Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Saffari Nova

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptySob 07 Mar 2015, 21:59

Zaczyna się wyliczanka! Po kilku powtórzeniach wreszcie zdecydowałam się na prawo, powinno być dobrze, zobaczymy co tam nas spotka. Podrapałam Gligara za uchem, jak ja go uwielbiam.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptySob 07 Mar 2015, 22:01

14. Pokemon był zadowolony z pieszczoty. Ty ruszyłaś na prawo, a droga była no nieciekawa, prawie przewróciłaś się na pierwszym konarze, a na drugim zaliczyłaś glebę. Wystające korzenie drzew utrudniały drogę. Gliscor przytulił się do Ciebie i powiedział krótko.
Glii...Gaar!- co mogło znaczyć coś a'la uważaj proszę.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 07:24

- No przepraszam, będę patrzeć już pod nogi - mruknęłam tylko.
Przytuliłam do siebie Gligara i teraz szłam już ostrożniej. Rozglądam się przy okazji wokół za pokemonami.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 08:56

1. Droga nie była usłana różami, tak jak chodzi o samą podróż, ale i w sensie dosłownym. Mimo to, nie było tak źle. Zawsze mogło być gorzej, nie? Obecnie Pokemonów na horyzoncie brakowało, mimo, że było słychać, że w pobliżu jakieś są.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 09:14

Ciągle rozglądam się wokół, przyjemna trasa *ironizuje*. Mimo to trzeba to jakoś znieść. Staram się iść w stronę skąd słyszę pokemony, może akurat coś będzie....
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 09:19

2.Wyruszyłaś w kierunku krzaków, były one dość gęste. W tym regionie było dość ciemno i nie wygodnie, a Gligar się przestraszył. Ale są pozytywy. Na twojej drodze pojawia się jakoś pokemon. Jest to... Caterpie!
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 09:55

Spojrzałam na gąsieniczkę zaciekawiona i zeskanowałam ją pokedexem. Może kolejny robalkowy kompan? Jak będzie dobry charakter to czemu nie... Choć w sumie wszystko byle nie tchórzliwy.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 10:33

3.
Pokemon popatrzył na Ciebie.
Saffari Nova - Page 2 Spr_6x_010
Caterpie
Poziom: 6
Ataki: Tackle, String Shot
Natura: Nieposłuszny
Abillity: Shield Dust
Sp.Attack: ???
Sp.Attack Limit.: 0%

Pokemon patrzył się na Gligara, nie bał się. Chciał się bardziej droczyć, niż wykazywał lęk. Tylko, czy dasz radę nauczyć go posłuszeństwa?
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 10:38

Patrzyłam się chwilkę na tego stworka. Fakt mogą być z nim małe kłopoty. Po chwili podsuwam Caterpie porcję karmy i czekam jak na to zareaguje. Może się przekupi akurat?
- No maluszku, co byś powiedział na to by dołączyć? Będziesz codziennie dostawał jedzonko... - kusiłam robalka.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 13:22

4. Pokemon, był tak zainteresowany, że wystrzelił Ci sieć w twarz, żebyś przestała mówić. Ach ten charakterek. Co zrobisz teraz?
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 13:24

Niech tooo.. A więc schowałam karmę do kieszeni.
- No dobra, nie to nie, karmy też nie będzie - zaszantażowałam tylko stworka i starałam się jakoś zetrzeć sieć z swojej twarzy.
Milutki nie ma co.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 13:31

5. Widać, że stworka śmieszyła sytuacja, a karmą nie był zbytnio zainteresowany. Stał i spoglądał na Ciebie z zaciekawieniem. Co teraz?
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 13:47

Po momencie ruszyłam w drogę, zupełnie olewając już stworka. No cóż, nie to nie, znajdzie się wkrótce coś innego, może nawet lepszego niż taki robalek.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:04

6. Może tak, a może nie. Nigdy nic nie wiadomo więc, ciężko powiedzieć. Przekonasz się sama, kiedy? Za pewne niedługo. Póki co nic ciekawego na horyzoncie. Może będzie lepiej?
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:06

Wiadomo przecież, że będzie lepiej. Posadziłam sobie Gligara na głowie i rozglądałam się wokół. Wreszcie miałam dość tych spacerów. Rozglądam się za jakąś polanką i na jej środku zostawiam porcję karmy. Przyjemnie pachnie więc coś prędzej czy później zwabi, a ja usiadłam na ziemi w jakimś cieniu, a jak zasłaniał mnie przynajmniej jakoś częściowo krzaczek to było marzenie.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:17

7. W tych warunkach polana to marzenie, bo takowej znaleźć się póki co nie udało, ale wyszłaś na równy teren, bardzo gęste drzewa wyznaczały trasę, a słońce odcinane było przez obszerne korony. Tylko czekać, aż spotkasz jakiegoś stworka, który chroni się przed słońcem.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:18

W sumie można i tak, zaczynam iść i przy okazji zaglądam co chwila w krzewy jakie napotkam. Jak nie znajdzie się pokemonów to może podje się jakichś jagód? Tak też by można.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:23

8. Niby nic niezwykłego. Spokój i cisza. Może cisza przed burzą?
Oby. Gligar zeskoczył z twojej głowy i zaczął Cię ciągnąć w kierunku. Nadawał Ci dość szybkie tempo... Iść, czy zostać?
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:24

A co mi tam, jakbyśmy się zgubili to od czego mam pokenav? Po momencie biegnę za moim Gligarem ciekawa co tam takiego wypatrzył. Może jakiś lepszy pokemon? Przydałoby się coś fajniejszego...
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:34

9. Pokemon biegł zdecydowanie, ciągnąc Cię. Kondycha się poprawi co?
Potem stał przed wyborem drogi, bo ta się rozwidlała. Wahał się dość długo, bo z obu odnóg wyczuwał coś. Decyzja należała do Ciebie więc. Pokemon spojrzał.
-Gli? - rzekł do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:36

- N o dobra to spróbujmy na prawo - powiedziałam tylko do Gligara i popędziłam za nim w tamtą stronę.
A więc coś znalazł i to może akurat będzie coś fajnego... Zamarzył mi się taki Arceus, no ale... To tylko w snach możliwe...
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:41

10. Szliście dość długo w wybranym kierunku. Wolniejszym krokiem. Czasami Pokemon stawał by się zastanowić. Po chwili ruszał dalej, ale jeszcze nie dotarł do swojego celu. Jeszcze!
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:43

Dość długo zajmuje nam ta trasa. Trzba jednak się przyzwyczaić. Pokemony nie będą tutaj wyskakiwać, machać łapkami i czeka aż się je złapie.
Powrót do góry Go down
Yoi
Początkujący Trener
Yoi


Napisanych : 194
Dołączył : 04/02/2015
Wiek : 27

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 14:55

11. Nic nie jest proste nie? Musisz cierpliwie czekać.
-GliiGaar powiedział, co znaczyło, że chyba już blisko.
Powrót do góry Go down
Nova
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 241
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 26
Skąd : Małopolskie

Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 EmptyNie 08 Mar 2015, 15:26

No to jest dla mnie pocieszające.
- No dobra to ciekawe coś tam znalazł... - powiedziałam zamyślona.
Wędruję cały czas za małym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Saffari Nova - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Saffari Nova   Saffari Nova - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Saffari Nova
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Saffari Wojasa021
» Test Nova.
» ~~The Story Of Nova~~
» Safari Nova
» #056 Santalune Gym | Nova

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: