Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Dayany

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptyPią 03 Kwi 2015, 15:37

Jezioro jednak się na mnie zezłościło i pokazało swój pazur. Łupina była fajna, no trudno będzie trzeba radzić sobie inaczej. Gdy ujrzałam pokemona przeskanowałam go tak dla formalności. Podałam też odrobinę karmy jako podziękowanie
- Dziekuję ci za ratunek.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptyPią 03 Kwi 2015, 17:04

3. Slowpoke ziewnął ostentacyjnie a po dłuższym czasie zorientował się, że dałaś mu coś do jedzenia. Zadowolony pokemon podszedł i zaczął wcinać karmę. Ty w tym czasie bez najmniejszego pośpiechu zeskanowałaś różową fokoświnkę.
Safari Dayany - Page 8 79
Slowpoke Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 16
Natura: Pomocna
Ability: Oblivious
Ataki: Curse, Yawn, Tackle, Growl, Water Gun, Confusion, Belch
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptyPią 03 Kwi 2015, 18:43

Uradowana, że nic mi się nie stało spoglądałam na owe stworzenie. Mając pewność, że karma posmakowała podziękowałam temu stworzeniu. Mogłam próbować dalej podróżować po tym niezwykle kapryśnym miejscu.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptyPią 03 Kwi 2015, 18:49

4. Życie również jest kapryśne. Tak więc łaziłaś bez celu po piaszczystym nabrzeżu czekając na pokemonie zmiłowanie. Mimo najszczerszych chęci nie znalazłaś nic, co mogłoby cię zadowolić.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptyPią 03 Kwi 2015, 18:52

"Życie to nie bajka, nie podrapię co po jajkach", czy jakoś tak leciał tekst z jednego z polskich filmów. Przemierzam plaże, bawię się piaskiem i poczukuję muszelek. Trzeba korzystać aby z okazji, może zrobię naszyjnik z muszli i bursztynów. Dałam znak duchowi by również się rozglądał
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptyPią 03 Kwi 2015, 21:15

5. Życie to prawdziwa, stuprocentowa kobieta. Najpierw prawie się utopiłaś a teraz znalazłaś kilka ciekawych muszelek i kamyczków. Każdy z nich nadałby się do jedzenia... ym... czy ja napisałem jedzenia? Mniejsza.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 11:20

jak człowiek głodny to pewnie by się skusił zjeść takie rarytasy. Schowałam skarby do torby i ruszyłam dalej. Nic mnie nie zatrzyma w znalezieniu interesującego mnie stada pokemonów.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 11:31

6. Znalazłaś interesujące cię stado... kamyczków. Jakby nie patrzeć łatwiej o to niż o jakiekolwiek pokemony. Niebo całkowicie się już rozjaśniło, a jedyne co przesłaniało jego błękit to przelatujące z rzadka stada jakiś ptaków.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 11:36

Ptaki obecnie mnie jakoś nie interesują. Warto chyba podąć jakieś skuteczne działania. Wziełam odrobinę karmy, rozdrobniłam ją tak by wyglądała na małe rozwielitki. Wybrałam dobre miejsce i wrzuciłam garść do wody. W spokoju czekałam czy coś się wydarzy.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 11:41

7. I słusznie, bo też ich nie interesowałaś. Zaczęłaś rozkładać swoją "pułapkę". Nie zdążyłaś wrzucić do wody karmy a stado takich oto ryb wyskoczyło z wody na brzeg.
Safari Dayany - Page 8 129
Nie mówiąc już o tym, że pokemony te wpadły na ciebie jak głupie, aż straciłaś równowagę przewracając się na piach.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 11:44

Cóż za interesujące stworzenia. Nie powiem, Karp dobry na święta ... za kilka miesięcy. Uważnie zliczam osobniki co do joty i przyglądam się im uważnie. Może moja elektroniczna encyklopedia wytrzyma skanowanie tych rybek.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 12:18

8. Nakierowałaś urządzenie, na niezbyt mądre stworzenia. Pokedex przez chwilę wydawał dźwięki popsutego telewizora, aż w końcu zobaczyłaś baaaaardzo długą listę skanów.

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 19
Natura: Leniwa
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Female
Lv. 19
Natura: Cierpliwa
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 18
Natura: Agresywna
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle, Bounce

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 19
Natura: Pracowita
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Female
Lv. 17
Natura: Nienajedzona
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle, Bounce

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 18
Natura: Zawzięta
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Female
Lv. 18
Natura: Analityczna
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 20
Natura: Nieugięta
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 15
Natura: Nieśmiała
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle, Bounce

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Female
Lv. 19
Natura: Pracowita
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 20
Natura: Uparta
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 18
Natura: Leniwa
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 20
Natura: Cierpliwa
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 18
Natura: Nudna
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle, Bounce

Safari Dayany - Page 8 129
Magikarp Safari Dayany - Page 8 Male
Lv. 20
Natura: Agresywna
Ability: Swift Swim
Ataki: Splash, Tackle
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 12:27

Widząc tyle rybek w oczach pojawiły się dolary. Można dzięki temu sporo zabrobić sprzedając je na targu. Jednak moją uwagę przykuła zdecydowanie jedna z nich. Taka zupełnie inna, a jej natura wydała mi się epicka. Trzymając karmę, której nie wrzuciam do wody podeszłam do niej i podałam prosto do pyszczka. Niech ma mała. Po czym wyjęłam Safarii ball i złapałam sobie złotego karpia.
- Gastly wrzuć pozostałe ryby do wody. Nie chcę tutaj cmentarzyska.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 12:29

9. Wytknęłaś w kierunku pokemona swoją rękę, a ten złapał karmę wraz z twoimi palcami. W tym czasie Gastly zaczął wrzucać ryby do wody. Ale tobie... no nie było do śmiechu, a myśl o pokeballu też odeszła na dalszy plan.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 12:33

No tak to my się nie będziemy bawić. DObrze, ze to jeszcze nie ma zębów, bo byłoby nieciekawie. Wzięłam kolejna porcję karmy i położyłam ją na ziemi. Wskazałam Rybie tę przekąskę w nadziei, że się nią zajmie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 12:48

10. Pokemon wyskoczył jak szalony w kierunku karmy. Nawet nie wiedziałaś, jakim cudem on to zrobił, skoro nie miał nóg. Najwyraźniej, niektóre pokemony dla karmu są w stanie zdziałać cuda. Magikarp zaczął wcinać na tyle, na ile pozwalało mu pozbawione nóg ciało.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 12:51

Chyba do każdej walki będę musiała mieć karpę. Wtedy jak przeciwnik zepsuje ją, Karp stanie się mistrzem destrukcji. Dopóki złotka zajęta jest jedzeniem rzucam w nią safari ball. Oby tym razem żadna niespodzianka nie wyniknęła.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 12:54

11. Rzuciłaś w rybę pokeballem. Ta zniknęła po chwili w łunie czerwonego światła. Pokeball zaczął się kołysać to na lewo to na prawo, trwało to tak długo, że zdążyłabyś w tym czasie umyć okna i upiec placki na święta, lecz w końcu udało ci się złapać rybę.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 13:06

uradowana z nowego podopiecznego sprawdziłam jeszcze raz skany.
- Gastsly stój! Znajdź mi tego agresywnego na 20! Tego też dla siebie wezmę!
Czekałam, aż mój duch dostarczy mi wskazanego karpia. Będzie niezła zabawa.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 13:08

12. Twój duch zaczął latać dookoła jak oszalały, aż w końcu znalazł odpowiednią rybę. W końcu Magikarpia z taką naturą nie było zbyt łatwo gdziekolwiek wrzucić. Ryba szamotała się jak szalona, a najchętniej to by pogryzła ducha jakby miała zęby.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 13:20

Widząc tego osobnika od razu podniosło się mi ciśnienie krwi. Nie wytrzymałam i w końcu wypaliłam.
- Do mnie fikasz? Co? Masz problem? Dawaj na klaty?
Od razu przyjełam bojową postawę. Trzeba się szanować i nie dać pomiatać.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 13:26

13. Pokemon spojrzał na ciebie jak na swojego najgorszego wroga i zaczął odbijać się od podłoża w twoim kierunku. Był bardzo uparty. W końcu znalazł się blisko ciebie i zaczął napierdzielać cię po łydce z Tackle. ŻRYJ TACKLE!!!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 13:28

Trochę mnie to zszokowało co ten osobnik ze mną robił. Chwyciłam go w ręce i podniosłam do góry.
- I co teraz? Możemy porozmawiać po dobroci, albo no ...
Nie sadziłam, że taka mała sztuka dostarczy mi wrażeń.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 13:30

14. Pokemon spojrzał na ciebie z mordem w oczach. Chwilę się zastanawiał co powinien zrobić aż w końcu... zaczął się szamotać jak opętany. Na koniec splunął ci w twarz czymś przypominającym bardzo rzadką, słoną ślinę.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 EmptySob 04 Kwi 2015, 13:35

Ogarnełam się bardzo szybko. Cóż bardzo mnie korciło by strzelić mu trochę elektrycznością, ale zaraz Stowarzyszenie Opieki i Ochorny Pokemonów się do mnie dowali. Niby przypadkiem upuściłam rybkę na ziemię. Niech się poobija. Po czym ponownie ją podniosłam. Lepiej? Już nie gwiazdosz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Dayany - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Dayany
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Dayany Wyzwanie Nivisa
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Safari Yoi
» Safari Shirou
» Safari DeeDee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: