Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Szkot

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPią 12 Wrz 2014, 23:30

Safari Szkot - Page 3 161
Sentret
Level: 12
Płeć: Samiec
Natura: Troskliwy
Ataki: Scratch, Foresight, Defense Curl, Quick Attack
Abillity: Keen Eye

Pokemon rzeczywiście was nie zauważył i dalej był zajęty kopaniem swojej norki. Alba podszedł do niego bliżej, trącając go lekko nosem. Malec podskoczył i obrócił się, patrząc na was. Nie wyglądał na wystraszonego, ale lekko zaskoczonego.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptySro 17 Wrz 2014, 16:32

1/ Widząc skan Pokemona uśmiechnęłam się szeroko. Sentret! Bardzo lubiłam tego Pokemona i ucieszyłabym się z możliwości posiadania go w moim małym ogródku. Kucnęłam przez zaskoczonym Sentretem uśmiechając się do niego.
- Cześć Sentret. Tak Ciężko pracujesz. Nie chcesz może czegoś zjeść?
Zapytałam Pokemona kładąc przed nim porcję karmy.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptySro 17 Wrz 2014, 17:06

- Sen...? SEN!
Maluch odwrócił się, zaskoczony twoim głosem, a potem odskoczył kawałek do tyłu, przestraszony dwoma tajemniczymi postaciami. Widocznie nie spodziewał się gości...

//1
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyNie 21 Wrz 2014, 11:53

Widząc reakcję Pokemona sama trochę się przestraszyłam, nie chciałam żeby maluszek się wystraszył czy coś w ten deseń!
- Oh! Przepraszam nie chciałam Cię wystraszyć Sentret! Proszę, zjedz trochę karmy. Pewnie zgłodniałeś tak ciężko pracując tutaj.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyNie 21 Wrz 2014, 16:42

- Sen...? Sentreeet...?
Maluch pociągnął kilka razy noskiem. Podkicał i złapał kilka chrupek, obserwując was uważnie. Najwyraźniej dalej wam nie ufał do końca.

//1
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPon 22 Wrz 2014, 18:01

Przechyliłam lekko głowę na bok uśmiechając się. Na chwilę odwróciłam głowę by spojrzeć na swojego Albę, a następnie pokiziałam go po łebku.
- Nie bój się Sentret. Nie zamierzamy Ci zrobić krzywdy. Smakuje Ci? Hmm...?
Zapytałam Pokemona ostrożnie wyciągając w jego stronę rękę. A może da się pogłaskać?
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPon 22 Wrz 2014, 18:44

-Sen, Sen!
Pisnął pokemon wcinając dalej. Smakowało mu, ale najwidoczniej wciąż był zaniepokojony waszą obecnością. Co by tu poradzić na to...

//2
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPon 22 Wrz 2014, 19:02

Postanowiłam odsunąć się na pół kroku w tył, tak by Pokemon nie czuł z mojej strony zagrożenia. Może Alba jakoś przekona Sentreta do tego, że niczego złego mu nie zrobimy.
- Lubisz dużo pracować, prawda? Podziwiam takie pracowite Pokemony jak ty~
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPon 22 Wrz 2014, 23:01

- Sentreet!
Pokemon skończył jeść i kicnął do tyłu, stając na ogonie i obserwując cię uważnie. Chyba nie zamierzał ryzykować.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyWto 23 Wrz 2014, 18:35

3/ Uśmiechnęłam się do Pokemona siadając na trawie i zadowolona przyglądałam się jak Sentret utrzymuje się na ogonie.
- Długo umiesz tak wystać na ogonie? Hejj... nie bój się mnie maluchu. Chodź.
Zaśmiałam się cicho pod nosem jednocześnie wyciągając ręce do Sentreta. A może skusi się na małe przytulenie? Przecież krzywdy mu nie zrobię!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyWto 23 Wrz 2014, 21:59

Sentret przeraził się jeszcze bardziej, kiedy spojrzał na ciebie, oferującą hug'a. Ciekawe czy ta mhroczna aura nad tobą ma z tym coś wspólnego...maluch odkicnął kilka centymetrów do tyłu, po czym spojrzał na Albe i przyglądał mu się przez chwilę...

//4
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPon 29 Wrz 2014, 20:05

Spojrzałam kontrolnie na Quilavę. Czyżby mój mały Pokemon wyglądał na zazdrosnego, przez co Sentret nie chciał podejść bliżej mnie?
- Alba? Heey... nie miej takiej miny, widzisz? Przestraszyłeś Sentreta...
Wydęłam delikatnie usta, głaskając po łebku swojego Pokemona.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyWto 30 Wrz 2014, 13:14

Alba kichnął - widocznie kiedy Sentret kopał, kurz musiał osiąść w nosku QUilavy - wypuszczając przy tym z nosa trochę ognia. Sentret aż podskoczył, obrócił się na ogonie i zniknął dość szybko.
- Qui...?
Alba spojrzał na ciebie, trochę smutno. Widocznie nie planował tego...

//1
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyCzw 13 Lis 2014, 21:26

1/ Spojrzałam w stronę swojego Pokemona, który wyglądał naprawdę uroczo kiedy kichnął! Ale niestety odwróciło to moją uwagę od Sentreta który zdążył już gdzieś pobiec! Niestety. Pogłaskałam Albę po łebku uśmiechając się do swojego Pokemona.
- Nic się nie stało, maluchu. Pójdziemy dalej i znajdziemy jeszcze jakiegoś Sentreta. Chodź.
Przysunęłam się bliżej Quilavy, ucałowałam go w pyszczek a następnie wstałam otrzepując spódnicę z kurzu.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPią 14 Lis 2014, 21:32

1) Wraz z Quilavą ruszyłaś dalej, w głąb łąki. Po pewnym czasie dotarłaś do samotnego drzewa, pod którym stała ławka wykonana z drewna. Była ona gdzieniegdzie popękana, ale nie wyglądała, żeby się zawaliła pod jakimkolwiek ciężarem. Niedaleko tego miejsca płynęła niewielka rzeczka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyNie 16 Lis 2014, 16:10

Chwilę przyglądałam się popękanej ławce. Nie będę się jednak tu zatrzymywać na dłużej, spojrzałam na swojego Pokemona i uśmiechnęłam się ciepło.
- Chodź Alba. Zobaczymy co jest przy tej rzeczce.
Powiedziałam i udałam się w stronę rzeki rozglądając się przy tym.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyWto 18 Lis 2014, 20:30

1) Zaczęliście iść wzdłuż rzeczki. Alba na chwilę złożył łapkę do wody, ale natychmiast ją wyciągnął. Najwidoczniej w jakiejś kwestii nie spodobał mu się kontakt z cieszą. Przez chwilę przyglądałaś się swojemu pokemonowi i nie zauważyłaś wystającego z ziemi korzenia, o który się potknęłaś i wpadłaś do wody.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyCzw 20 Lis 2014, 20:32

W sumie nie powinna mnie dziwić reakcja Alby na kontakt z wodą! Owszem mógł ją pić, ale żeby wchodzić? Jako ognisty Pokemon miał chyba wrodzą niechęć do życiodajnej cieczy. Wszystko szło by pięknie jak wcześniej, ale musiałam się zagapić i wpaść do rzeczki. Prawie jak poparzona wyskoczyłam z niej patrząc na przemoczoną spódnicę oraz bluzkę. No i jeszcze trochę włosów!
- Aaaaaach! Albaaaa ratunkuu
Spojrzałam błagalnym wzrokiem na swojego Pokemona.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptySob 22 Lis 2014, 00:34

2) Rzeczka, do której wpadłaś, była tak płytka, że gdy w niej przykucnęłaś, woda sięgała ci lekko za kolana. Alba cały czas patrzył się na ciebie krzyczącą w tej pozycji. Gdy tylko zamilkłaś, stworek przekręcił łebek w lewą stronę. Ty wstałaś, "otrzepałaś" się z wody, który znajdowała się na twojej spódnicy, wyszłaś z rzeki, a następnie ruszyłaś dalej i starałaś się udawać, że nic przed chwilą się nie wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPon 24 Lis 2014, 19:12

Głowa w górę, wzrok przed siebie... I nic się nie stało! Bo przecież, każdemu mogło się zdarzyć. Prawda? Westchnęłam ciężko i rozejrzałam się wokół.
- Uuuch... zobaczymy co będzie dalej, co nie mały? Bo póki co jest kiepsko.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyPon 24 Lis 2014, 20:16

1) Ruszyliście dalej. Tym razem żaden korzeń nie czaił się nigdzie, wyczekując na twoją nieuwagę, żeby ponownie móc wykonać zamach na twoje życie. W pewnym momencie doszliście do urwiska, z którego rozwijał się dalszy widok na polanę. Zmusiło to ciebie to pójścia w lewo (rzeka płynęła po twojej prawej). W pewnym momencie weszła do lasku.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptyWto 25 Lis 2014, 17:36

Idąc dalej rozglądam się szukając jakiś Pokemonów, z którymi może pobawić się Alba... Albo może i będzie chętny do dołączenia do mojego zespołu? Co prawda duża część Pokemonów jakie posiadam mieszkają razem z moją mamą w wielkim ogrodzie... Ale chyba tam jest im lepiej niż cały czas kisić w PokeBallach!
- Lasek? Nie może być za duży, to przecież polana. Ale zobaczymy co tam skrywa, co Alba?
Kucnęłam przy Quilavie i ruszyłam w lasek.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptySro 26 Lis 2014, 17:30

2) Miałaś rację, lasek nie był duży. Tak właściwie drzewa tworzyły okrąg wokół polany wewnątrz. Na jej środku stał wielki dąb. Gdy podeszłaś bliżej, zauważyłaś, że w cieniu drzewa śpią sobie dwa stworki. Wyglądały one jak dwa identyczne króliki, z tym że jeden miał czerwone plamki a drugi niebieski.
Safari Szkot - Page 3 311Safari Szkot - Page 3 312
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptySro 26 Lis 2014, 17:46

- Ciekawie to wygląda, co nie Alba?
Odezwałam się do swojego towarzysza patrząc na niego z uśmiechem. Zaczęłam rozglądać się po polance kiedy moją uwagę przykuł rosnący na środku wielki dąb.
- A to co? Och! Jakie urocze maluszki!
Zaśmiałam się cicho żeby nie obudzić śpiących Pokemonów a następnie zeskanowałam oba stworki.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 EmptySro 26 Lis 2014, 20:12

Alba powoli podszedł do obu królików i zaczął im się przypatrywać. Ty w tym czasie wyjęłaś PokeDex i zeskanowałaś śpiące stworki:
Safari Szkot - Page 3 311
Plusle
Safari Szkot - Page 3 Female
Lv. 16 |
Natura: Opiekuńcza | Ability: Plus
Ataki: Nasty Plot, Nuzzle, Entrainment, Play Nice, Growl, Thunder Wave, Quick Attack, Helping Hand, Spark, Sweet Kiss
    Safari Szkot - Page 3 312
Minun
Safari Szkot - Page 3 Male
Lv. 15 |
Natura: Bojowa | Ability: Minus
Ataki: Nasty Plot, Nuzzle, Entrainment, Play Nice, Growl, Thunder Wave, Quick Attack, Helping Hand, Spark, Discharge, Lucky Chant

Alba podszedł do nich jeszcze bliżej. W pewnym momencie oba stworki się obudziły. Na twarzy Plusle zauważyłaś szeroki uśmiech. Minun zaś od razu poderwał się i stanął pomiędzy Quilavą, a swoją towarzyszką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Szkot - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkot   Safari Szkot - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Szkot
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Safari Snoviego
» Safari Yoi
» Berry's Safari
» Safari Mhroka
» Safari Shirou

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: