Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Szkota | Ralts "Lancelot"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyWto 16 Sie 2016, 22:31

DIIIIIIIIIIIIIING!

Usłyszałaś za sobą zamykającą się bramkę i weszłaś do strefy. Mgła unosiła się na wysokości łydek - będziesz musiała uważać gdzie stąpasz. Strefa wydawała się być mroczna, nie zapowiadał się zbyt przyjemny spacer...ale kto wie, może będzie tego warty?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyCzw 18 Sie 2016, 10:56

1/ - Gotowy na nową przygodę Lancelot?
Nachyliłam się do Pokemona i pogłaskałam go po łebku. Ostrożnie ruszam przed siebie rozglądając się po okolicy z nadzieją na ujrzenie czegoś interesującego.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyCzw 18 Sie 2016, 11:22

Lancelot zapiszczał zadowolony i ruszył przed tobą, rozglądając się bacznie. Okolica wydawała się cicha i spokojna, nie widziałaś jak na razie nic specjalnego. Ale coś usłyszałaś. Pisk z pod twojej nogi po jednym z kroków...
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyPią 19 Sie 2016, 23:49

2/ Wiedziałam że wybranie Lancelota na partnera w podróży po safari będzie dobrym wyborem. pewna siebie szłam dalej, przynajmniej tak długo aż nie usłyszałam piśnięcia pod stopami. Zamarłam na chwilę, wzięłam dwa głębokie wdechy...
- Lancelot... Powiedz mi że niczego nie zdeptałam?
Powiedziałam do Pokemona i rozejrzałam się wokół moich stóp.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptySob 20 Sie 2016, 00:28

Ralts spojrzał pod twoje nogi ale jego mina była...cóż, Raltsowa. Jeżeli chodzi o te pokemony to ich ekspresja twarzy bywała czasami nieco ograniczona. Spojrzałaś sama i zobaczyłaś małego robaczka, schowanego pod kamieniem. Jego prawe kleszczyki były przyciśnięte twoim butem. Technicznie rzecz biorąc, nie zdeptałaś go. Jeszcze.

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" 557

#3
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyPon 22 Sie 2016, 23:53

1/ - Przepraszam!
Widząc że niechcący prawie zdeptałam jakiegoś Pokemona szybko odskoczyłam, by następnie kucnąć obok niego. Mam nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało.
- Jesteś cały maluchu? Nie chciałam Cię nadepnąć...
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyPon 22 Sie 2016, 23:56

Robak poruszał trochę szczypczykami i popatrzył na nie. Wyglądało że wszystko było w porządku. Popatrzył teraz na ciebie, musząc przy tym robić kilka kroczków w tył. Nie mógł podnieść głowy prosto do góry - a byłaś przecież nieco wyższa od niego. Wydawał się średnio wzruszony twoim widokiem, jakby to nie było dla niego coś nowego.
- Dwib.
Powiedział krótko, przenosząc wzrok na Raltsa.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyCzw 25 Sie 2016, 11:25

2/ Możliwe że ten mały stworek spotkał już więcej ludzi niż mogłam przypuszczać. Spojrzałam na Lancelota a później ponownie na dzikiego Pokemona.
- To jest Lancelot, mój Ralts. Nie spotkałeś wcześniej takiego Pokemona?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptySro 23 Lis 2016, 11:56

Pokemon, jakby nieco rozkojarzony, dalej przypatrywał się Ralts i dopiero po chwili "przeniósł" wzrok na ciebie. Pokręcił on łebkiem na boki, czemu towarzyszył odgłos "Dwib, dwib". Po odpowiedzi na twoje pytanie robak znowu zaczął patrzeć z zainteresowaniem na twoją towarzyszkę.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptyPią 02 Gru 2016, 11:03

1/ - To jest Ralts. Ale ma na imie Lancelot. Dostalam go od pewnej staruszki i od tego czasu podrozujemy razem.
Powiedzialam do malego Pokemona usmiechajac sie do niego delikatnie. Co prawda nie zmierzalam go zlapac, ale zawsze moglismy z nim chwile porozmawiac.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" EmptySob 01 Kwi 2017, 13:12

Robaczek, z dużą dozą ostrożności, podszedł bliżej Ralts, do końca niepewny, czy twój podopieczny zechce się z nią przywitać. Ralts nie miał jednak przed tym żadnych oporów. Ba, wyrwał się nawet i z wielkim uczuciem przywitał się z Dweeblem, co było dla pokemona zaskoczeniem. Zauważyłaś jednak, że robaczek szeroko się uśmiechnął do Lancelota

_________
* Sorki za obsuwę xDD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty
PisanieTemat: Re: Safari Szkota | Ralts "Lancelot"   Safari Szkota | Ralts "Lancelot" Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Szkota | Ralts "Lancelot"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra Szkota
» Gra Szkota | Kimże jesteś człowieku w obliczu przeznaczenia?
» TM 45 Attract | Ralts
» TM 24 Thunderbolt Ralts
» TM 29 Psychic l Ralts

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Safari Zone :: Mgliste Wzgórza-
Skocz do: