Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Anime Pokemon

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Anime Pokemon Empty
PisanieTemat: Anime Pokemon   Anime Pokemon EmptyPią 02 Maj 2014, 13:09

Wiadomo, że Anime Pokemon to temat rzeka. Tutaj możemy napisać o wszystkim, czym chcielibyśmy się podzielić, co nas nurtuje, co nas denerwuje, co ciekawi etc.

Ja może zacznę od tego, że uwielbiam stare odcinki anime Pokemon i oglądałem chyba wszystkie. Pamiętam jak za małolata czekałem z utęsknieniem na każdy nowy odcinek animca, byłem ciekawy, jakie Pokemony złapią "nasi bohaterowie" :-) To w sumie też przez anime i postać Misty tak bardzo polubiłem wodne stworki. Obecnie nie oglądam anime. Po odcinkach z IV generacji odpuściłem sobie. Pokemony z V regionu wyglądają dla mnie w większości po prostu fatalnie i zupełnie nie czuję tego Pokemonowego klimatu. Do tego nowi bohaterowie zupełnie mnie nie przekonują. Zastanawiam się nad ponownym oglądaniem anime tyle, że od razu "przeskoczyłbym" do regionu VI. Jakie macie odczucia odnośnie Anime? Kto jest waszym ulubionym, a kto znienawidzonym bohaterem? Co byście zmienili? Zapraszam do dyskusji. :-)
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Anime Pokemon Empty
PisanieTemat: Re: Anime Pokemon   Anime Pokemon EmptyPią 02 Maj 2014, 13:33

W sumie sam anime nie oglądałem już hoho. Skończyłem jak na razie na blamażu Asha w lidze Unovy. Stare odcinki fajnie się momentami ogląda, ale im dalej tym ciężej. Jednak brakuje tych nowych poków Sato tam :D Co do IV serii... Miejscami faktycznie jest nieco denna, ale są odcinki, które warto obejrzeć jak wszelakie turnieje, łapanie poków, ewolucje itp.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Anime Pokemon Empty
PisanieTemat: Re: Anime Pokemon   Anime Pokemon EmptySro 04 Cze 2014, 12:20

Stare serie się kocha, ale strasznie ciężko ogląda. To już nie to samo, co kiedyś. Sama zabierałam się za pierwsze sezony kilka razy i najdalej dochodziłam do odcinka z Caterpie xD
Tak samo jak Ty Berry mam sentyment do wodnych pokemonów dzięki Misty. Ostatnie odcinki jakie oglądałam to pokazy koordynatorów, jak nudziło mi się w wakacje, a to akurat leciało w tv.
Kilka razy chciałam się za to wziąć, ale zawsze nudzi mi się po jednym/dwóch odcinkach ;'(
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Anime Pokemon Empty
PisanieTemat: Re: Anime Pokemon   Anime Pokemon Empty

Powrót do góry Go down
 
Anime Pokemon
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Manga Pokemon
» 30 Dni Pokemon - Wyzwanie!
» #1 Pokemon Showdown Lazure League!
» Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Fandom :: Rozmowy-
Skocz do: