Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Finał | ReBorn vs Celestia

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Finał | ReBorn vs Celestia Empty
PisanieTemat: Finał | ReBorn vs Celestia   Finał | ReBorn vs Celestia EmptySro 01 Paź 2014, 17:43

Finał | ReBorn vs Celestia 2wlrnt2
Kto by przypuszczał, że tym razem tak szybko dotrzemy do finałowego spotkania! Na stadionie zebrało się wielu fanów walk Pokemon by dopingować uczestników. Inni pojawili się tu, licząc na to iż będą mogli zobaczyć w akcji swoje ulubione Pokemony. Zgłoszeni do walki uczestnicy są już gotowi by rozpocząć pojedynek. Teraz wystarczy tylko poczekać na sędziego! Jednak kobieta która będzie ocieniała walkę nie pozwoliła czekać na siebie ani minuty dłużej. Trzymając w dłoni zieloną chorągiewkę stawiła się na arenie, gdzie otwarte zostały już drzwi, przez które mieli przejść uczestnicy. Finał, czas zacząć!
- Rozpoczynamy walkę finałową! Wszyscy dobrze już znamy Dantego oraz Celestię, nie przedłużając... zaczyna Dante oraz jego podopieczny!

Kolejka:
ReBorn -> Celestia -> Sędzia
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Finał | ReBorn vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Finał | ReBorn vs Celestia   Finał | ReBorn vs Celestia EmptySob 04 Paź 2014, 08:24

- No i niestety pora na tą walkę...Druddigon, do dzieła! Wzleć w powietrze i zacznij od Glare [1] po którym uderz Flamethrower'em [2], trzymając się cały czas w górze. Dodaj Hone Claws[3] żeby wzmocnić swój atak, po czym strzel Charge Beam'em[4], żeby wzmocnić swój atak specjalny. W między czasie, kiedy będziesz w powietrzu unikał jego ataków, użyj Protect[5] dodaj także dwukrotnie Leer[6 i 7] żeby obniżać jego obronę. Strzel w niego kolejnym Charge Beam'em[8] po którym dodaj ponownie Flamethrower[9]. Ponów Hone Claws[10] oraz Leer[11, żeby jeszcze bardziej wzmocnić siebie i osłabić byka. Następnie przejdźmy do końcowej sekwencji, użyj Protect[12] żeby zablokować jego atak, po czym strzel Dragon Rage'em[13], tak żeby zasłonić mu kompletnie pole widzenia, po czym spadnij nagle na ziemię wykonując Earthquake[14], zatrząśnij ziemią tak żeby Tauros stracił równowagę i szybko dodaj Giga Impact[15]
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Finał | ReBorn vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Finał | ReBorn vs Celestia   Finał | ReBorn vs Celestia EmptyPon 06 Paź 2014, 13:19

Weszłam na arenę czując w brzuchu, jak bardzo jestem zdenerwowana. Pomachałam wesoło do ReBorna, którego kojarzyłam już z poprzedniego turnieju i bez zbędnych ceregieli wypuściłam Zeusa.
- No dobrze, zaczynamy! Zamachaj swoim ogonem i przy użyciu Tail Whip pokaż przeciwnikom, że nie damy się tak łatwo osłabić! Mamy przed sobą dużo silniejszego przeciwnika niż w poprzedniej rundzie, dlatego musimy go przestraszyć, żeby stracił wolę walki! Spójrz na niego swoim pewnym siebie wzorkiem i używając Scary Face postaraj się wzbudzić w nim jak największe przerażenie. Następnie uderz go Stone Edge! Przygnieć go stertą kamieni tak, żeby nie mógł się ruszyć. Wtedy użyj Rage! Potem, nie dając przeciwnikowi więcej czasu na ucieczkę spod kamieni, zacznij na niego szarżować. Rozpędź się jak tylko potrafisz, a w powietrzu powinna pojawić się zasłona z pyłu. Bieg zwieńcz atakiem Iron Head. Nie czekaj zbyt długo na jego reakcję i zaatakuj go Horn Attack wbijając w niego swoje rogi! Postaraj się go odepchnąć do tyłu, choć może być ciężko. A potem użyj znowu Rage! Przeciwnik powinien być odrobinę zdekoncentrowany, dlatego wykorzystaj to i znów przygnieć go kamieniami za pomocą Stone Egde! Kolejny Horn Attack! Staraj się unikać jego kontr, nie dając mu na nie w ogóle czasu. Gdy będzie atakować odskocz na bok i skontruj go! Odbij jego atak swoim Iron Head! Potem wykorzystaj chwilę i uderz kolejnym Horn Attack! Gdy będzie w powietrzu, użyj swojego Tail Whip, by jeszcze bardziej osłabić jego obronę. Wiem, że dasz sobie radę! - Wydałam polecenia mojemu przyjacielowi i dopingowałam go cały czas. Z uśmiechem na ustach obserwowałam ruchy Zeusa, chcąc jak najwięcej się o nich dowiedzieć. Kątem oka spoglądałam też na swojego przeciwnika i jego zachowania podczas walki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Finał | ReBorn vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Finał | ReBorn vs Celestia   Finał | ReBorn vs Celestia EmptyCzw 09 Paź 2014, 11:00

Przyszedl czas by rozpoczac walke finalowa, w ktorej wygrana jest Lugia. Zarowno Celestia jak i Dante stawili sie na stadionie, wypuszczajac z kul swoje Pokemony. Smoczy Pokemon zrozpoczal walke od uzycia Glare, jednak Tauros nie wystraszyl sie go i skutecznei zmiejszyl obrone swojego przeciwnika. Jednak kiedy Smoczy Pokemon przygotowywal sie do wykonania Flamethowera, Zeus skutecznie przestraszyl przeciwnika przez co mial czyste pole do popisu przy wykonywaniu ruchu Stone Edge. Druddigon zostal uderzony kamiennymi ostrymi kwawalkami, a sila uderzenia delikatnie odepchnela go w tyl. Jednak ten nie zamiezal sie poddac, i na polecenie Dantego uzyl swojego Charge Beamu. Niestety Tauros ktory wlasnie biegl na przeciwnika by uderzyc w niego swoja furia wystawil sie niemalze idealnie pod atak. Mimo swoich sporych rozmiarow, sila uderzenia odrzucila Taurosa w tyl. Jednak walka nie zamiezala sie tu skonczyc! Zgodnie z poleceniem swojej trenerki wielki byk rozpoczal szarze uzywajac Iron Head, na co smoczy Pokemon zaslonil sie Protectem. Mimo iz Tauros uderzyl w barierie i bardzo chcial sie przez nia przebic skoczylo sie to niepowodzeniem! Nastepnym posunieciem ze strony Pokemona Dantego bylo uzycie Leer by zmniejszyc obrone Taurosa. Zeus jednak korzystajac z bliskosci zaatakowal swoim Horn Attack! Trzeba bylo przyznac ze mimo przewagi sil ze strony Druddigona Zeus i jego trenerka nie zamierzali sie szybko poddawac! Choc Celestia starala sie jak mogla swoimi poleceniami poprowadzic Taurosa do zwyciestwa, to ostatecznie na tarczy z tego pojedynu wyszedl Druddigon!
- Tauros, jest niezdolny do dalszej walki! Turniej, oraz Legendarnego Pokemona wygrywa Dante!

Cytat :
Druddigon: +70% exp, +10% Sp. Attack Limit
Dante: +3ptk respektu

Zeus: +50% exp, +10% Sp. Attack Limit
Celestia: +1 ptk respektu
0%Finał | ReBorn vs Celestia 128 Finał | ReBorn vs Celestia 621 37%
Status:
Zeus: Obrona 90%
Druddgion: Obrona 90%, Szybkosc 90%, Sp. Attack 110%

Podsumowanie Statystyk:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Finał | ReBorn vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Finał | ReBorn vs Celestia   Finał | ReBorn vs Celestia Empty

Powrót do góry Go down
 
Finał | ReBorn vs Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ReBorn vs Celestia
» Grupa B || Celestia vs ReBorn
» Finał | Zefonit vs. Szkot
» Event #3 | Finał | Vebre vs. Szkot
» Dayana vs Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: