Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire

Go down 
+3
Wojas021
Mhrok
Berry
7 posters
AutorWiadomość
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptyNie 08 Cze 2014, 22:18

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire to remake'i gier, w których gracze mogli podróżować po regionie Hoenn. Oficjalna premiera obu gier będzie miała miejsce w listopadzie tego roku. W Coro Coro pojawiło się kilka skanów, które prezentują kilka nowinek związanych z grą. Ja osobiście mega jaram się mega ewolucją Sceptile'a, która będzie miała podtyp smok. :D

http://www.serebii.net/corocoro7141.jpg
http://www.serebii.net/corocoro7142.jpg
http://www.serebii.net/corocoro7143.jpg
http://www.serebii.net/corocoro7145.jpg
http://www.serebii.net/corocoro7144.jpg

Dodaję linki w takiej formie, bo strasznie rozciągają forum. ;;
Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptyNie 08 Cze 2014, 22:34

Mimo iż III gena jest moją ulubioną, to dostrzegam pewne niedociągnięcia czy nawet błędy wielkiego N. Na pierwszy ogień idzie Mega Sceptile. Jego ogólny wygląd jest całkiem przyjemny i wygląda napewno lepiej niż Mega Venusaur czy Mega Blastoise. Typ, który dostanie jego mega ewolka, czyli Dragon, bardziej pasowałoby mi do Mega Serperiora, niż do Mega Sceptile. Mega Blazikena znamy już całkiem długo, więc go odpuszczę. Mudkip jest jednym z moich ulubionych pokemonów i nie podoba mi się to, co zrobili z mega ewolką jego ewolucji. Wyglądem przypomina mi Chestnaughta. Nie dostał on żadnego nowego typu, a sam jego wygląd sugeruje, że mógłby dostać podtyp Fight. Bardzo podoba mi się odświeżony look Teamu Aqua i Magma. Dopiero teraz ukazuje on prawdziwą naturę obu drużyn. Team Magma - zespół naukowców, a po drugiej stronie Team Aqua - bojowi piraci. O samym wyglądzie okładkowych legend dużo nie da się powiedzieć, bo jak dla mnie w ich mega ewolkach praktycznie nic z wyglądu nie zostało zmienione. Odświeżony wygląd naszych protagonistów jest nawet przyjemny dla oka. Liczyłbym chociaż na zmianę ubioru wierzchniego i butów postaci, ponieważ ich czapki można by zaliczyć jako znak firmowy.

P.S. Jakby co, to zamierzam kupić wersję Alpha Sapphire.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptyPon 09 Cze 2014, 20:44

Ja się w sumie wypowiem tylko na temat poków, bo sam wygląd postaci mało istotny.
Mega Sceptile - boski jest ten pok <3 Chyba najlepsza Mega Evo jak dotąd. Nie utracił nic ze swojej świetności, a zrobił się jeszcze bardziej kozacki. Boli tylko jego drugi typ, co nie dosyć, że powoduje weakness na fairy to jeszcze od lodu dostaje x4. Na szczęście można będzie liczyć na jego speed mam nadzieję, więc dobry ziemny/lodowy atak i da się przeżyć. Chyba żaden lodowy pokemon nie jest od niego szybszy.
Mega Swampert - zawiodłem się. Fajnie wyglądał jak wyglądał. Jego jedynym plusem to będzie pewnie teraz niesamowita wytrzymałosć i pewnie niemniej kozacki atak. Już jako Swampert jest potężny. Jak tak dalej pójdzie to aż się boję o Feraligatra, bo Empoleon tak już mi bardziej obojętny, a Samurott... Jakoś niezbyt mnie przekonuje. Mega Blastoise już był zepsuty. Te dwie armatki z rąk rozumiem, ale ta armata na plecach? Dziwię sie, że nie pojechali mu po speedzie.
Cała reszta - Groudon i Kyogre. Ich nowe formy niezbyt się różnią od obecnych. Zobaczymy jak ze statami będzie. Diance zato wygląda sweet.
Charizard X u Stevena? W sumie mi to nie przeszkadza, ale mogli dać mu Mega Aggrona, lub dodać Mega evo Metagrossowi lub innemu stalowemu pokowi Stevena.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySro 11 Cze 2014, 23:07

Zapowiedziano nową Mega Ewolucję !!!

Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySob 14 Cze 2014, 12:52

Ja się nie mogę doczekać kiedy gry będą dostępne na rynku i będę mogła zagrać ofc w Alpha Sapphire (Prime Kyogre jest BOSKI. W ogóle. Kyogre. Miuość.). Czekałam na te remake'i już tyle czasu że nie odpuszczę! ;w;
Nie jarają mnie mega ewolucje więc nawet nie przywiązuję do nich jakiejś większej uwagi. Są, to są. Ale dla mnie to udziwnienie.
Wygląd żeńskiej trenerki jaką będziemy mogli grać! ;w; Jest urochna! No i Steven bishniejszy niż zawsze. Postarali się! Mam nadzieję, że jak już zakupię grę, to nie będę rozczarowana.

Co do mega!Saybla... No nie postarali się.

JA CHCE JUŻ W TO GRAĆ ;W;
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySob 14 Cze 2014, 13:02

A ja chcę Remake Reda :<
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySob 14 Cze 2014, 18:43

Masz FireRed przecież xD To remake o':
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySob 14 Cze 2014, 19:24

Ale remake remake'a
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySob 14 Cze 2014, 19:33

Remako-cepcja. xD
Ale chyba ze Remakem Reda trzeba będzie trochę poczekać. Cóż cicho liczę że wezmą się najpierw za przerobienie na 3D D/P c:
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptyNie 15 Cze 2014, 08:27

To w sumie mogliby zrobić remake Blue, albo Yellow :D Co do Megaevo nowego... Mogli się bardziej postarać niż dać temu pokowi tylko wielki rubin.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySro 18 Cze 2014, 06:52

Remake Reda to Fire Red Omega. Wiem bo gralam i gram poki mnie nie zdenerwuje xd
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySro 18 Cze 2014, 08:17

Oficjalnym remake'iem Reda jest Pokemon Fire Red, a gra, o której mówisz, czyli Fire Red Omega, to hack autorstwa Drayano60

Jeśli chodzi o ORAS, to wiedzieliście, że w którejś z części PMD pojawiła się Primal Dialga? Możemy liczyć na Primal Palkię/Giratinę, a może Primal Rayquazę (pliska).
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptySro 18 Cze 2014, 08:58

Rayquaza była maskotką Emeraldów więc wątpię by pojawiła się jej nowa forma w tych grach. No chyba, że zrobią jej nową formę i nie będzie mieć to nic wspólnego z grą ew. jako jakiś pok eventowy. Ciekawe czy zaczna tykać w końcu bardziej poki z Johto. Choć z drugiej strony jak mają z nimi zrobić to co ze Scizorem lub Heracrossem to lepiej nie.
Powrót do góry Go down
The Coon
Początkujący Trener
The Coon


Napisanych : 222
Dołączył : 30/03/2014
Wiek : 30

Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire EmptyPią 11 Lip 2014, 21:07

Garść informacji, secret base wracają (teraz jako super-secret base) inni gracze mogą was odwiedzać i możecie tam walczyć na własnych zasadach, pojawi się także nowy typek z Flygonem, który będzie ekspertem od SS Base. 
Mega Metagross Confirmed
A teraz najważniejsze, będzie możliwość ubioru pokemonów :D (a przynajmniej Pikachu)
http://www.serebii.net/corocoro8145.jpg
http://www.serebii.net/corocoro8146.jpg
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty
PisanieTemat: Re: Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire   Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokémon Omega Ruby and Alpha Sapphire
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Anime Pokemon
» Manga Pokemon
» 30 Dni Pokemon - Wyzwanie!
» #1 Pokemon Showdown Lazure League!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Fandom :: Rozmowy-
Skocz do: