Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Adopcje, a ewolucje

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Adopcje, a ewolucje Empty
PisanieTemat: Adopcje, a ewolucje   Adopcje, a ewolucje EmptySob 17 Maj 2014, 18:36

Pokemony do adopcji są systematycznie losowane - ok, nie mam nic przeciwko temu. Ale czy gdy wylosowanym Pokemonem jest ewolucja, nie lepiej byłoby zamienić tego Pokemona na jego pierwsze stadium ewolucji? Moim zdaniem byłoby to jakieś bardziej sprawiedliwie i na pewno zdecydowanie bardziej realistyczne. Powiedzmy sobie szczerze, że przykładowo Gyarados na poziomie piątym wygląda troche śmiesznie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Adopcje, a ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Adopcje, a ewolucje   Adopcje, a ewolucje EmptySob 17 Maj 2014, 18:52

W sumie to... Nie mam jednoznacznego zdania. Bo jak dla mnie nie ma żadnej różnicy jaki pokemon ma lvl na obecnym stadium, ale... Jednak jak czasem chciałbym adoptować pokemona a on jest na wyższym stadium to troche boli (Pokemony na najniższym stadium to ma słabość). Z tego powodu jestem chyba na tak, więcz już mam zdanie na ten temat :D Z początku myślałem, że chodzi o samą formę pokemnów, a nie ich poziomy, ale w porę się zreflektowałem.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Adopcje, a ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Adopcje, a ewolucje   Adopcje, a ewolucje EmptySob 17 Maj 2014, 22:31

Berry, zauważ że Pokemony dodawane do adopcji są raz w miesiącu. Wyjątek był teraz kiedy zostały dodane Pokemony z dodatkowym atakiem.
Ale spójrzmy w przyszłość, ktoś rezygnuje z gry i ma Pokemony już ewaluowane i mają one iść do adopcji w swojej pierwszej formie?
Poza tym każdy Pokemon jaki trafia do adopcji już jest w jakiś sposób podtrenowany. Czy to przez innego trenera, czy samą Lilie.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Adopcje, a ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Adopcje, a ewolucje   Adopcje, a ewolucje EmptySob 17 Maj 2014, 22:53

Oczywiscie jesli Pokemony wczesniej nalezaly do innego trenera - wtedy niech zostana adoptowane w takiej formie, w jakiej zostaly wytrenowane. Zauwaz jednak, ze wtedy beda mialy odpowiedni level [taki, jaki jest potrzebny na ewolucję]. Jak dla mnie losowane Pokemony powinny być na pierwszym stadium ewolucji, chociaz oczywiscie jak kto woli i poczekajmy na jeszcze jakies wypowiedzi ludu ;] [nie dodaje do tego tematu ankiety, bo kazdy kto bedzie chcial sie wypowie :P]
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Adopcje, a ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Adopcje, a ewolucje   Adopcje, a ewolucje EmptySob 17 Maj 2014, 22:56

Jak dla mnie to taki warunek jest dobry dla poków które ewoulują na określonym poziomie, a nie tych które używają kamieni czy zmieniają się przez wymianę... lvl 3 dragonite? Nope. Lvl 4 sylveon? Czemu nie?
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Adopcje, a ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Adopcje, a ewolucje   Adopcje, a ewolucje EmptyNie 18 Maj 2014, 01:21

^Nyan, zapewniam Cię że nie będziesz mieć w adopcjach lv4 Dragonite gdyż w adopcjach pojawić się mogą z losowania Pokemony na max drugim stadium rozwoju, poza tym jak mi wylosuje się jakaś legenda czy jaki uber-zajebisty Pokemon to nie ma szans na pojawienie się go w adopcjach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Adopcje, a ewolucje Empty
PisanieTemat: Re: Adopcje, a ewolucje   Adopcje, a ewolucje Empty

Powrót do góry Go down
 
Adopcje, a ewolucje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lvl up i ewolucje
» Mega Ewolucje - Podejście drugie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: