Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Cornel

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornel   Safari Cornel - Page 2 EmptyWto 24 Lut 2015, 05:56

To mnie tu chyba nie ma. Kucam sobie w krzakach jednak w odleglosci od nich by mnie nie znalezli. Pokazuje Swablu by trzymal się w powietrzu i narazicho nie pokazywal ale mial oko na cała sytuacje. Tak to jest jak panem życia jest ktoś chory na umysle...
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Cornel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornel   Safari Cornel - Page 2 EmptyCzw 26 Lut 2015, 12:22

1. Pan wyznaje zasadę, że głupotę trzeba karać i właśnie zaczął ją wprowadzać w życie wykorzystując każdy najmniejszy nawet pretekst do tego. Schowałeś się za pierwszym lepszym krzakiem i wcale nie było wiadomo gdzie się schowałeś, ani nie było cie widać. Wcale. Jakichś 10 murzynów ruszyło w twoją stronę.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornel   Safari Cornel - Page 2 EmptyCzw 26 Lut 2015, 12:39

spadam gdzie pieprz rosnie. jakoś mi się nie widzi spotkanie z nimi. pewnie ich kondycja jest lepsza od mojej ale biegne.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Cornel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornel   Safari Cornel - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015, 15:51

1.

Znalazłaś się nad małym strumykiem. Cisza i spokój była kojąca a przy tym lekka bryza orzeźwiała. Pogoda zdecydowanie była sprzyjająca.
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Safari Cornel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornel   Safari Cornel - Page 2 EmptyWto 31 Mar 2015, 16:16

Ogladam się tylko za plecami czy szalone murzyny za mna nie biegnal i zwalniam. Wypuszczam Swablu by również odetchnela i spaceruje sobie wzdłuż strumyka jeśli mi nic nie zagraza. Skoro jest tu strumyk to i szansa na spotkanie pokemonow rosnie. Bo komu się nie chce pić gdy jest ladna pogoda. Sama sprawdzam czy woda jest zdatna do picia i kucam nabierajac wody w dlonie i popijam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Cornel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Cornel   Safari Cornel - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Cornel
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gra Cornel
» #097 Cornel || Pewter Gym
» #136 – Nimbasa Gym || Cornel
» Wojas021 vs. Cornel.
» Safari Yoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: