Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test Ayane

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Test Ayane Empty
PisanieTemat: Test Ayane   Test Ayane EmptyPią 12 Sie 2016, 11:12

@Ayane

Tak więc twoim zadaniem jest poprowadzić grę następującej postaci:

Cytat :
Imię: Aurora
Wiek: 32
Profesja: Trener, Archeolog
Specjalizacja: Pokemony Skamieliny
Drużyna: AreodactylTest Ayane Female (Starter)
RampardosTest Ayane Male, KabutobsTest Ayane Male, AmauraTest Ayane Female

Aurora razem ze swoim Areodactylem wybrała się w poszukiwaniu starych ruin w których kiedyś znajdowała się świątynia Arceusa. Jest na dobrej drodze, jednak gęsty las nie ułatwia jej poszukiwań.

Skan do podania:
Cytat :
AreodacylTest Ayane Female
Grade: 5 (liczbę Wygranych walk musisz podać sama)
Move Set: Ataki poznawane przez poziom wedle uznania
Dodatkowe ruchy:
- TM: 2
- Egg Moves: 2
- Tutor Moves: 2
- Transfer: 1
Posiada MegaStone
MoveSet Pokemona powinien być tak ułożony by jego ruchy były pomocne Aurorze w jej poszukiwaniach, będąc jednocześnie skutecznym w walce.

Powodzenia!
Powrót do góry Go down
Ayane
Dzieciak z PokePluszakiem
Ayane


Napisanych : 3
Dołączył : 10/08/2016

Test Ayane Empty
PisanieTemat: Re: Test Ayane   Test Ayane EmptyPią 12 Sie 2016, 12:27

Właśnie rozpoczął się kolejny dzień Twojej podróży do prastarych ruin. Legendy głoszą, że właśnie tam stała świątynia Arceusa, Boga wśród pokemonów. Jednak czy to prawda? Czy też może kolejna bajeczka, których słyszałaś już tak wiele... Kilka dni temu od pewnego mężczyzny uzyskałaś mapę, pokazującą drogę do ruin. Wyruszając natychmiast mogłaś tak dotrzeć w dwa tygodnie. Reasumując, przed Tobą jeszcze długa droga, w dodatku... chyba nieco się zagubiłaś w gęstym lesie. Nie widać nieba, żadnych punktów orientacyjnych... Twór Aerodactyl nie czuł się zbyt dobrze w tym miejscu. Mimo, iż miał naturalną przewagę nad roślinnymi i robaczymi pokemonami o wiele bardziej wolał otwarte przestrzenie, takie, wśród których mógł w pełni rozłożyć skrzydła i sunąć nad Tobą. Z mapy wynika, że nieopodal powinna być polana z jednym, białym drzewem. Dobrze by było, nieprawdaż? Również i Twoje zapasy powoli się kończyły. Właściwie nie powinny, spakowana byłaś na o wiele dłuższą podróż niż ta. Całe szczęście o tej porze roku las wprost obfituje w jagody i owoce, łatwo też o wodę. Jednak co teraz zrobisz? Możesz iść dalej ścieżką, obok której rozbiłaś namiot lub skręcić między drzewa by poszukać zapasów. Ostatecznie możesz też wracać do domu, ale ta opcja chyba nie wchodzi w grę?
---
Skan
AerodactylTest Ayane Female
Test Ayane AerodactylTest Ayane Aerodactyl
Test Ayane ZfqfgQv(63)
Test Ayane RockTest Ayane Flying
Ataki: Supersonic, Iron Head, Ice Fang, Roar, Agility, Ancient Power, Crunch, Take Down, Iron Head, Hyper Beam, Rock Slide
TM, HM, EM: Rest, Aerial Ace, Roost, Assuarance
Tutor, Transfer: Snore, Aqua Tail, Twister
Umiejętność: Rock Head
Trzyma: Aerodactylite
---
Aerodactyl może być starterem? Znaczy, wiem, że to tylko test, ale... ;)
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Test Ayane Empty
PisanieTemat: Re: Test Ayane   Test Ayane EmptyNie 14 Sie 2016, 22:49

Tak jest to test i tu pozwalamy sobie na nieco więcej c: Ale tak. Generalnie Aerodactyl nie może być starterem

Przystanęłam na chwilę marszcząc przy tym brwi i wspierając dłonie na biodrach. Cóż, nikt nie powiedział że będzie łatwo, ale też nie spodziewałam się aż tak ciężko. Miałam przecież mapę! Westchnęłam ciężko i spojrzałam na swojego Pokemona głaskając ją po pysku.
- Wzleć do góry i zeskanuj okolicę swoim Supersonic. Jeśli zauważysz białe drzewo daj mi znać, dobrze mała?
Uśmiechnęłam się do Pokemona po czym sama ruszam przed siebie szukając jakichkolwiek wskazówek które pomogłby mi odnaleźć niezwykłe białe drzewo.
Powrót do góry Go down
Ayane
Dzieciak z PokePluszakiem
Ayane


Napisanych : 3
Dołączył : 10/08/2016

Test Ayane Empty
PisanieTemat: Re: Test Ayane   Test Ayane EmptyPon 15 Sie 2016, 01:02

- Aaro, daa! - Pokemon odpowiedział Ci dzikim skrzekiem i wzleciał w górę. Po chwili samica wróciła do Ciebie, zmartwiona. Co prawda jej Supersonic może wykryć drzewa, kamienie, czy pokemony, ale... Fala dźwiękowa nie potrafi oddać koloru rzeczy, od której się odbija. Twój starter nie miał więc zielonego pojęcia które ze znalezionych przez nią drzew było białe. Równie dobrze mogłabyś o to poprosić kreta lub rybę... Rozejrzałaś się po okolicy. Widzisz mech na drzewach, ale czy to Ci w jakiś sposób pomoże? Poza tym nic specjalnego. Parę robaków, kilka motyli, jeden Pidove... Miejsce mimo wczesnej pory zaczynało tętnić życiem. Mapa pokazywała, że powinnaś iść na północ, co jednak, jeśli w ciągu wczorajszego dnia zboczyłaś z kursu? Mogłabyś to sprawdzić, na wschód stąd powinno być spore wzniesienie... Być może z niego mogłabyś zobaczyć coś więcej, na przykład wspinając się na drzewo? W końcu co może się stać? Prócz, oczywiście, połamania większości kości, w razie gdyby gałąź była spróchniała. Istotniejszą kwestią był cichy trzask gałązki nieopodal was. Coś się zbliżało...
---
Eee... Moja mysz zaczęła wariować... Dziwne rzeczy się podziały. Proszę nie zwracać uwagi na te rzuty, nie mam pojęcia, skąd się wzięły ;-;


Ostatnio zmieniony przez Ayane dnia Pon 15 Sie 2016, 01:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Test Ayane Empty
PisanieTemat: Re: Test Ayane   Test Ayane EmptyWto 16 Sie 2016, 22:25

Spoko nic się nie dzieję :"D

Podoba mi się sposób pisania przez Ciebie postów, dlatego teraz przejdziemy do małego teściku C:

1. Linoone zostaje zaatakowany przez Glaceona Shadow Ball, opisz komentarzem MG efekt wykonanego ruchu.
2. Toczy się walka pokazowa, Fennekin wykonuje Ember w stronę Buneary której kontrą jest Swift, opisz komentarzem MG efekt.
3. Napisz jak wyglądają ataki:
Razor Leaf, Fire Spin, Stun Spore, Misty Terrain, Water Pulse, Cut, Stone Edge i Gust.
4. Jakie nagrody dostaje Pokemon, a jakie trener po wygranej walce?
5. Kiedy można spotkać Glaceona w naszym safari?
6. Które z wymienionych poniżej Pokemonów Trener jest w stanie unieść/ nosić na rękach
Pachirisu || Aron || Caterpie || Bonsly || Abra || Honchkrow

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test Ayane Empty
PisanieTemat: Re: Test Ayane   Test Ayane Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Ayane
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test Nov'y
» Test MG Shisui
» Test Pinokio
» Test Vaphel
» Test Nolla

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Testy na Mistrzów Gry-
Skocz do: