Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari JoJo

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Safari JoJo   Safari JoJo EmptySob 13 Cze 2015, 19:36

JoJo napisał:
Użytkownik: JoJo
Prowadzący: No właśnie - jest ktoś chętny? :)
Partner (Pokemon): Rattata
Strefa Safari: Wietrzny Las
Ekwipunek: Mały zestaw safari

1/ I oto przybyłeś do Wietrznego lasu, jednej ze stref Safari. Z pewnością masz ochotę na spotkanie mnóstwa pokemonów i znalezienie nowego towarzysza. Miejmy nadzieję, ze to się uda. jesteś teraz przy samym wejściu do lasu, na polanie. Kręci się to sporo ludzi. W końcu na granicy lasów żyje najwięcej stworzeń.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptySob 13 Cze 2015, 20:46

Widok tylu ludzi naprawdę mnie zaskoczył, choć szczerze mogłem to przewidzieć - ta strefa była przeznaczona dla każdego trenera, który dopiero zaczął swoją przygodę z pokemonami. Nie potrzeba było tu żadnych oznak siły w postaci pokonanych liderów sal. I bardzo dobrze.

Musiałem uważać na moją czarnooką Rattatę. Jest ona dosyć małym pokemonem, więc byłem zmuszony mieć ją przez cały czas na oku.  Postanowiłem zapoznać się z pokemonami, które zamieszkują te tereny. Nawet te pospolite i bardzo popularne. Tak więc ruszyłem w stronę lasu tymi najbardziej wydeptanymi ścieżkami.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptySob 13 Cze 2015, 22:05

2/ Rozpocząłeś zwiedzanie WIetrznego Lasu, który został zaadaptowany na jedną ze stref wielkiego kompleksu Safari. Pierwsze kroki po wydeptanych ścieżkach nie sprawiały tobie żadnej trudności. Jedynie hałas, który panował nadal w tej części sprawiał, że żadne stworzenie nawet nie wychyliło się z norki. Czy można się temu dziwić?
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptySob 13 Cze 2015, 22:16

Jest to moje pierwsze zetknięcie z miejscem tego typu. Próbowałem to zinterpretować i rozszyfrować tak jak widziałem i myślałem. Uważałem, że to wszystko będzie diabelnie proste i znajdę wiele fajnych, sympatycznych pokemonów. Dopiero po chwili uświadomiłem sobie, że widok ludzi dla pokemonów mieszkających tutaj jest codziennością. A ta nie jest taka wesoła jak się może wydawać. Ludzie nie są dobrymi ssakami. W takich sytuacjach jak te - w zdobywaniu nowych pokemonów liczy się biologiczny instynkt, który jest bardzo chamski, agresywny i na pewno nie miły. Trzeba złapać co się da - przydatne zostawić, nieprzydatne sprzedać/oddać/zamienić.
-Rattata, musimy zmienić szlaki. - powiedziałem do mojego pokemona i postanowiłem zejść z wydeptanych ścieżek. Odłączenie się od norm prowadzi do odkrycia czegoś innego. Musiałem się oddalić od tej masy osób, które zrobiły tę ścieżkę i pójść w dzikość.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyNie 14 Cze 2015, 12:27

3/ Pomysł zmiany trasy podrózowania po lesie był podyktowany racjonalnymi argumentami. Mała Ratatta zwinie przeskoczyła przez pobliskie krzewy. W krótkim czasie znaleźliście się w zupełnie innym miejsc. Dookoła panowała cisza. Jedynie szum drzew grał nad waszymi głowami. Miejsce wyglądało idealnie na ukrycie się przez jakieś stworzenia.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyNie 14 Cze 2015, 12:40

Wytężyłem słuch jak tylko mogłem. Stopy kładłem powoli i bezszelestnie. Przed każdym krokiem patrzyłem na ściółkę czy nie ma na niej żadnej suchej gałęzi, która głośnie by pękła pod moim ciężarem. Rozglądałem się dookoła siebie - najwięcej spoglądałem na krzewy, bo być może w nich znajduje się coś, co mnie zainteresuje. Od czasu do czasu przegarniam rękoma owe krzaczyska. Patrzę na ściółkę, patrzę na krzewy, patrzę na korony drzew bo i na niej może być coś wartego uwagi.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyCzw 18 Cze 2015, 13:52

1/ Mimo zastosowania wszelkich środków, które mogłby by zwabić pokemony, nie spotkałeś żadnego stworzenia. Uważne przyglądanie się na otoczenie również nie pozwoliło ci dostrzec pokemona. Dopiero gdy Rattata wyczuła coś swoim nosem zakomunikowała ci obecność stworzenia w gałęziach krzewu z owocami.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyCzw 18 Cze 2015, 14:59

Jak każdy amator w tym świecie postanowiłem to sprawdzić. W jednej ręce miałem już przyszykowany pokedex. Drugą rękę wyciągnąłem do przodu aby odgarnąć gałęzie krzewu. Podchodziłem do rośliny powoli, aby pokemon lub cokolwiek innego co znajdowało się w tym krzewie się nie przestraszyło. W duchu oczekiwałem jednak na to, że gdzieś tam, na tych gałęziach jest ktoś ciekawy.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyCzw 18 Cze 2015, 17:40

2/ Z każdym krokiem zbliżałeś się coraz bliże do niewiadomej kryjącej się w krewach. Każdy ruch miałeś dokładnie przemyślany. Rattata również bardzo powoli zbliżała się za tobą i nasłuchiwała wszystko dokoła. W końcu po odgarnięciu kilku gałązek ujrzałeś słodko śpiącego pokemona, który prawdopodobnie przez przekręcanie się na bok poruszył gałęzie.
Safari JoJo 540
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyCzw 18 Cze 2015, 18:45

Mimo całej swojej sympatycznej aury jaką pokemon stwarzał dookoła siebie nie byłem wstanie nic w związku z tym zrobić. Nie chciałem zmącać jego snu, mimo że złapanie go w takim stanie uważałem za wyjątkowo łatwe. Lecz nie po to tu przyszedłem. Nie po takiego "kolegę" dla mojej Rattaty.

Potrzebuję w mojej nowej drużynie zupełnie innej siły. Pożegnałem się z tym.... dziwnym robakiem? I udałem się w dalsze poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyPią 19 Cze 2015, 10:18

3/ Pozostawiłeś śniącego w spokoju pokemona i ruszyłeś dalej. Przemierzając kolejne metry w safari nie dostrzegałeś nic nadzwyczajnego. Wszystko wyglądało zupełnie normalnie. Niekiedy usłyszałeś z oddali dobiegające odgłosy ptaków, które milknęły tak szybko jak się pojawiały.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptySob 20 Cze 2015, 14:46

Latający pokemon byłby dla mnie bardzo odpowiednim towarzyszem. Zacząłem przysłuchiwać się odgłosów coraz uważniej. I liczyłem, że coś zauważę bądź usłyszę. Rattacie natomiast wydałem polecenie, aby przeszukiwała pobliskie krzaki i różne różności - lecz aby nie wędrowała za daleko, abym w razie czego mógł ją usłyszeć.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyCzw 25 Cze 2015, 10:26

1/ Przemirzacie dalej strefę safari, w której obecnie nic interesującego się nie działo. Wiał delikatny wiaterek jak to przy wietrznym lesie powinno własnie być. Rattata wybiegła przed ciebie, w poszukiwaniu czegoś interesującego. Jak na razie nie wracała co mogło oznaczać, że w okolicy nie ma niczego interesującego.

ps. przypominaj się :D
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyCzw 25 Cze 2015, 11:17

jak ty na studiach, mowilas ze masz sesje to nie bede dupy truł :P

Wciąż podtrzymywałem siebie na duchu i mówiłem sobie w myślach, że nic złego i smutnego się nie wydarzy. Podążałem cały czas za Rattatą, wolałem jej nie zgubić bo byłoby to dosyć przygnębiające gdyby towarzysz z którym się tu udałem nagle gdzieś zniknął. Idąc po tych różnych krzaczorach, wielkich gałęziach na ściółce rozglądałem się dookoła.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyCzw 25 Cze 2015, 11:29

2/ Trasa przez chaszcze nie należała do najprzyjemniejszych. Na każdym kroku wbijała ci się w buty czy spodnie gałąź kamyczek. W końcu po morderczej przeprawie trafiłeś na małą polankę. To tam zauważyłeś swoją Rattatę jak zajadała się jagódkami z krzaczka.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyPią 26 Cze 2015, 00:12

Podszedłem do mojej Rattaty i pomogłem jej zerwać kilka jagód. Dla niej i dla siebie. Oczywiście proporcjonalnie - pojedyncze sztuki położyłem jej na trawie a sam zajadałem się garściami. Były słodkie, więc raczej nieszkodliwe dla mojego żołądka. Rozglądałem się po polanie. Powolnie okrążając całą polanę liczyłem, że spotkam coś kontrastowego - żywe kolory, które będą odchodzić od tła lasu.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyPią 26 Cze 2015, 07:07

3/ Chwila przerwy w podróżowaniu każdemu dobrze zrobi. Rattata ucieszyła się kiedy ją odnalazłeś i zerwałeś kilka jagódek. Kiedy kończyliście jeść coś zaszeleściło nad waszymi głowami. Jednak teraz nic w górze nie było. Zwidy?
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyNie 28 Cze 2015, 13:28

Jesteśmy tu za krótko na jakieś halucynacje. Powiedziałem do Rattaty, wstałem powoli na równe nogi i rozejrzałem się dookoła siebie. Pomyślałem, że spróbuje schwytać lub chociaż zauważyć latającą bestyjkę czy cokolwiek to jest prosto z krzaków. Udałem się więc tam z pokeszczurem i bacznie obserwowałem sytuację.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyWto 30 Cze 2015, 19:35

4/ Niestety wszystko wyglądało jak jakieś dźwiękowe halucynacje. Nic bardziej interesującego od drzew i krzewów nie było widać na razie w okolicy. Rattata również nic nie dostrzegła, choć sama była bardziej wciągnięta jedzeniem jagódek, które skończyła. Czyżby zwykłe omamy?
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyWto 30 Cze 2015, 19:41

Nie byłem w stanie tego jakoś pojąć. Dopiero po kilku minutach zorientowałem się, że każdy pokemon ma inne zdolności. Być może jedną ze zdolności danego stworka jest jakiekolwiek ogłupianie innych stworzeń, w tym ludzi. Być może był to mój "zryty dekiel" gdzie dorobiłem własną interpretację. Mimo wszystko wciąż siedziałem w krzakach i obserwowałem otoczenie.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyWto 30 Cze 2015, 19:45

5/ Postanowiłeś sie nie ruszać z miejsca i uparcie obserwować otoczenie. Rattata spojrzała na ciebie i chyba miała zupełnie inne zadanie na ten temat. Z pełnym brzuszkiem ułożyła się obok ciebie i przysnęła. W końcu coś poruszyło się w kępie wysokiej trawy
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyWto 30 Cze 2015, 19:50

Szybko obudziłem mojego pokeszczura i kazałem wytężyć jej słuch. Wstałem bezszelestnie i oddaliłem się o trzy kroki do tyłu. W tym czasie wydałem Rattace komendę.
-Idź na środek polany. Następnie skieruj swoje ciało w stronę tejże trawy. Bacznie i powoli podejdź do nich. Spróbuj nawiązać jakiś kontakt, cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptyWto 30 Cze 2015, 19:56

6/ Zbudzona Rattata nie była za specjalnie zadowolona z tego wszystkiego. Niechętnie podeszła do kępy trawy, ale szybko została stamtąd wykurzona. Coś ponownie zatrzepotało, jednak teraz mogłeś dostrzec dziwny cień wzbijający się w górę.
Powrót do góry Go down
JoJo
Dzieciak z PokePluszakiem
JoJo


Napisanych : 31
Dołączył : 29/05/2015
Wiek : 27

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptySro 01 Lip 2015, 12:26

Nie czekając wiele wybiegłem zza krzaków na polanę i spojrzałem na pokemona. Na jego wielkość, kolor... Był to w każdym bądź razie ptak. A w tym lesie znajduje się kilka pokemonów ze skrzydłami co mają w miarę wielką moc. Czekałem tylko, aż mój obiekt osiądzie się na jakiejś gałęzi lub innym przedmiocie, żebym spokojnie mógł go obejrzeć
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo EmptySro 01 Lip 2015, 14:52

7/ Chwila minęła, ale już mogłeś oglądać i podziwiać pokemona. Stworzenie siedziało na jednej z gałęzi pobliskich drzew. Z utkwionym wzrokiem wpatrywał sie, w ciebie. Nie wyglądał na zbyt przyjaźnie nastawionego.

Safari JoJo 016
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari JoJo Empty
PisanieTemat: Re: Safari JoJo   Safari JoJo Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari JoJo
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Safari Shirou
» KP JoJo
» Konto JoJo
» Safari Yoi
» Safari Shisui

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: