Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #040 Fuschia Gym | Celestia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptySob 28 Cze 2014, 14:11

Weszłaś do dojo i zobaczyłaś Kogę, stojącego po drugiej stronie. Wypuścił swojego Ekansa, bez słowa, gotowy do starcia o jego odznakę. Pokaż co potrafisz!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 29 Cze 2014, 22:53

Weszłam do dojo i przyjrzałam się swojemu przeciwnikowi. Przypomniałam sobie swój pierwszy Gym i wiedziałam, że wiele się już od tamtego czasu nauczyłam. Jednocześnie - wielu rzeczy jeszcze nie umiałam. Miałam przed sobą wiele wyzwań, a Koga był jednym z nich. Nie zwlekając zbyt długo, przywitałam się z przeciwnikiem i zeskanowałam jego pokemona. Zawsze wolę wiedzieć, z kim dokładnie mam do czynienia. Po chwili wahania wypuściłam z PokeBalla Arona.
- Dobrze, Arnie. Czas rozpocząć walkę. Zacznij od porządnego Mud-Slapu! Nabierz dużą warstwę błota i uderz nią prosto w twarz Ekansa. Niech nie będzie w stanie niczego zobaczyć. Wtedy wykorzystaj sytuację i wzmocnij się Harden. Chwilę to zajmie, ale przynajmniej będziesz miał mocniejszy pancerz - tak na wszelki wypadek. Potem, pokaż przeciwnikowi, czym jest prawdziwa siła. Spowoduj silne trzęsienie ziemi swoim Earthquake! Niech wstrząśnie wężem na tyle mocno, żeby przez chwilę nie był w stanie wiedzieć, co się z nim dzieje! Wykorzystaj to i zaatakuj go kamieniami. Niech Rock Tomb uderzy go w głowę i całe ciało. Najlepiej, żeby jeden z głazów przygwoździł ogon przeciwnika do ziemi! Wiadomo, że to powinno go, chociaż na chwilę, unieruchomić i spowolnić! Potem, znowu wykorzystaj błoto. Chlapnij nim z rozmachem i za pomocą Mud-Slap znowu ubrudź mu pyszczek! Niech nie będzie w stanie nic zauważyć chociaż przez chwilę! Wtedy zacznij ładować swoją skorupkę elektrycznością. Przygotuj się do Shock Wave, którym wyceluj w przeciwnika i poraź go najbardziej, jak się tylko da! Uniki wykonuj za pomocą Dig. Chowanie się pod ziemią powinno być całkiem niezłą strategią! Pamiętaj, że wynurzanie się z dziur może być niebezpieczne. Dlatego zawsze rób to powoli i uważnie! Kiedy już będziesz na powierzchni, zmocz przeciwnika. Silnym Water Pulscem uderz w niego oblewając go całego. Niech będzie mokry, jak najbardziej się da! A potem, szybko uderz elektrycznym Shock Wavem! Dzięki wcześniejszemu wodnemu atakowi, elektryczny powinien być silniejszy! Zaskocz przeciwnika! Zanim zdąży się podnieść po porażeniu prądem - użyj Earthquake! Wstrząsy powinny go zaboleć dodatkowo! Na pewno ma poranione i podrażnione ciało. Teraz każdy atak powinien boleć go bardziej! Dlatego, ześlij na niego stertę kamieni! Rock Tomb powinno dać mu się we znaki dosyć mocno! Arnie, potem szybko Dig. Schowaj się pod ziemią, na wypadek gdyby kontratakował! Staraj się trzymać od niego z daleka! Gdy wyskoczysz z podziemia - znowu Earthquake! Wstrząsanie ziemią jest twoją specjalnością, więc powinno ci pójść całkiem nieźle! A na koniec, zaatakuj kombinacją Water Pulse i Shock Wave! To połączenie jest naprawdę silne! Wiem, że dasz sobie radę. Nie przejmuj się tym, że przeciwnik jest od ciebie silniejszy.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyPon 30 Cze 2014, 10:08

Aron miał problem - co prawda przewaga typów robiła swoje i nie mógł być otruty, co było plusem - ale Ekans wciąż był silniejszy. Żuczek robił co mógł, EQ pomagało bardzo, ale nie nadrabiało całej przewagi jaką miał wąż. Ale z pewnością nie było źle - ba, mogło być o wiele gorzej.

Ekans: 75% | Celność 90% | Szybkość 90%
Aron: 62%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyCzw 03 Lip 2014, 11:02

Przez cały czas przyglądałam się walce, zastanawiając, co jeszcze można zrobić. Nie miałam zbyt wielu pomysłów, przeciwnik był dużo silniejszy. Nie miało to jednak znaczenia. Duch walki to podstawa. A my z Aronem mieliśmy go aż nad to!
- Nie jest źle, Arnie. Nasze ataki na niego działają, więc musimy je po prostu powtarzać tak długo, jak się da. Tę rundę równieź zacznij od porządnego Mud-Slapu! Nabierz dużą warstwę błota i uderz nią prosto w pyszczek Ekansa. Niech nie będzie w stanie niczego zobaczyć. Wtedy wzmocnij się Harden. Potem, pokaż przeciwnikowi, czym jest prawdziwa siła. Spowoduj silne trzęsienie ziemi swoim Earthquake! Niech wstrząśnie wężem na tyle mocno, żeby przez chwilę nie był w stanie wiedzieć, co się z nim dzieje! Wykorzystaj to i zaatakuj go kamieniami. Niech Rock Tomb uderzy go w głowę i całe ciało. Najlepiej, żeby jeden z głazów przygwoździł ogon przeciwnika do ziemi! Wiadomo, że to powinno go, chociaż na chwilę, unieruchomić i spowolnić! Potem, znowu wykorzystaj błoto. Chlapnij nim z rozmachem i za pomocą Mud-Slap znowu ubrudź mu pyszczek! Niech nie będzie w stanie nic zauważyć chociaż przez chwilę! Wtedy zacznij ładować swoją skorupkę elektrycznością. Przygotuj się do Shock Wave, którym wyceluj w przeciwnika i poraź go najbardziej, jak się tylko da! Uniki wykonuj za pomocą Dig. Chowanie się pod ziemią powinno być całkiem niezłą strategią! Pamiętaj, że wynurzanie się z dziur może być niebezpieczne. Dlatego zawsze rób to powoli i uważnie! Kiedy już będziesz na powierzchni, zmocz przeciwnika. Silnym Water Pulscem uderz w niego oblewając go całego. Niech będzie mokry, jak najbardziej się da! A potem, szybko uderz elektrycznym Shock Wavem! Dzięki wcześniejszemu wodnemu atakowi, elektryczny powinien być silniejszy! Zaskocz przeciwnika! Zanim zdąży się podnieść po porażeniu prądem - użyj Earthquake! Wstrząsy powinny go zaboleć dodatkowo! Na pewno ma poranione i podrażnione ciało. Teraz każdy atak powinien boleć go bardziej! Dlatego, ześlij na niego stertę kamieni! Rock Tomb powinno dać mu się we znaki dosyć mocno! Arnie, potem szybko Dig. Schowaj się pod ziemią, na wypadek gdyby kontratakował! Staraj się trzymać od niego z daleka! Gdy wyskoczysz z podziemia - znowu Earthquake! Wstrząsanie ziemią jest twoją specjalnością, więc powinno ci pójść całkiem nieźle! A na koniec, zaatakuj kombinacją Water Pulse i Shock Wave! Na zakończenie - jeszcze jedno trzęsienie ziemi. Zauważ, że Ekans naprawdę źle reaguje na Earthquake!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyPią 04 Lip 2014, 22:07

Walka nieco się wyrównała, Ekans nie myślał jednak oddawać pola. Jego trujące ataki nie działały - ale jego Dig wyrządzał więcej szkody, niż ataki Arona - co znowu przechylało szalę na jego korzyść...

Ekans: 42% | Celność 80% | Szybkość 80%
Aron: 36%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 08:54

Nie szło nam tak źle, chociaż zdecydowanie mogło być lepiej. Przyglądałam się taktyce przeciwnika, obserwując przy tym każdy ruch Ekansa. Musiałam wymyślić coś, dzięki czemu moglibyśmy wygrać. Tylko, co to będzie?
- Świetna robota, tak trzymaj! Skupmy się w tej rundzie tylko i wyłącznie na atakach o typie ziemnym! Zacznij od Mud-Slapu. Niech błoto wyląduje na całym pyszczku Ekansa i zamuli mu wzrok! Kiedy nie będzie zbyt wiele widział - uderz go swoim Rock Tomb! Potem, skorzystaj z okazji i wywołaj kolejne trzęsienie ziemi. Earthquake jest wręcz idealnym atakiem na tą chwilę! Kiedy jeszcze będzie zdezorientowany po trzęsieniu - zakop się pod ziemią używając Dig! Ruszaj się pod powierzchnią, żeby jak najbardziej go zmylić. Kiedy już to zrobisz, wyskocz idealnie pod nim i zaatakuj go z całej siły. Potem znowu Mud-Slap i jeszcze raz Dig! Pamiętaj też o unikach. Jak dasz radę używaj do tego właśnie Dig. Pamiętaj, żeby nie dać się trafić Ekansowi żadnym atakiem. Tymczasem, jeszcze raz Earthquake! Kiedy ziemia będzie drżeć, Ty użyj Aerial Ace i zaatakuj przeciwnika podczas gdy będzie obrywał jeszcze poprzednim atakiem. To powinno go odrobinę zmieszać! Niech nie wie, co się dzieje!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 11:22

Aron dawał z siebie wszystko, ale brakło mu sił żeby wykończyć przeciwnika. Był tego bliski - jednak wygrana w tej rundzie należała Ekansa...

Ekans: 3% | Celność 70% | Szybkość 70%
Aron: FNT +1.3lvl

- Walczyłaś dzielnie, ale niestety nie uda ci się wygrać.

Powiedział Koga, obserwując cię.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 17:10

Przygryzłam wargę widząc jak mój mały Aron przegrywa swoją rundę. Westchnęłam cicho i cofnęłam go do kuli cicho chwaląc go za kawał dobrze wykonanej roboty. Mimo wszystko, byłam z niego bardzo dumna! Po chwili wahania wypuściłam Flareona.
- Dobra, trzeba to szybko skończyć. Nie wolno ci się rozproszyć Flame, musimy dokończyć robotę Arona. Dobrze? Zacznij od silnego Flamethrower! Zaatakuj przeciwnika starając się go pokonać od razu. Jeżeli Flamthrower nie wystarczy - uderz w niego swoim Fire Blastem. Zostało mu bardzo mało życia, dlatego powinno się szybko udać go pokonać. Uderz go jeszcze Emberem, żeby mieć pewność, że go pokonasz. W razie, gdyby atakował - rób uniki. Nie daj się otruć, ani trafić. Szkoda żebyś stracił trochę życia z przeciwnikiem, którego możesz łatwo pokonać!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 18:25

Cóż, nie trwało to długo i nie ma co opisywać. Ekans feintnął prawie od razu. Koga wypuścił swojego drugiego pokemona.

Flareon + 0.1lvl

Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 21:16

Zadowolona przekręciłam głowę i usłyszałam jak strzyka mi w karku. Czas na kolejną rundę - tej nie mogliśmy przegrać.
- Dobrze, Flame. Zaczynamy, na spokojnie. Przede wszystkim, wykorzystaj nawierzchnię. Sypnij piaskiem prosto w oczy przeciwnika za pomocą Sand Attack! Przez chwilę nie powinien nic wiedzieć, więc wykorzystaj to! Wiem, że możemy to wygrać mimo tego, iż przeciwnik jest silniejszy! Biegaj wokół niego atakując swoim Flamethrower! Biegaj cały czas wokół niego i staraj się unikać ataków. Jesteś podatny na truciznę, w przeciwieństwie do Arona. Kiedy wyczujesz odpowiedni moment, wyceluj w przeciwnika swoim Fire Blastem! Rozejrzyj się po otoczeniu i rozpędź się, jak najbardziej możesz i zaatakuj przeciwnika swoim Quick Attak! Nie daj się zatruć, bo jak do tego dojdzie - jesteśmy na przegranej pozycji, Flame! Sypnij na niego piaskiem jeszcze raz! Sand Attack powinien go trochę zamroczyć. Wykorzystaj to i zaatakuj kolejnym Quick Attack! Celuj prosto w jego brzuch - to prawie zawsze jest najsłabszy punkt!. Niech odrzuci go do tyłu! Wtedy przysmaż go trochę Emberem! Odskocz na bok i rozpędź się atakując swoim Tackle! Powinno go chociaż trochę zaboleć!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 21:49

Koffing wydawał sie twardym rywalem, ale jego trujące ataki w połączeniu z ognistymi atakami Flame powodowały eksplozje. Ataki neutralizowały się, jednak wybuchy odrzucały oba pokemony. Zbyt bliska odległość mogłaby jednak zrobić krzywdę...dzieki neutralizacji ataków Flareon wyrobiła sobie przewagę.

Flareon 72%
Koffing 61% | 90% Celność
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 22:09

- Tak trzymaj, Flame. Dobrze nam idzie! Czas obniżyć jego statystyki jeszcze bardziej. Ponownie sypnij piaskiem prosto w oczy przeciwnika za pomocą Sand Attack! Przez chwilę nie powinien nic wiedzieć, więc wykorzystaj to! Użyj Flamethrower! Biegaj cały czas wokół niego i staraj się unikać ataków. Jesteś podatny na truciznę, w przeciwieństwie do Arona. Kiedy wyczujesz odpowiedni moment, wyceluj w przeciwnika swoim Fire Blastem! Rozejrzyj się po otoczeniu i rozpędź się, jak najbardziej możesz i zaatakuj przeciwnika swoim Quick Attak! Nie daj się zatruć, bo jak do tego dojdzie - jesteśmy na przegranej pozycji, Flame! Sypnij na niego piaskiem jeszcze raz! Sand Attack powinien go trochę zamroczyć. Wykorzystaj to i zaatakuj kolejnym Quick Attack! Celuj prosto w jego brzuch - to prawie zawsze jest najsłabszy punkt!. Niech odrzuci go do tyłu! Wtedy przysmaż go trochę Emberem! Odskocz na bok i rozpędź się atakując swoim Tackle! Powinno go chociaż trochę zaboleć! Na sam koniec, jeszcze raz Sand Attack!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyNie 06 Lip 2014, 22:48

Obniżona celność i łatwopalność trujących ataków ratowały Flareon, ale mimo to dał się zatruć. Jego przewaga zmalała, choć wciąż się utrzymywała.

Flareon 34% | Zatrucie
Koffing 28% | 80% Celność
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 07:58

Tak trzymać! Idzie nam całkiem nieźle. Dlatego też, bez zbędnego przedłużania kontynuowałam walkę. Koffing może i zatruł mojego Flareona, jednak nadal był bardzo podatny na wybuchy, które mój mały lisek powodował. Postanowiłam z tego korzystać.
- Tak dalej, Flame! Świetnie nam idzie. Tym razem zacznij od Flamethrower! Celuj w Koffinga! Niech poczuje, co to znaczy siła ognistego pokemona! Jak będzie atakował - użyj Ember. Kontruj tym jego gazowe ataki. Niech dalej wybuchają! Uważaj przy tym, aby nie oberwać. Już zostałeś zatruty, jednak dalej się strzeż! kto wie, co on tam jeszcze ma w zanadrzu! Potem wyceluj w niego swoim Fire Blastem. Biegaj wokół niego, cały czas atakując go Emberem. Potem, rozpędź się na niego i uderz Quick Attack! Odskocz do tyłu i użyj Flamethrower!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 15:32

Ciężko stwierdzić różnicę w tej rundzie. Wybuchy tworzyły sporo dymu który blokował widok w większości czasu, ale częściej było słychać Koffing'a, po tym jak oberwał atakiem. Jednak kiedy pokemony wyskoczyły z dymu, widziałaś że twój Flareon ledwo stoi na nogach. Koffing nie wytrzymał wiele więcej i padł nieprzytomny.

Flareon 11% | Zatrucie +1.1lvl
Koffing FNT

Koga wyrzucił swojego ostatniego pokemona, gotowy do walki.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 16:21

Tak jest! Wiedziałam, że mój mały, kochany Flareon da sobie radę. Spojrzałam na niego i uśmiechnęłam się szeroko. Należy mu się nagroda, którą na pewno dostanie zaraz po skończeniu walki z Kogą. Spojrzałam krytycznym okiem na kolejnego przeciwnika i zeskanowałam go szybko. Cóż, był silniejszy, ale pomyślałam, że Flame może się czegoś nauczyć dzięki tej walce. Dlatego też nie cofnęłam go do Balla.
- Bardzo dobrze Flame. To była dobra walka. Teraz czas spróbować czegoś nowego. Widzisz tę ćmę? Musimy ją trochę przysmażyć! Zacznij od Flamethrower! Celuj w jego odwłok, niech go poparzy. Kiedy będzie zajęty uciekaniem przed płomieniami, sypnij mu w oczy piaskiem za pomocą Sand Attack. Potem, jednym silnym Fire Blast przygwoźdź go do ściany. Następnie atakuj cały czas, Ember naprzemiennie z Flamethrower! Ogniste ataki powinny go trochę podgrzać i zmęczyć. Kiedy zobaczysz, że chce się ruszyć, bądź cię zaatakować - przemieść się za pomocą Quick Attack i zaatakuj go pierwszy! Potem odskocz i jeszcze raz, Flamthrower!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 18:09

Venomoth nie miał problemów z pokonaniem ledwo żywego przeciwnika.

Venomoth 87% | 90% Celność

Flareon + 0.35lvl
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 18:40

Szybko cofnęłam Flareona do kuli i podziękowałam mu za wspaniałą robotę. Uśmiechnęłam się do przeciwnika i wypuściłam z kuli moje oczko w głowie, czyli Eevee!
- No, czas na ciebie Nessie. Pokażmy, na co nas stać! Twój braciszek spisał się bardzo dobrze, teraz musisz to tylko ładnie skończyć! Zacznij od Hyper Voice! Niech uderzy w przeciwnika i na chwilę go zdekoncentruje. Wtedy wypuść na niego serię gwiazd za pomocą Swift! Wskocz na jedną z nich, odbij się i wyskocz wysoko w górę. Z tej pozycji wyceluj w przeciwnika i uderz w niego swoim Iron Tail! Staraj się tym zrzucić go na ziemię. Kiedy już się na niej znajdzie - uderz szybkim Quick Attack. Odskocz od niego i użyj Shadow Ball! Zaraz za cienistą kulą puść kolejny Swift! niech gwiazdki pokażą mu się przed oczami! Potem szybki Hyper Voice, którym ogłupisz go jeszcze bardziej. Użyj Sand Attack, celując piaskiem w jego oczy. Niech nie będzie w stanie nic widzieć. Wtedy wykorzystaj sytuację i zaatakuj Bite! Przed każdym jego atakiem chowaj się pod ziemią za pomocą Dig! Wyskakuj wtedy spod ziemi przy akompaniamencie Shadow Balli i Hyper Voice! Uderzaj w niego cały czas. Nie daj mu nawet chwili na to, by kontratakował! Nie pozwól mu przejąć kontroli nad walką. Używaj cały czas Swift! Skacz po gwiazdkach i zbliżaj się do przeciwnika, a potem uderzaj go swoim Iron Tail!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 20:59

Ostateczna walka. Venomoth miał przewagę dzięki swoim skrzydłom - ale Iron Tail posłał go mocno w ziemię. Eevee wykorzystywała ten czas, ale Venomoth uśpił ją i zdążył wrócić do góry.

Eevee 76% | Sen
Venomoth 63% | Celność 90%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 21:21

Eevee uśpiona? No nic, na to też coś da się poradzić. Miałyśmy z Nessie pewnego asa w rękawie i wiedziałam, że damy sobie radę tak, czy siak!
- Nessie! Używaj Sleep Talk podczas snu. Cały czas go powtarzaj. Jeżeli uda się się obudzić, zacznij od Hyper Voice! Niech uderzy w przeciwnika i na chwilę go zdekoncentruje. Wtedy wypuść na niego serię gwiazd za pomocą Swift! Wskocz na jedną z nich, odbij się i wyskocz wysoko w górę. Z tej pozycji wyceluj w przeciwnika i uderz w niego swoim Iron Tail! Staraj się tym zrzucić go na ziemię. Kiedy już się na niej znajdzie - uderz szybkim Quick Attack. Odskocz od niego i użyj Shadow Ball! Zaraz za cienistą kulą puść kolejny Swift! niech gwiazdki pokażą mu się przed oczami! Potem szybki Hyper Voice, którym ogłupisz go jeszcze bardziej. Użyj Sand Attack, celując piaskiem w jego oczy. Niech nie będzie w stanie nic widzieć. Wtedy wykorzystaj sytuację i zaatakuj Bite! Przed każdym jego atakiem chowaj się pod ziemią za pomocą Dig! Wyskakuj wtedy spod ziemi przy akompaniamencie Shadow Balli i Hyper Voice! Uderzaj w niego cały czas. Nie daj mu nawet chwili na to, by kontratakował! Nie pozwól mu przejąć kontroli nad walką. Używaj cały czas Swift! Skacz po gwiazdkach i zbliżaj się do przeciwnika, a potem uderzaj go swoim Iron Tail! Wiem, że damy sobie radę! W razie, gdyby jednak sen nie chciał cię opuścić, cały czas atakuj Sleep Talk!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 23:09

Sen nie trwał długo, kilka Sleep Talk'ów dało ciekawe efekty - ale większe efekty dała reszta rundy, kiedy lisiczka nie spała. Venomoth jednak dawał radę kryć się poza zasięgiem rywalki, kontrując ataki.

Eevee 43%
Venomoth 33% | Celność 80%

Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 23:23

- Wypuść na niego serię gwiazd za pomocą Swift! Wskocz na jedną z nich, odbij się i wyskocz wysoko w górę. Z tej pozycji wyceluj w przeciwnika i uderz w niego swoim Iron Tail! Staraj się tym zrzucić go na ziemię. Kiedy już się na niej znajdzie - uderz szybkim Quick Attack. Odskocz od niego i użyj Shadow Ball! Zaraz za cienistą kulą puść kolejny Swift! niech gwiazdki pokażą mu się przed oczami! Potem szybki Hyper Voice, którym ogłupisz go jeszcze bardziej. Użyj Sand Attack, celując piaskiem w jego oczy. Niech nie będzie w stanie nic widzieć. Wtedy wykorzystaj sytuację i zaatakuj Bite! Przed każdym jego atakiem chowaj się pod ziemią za pomocą Dig! Wyskakuj wtedy spod ziemi przy akompaniamencie Shadow Balli i Hyper Voice! Uderzaj w niego cały czas. Nie daj mu nawet chwili na to, by kontratakował! Nie pozwól mu przejąć kontroli nad walką. Używaj cały czas Swift! Skacz po gwiazdkach i zbliżaj się do przeciwnika, a potem uderzaj go swoim Iron Tail! Wiem, że damy sobie radę!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia EmptyWto 08 Lip 2014, 23:41

Cóż tu dużo pisać - walka toczyła się wyrównanie...może z lekką przewagą Venomoth'a - jednak do czasu aż oberwał mocno w skrzydło i spadł na ziemię. Nie dane mu było podnieść się już w tej walce.

Eevee +1.1lvl

Koga podszedł do ciebie i wręczył ci odznakę

- Walczyłaś dzielnie. Zasłużyłaś na nią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#040 Fuschia Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Fuschia Gym | Celestia   #040 Fuschia Gym | Celestia Empty

Powrót do góry Go down
 
#040 Fuschia Gym | Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #164 - ReBorn | Fuschia Gym
» #027 Cerulean Gym | Celestia
» Box - Celestia
» #168 Celestia || Cinnabar Gym
» #034 Vermilion Gym | Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: