Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mega Ewolucje - Podejście drugie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Mega Ewolucje - Podejście drugie Empty
PisanieTemat: Mega Ewolucje - Podejście drugie   Mega Ewolucje - Podejście drugie EmptyPon 19 Maj 2014, 17:07

Trochę nam ten temat umarł więc spróbujmy jeszcze raz!! :D

Mój zarys tego systemu

1. Mega Ewolucji możemy używać TYLKO w trakcie walk. Po walce pok wraca do normalnej formy.
2. Jako że jest to przemiana tymczasowa, powinna wymagać od pokemona siły do jej utrzymania - mała utrata sił (2-5% HP na turę) + nie można wywołać mega ewolucji jeśli pokemon ma poniżej 50% HP.
3. Mega Ewolucja dawałaby boost (5 leveli? Albo coś koło tego), jednocześnie sprawiając że za daną walkę dostajemy mniejszy exp (duuuhhh...no brainer, mamy silniejszego poka, więc logiczne, nie?)
4. Jako że byłoby to męczące dla poków (paczaj punkt 2), mega ewolucja możliwa fabularnie raz na 10 stron gry.
4. Itemki do mega ewolucji dostępne byłyby w sklepie (10 000 - 20 000?) albo jako nagroda w evencie (tradeable of korz)...albo jako nagroda za respekt (paczaj punkt 6 - ale wtedy itemek jest non-tradeable)
5. Zabronione w eventach - w walkach na arenie, podlegałoby umowie między walczącymi. Zakazane też w mistrzach/obozie walk.
6. Also, jak sugerowałem wcześniej można użyć tutaj też respektu. Możemy posiadać X itemków do megaewolucji w zależności od respektu:
- 1 Mega Ewo 5 - 9 lvl resp
- 2 Mega Ewo 10 - 15 lvl resp
- 3 Mega Ewo 16 - 20 lvl resp
- etc.

Jakieś dodatkowe pomysły/sugestie? Przydałoby się ustawić jakiś porządny system odnośnie mega ewo C:
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Mega Ewolucje - Podejście drugie Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje - Podejście drugie   Mega Ewolucje - Podejście drugie EmptyPon 19 Maj 2014, 17:25

Punkt 3 mi się nie podoba, zupełnie nie potrzebny. Mega Evo dostaje boost do mocy, po co jeszcze LvL? Jeśli chodzi o obniżanie expa to też nie widzę sensu, bo nie ma mniej expa dla poków z przewagą typów, więc po to tutaj? :D

Reszta super, jak najbardziej za;)
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Mega Ewolucje - Podejście drugie Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje - Podejście drugie   Mega Ewolucje - Podejście drugie EmptyPon 19 Maj 2014, 17:46

Vebre napisał:
Punkt 3 mi się nie podoba, zupełnie nie potrzebny. Mega Evo dostaje boost do mocy, po co jeszcze LvL? Jeśli chodzi o obniżanie expa to też nie widzę sensu, bo nie ma mniej expa dla poków z przewagą typów, więc po to tutaj? :D

Reszta super, jak najbardziej za;)

Chodziło mi właśnie o ten boost do mocy - jako że większość z nas operuje tu na zasadzie "siła poka = jego level" to "5 leveli" oznacza boost w takiej wysokości do jego siły C:

Co do expa - ale jest różnica jak walczysz pokiem na lvl 5 z pokiem na lvl 5, a kiedy walczysz pokiem na lvl 10 z pokiem na lvl 5, prawda? ;)
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Mega Ewolucje - Podejście drugie Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje - Podejście drugie   Mega Ewolucje - Podejście drugie EmptyPon 19 Maj 2014, 22:33

Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie, jakie dotąd się pojawiło.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Mega Ewolucje - Podejście drugie Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje - Podejście drugie   Mega Ewolucje - Podejście drugie EmptyWto 20 Maj 2014, 12:25

Zgadzam się z Celestią, z jak dotychczas jest to najlepsza z opcji dotycząca MegaEvowlucji i wchodzi ona do regulaminu forum jeszcze dziś c:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mega Ewolucje - Podejście drugie Empty
PisanieTemat: Re: Mega Ewolucje - Podejście drugie   Mega Ewolucje - Podejście drugie Empty

Powrót do góry Go down
 
Mega Ewolucje - Podejście drugie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lvl up i ewolucje
» Adopcje, a ewolucje
» Mega Evolucje, a także wylęganie sie pokemonów.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: