Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Dayany

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyCzw 01 Maj 2014, 13:47

Skoro uciekł to obserwuję go bardzo uwaznie i kieruję się łódką za nim. Jak jest szalony to moze zaprowadzi mnie do swoich towarzysz? Tam to będzie już na pewno szalona impreza. Wiosłuję i staram sie nadążyć za rybą.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyCzw 01 Maj 2014, 13:49

14. Magikarp pływał po powierzchni, machał płetwami jak nie do końca rozwinięta istota. Chyba się nabijał, bo po chwili zanurkował pod wodą i wypłynął z drugiej strony twojej łódki. Był o wiele szybszy, niż mogłoby się zdawać.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyCzw 01 Maj 2014, 13:55

Jakbym miała elektrowstrząsy to bym potraktowała go takim ładunkiem. Chociaż może nikogo tutaj nie ma. Gaslty użyj bardzo delikatnego Thunderbolt. Przecież w każdej chwili może trawić tutaj jakiś piorun. Jak coś stań się niewidzialny. Może mój plan jest szalony, ale postaram się dotrzeć do większej ilości karpi.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyCzw 01 Maj 2014, 14:00

15. Gastly nie umiał czytać w twoich myślach, ale może lepiej dla Ciebie. Jezioro zaczynało się gniewać, czułaś jak twoja łódka się kołysze, nie było groźne, ale nieprzyjemne jak najbardziej. Jakieś trzysta metrów, może mniej, a może więcej, od Ciebie jest mała wysepka.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyCzw 01 Maj 2014, 14:08

A guzik! Umie czytać, przynajmniej w grze. Co moim pomysłem nie było. Poza tym zapomniałam sformatować tekstu, wielka mi tragedia. No cóż. Skoro pogoda się psuje wiosłuję w stronę wysepki. Raczej nie chcę zniszczenia jednego środka transportu.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyPią 02 Maj 2014, 12:37

16. Jednej pauzy zabrakło i się doczepił, muehehe. Płynęłaś w stronę wysepki, a gdy byłaś w połowie drogi zza chmur wyszło słońce. Czy będziesz marnować tak piękną pogodę na cumowanie do brzegu?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptySob 14 Cze 2014, 18:00

Skoro się rozpogodziło postanawiam ponownie popływać w łódce na tym jeziorze. Że też musiał mi uciec ten karp, ale postaram się znaleźć kolejnego. Trzymam się na razie blisko brzegu. Nie chce ryzykować kolejnego szkwału.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 00:23

1. Ruszyłaś więc w dalszą podróż po jeziorze. Nie byłaś już tak daleko od brzegu, ale i pokemonów nie dało się zauważyć. Musiałaś poświęcić jeszcze co najmniej chwilę na poszukiwania zanim coś znajdziesz..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 21:32

Biorę głęboki wdech, po czym wypuszczam powietrze przed siebie. Trochę tutaj nudno zatem zaczynam ręką uderzać w taflę wody. Może mnie żaden wodnik nie złapie i nie porwie w czeluście.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 21:33

2. -Waag! Swaaag! - zapiszczało coś obok Ciebie. -Swag, swag, YOLO! - krzyczało dalej. Ah! No to przecież mały uroczy żabol! pływał sobie do góry brzuchem po jeziorku.
Safari Dayany - Page 2 060
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 21:36

A cóż to za dziwne narzecze, którym owe stworzenie się porozumiewa. Nie pozostaje mi nic innego niż przyjrzeć się temu osobnikowi z bliska. Ostrożnie podpływam do niego i skanuję swoim dexem. Jak się trafi interesujący okaz to i go pochwycę.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 21:40

3. Podpłynęłaś kawałek bliżej, a malec nie przestraszył się. Pokedex nie oponował przed dawaniem danych na temat pokemona, a co miałby się sprzeciwiać!

Safari Dayany - Page 2 060
Poliwag, Samiczka
LvL: 8
Ataki: Water Sport, Bubble, Hypnosis
Natura: Wesoła
Ability: Damp

Pokemon nawet Cię nie zauważył, mała żabka świetnie się bawiła pluskając w wodzie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 21:42

ładna, ładna. Jednak nie jest to co by mnie zainteresowało. Przynajmniej teraz, bo kupiec już sobie załatwił takiego stworka i kasa przeszła koło nosa. Ruszam dalej w poszukiwaniu przygody czy też czegokolwiek. Nawet mały skarb.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 21:44

4. Nie ma przygody! Woda jest piękna, słonko świeci, wiaterek smaga po plecach, ale nie ma przygody !!! Pływaj dalej, a może szansa na spotkanie czegoś przyjemnego Cię nie ominie. Ho-ho, ten tego, nie wiem co tu pisać, więc napiszę spam-o-zdanie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 22:09

Nie jestem nad morzem, ale jezioro to też woda zatem zaczynam śpiewać szanty. O tak! To doskonale zrobi podczas wyprawy. Kiedy rum zaszumi w głowie, Cały świat nabiera treści, Wtedy chętniej słucha człowiek Morskich opowieści. Hej, ha! Kolejkę nalej! Hej, ha! Kielichy wznieśmy! To zrobi doskonale Morskim opowieściom.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 22:13

5. Ta.. szanty. Przed sekundą o tym usłyszałem, ale się nie spodziewałem, że tu to znajdę. Twoich śpiewań nie przestraszył się Gastly, który spokojnie lewitował dookoła łódki. Dookoła było zimno, to pewnie od wody, które delikatnie smagała twoje policzki, gdy podrzucana była przez wiatr.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyNie 15 Cze 2014, 22:19

Zatem nie przestaję śpiewać Morskich Opowieści. W końcu jeszcze do końca brakuje prawie lub więcej niż 30 zwrotek. Kto chce, ten niechaj słucha, Kto nie chce, niech nie słucha, Jak balsam są dla ucha Morskie opowieści. Hej, ha! Kolejkę nalej! Hej, ha! Kielichy wznieśmy! To zrobi doskonale Morskim opowieściom.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyPon 16 Cze 2014, 18:01

1. Nie przestawaj, śpiewaj sobie wesoło. Wesoły nastrój przełóż na swoje forumowe dzieci i tyle. Niestety, pokemony nie podzielają twojego entuzjazmu, gdyż nic dzikiego nie widzisz..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyPon 16 Cze 2014, 19:21

Łajba to jest morski statek, Sztorm to wiatr co dmucha z gestem, Cierpi kraj na niedostatek Morskich opowieści. Hej, ha! Kolejkę nalej! Hej, ha! Kielichy wznieśmy! To zrobi doskonale Morskim opowieściom.
Kontynuuję swoją wesołą przyśpiewkę i poszukuję kolejnych ciekawych okazów pokoemonów.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyPon 16 Cze 2014, 19:36

2. -Karp-karp.. - zawołał magikarp. Gdy tylko popatrzyłaś w jego stronę, okazało się, że... Właśnie umierał. Albo udawał, że umiera w bardzo dziwny sposób, ale kto tam magikarpia ogarnie?
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyPon 16 Cze 2014, 19:45

No ciekawe, ciekawe. Sprawdzam pokedexem cóż to za interesujący gatunek, a nóż czy widelec to bóg magikarpiów. Ewentualnie jakoś pośledze go jak śledź, aby mnie doprowadził do swoich kompanów.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyPon 16 Cze 2014, 19:47

3. Pokedex potwierdził, Magikarp był po drugiej stronie Styksu. Gastly popatrzył na niego, a potem na Ciebie, ciało karpia wylądowało na dnie jeziora. Chyba musisz kontynuować poszukiwania..
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyPon 16 Cze 2014, 19:49

Cóż za smuty los spotkał tego karpia. Jednak do tego również mam szantę. Może nie koniecznie o śmierci, ale pojawia się motyw śmierci. A gdyby dziś tak przyszło się zbierać To z wielkim umrę gestem Przepiję chatę i szmal ostatni A wam zostawię resztę Zaproszę śmierć niech ze mną wypije Gdy szantą będzie żegnał mnie pat a kiedy spuchnie wywinę się z jej łap
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyWto 17 Cze 2014, 16:40

4. Umm? Gastly posłał Ci stworzenie takie, które posyła się człowiekowi od którego nic się nie chce. Aż dziwne, ale duch nie okazywał specjalnie żadnych emocji. Mogłaś spokojnie śpiewać, do momentu gdy wspomniałaś o tym, że zapraszasz śmierć na kielicha, Gastly obudził się i zaczął wsłuchiwać w kolejne słowa.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 EmptyWto 17 Cze 2014, 16:50

Nie było kolejnych słów, ponieważ to byla końcowka szanty. Wielka szkoda, że zawiodłam mojego ducha. Jednak uważam, że samcowi spodoba się ta szanta I smak waszych ust, hiszpańskie dziewczyny, W noc ciemną i złą nam będzie się śnił. Leniwie popłyną znów rejsu godziny, Wspomnienie ust waszych przysporzy nam sił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Dayany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Dayany   Safari Dayany - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Dayany
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Dayany Wyzwanie Nivisa
» Flying Championship Match [I Obrona tytułu Dayany]
» Safari Yoi
» Safari Shirou
» Safari DeeDee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: