Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lvl up i ewolucje

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Lvl up i ewolucje Empty
PisanieTemat: Lvl up i ewolucje   Lvl up i ewolucje EmptyNie 20 Kwi 2014, 20:54

O ile ja (na szczęście XD) nie posiadam takich pokemonów, to trzeba przyznać, że niektóre potrzebują naprawdę dużo czasu na ewolucję. Przykłady:
Mienfoo (lvl 50)
Vullaby (lvl 54)
Larvesta (lvl 58)
Zweilous (lvl 64).

Znamy także przynajmniej jeden przykład pokemona, który nie do końca jest w stanie samodzielnie się wyszkolić - jest to, rzecz jasna, glorious Magikarp.

Proponuję po prostu dać jakąś szansę by pokemon ewoulował wcześniej - nie zawsze, ale jednak. Dlaczego Magikarp nie miałby urosnąć po tym, jak nareszcie nauczył się walczyć (Tackle na poziomie 15)? Dlaczego Larvesta nie ma być aż tak znudzona, że postanowiła ewoulować przed poziomem 58 (dla przypomnienia, Larvesta to pok który wcześniej nie ewoulował, obecny rekord odnośnie poziomu pierwszej ewolucji w rodzinie).
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Lvl up i ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Lvl up i ewolucje   Lvl up i ewolucje EmptyNie 20 Kwi 2014, 20:56

Z miejsca jestem na NIE.
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Lvl up i ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Lvl up i ewolucje   Lvl up i ewolucje EmptyNie 20 Kwi 2014, 20:57

Nie mam bladego pojęcia czym to jest podyktowane. Trzeba długo czekać? To żaden argument. Jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Lvl up i ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Lvl up i ewolucje   Lvl up i ewolucje EmptyNie 20 Kwi 2014, 20:59

Jak poprzedniczki, twierdzę, że to nie ma większego sensu. Nie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Lvl up i ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Lvl up i ewolucje   Lvl up i ewolucje EmptyPon 21 Kwi 2014, 16:10

Dayana napisał:
Nie mam bladego pojęcia czym to jest podyktowane. Trzeba długo czekać? To żaden argument. Jestem na nie.

Podpisuję się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lvl up i ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Lvl up i ewolucje   Lvl up i ewolucje Empty

Powrót do góry Go down
 
Lvl up i ewolucje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Adopcje, a ewolucje
» Mega Ewolucje - Podejście drugie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: