Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Dayany Wyzwanie Nivisa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty
PisanieTemat: Gra Dayany Wyzwanie Nivisa   Gra Dayany Wyzwanie Nivisa EmptySob 14 Lut 2015, 19:51

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Tumblr_ng2el9jpeZ1u51dwgo3_500

Lexa, 20 lat
Pozbawiona uczuć
Twardo stąpająca po ziemi
Walcząca do ostatniego tchu
Łowca potworów


Klimat Gry o Tron

Sprzęt: Żelazny Miecz, Sztylet, Woda Święcona, Sól, Księga z Egzorcyzmami, Magicznymi Znakami, Właściwościami Ziół,

Potwory z każdej kultury (np. Wampir, Dżin, Strzyga, Smok, Demon, Anioł)
Pomocny np. Bestariusz z Supernatural

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Tumblr_ng2rc45SmW1rgmcozo6_500
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dayany Wyzwanie Nivisa   Gra Dayany Wyzwanie Nivisa EmptySob 14 Lut 2015, 20:52

Lys, przepiękne miasto osadzone na urwisku, otulone z trzech pozostałych stron przez rwącą rzekę. Grube wysokie mury pną się ku niebu tworząc z tego miejsca prawdziwą twierdzę nie do zdobycia. Prowadzi tu jeden potężny most, w żaden inny sposób nie można się tu dostać. Wszak nawet najlepszy pływak nie poradzi sobie z masami wody, które zmieniają się nieopodal w majestatyczny wodospad. Uliczki rozchodzą się promieniście od brukowanego rynku, przy którym wzniesiono ratusza z wysoką wierzą. Wszędzie znajdziemy piętrowe domy zbudowane z drewna i kamienia, czy to raj? Niestety to tylko siedziba niezwykle bogatego rodu, właściwie żaden z domów nie należy do tutejszych kupców. Wszystko jest własnością Morinitów, roszczących sobie prawa do tronu całej krainy.
Nadszedł ranek. Tańczące strugi światła opadły na twą twarz budząc nieznośnym blaskiem. Gdy tylko otworzyłaś oczy dostrzegłaś tak dobrze znany ci pokój. Małe pomieszczenie w kształcie sześcianu znajdowało się na poddaszu. Skąpe wyposażenie przywodziło na myśl więzienie, albo normalny dom w jakiejkolwiek innej części pod rządami Lys. Z okna rozciągał się wspaniały widok na miasto, jedynie liście wysokiego dębu nieco zakłócały wizję.
Nagle rozległo się głośne pukanie do drzwi. Odwiedzająca cię osoba nie miała zamiaru czekać na pozwolenie. Wkroczyła piękna kobieta w czarnym długim płaszczu. Ciemne włosy sięgające pasa zdobiły jej skroń, a wielki miecz wyglądał zza jej pleców. Niebieskie oczy wbite w ciebie były puste a zarazem jakby kryły w sobie tajemnicę.
- Już czas siostro.
Powiedziała czterdziestoletnia nauczycielka, której nikt nie posądziłby o to, że jest tak posunięta w wieku.
Wygląd:
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dayany Wyzwanie Nivisa   Gra Dayany Wyzwanie Nivisa EmptyCzw 19 Lut 2015, 17:01

Obcowanie z taką przyrodą jest niezwykle wspaniałym przeżyciem. Ile dałabym aby jak najdłużej pozostać w tym miejscu i własnie kontemplować to piękno. W końcu na niczym innym mi nie zależy, oprócz porządku w świecie. To jedyna wartość w tym zepsutym świecie.
Obudzenie przez promienie słoneczne czasami może być uciążliwe. Zwłaszcza gdy nie bardzo ma się ochotę ruszać z łóżka. Chociaż każda sekunda wcześniejszego przebudzenia pozwoli mi na dłuższe kontemplowanie środowiska, które nas otacza. Oprócz słońca irytujące może być budzenie przez pukanie do drzwi. Nawet nie starałam się nic powiedzieć. I tak nie miało to żadnego znaczenia dla osoby po drugiej stronie.
- Rozumiem. Daj mi chwilę na ogarnięcie się i ruszę tam gdzie mnie wyślesz.
Miałam nadzieję, że nie będzie to zbyt męczące z samego rana. W końcu ranek jest na odpoczynek po śnie. Mając jednak przed oczami to wszystko złe co nas otacza, nie należy się zbyt lenić.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dayany Wyzwanie Nivisa   Gra Dayany Wyzwanie Nivisa EmptyCzw 19 Lut 2015, 17:20

Ruszyłaś za zagadkową postacią w całkowitym milczeniu. Kobieta prowadziła cię po wąskich, stromych schodach po czym znalazłyście się w dużej sali, na której ścianach wisiały kaganki oliwne, oświetlające to pozbawione okien pomieszczenie. Nagle kobieta zatrzymała cię gestem dłoni i wskazała na wielki fresk naprzeciwko was. Przedstawiał on rycerza z długimi włosami i brodą, którego twarz pokrywała siatka blizn.
- To założyciel naszej małej społeczności. To właśnie on spisał początki księgi, którą nosi każdy z nas. Dzisiaj będziesz mogła zmierzyć się z jego próbą.
Niezależnie od tego co miały znaczyć jej słowa wiedziałaś od dawna, że z tą księgą jest coś nie tak. Samoistnie pojawiające się teksty, napawały czasami lękiem. Teraz spłynęło na ciebie oświecenie, po prostu te wszystkie księgi są ze sobą w jakiś sposób połączone, informacje dodane w jednej pojawiają się w drugiej. Aż dziw, że na to wcześniej nie wpadłaś.
Po chwili odziana na czarno kobieta prowadziła cię dalej w dół. W końcu znalazłaś się w miejscu przypominającym krater obudowany ze wszech stron fundamentami. Pośrodku stał jakiś posąg przedstawiający wielką, kamienną istotę. Nagle zdałaś sobie sprawę z tego, że on się poruszył.
- To kamienny golem, uwięziony tu przez założyciela. Ten gmach, został wzniesiony nad jego więzieniem aby nigdy się stąd nie wydostał. Ta bestia nie może wyjść poza krąg z filarów, ale jest też nieśmiertelna. Za każdym razem gdy zostanie pokonana odradza się. Jesteś gotowa aby stawić mu czoła! Tylko pamiętaj, w księdze celowo nic o tym nie ma. Jeśli pokonasz wroga, którego nie znasz nie będziesz już uczniem a mistrzem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dayany Wyzwanie Nivisa   Gra Dayany Wyzwanie Nivisa EmptySob 21 Lut 2015, 17:16

- Rozumiem! - powiedziała do kobiety pustym wzrokiem wpatrując się w potwora przede mną. Przez moment wydawało mi się, że jestem w tym pomieszczeniu sam z tym czymś. Z tym bezdusznym stworzeniem, które w niepowołanych rękach może okazać się prawdziwą bronią zniszczenia. Przypomniałam sobie w tym momencie studiowanie ksiąg w Bibliotece. Jak dobrze, że to tam spędziłam wolny czas. Dzięki temu mam choć odrobinę szans w starciu z brutalem. Stanęłam mocno na podłożu i wyjęłam swój żelazny miecz. Bezpiecznie krążyłam, aby obmyślić plan działania. Według legend w swoich ustach posiadają pergamin. To on daje mu źródło do egzystowania. Teraz pozostaje dostać się do ust. Uważnie obserwuję co wykonuje ten stwór. Jak zwinnie się porusza. Staram się podejść jak najbliżej, by móc sięgnąć do jego ust. Nie waham się używać do tego celu miecza, gdy tylko choć zauważę nieprzyjazny ruch z jego strony. Muszę blokować możliwe ataki. Oprócz tego wodzę go robiąc uniki, turlając się. Nie może być szybszy ode mnie. Tym na pewno uda mi się wyjąć z jego ust pergamin. O ile legendy są prawdziwe powinno tam być napisane Emet. Starcie pierwszej litery doprowadzi do jego zguby. Oby to byla prawda.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dayany Wyzwanie Nivisa   Gra Dayany Wyzwanie Nivisa EmptySob 21 Lut 2015, 17:50

Zaczęłaś okrążać przeciwnika, który powoli przestępował z nogi na nogę. Nagle zaczął pędzić w twoim kierunku. Czułaś jak ziemia w reakcji na uderzenia jego stóp drżała. Szybkość bestii była zadziwiająca. Takie istoty nie powinny się tak przemieszczać. Lecz udało Ci się odskoczyć na bok. Golem pędziła jeszcze przez chwilę dopóki nie rozbiła się o jakąś potężną barierę energetyczną. Gdy ściana go zatrzymała odwrócił się w twoim kierunku. Dopiero teraz mogłaś mu się dobrze przyjrzeć. Istota miała dwoje rąk sięgających niemal do podłoża a jej nogi były dość krótkie, a jedna z nich na tle wątła, żę umożliwiała tylko utrzymanie się w pionie. Poruszała się jak jakaś małpa, to było źródło jej szybkości. Lecz siła bezwładności była większa od jego marnej zwinności. Zauważyłaś coś jeszcze dziwniejszego, ten golem nie miał ust na głowie. Były one stworzone z dwóch, ciężkich płyt kamiennych na jego brzuchu. Lecz to tylko pozorne ułatwienie, zwykły miecz nie przebije tak ciężkich warg. Jeśli szybko czegoś nie wykombinujesz osłabniesz w przeciwieństwie do wroga.
- Ghgr...
Wydobył z siebie dziwne odgłosy potwór po raz kolejny pędząc w twoim kierunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty
PisanieTemat: Re: Gra Dayany Wyzwanie Nivisa   Gra Dayany Wyzwanie Nivisa Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Dayany Wyzwanie Nivisa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Nivisa wyzwanie Day
» 30 Dni Pokemon - Wyzwanie!
» Safari Dayany
» Gra Nivisa.
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Użytkownicy :: Gry Forumowe :: Rozgrywki fabularne-
Skocz do: