Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Dayany

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptySob 09 Sie 2014, 21:56

Cichaczem biorę jeden łyk rumu, coby prowadzący tego nie widział. Po czym ponownie chowam i prosze o brak kolejnego kuszenia. Cóż mapa wydaje się być doskonale sporządzona. Zatem nie przerywam wędrówki.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptySob 09 Sie 2014, 22:03

12. Widział widział! Ale przymknął oko, bo co ma się złościć o coś takiego. Dotarłaś do nabitej na pal głowy rudego murzyna, to przedostatni przystanek twojej wędrówki. Teraz musisz ruszyć na północ, dalej na północ aż do celu! Podobno skarbu strzeże strażnik, a kim on jest? Ha, dowiesz się niedługo. (Chyba, że schlejesz się jak świnia)
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptySob 09 Sie 2014, 22:07

Już nie będę, zgłaszam skruchę. Niestety ale rudy murzyn? Przecież to rzadkie zjawisko! Zatem i strażnik musi być niezwykle rzadki. Ruszam dalej nie pijąc już rumu. Na razie.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptySob 09 Sie 2014, 22:09

13. Szłaś i szłaś, do twoich uszu dobiegały dziwne dźwięki, jakby.. ktoś tupał? Nie.. to nie jedna osoba, czy stworzenie. To cała grupa stworzeń! Tylko jakich? Pędź, po przygodę!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptySob 09 Sie 2014, 22:11

Tupanie? Czyżby rytualne tańce pradawnych ludów wierzących w religie naturalne? Jeżeli tak to mogę zostać ich ofiarą. To będzie genialnie wyglądać w Curiv ... curicu .. vita .. no w siwi!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptySob 09 Sie 2014, 23:27

14. Raczej nie inaczej, musisz jednak ich spotkać. A na to się nie zapowiada, bo idziesz powoli. Gastly trochę się znudził, ignorujesz go? Może trochę. Pomyśl o nim! Zapytaj jak się czuje, na co ma ochotę, co by zjadł, kup mu kwiaty. No.. ten. Idź dalej po prostu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 08:27

Nie pozostaje mi nic innego jak ruszać dalej. Moje usługi psychologa dużo kosztują, niech zatem Gastly nie smutnieje i sie nie obraża. Po znalezieniu skarbu będziemy się pławić w bogactwie.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 09:51

1. No nie posmutniał no, ale może poświęć mu trochę czasu kiedyś. Idziecie dalej, przed siebie, a tam? Za drzewami zaczyna ukazywać się pewna postać to.. czy to na prawdę..? Tak! To wielki głaz, zaraz obok niego powinien być skarb!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 09:55

Głazy, rumowiska i inne kamienie. O nie! Przepraszam geografów skały. Zmierzam ostrożnie w kierunku głazu, który przed chwilą dojrzałam. Bardzo powoli i z zachowaniem wszystkich przepisów BHP staram się dowiedzieć cóz to za skarb.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 09:59

2. Co to za skarb..? Jeszcze się nie dowiesz, zauważyłaś jednak grupę wesołych poliwagów, które coś czczą. Tak, czzą. Pokemony łażą dookoła czegoś, czego jeszcze nie widzisz, ale zobaczysz, gdy podejdziesz bliżej. Podejdziesz, czy może nie..?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:01

Staram sie chodzić w rytm tych Poliwagów. W końcu coś trzeba zrobić by nie zdradzić kim się jest. Uwaznie podchodzę bliżej co by nie wystraszyć czczących pokemonów. Oczka już mi się świecą.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:03

3. Poliwagi krążyły dookoła.. innego pokemona. Wyglądął jak mały, czteronogi pająk, na głowie miał denko od butelki. Dzielnie wymachiwał jednym z odnóż, na którym wyszczególniony czerwoną kropką był malutki krętarz. Czy to jakiś bio-fetysz?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:09

Butelka? To może spodoba mu się rum, który tutaj przyniosłam. Niestety w ciemno nie będę nic łapac. W tym celu przeskanowłam owego osobnika pokedexem. Co by dowiedzieć się o nim czegoś więcej.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:13

4. Pokedex szybko zdał Ci raport z tego co spotkałaś.
Cytat :
Safari Dayany - Page 6 Spr_5b_283Safari Dayany - Page 6 Spr_b_5b_283
Surskit, Samiec
LvL: 12
Natura: Myśliciel
Zdolność: Swift Swim
Ataki: Bubble, Quick Attack, Aqua Jet (!)
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:19

Bardzo interesujący pokemon, niestety jednak ograniczone fundusze i zasady safari zmuszają mnie do opuszczenia tego miejsca. Pozostawiam owego robaczka i poliwagi. Ruszam dalej w poszukiwaniu innej przygody. Cóż zostanie mi mój rum.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:21

5. Ah! Opuściłaś tajemne miejsce, by wrócić tą samą ścieżką. Troszkę szkoda, prawda? Jednak twoja wizyta w safari trwa w najlepsze, jeszcze nikt nie wypowiedział ostatniego słowa. Pędź więc gdzie tylko chcesz i po co chcesz, bo masz takie prawo.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:27

Dlatego nie przestaję podróżować i poszukiwać. Tego co tak na prawdę pragnę. Cóż może jakies ryby? Albo węże? Żaby? Pełno to różnych interesujących gatunków. Daltego idę cały czas dalej.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:29

6. Ryby, żaby i węże, są ale daleko. Potrzebujesz przebyć jeszcze duużo drogi, żeby je spotkać. Niedługo dotrzesz do swojej łódki, którą przybiłaś do brzegu, hoho. Pędź pędź.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:32

Nic na to nie poradzę, że tak długo trzeba podróżować po tym safari. JEdnak trud w końcu mi się opłaci. Dlatego podążam dalej i rozkoszyję się przyrodą. Spoglądam na ducha czy dobrze się czuje.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:37

7. Ten kto podąża, ten dociera do celu. Albo i nie, zależy to tylko i wyłącznie od mojej woli, haha. Idź więc dalej, łódki jeszcze nie widać, ale doszłaś do głowy rudego murzyna.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:49

Mijam dziwne wynaturzenie ... Kto o zdrowych myślach zdecyduje się na taką ozdobę lasku. Toż jest to odrażające. Nie pozostaje mi nic innego jak podążanie dalej ścieżką i dotarcie do plaży, gdzie była palma i moja łódka.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:50

8. Ominęłaś niezwykłe znalezisko i podążyłaś dalej, a tam..? Czy to posąg kamiennej dłoni? Chyba tak! To znaczy, że już nie długo będziesz musiała jakoś zejść po czterdziesto metrowym odcinku ścianki wspinaczkowej <3
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 10:58

Oby się prowadzący nie zdziwił jak nie będę miała zamiaru schodzić po ściance. W końcu kto mi zabroni zostać tutaj i zapić się rumem. Na razie tym się nie przejmuję i ruszam dalej ku plaży, palmie i czemuś tam jaesze. Ahuj przygodo.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 11:00

9. Ahu.. huhu.. nie ładnie tak wplatać przekleństwa między wiersze! Coś wymyślisz, a jak nie... to ktoś inny coś wymyśli. Powoli docierasz do skalnej półki, na którą wcześniej musiałaś się wspiąć.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 EmptyNie 10 Sie 2014, 11:03

jakie przekleństwa, zwyczajna literówka. Podąrzam dalej i już za wczasu wymyślam plan w jaki sposób nie musieć schodzić w dół po stromej ścianie. Cóż jak tam dojdę na pewno coś wymyślę. Do tego czasu spokojnie przemierzam tereny safari.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Dayany - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Dayany
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Dayany Wyzwanie Nivisa
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Safari Yoi
» Safari Shirou
» Safari DeeDee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: