Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Dayany

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyPon 28 Kwi 2014, 20:26

Dotarłaś nad Jezioro Wściekłości, wszystkie te opowieści o groźnych i ciemnych wodach jeziora nie wydają się być prawdą. Toń jest przejrzysta i wręcz zaprasza swoim spokojem, czujesz się tutaj odprężona, możesz odciąć się od świata zewnętrznego. Na razie nie widzisz żadnych pokemonów, ale może po zrobieniu kilku kroków coś uda Ci się zauważyć?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyPon 28 Kwi 2014, 20:29

W końcu dotarłam do tego pięknego miejsca i mogłam się rozkoszować tym wszystkim co mnie tutaj otacza! Wspólnie z moim duchem spędzimy tutaj świetnie czas przeczesując owe tereny w poszukiwaniu nowego towarzysza. Czym prędzej ruszyłam przed siebie w celu poznania tych terenów.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyPon 28 Kwi 2014, 20:32

Gastly ruszył zaraz za tobą, udało wam się odstraszyć grupkę napalonych na łowy dziesięciolatków i zbliżyć do brzegu. Stojąc na brzegu dalej nie wiedzieliście pokemonów, ale strefa robiła jeszcze większe wrażenie.
-Gaastly-gaas - twój duch chyba coś zauważył, z toni wodnej coś się wynurzało..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyPon 28 Kwi 2014, 20:37

Wspaniały Gastly, najlepszy kompan jakiego mogłam sobie wyobrazić na tę wyprawę. Żadne namolne dzieciaki nie podskoczą takiemu pokemonowi. Poklepałam jego niematerialne ciało i zaczęłam żwawo poruszać się po brzegu jeziora. Jednak nadal zastanawiam się kto nadał taką nazwe temu miejscu. Przeciez wygląda on na bardzo spokojne miejsce.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyPon 28 Kwi 2014, 21:19

O tak, Gastly swym 'sokolim' okiem na prawdę pomógł w poszukiwaniach. Gdy tylko podeszliście bliżej zobaczyłaś, że tym czymś, co wynurzyło się z wody jest pokemon. Mały, niebieski, roześmiany Azuril kąpał się na otwartej wodzie jakieś 5-6 metrów od brzegu.

Safari Dayany Spr_4d_298
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 07:18

Co za urokliwy malec, niestety nie tego szukam obecnie w tym rejonach. Pomachałam maluchowi na do widzenia i ruszyłam dalej wzdłuż brzegu. Bardzo podoba mi się to miejsce, od zawsze interesowała mnie woda i zbiorniki wodne. Ciekawe czy mają tutaj łódki, albo chociaż motory wodne.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 11:21

Azuril nawet Cię nie zauważył, nie za wielka strata. Jakieś sto metrów od was przy molo zacumowana jest łódka. Nie jest podpisana, ani nic, prawdopodobnie możesz ją sobie... pożyczyć.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 16:33

Interesujące znalezisko, ale jeszcze tutaj wrócimy. Najpierw chiałabym się jeszcze raz przyjrzeć temu pokemonowi, którego pozostawiłam wcześniej. Tak za szybko go byłam, a może to jakiś rarytas? Cofnęłam sie do poprzedniej pozycji i poszukiwałam tego samego malucha.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 16:35

Azurill cały czas pluskał się w wodzie, gdy zauważył, że patrzysz się na niego zastygł w bezruchu. Patrzy na Ciebie szeroko otwartymi oczami i czeka na to co zrobisz. Gastly nie wydawał z siebie żadnych dźwięków, również czekał na twoją reakcję.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 16:48

Czyli trzeba to rozegrać bardzo strategicznie. Dałam znak duchowi, by nadal nie wykonywał zbyt gwałtownych ruchów. Ja sama przykucnęła i z torby bardzo powoli wyciągnęłam porcje karmy. Wysunęłam ręke w kierunku pokemona i oczekiwałem jego ruchu.
- Choć mały! Nie bój się mnie. To jest bardzo smaczne.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 16:50

Mały niebieski pokemon chyba myślał, że go nie widzisz. Gdy tylko usłyszał twój głos obejrzał się za siebie, a na jego twarzyczce pojawiła się konsternacja.
-Zuril? - zapytał podpływając bliżej. Nie chwycił jednak karmy, przypatrywał się temu co zrobisz.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 16:58

Cóż za rozkoszny malec, ale jakoś trzeba go do siebie przekonać.
- Hej! Jestem Anabel i trenuję pokemony. To jest mój partner Gastly.
Wskazałam na swojego ducha i mu dałam fragment karmy, aby potwierdził czy jest dobra. Wtedy ponownie podsunęłam ją małej myszce.
- Śmiało. Chciałabyś może do mnie dołączyć i zwiedzać świat?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 17:00

-Az..? - niebieski myszak nie dowierzał w to co słyszy. Podpłynął do was i wyskoczył na brzeg. Zaczął wesoło podskakiwać po przerzedzonej trawce i zeżarł pozostałą część pierwszej porcji karmy. -A..zuril! - przytaknął na propozycje dołączenia do drużyny, chyba trafił Ci się mały Indiana Jones.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 17:03

- Jesteś bardzo rozkoszny. - powiedziałam do niego i wyjęłam Safariball aby złapać owego stworka. Delikatnie go dotykam kulką i czekam na efekt. Kiedy wszystko pójdzie jak najlepiej skanuję kulkę pokedexem i wyruszam w dalszą trasę ku przygodzie.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyWto 29 Kwi 2014, 17:06

Azuril, gdy tylko zobaczył safari ball, wskoczył w niego główką i zapiszczał entuzjastycznie. Zniknął pochłonięty przez czerwone światło safari balla, a guziczek kulki mrugnął tylko raz. Złapałaś swojego pierwszego pokemona w tej strefie safari!

Pozostałe Safari Balle: 4
Pozostałe Jedzenie: 9

Pokedex dał Ci dane dotyczące pokemona:
Safari Dayany Spr_4d_298
Azurill, lvl 6
Natura: Optymista
Zdolność: Thick Fat
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptySro 30 Kwi 2014, 07:55

Jestem zadowolona z takiego obrotu spraw, dlatego ruszam dalej. Kieruję się w stronę gdzie odnalazłam wcześniej łódkę. Warto chociaż trochę popływać po tych terenach.A może tam na środku uda mi się coś wspaniałego znaleźć.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptySro 30 Kwi 2014, 11:58

Ruszyłaś w kierunku, jak się okazało wraku, łodzi. Na wiele się to nie zda, dziurawe dno daje o sobie znać, wiosła też pozostawiają wiele do życzenia, ale zaraz.. Zupełnym przypadkiem okazało się, że kolejne dwieście metrów dalej jest kolejna łódka, tym razem pomalowana. Może ona nada się na łowy?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptySro 30 Kwi 2014, 16:44

Interesujące znalezisko i chyba nikt się nie pogniewa jak pożyczymy sobie łódkę na trochę. Podchodzę bliżej i sprawdzam czym jest napędzana czy silnikiem czy może siła mięśni. A następnie powoli dosiadam mój środek transportu w nadziei, że nikt nie wyskoczy mi za winkla i nie oskarży o kradzież.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptySro 30 Kwi 2014, 20:14

Gdy tylko doszłaś bliżej i zobaczyłaś, że łódka jest co najmniej zdatna do użycia, kamień spadł Ci z serca. Gastly również ucieszył się z odkrycia i podleciał w stronę wodnego środka lokomocji 'wsiadając' do łódki. Gdy weszłaś zobaczyłaś wiosła, aż takich luksusów jak silnik to tu nie ma.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyCzw 01 Maj 2014, 12:01

Nie ma co się przejmować, przecież przyda mi się trochę ćwiczeń przed zbliżającymi się wakacjami. Nie ma co biorę wiosła w dłoń i ruszam na jezioro, w poszukiwaniu potencjalnych towarzyszy do dalszej podróży. I raz! I dwa wesoło wiosłuję.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyCzw 01 Maj 2014, 12:27

11. Ahh! Fale, woda, delikatny wiaterek smagający policzki i wszechobecna cisza. Oprócz magikarpii wesoło wyskakujących ponad linię wody nie było tu nikogo, tylko Ty, Gastly i one. Woda jeziora wściekłości jest całkiem spokojna, ale czy to nie jedynie pozory..?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyCzw 01 Maj 2014, 12:58

Na pewno to pozory, dlatego delektuję się ciszą i spokojem tego miejsca. Spokojnie wiosłuję łódkę, w końcu Gastly raczej nie da rady jej popchnąć. A nawet jeżeli to i tak lubię pracować. Rozkoszuję się tym miejscem i czekam na to co się wydarzy.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyCzw 01 Maj 2014, 13:18

Miejsce jest na tyle magiczne, że nic się nie dzieje. Jest cicho i spokojnie, Gastly patrzy na Ciebie zrezygnowany, chciałby pomóc, ale nie ma jak. Nagle.. coś wpadło Ci na łódkę, jest ciężkie, czerwone i.. żyje!
Safari Dayany Spr_3e_129
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyCzw 01 Maj 2014, 13:41

Dość interesujące znalezisko, więc szybko szukam czegoś nadającego się by nabrać wody, jak na przykład wiadro. Gdy uda mi się umieszczam w wodzie rybkę. Wyjmuję szybko pokedex i skanuję rybkę. Ciekawe czy będzie to coś bardzo interesującego.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany EmptyCzw 01 Maj 2014, 13:45

Nie miałaś przy sobie wiadra, jednak magikarp sam wyskoczył za burtę. Pokedex powiedział Ci, że jest to Samiec Magikarpia na poziomie 7, zna atak Splash, jego umiejętność to Swift Swim, a natura to szaleniec. Cóż.. rzeczywiście jest dość szalonym pokemonem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Dayany Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Dayany
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Dayany Wyzwanie Nivisa
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Safari Yoi
» Safari Shirou
» Safari DeeDee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: