba tylko znaleźć odpowiednio odludne miejsce, wziąć ulubione pokemony i ruszać. Lance przez chwilę miał przed oczami swojego młodego Flygona wykonującego potężny cios Ryk Czasu i wstrząsa całą okolicą... ale los miał co do mężczyzny zupełnie inne plany. W tym właśnie chłodnym, jakże leniwym poranku na plac miasta, przy którym mieszkał Lance wjechała ciężarówka. Naprawdę duża ciężarówka, biorąc pod uwagę rozmiar placu. Zajmowała nieco więcej niż połowę placu, czy to właściwie legalne? Mali handlarze nie zdążyli się jeszcze rozłożyć, ale... nie wyglądało to przyjemnie. Miała jakby więcej kół niż zwykła ciężarówka i była dużo większa niż zwykła. Zupełnie czarna maszyna obdarzona wielkim napisem "Dragon Circus" namalowanym ognistym pismem na plandece. Mógł poczuć dreszcze na plecach na widok słowa "smok" i otworzyć szerzej oczy, kiedy przeczytał "cyrk". To niecodzienne połączenie dwóch słów sprawiło, że przez chwilę nie miał pojęcia, co zrobić. Zanim jednak zdążył się obejrzeć, usłyszał pukanie do drzwi. Zza szklanej szybki widać było tylko ciemną, niską sylwetkę. Czyżby osoba przed domem miała związek z czarną ciężarówką i... cyrkiem smoków?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Test Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Test Knypek   Test Knypek EmptyPią 02 Maj 2014, 14:44

To jest test, kochana c:
Spojrzałem na dziwną ciężarówkę pojawiająca się na placu w okolicy mojego mieszkania. SMoczy cyrk? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Może jestem trochę uprzedzony, ale nigdy nie przepadałem za cyrkami. To dziwne miejsca, gdzie nieodpowiednio traktowane Pokemony cierpią ku radości widowni. No nic, jeśli dalej dziwny pojazd i jeszcze dziwniejsze zbiegowisko będą wzbudzać mój niepokój, wtedy przyjrzę się temu z bliska. Westchnąłem jednak cicho, zerkając przez okno na nieznaną mi postać. Kogo to mogło nieść o tak wczesnej porze do mojego domu? Z kubkiem kawy w ręku, podszedłem do drzwi i otworzyłem je.
- Słucham?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Knypek Empty
PisanieTemat: Re: Test Knypek   Test Knypek Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Knypek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~ Safari ~ Knypek ~
» Test Hitekiego.
» Test Nov'y
» Test Neytiri
» Test Astrid.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: