Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zapisy

Go down 
+7
Skoczny Mleczarz
Elmo
Berry
Szkot
Neytiri
ReBorn
Celestia
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Zapisy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy - Page 2 EmptyCzw 26 Mar 2015, 15:09

Przyjmuję. Z resztą, jak mogłabym nie przyjąć?
Grę masz tutaj.
W międzyczasie, załóż sobie Dream Team, Kartę Postaci, konto w banku oraz box.
Poza tym, wybierz sobie profesję tutaj.


Tym samym, ponownie zamykam zapisy.


Ostatnio zmieniony przez Celestia dnia Sro 01 Lip 2015, 16:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dendrasdj
Dzieciak z PokePluszakiem
dendrasdj


Napisanych : 5
Dołączył : 25/06/2015

Zapisy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy - Page 2 EmptyNie 28 Cze 2015, 20:04

Imię: Tommy
Nazwisko: Dragon
Przezwisko:
Wiek: 18
Starter: Eevee(pseudonim:Dosia)
Region: hoenn
Miasto startowe: Petalburg city
Wygląd: Zapisy - Page 2 Pokemon_trainer_by_castiboy-d24iia8Mam 180cm i 65 kg czarną bluzke na długi rękaw i zieloną kurtke bez rękawów, brązowe spodnie z paskiem na poke balle. Czarno zielone buty. Brązowe oczy i miejscami odstające i miejscami szpiczaste brązowe włosy.
Charakter: Jestem bardzo miły i przyjacielski. Bardzo denerwuje się podczas walk. Jestem też współczujący pokemonom które cierpią podczas walki.Poszedłem do sklepu , który jest w innym mieście, a gdy wróciłem do miasta cały mój dom płoną, a gdy wszedłem do środka zobaczyłem moich rodziców,a raczej ich trupy. Nagle zauważyłem małego Eevee który został przygnieciony przez wielką płonącą deskę. Uwolniłem i wziąłem na ręce nieprzytomnego pokemona. Nagle moja babcia wjechała do miasta wielkim jeepem. Na tylnych siedziały pokemony babci :Jolteon, Vaporeon, Umbreon, Espeon, Leafon i Glaceon. Babcia była byłą mistrzynią pokemonów. powiedziała żebym wsiadał do jeepu razem z Eevee. I pojechaliśmy do Petelburg city.6 lat później poszedłem do szkoły, a nauczyciel przedstawił nam nową która miała na rękach vulpixa. Nauczyciel posadził ją obok mnie. Na przerwie z nia pogadałem i okazało się, że jej rodzice też umarli w napadzie zespołu R . Po szkole zaprosiłem ją na gofry. Następnego dnia rozpocząłem przygodę.
Historia:
Profesja: Trener
Hobby: Nowoczesne programowanie pokedexa
Przeciwnicy:
Towarzysze:
Cele: Zostać mistrzem typu ognistego
Sugestie: Błagam przyjmij mnie.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Zapisy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy - Page 2 EmptySro 01 Lip 2015, 04:52




Status zapisu:

Przyjęty!


Zapis w porównaniu z innymi, jakie pojawiły się w tym dziale jest dosyć marny, a historia woła o pomstę do nieba. I jakoś dziwnie się urywa. Zabrałeś dziewczynę na gofry a potem sobie poszedłeś?
Mimo wszystko, przyjmuję, że jeszcze się uczysz i możesz popełniać błędy - jak każdy z nas. No i tak całkiem szczerze - nie byłabym sobą, gdybym nie miała przynajmniej dwóch tysięcy pomysłów na grę z eeveelucjami.

Z tego powodu postanowiłam przyjąć Twój zapis i założyć Ci grę. Mam tylko nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, iż będę wielu rzeczy od Ciebie wymagać.

Grę masz tutaj.
W międzyczasie, załóż sobie Dream Team, Kartę Postaci, konto w banku oraz box.
Poza tym, wybierz sobie profesję tutaj.

Nie zapomnij przy tym uzupełnić pól profilu. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe, więc lepiej się z nimi zapoznaj.

Tym samym, ponownie zamykam zapisy.


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» ~ Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: Bezpańskie-
Skocz do: