Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Dayany

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 11:06

10. I jest! Dotarłaś do tego przeklętego miejsca. Możesz się rzucić i umrzyć, albo skorzystać z liny, która tu leży, ohoho. Lina. Ma około trzydziestu metrów ( a co!) więc część tej trasy pokonać będziesz musiała w tradycyjny sposób.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 15:03

Najpierw jednak sprawdzam czy jest jakaś okrężna droga. W końcu wypadki chodzą po ludziach i tak nie pewnie się będę czuć schodząc po linie. Wrazie nie znalezienia innej drogi ostrożnie pomagam sobie liną zejść w dół.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 15:13

11. Czy jest okrężna droga? Niestety okazało się, że za pierwszym razem nie byłaś aż takim szalonym spryciażem. Znalazła się! Ukryta za krzakiem stała i czekała smutna i zapomniana. Mogłaś iść więc szłaś.. doszłaś na sam dół, a tu? Znalazłaś się na samym dole kamiennej ściany wspinaczkowej.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 15:16

I co?! MOżna? Można! Zadowolona z takiego obrotu spraw ruszam dalej ku przygodzie. W końcu po to tutaj jestem, aby spędzić dobrze czas. Obieram kierunek na łódkę, którą kiedyś tam pożyczyłam sobie bez pozwolenia.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 15:21

12. No można, kto jest bossem jak nie ja? Giovanni.. ale o nim później, za kilka stron dokładniej. A teraz ruszyłaś ku łodzi, znalazłaś ą po jakimś tam czasie. Siedzi sobie sama.. nikt jej nie przytula, no bo jest deską.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 15:24

Deski też mają uczucia! Dosiadam mojego rumaka Łódkę i ruszam dalej. Wiosłuję sobie rytmicznie i bardzo elegancko. Zastanawiam się co możne mnie czekać tam dalej. Co też mnie spotka.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 16:05

13. Deski mają uczucia, ale ja też mam uczucia. Znasz tę piosenkę, którą nuci żeglarz ? Oj no.. poczułaś falę chłodu nadchodzącą od wody, gdy tylko wsiadłaś do łodzi.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 16:07

Bryza ... to chyba była bryza. A jak nie jest to bryza to pewnie jakiś sztorm w oddali się kształtuje. A to może być już bardzo niebezpieczne dla mnie i łódeczki, która sobie tutaj stała. Cóż ... pozostaje mi tylko płynąć przed siebie by nabić kolejne strony
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 20:00

14. To tylko lekka bryza, jest chłodniej, przyjemnie wręcz. Ruszasz wraz z palmami, a właściwie nie.. palm y zostawiłaś na wyspie. Ruszasz wraz z Gastlym i delikatnym , mokrym wiaterkiem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 20:03

Jeden z kokosów mógłby wpaść do wody i płynąć za mną. A w momencie gdy trafi na ziemię, zacznie kiełkować i wyrośnie z niej nowe drzewo. To tak zwana hydrochoria. Cóż czegoś się pan prowadzący nauczy będąc w tym safari.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 20:16

15. Nie ma zabawy kokosami, bo nie bawimy się jedzeniem. Czy to jakieś pokemony dookoła CIebie? Oj, chyba nie, to woda faluje.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 10 Sie 2014, 20:18

Ty o jedzeniu, ja o twojej edukacji. Taki z ciebie biolog, że nie interesuje ciebie coś tak pięknego jak to? Zatem płynę dalej, aby przybliżyć się do upragnionych 25 stron, chyba że ktos da promocję na strony .
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyPon 11 Sie 2014, 11:50

16. Płyń w stronę upragnionego celu, który już czeka na Ciebie! Gdzieś w oddali zauważyłaś mały, niebieski ogonek, czyżby Dratini? Możliwe, jednak dopóki nie popływasz jeszcze kilkanaście stron, nie dowiesz się.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyPon 11 Sie 2014, 12:01

Dokładnie tak dlatego nadal pływam po tym jeziorze wściekłości. Co zrobić skoro tutaj tak pięknie jest. Warto spędzić jeszcze z 2 miesiące w tym temacie. Plywam dalej.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyPon 11 Sie 2014, 12:08

17. Oj spędzaj, bo warto, otóż to. Płyniesz sobie płyniesz, a to dziki pokemon. Wygląda jak niedorobiona rybka, którą przejechał traktor, ha! Tak, to przecież Wooper!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 17 Sie 2014, 13:36

Wooper? Kolejny? Cóż wyjmuję pokedex i skanuję małego traktorka. Może to jest król wooperów? Może na nowe ruchy? Ataki? Cóż Skanuję cały czas,
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 17 Sie 2014, 13:39

1. Pokedex szybko dał Ci skan, który był.. no cóż, sama oceń.

Cytat :
Safari Dayany - Page 7 Spr_5b_194_m
Wooper, Samiec
Poziom: 11
Natura: Samotnik
Zdolność: Damp
Ataki: Water Gun, Mud Sport, Mud Shot, Tail Whip

Pokemon był spokojny, tak jak ty i twój Gastly. Warto się z nim zadawać, czy też nie, twoja decyzja.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 17 Sie 2014, 13:40

Błotniak to jest, to jest prawda. jednak nie jest to ten błotniak, którego każdy kocha i chce posiąść. Pomachałam mu i popzwoliłam dalej udawac traktorek a sama ruszyłam dalej w poszukiwaniu cennych okazów do swojej kolekcji.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 17 Sie 2014, 13:43

2. No cóż, na razie mogę Ci pozwolić na spotkanie jedynie z takim pokemonem, co się będziemy czarować? Płyń dalej dzielny żeglarzu, do krainy marzeń i snów. Wooper zniknął pod wodą, nie widziałaś go już, ale czy to powód do płaczu? Zwykłe pożegnanie dwójki nieznajomych.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 17 Sie 2014, 13:45

Cały czas płyne, płyne i wiosłuję. Biorę wiatr w żagle, których nie posiadam. Nucę sobie wesoło marynarskie przyśpiewki, aby ten czas szybciej minął. W końcu dopłynę do dwudziestego piątego kilometra tej przygody.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyNie 17 Sie 2014, 13:56

3. Płyniesz sobie po jeziorku, wydaje się być cicho, prawda? Oj.. chyba tylko wydaje. Czy nie wydaje Ci się, że jesteś daleko od brzegu? Bo jesteś, może warto się tym zająć, bo na niebie zaczęły się kłębić obłoczki.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyPią 03 Kwi 2015, 15:09

Kontynuuję podróż po jeziorku. W głowie nadal nucę swoje ulubione szanty, aby droga była jeszcze bardziej przyjemna. Przy okazji uważnie rozglądam się po całym otoczeniu i w wodę.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyPią 03 Kwi 2015, 15:12

1. Oj tam oj tam. Obłoczki... Niebo pokryły gęste, czarne chmury gotowe w każdej chwili zrzucić na ziemię całą swą zawartość. Wiatr zaczął hulać jak szalony, a ty, pośrodku jeziora, całkiem sama, no może z pokemonem.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyPią 03 Kwi 2015, 15:20

To chyba nie przewidziałam, że pogoda może sie tak szybko popsuć. Chociaż nazwa jeziora do tego zobowiązuje. Staram sie dopłynąć do najbliższego brzegu, aby nie skończyć jako pokarm dla rybek. Z drugiej strony byłby to jakiś ciekawy wabik.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 EmptyPią 03 Kwi 2015, 15:33

2. Płynęłaś tak szybko, na ile pozwalała ci łupina w której siedziałaś. Po chwili z nieba spadł słup wody który wrzucił cię do jeziora. Wraz ze swoim pokemonem znalazłaś się w głębi morskiej, szamotałaś się i walczyłaś. Lecz mimo to straciłaś przytomność.
~*~
Ocknęłaś się na brzegu wraz ze swoim podopiecznym u boku. Wyplułaś sporą porcję wody a gdy udało ci się podnieść z podłoża zobaczyłaś stadko pokemonów.
Safari Dayany - Page 7 79
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Dayany - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Dayany
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Dayany Wyzwanie Nivisa
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Safari Yoi
» Safari Shirou
» Safari DeeDee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: