Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Grupa B | Dayana vs Celestia

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyNie 22 Cze 2014, 12:54

- Halo, halo witamy państwa w ten jakże chłodny dzień ze stadionu Ligi Sinnoh, który ma przyjemność gościć pierwsze zmagania o legendarnego pokemona. W tle właśnie rozbrzmiewa piosenka przewodnia ligi, a trybuny szaleją, gdyż oto na stadionie zameldowały się Dayana i Celestia wraz ze swoimi pokemonami. Jeszcze raz zeprezentujmy w całej okazałości stadion na którym będzie toczył się pojedynek.


Grupa B | Dayana vs Celestia 2wlrnt2


A teraz czas na losowanie kto rozpocznie pierwszą rundę. Dayana zostanie oznaczona jako reszka, a Celestia orzeł. Moneta wskazała reszkę co oznacza, że rozpocznie Dayana. Dla ścisłości kolejność w jakiej będzie rozgrywana cała walka:


Dayana
Celesia

Wojas021
Celestia
Dayana

Wojas021


Życzę powodzenia i dajcie z siebie wszystko!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyNie 22 Cze 2014, 13:28

Przychodzę na arenę i witam się ze swoją przeciwniczką. Jednego jestem pewna, będzie to bardzo epicka walka.
- Absol rozpoczynamy! Wykonaj Decect, aby zablokować jej pierwszy ruch. Wtedy wyskocz i z góry poślij w przeciwnika Razor Wind. Skieruj powietrzne ostrza prosto pod nogi małego lisa, aby go przewrócić. Delikatnie wyląduj, a następnie gwałtownie rusz biegiem w przeciwnika. Uderz go swoim Quick Attack. Po uderzeniu odskocz od niego i naelektryzuj swoje futro. Wtedy z całej siły wystrzel potężną dawkę Thunderbolt. Obserwuj pieszczonego prądem przeciwnika i spoglądaj mu mocno w oczy Leer. Wystrzel w jego kierunku Dark Pulse. Niech uderzenie tego ataku odrzuci małego liska. Wtedy spokojnie wyskocz i ponownie skieruj w jego kierunku Razor Wind. A kiedy atak dosięgnie Eevee użyj Quick Attack, aby poprawić uderzenie. W momencie uderzenie złap Eevee łapami i przygnieć do podłoża. Nie pozwól mu wtedy na wykonanie ruchu. Natomiast spójrz mu prosto w oczy używając Leer. Szybko odskocz, a podczas tego manewru za pomocą łap wykonaj solidne Scratch, które na długo pozostawi ślad. Nie oglądaj się na nic, a gdy tylko poczujesz grunt pod nogami wykonaj Thunderbolt. Poślij żółtą wiązkę energii w przeciwnika. Trzeba trochę ostudzić gorącą atmosferę, zatem weź głęboki oddech i wywołaj na arenie zamieć! Użyj Blizzard, tak aby kolejne podmuchy zimnego wiatru i płatki śniegu zasypywały rywala. Kiedy wszystko zacznie ucichać wystrzel jak z procy taranując swojego przeciwnika solidnym Pursuit. Po uderzeniu wykonaj zwrot w stronę przeciwnika i od tyłu zaatakuj potężnym Dark Pulse. A całość wykonaj kolejnym błyskawicznym uderzeniem Quick Attack. Uda nam się.
Obserwowałam uważnie poczynania mojego pokemona i przeciwniczki. W każdej chwili może przyjść mi do głowy pomysł, który może pomóc nam pokonać rywala.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyNie 22 Cze 2014, 20:45

A więc zaczęło się! Wielki turniej o pokemona-legendę. Spojrzałam na swoją przeciwniczkę i przywitałam się z nią grzecznie. Wypuściłam moją małą Eevee i poprawiłam sobie sukienkę. Czy miało to być epickie starcie? Kto wie, jedno było jednak pewne. Obie zrobimy wszystko, żeby wygrać. W międzyczasie zeskanowałam pokemona przeciwniczki, żeby wiedzieć, jak silny jest nasz przeciwnik.
- Dobrze Nessie, czas rozpocząć ten pojedynek! Zacznij od Baby-Doll Eyes! Musisz przygotować się do walki! Gdy przeciwnik wyskoczy w górę, użyj Dig, by schować się przed jego atakiem! Przekop się pod ziemią i wynurz się kilka metrów dalej niż miejsce, w którym Absol powinien wylądować. Jak to już zrobisz - zaatakuj go serią gwiazdek, za pomocą Swift! Kiedy będzie zajęty unikaniem przeszkód, spróbuj go zatruć. Dobrze wiemy, jak mocno potrafi działać Toxic! Potem odskocz na prawo! Czas odrobinę go zdekoncentrować. Kopnij łapkami w podłoże, używając piasku do Sand Attack. Celuj w jego oczy, nos i pyszczek! Niech chwilę zajmie mu doprowadzenie się do porządku! W tym czasie zacznij wokół niego biegać i gdy nie będzie się tego spodziewał - wyskocz do góry i przygnieć go swoim Iron Tailem! Jak już się od niego odbijesz postaraj się wylądować zgrabnie na łapkach i znowu się odbij celując w niego silnym Tackle! Staraj się atakować jego brzuch. Trzymaj się z daleka od pazurów i zębów - to się może źle skończyć! Odskocz od niego jak najszybciej i użyj Dig! W razie, gdyby cię atakował to będzie najlepszy unik. Gdyby jednak nie próbował - po prostu go tym zaatakuj! Wyskocz z dziury energicznie i przeskocz na prawą stronę przeciwnika. Potem, szybko użyj Swift! Wskocz na jedną z gwiazdek, a potem skacz z jednej na drugą, zbliżając się do Absola. Kiedy będzie unikał lecących na niego gwiazd, przyspiesz i zaatakuj Quick Attack! Przez cały czas obserwuj jego poczynania! Nie daj się trafić, pamiętaj o unikach. Jak już się od niego odbijesz, jeszcze w locie użyj kolejnego Swift! Zajmie go to na chwilę, podczas której będziesz mogła spokojnie wylądować na ziemi. Wtedy zamachnij się łapkami i nasyp mu pisaku w oczy, ponownie używając Sand Attack! Teraz przez chwilę nie powinien widzieć zbyt wiele. Wykorzystajmy to! Rozpędź się na niego i zaatakuj silnym Quick Attackiem! Postaraj się, żeby go odrzuciło do tyłu. Wiem, że jest od ciebie większy, ale na pewno dasz sobie radę! Jak już ci się to uda, zaatakuj Swiftem! Wiem, że często używamy tego ataku, ale on jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Wskocz na jedną z gwiazdek i przebijając się przez kolejne zaatakuj go swoim Iron Tailem! Niech poczuje, że nawet w tak małym stworzonku jak ty tkwi wielka siła! Wiem, że jesteś silnym liskiem! Dasz sobie radę.
Zagrzewałam moją małą Eevee do walki, jak tylko umiałam. Podobnie do przeciwniczki cały czas obserwowałam arenę i ruchy walczących pokemonów. W każdej chwili mogłam dostrzec coś, dzięki czemu będziemy mogły wygrać ten pojedynek. A była to dopiero pierwsza walka turnieju - nie mogłam przecież przegrać na starcie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyPon 23 Cze 2014, 12:11

Zaczeło się. Eevee użyła baby-doll eyes obniżając siłę ataku Absola, którego detect w tej sytuacji był bezużyteczny. Dalej mroczny pokemon wyskoczył w górę i posłał z dużą predkością razor wind. Pokemon Celestii rozpoczął zgodnie z planem kopanie dołu. Razor wind uderzył jednak w miejsce, w którym właśnie kopała Eevee odrzucając liska do tyłu. Eevee jednak powróciła do kopania tunelu co zdezorientowało Absola, który nie wiedział gdzie jest jego przeciwnik. Dopiero gdy oberwał swiftem zorientował się, gdzie jest Eevee, ale było za późno. Toxic właśnie rozprowadzał się po ciele Absola i co turę trucizna będzie zabierać jego HP. Pokemon nieszczęścia posłał thunderbolt rażąc bardzo Eevee, która padła na ziemię. Dalej Absol użył leer spoglądając groźnie na lisicę, która w tym momencie wykorzystała sposobność do obniżenia celności ataków przeciwnika sand attackiem. Absola zapiekły oczy i cofnął się kilka kroków w tył. Eevee postanowiła wykorzystać to i przystąpiła do wykonania iron tail. Gdy Absol poczuł uderzenie natychmiast zwrócił się w tamtym kierunku i posłał fale dark pulse. Promień jednak tylko otarł się o Eevee. Pokemon Celesti znów chciał to wykorzystać i ruszył z atakiem tackle, lecz Absol, który już trochę lepiej widział zaatakował razor windem. Eevee po upadku od razu próbowała chować się pod ziemię, lecz dosięgł ją quick attack Absola. Eevee nie dała się jednak złapać dzielnie przeturlała się na bok i posłała w kierunku Absola swift korzystając jednocześnie z możliwości poruszania się po nich w kierunku przeciwnika. Absol użył leer, a Eevee nie patyczkując się pacneła go w głowę quick attackiem. Absol mocno uderzył obydwoma łapami scratch odrzucając przeciwniczkę. Następnie doszło do zderzenia swift z thunderboltem. Ataki zderzyły się mniej więcej w połowie odległości między pokemonami, ale koniec końców to Eevee oberwała elektrycznym atakiem, co pokazywało jak potężną siłą i atakami dysponuje Absol. Dalej Eevee znów osłabiła celność pokemona Dayany, ale blizzard rozciągał się dostatecznie szeroko, by trafić. Dalej obydwa pokemony użyły swoich szybkościowych ataków, jednak u Absola był to nie quick attack, ale pursuit. Absol jednak chybył! Widać, że obniżona celność dawała mu się we znaki, a Eevee bezlitośnie to wykorzystała. Dalej doszło do uderzenia swiftu w oponenta, któremu chwilę zajeło się podniesienie z ziemi. Gdy już to jednak uczynił odpowiedział dark pulsem. Dalej Eevee przemierzała na jednej z gwiazdek drogę do Absola, który quick attackiem ją z niej strącił. Przypłacił to jednak oberwaniem iron tailem. W tej chwili sędzie uniósł skrzyżował, a nastepnie uniósł chorągiewkę po stronie Celestii.
- Celestia otrzymuje ostrzeżenie za użycie nadmiernej liczby ataków sprzecznej z regulaminem turnieju!
Absol: -2 Celność | - Atak | Ciężkie Zatrucie | 63%
Eevee: -2 Obrona | 60% HP
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyWto 24 Cze 2014, 09:12

Bacznie przyglądałam się walce, chcąc zapamiętać, jak najwięcej szczegółów. W tym, największą uwagę zwróciłam na słabości pokemona przeciwniczki, żeby wiedzieć, jaką taktykę obrać na turę drugą. jednocześnie, starałam się też wynieść wnioski ze słabości mojej małej lisiczki. Nie mogłam sobie pozwolić na głupie błędy, prawda?
A co do głupich błędów. Naprawdę użyłam szesnastu ataków? Myślałam, że zmieściłam się w piętnastce. No nic, będę musiała bardziej uważać. Kiwnęłam głową przepraszająco, zarówno do sędziego, jak i przeciwniczki. Runda druga się rozpoczęła!
- Bardzo dobrze, Nessie! Idzie nam świetnie! Musimy po prostu utrzymać tą przewagę - resztę dokona trucizna! Bądź gotowa na wszystko, ten pojedynek nie będzie trwał wiecznie, ale im dłużej będziesz go przeciągać - tym lepiej dla nas. Zacznij więc od ponownego sypnięcia piaskiem w oczy przeciwnika! Użyj do tego Sand Attack! Kiedy Absol będzie miał ograniczone pole widzenia, rozpędź się jak najbardziej potrafisz! Uderz go swoim Quick Attackiem prosto w brzuch! Tak jak poprzednio, uważaj na jego pazury i zęby. Już sie przekonałaś, jak bardzo niebezpieczne mogą być. Nie możemy sobie pozwolić na to, by cię trafił! Jasne? Po uderzeniu w przeciwnika, odbij się od niego i odskocz jak najdalej do tyłu. Musisz cały czas utrzymywać dystans między sobą, a przeciwnikiem! Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć! Jak jeszcze będziesz w powietrzu zaatakuj go serią gwiazdek. Niech ten Swift zajmie go czymś tak, żebyś mogła bezpiecznie wylądować na ziemi! Kiedy Absol będzie unikał ciosów, ty obserwuj go uważnie. Musisz wiedzieć, w którą stronę będzie uciekał! Wtedy zaatakuj go swoim Hyper Voicem! To bardzo potężny atak i obie wiemy, jak wielką krzywdę potrafi zrobić na stworzeniach, które mają wyczulony słuch! W razie jego kontrataku chowaj się pod ziemię, za pomocą Dig! Przekop się pod ziemią i zaatakuj go z dołu! Niech odrzuci go chociaż kawałek do tyłu. Wtedy wykorzystaj sytuację i znowu zaatakuj piaskiem. Sand Attack powinien być w tej sytuacji dosyć bolesny! Przez chwilę przeciwnik pewnie nie będzie zbyt wiele widział, a tym bardziej ogarniał. Dlatego - my to wykorzystamy! Wyskocz wysoko w górę i zaatakuj przeciwnika swoim ogonem. Iron Tail powinno w tym momencie naprawdę porządnie zaboleć! Celuj nim w głowę Absola, to powinno bo tym bardziej rozkojarzyć! Kiedy się od niego odbijesz, znowu się wycofaj. Cały czas pamiętaj o tym wycofywaniu się i robieniu uników. Jak już będziesz w bezpiecznej odległości od przeciwnika, ponownie użyj Hyper Voice! Zamęczymy go dzisiaj tym atakiem! Potem znowu Dig, wkop się pod ziemię i zaatakuj z dołu podobnie, jak ostatnio. To dobry atak, a przy okazji - niezły unik. Nie daj się złapać, ani zaskoczyć. Po prostu atakuj. Po wyskoczeniu z dziury, bez chwili zawahania - atakuj Swiftem! Wskocz na jedną z lecących gwiazdek i odbij się od niej mocno. Kiedy przeciwnik będzie odbijał od siebie ataki, ty zaskocz go kolejnym! Iron Tail powinno być w takiej sytuacji odpowiednie. Odbij się mocno i wbij go w ziemię używając do tego całej siły, jaką w sobie masz! Odskocz do tyłu i od razu, bez chwili wytchnienia, atakuj Quick Attakiem. Musisz wykorzystać każdy moment, kiedy przeciwnik będzie nie zdolny do walki, czy obrony. Od tego naprawdę wiele zależy. Musisz więc cały czas dobrze obserwować przeciwnika i skupiać na nim całą swoją uwagę. Przede wszystkim jednak, nie trać głowy, gdyby udało mu się ciebie zaatakować. Rób dalej swoje, na spokojnie! Możesz użyć jeszcze raz Baby-Doll Eyes! Obniżanie statystyk zawsze się przydaje i w tym przypadku - naprawdę dobrze działa. A któż mógłby się oprzeć tak pięknej lisiczce, jak ty? Zaraz po tym zaatakuj go jeszcze raz serią gwiazdek. Wiem, że ciągle używamy Swift, ale to dobry atak. Działający z odległości, a ostatnie czego nam teraz trzeba to zbliżać się do stworzenia z tak wielkimi pazurami i kłami, prawda? Na koniec zdekoncentruj go jeszcze Growlem! Im bardziej się zakręci, tym lepiej dla nas. Teraz nie pozostało nam nic innego, jak czekać na efekty trucizny! Wiem, że dasz sobie radę, Nessie! jeszcze tylko trochę.
Zagrzewałam moją Eevee do walki. Miałam nadzieję, że tym razem wszystko będzie w porządku i uda nam się wyrównać punktację. Bo jak dotąd - Abosl prowadził. Trzy procent, bo trzy, ale zawsze. Co prawda - pocieszałam się efektem ciężkiego zatrucia. Ale kto wie, jak wiele to może zdziałać?[/u]
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyWto 24 Cze 2014, 12:04

Atmosfera zrobiła się jak gęsta zupa, jednak nie pozwolę na to, aby ktoś stanął nam na drodze do zdobycia upragnionego pokemona.
- Absol! Musimy przetrzymać to zatrucie. Ono działa na naszą niekorzyść, ale może spowoduje to, że twoja umiejętność będzie bardziej skuteczna. Cóż … trzeba się wszystkim pocieszać. Od razu zrób unik wyskakując, aby nie dosięgły ciebie piaski z jego ataku. Wtedy z góry wystrzel Blizzard. Jednak nie koniecznie w samego pokemona, a w podłoże. Gdy powierzchnia walki zamarznie jego małe i puszyste nóżki będą się ślizgać. Ty posiadając solidne szpony wykorzystasz je jak raki w butach do spinaczki. Kiedy przygotujesz podłoże wyląduj mocno się zapierając pazurami. Pozwól jej na atak, a wtedy wykorzystaj Taunt na jej Quick Attack. W ten sposób zablokujemy pozostałe ruchy na jakiś czas i będziemy mogli skutecznie się przed nimi bronić. Kiedy to wykonasz odskoczy i poślij w biegnącego w twoją stronę przeciwnika Dark Pulse. Zmień szybko pozycję i spójrz przeciwnikowi głęboko w oczu. Nie da rady nas oślepić, zatem wykonaj Leer. Niech twój wzrok sprawi, że przeciwnik całkowicie zapomni o obronie i zbliżymy się do zwycięstwa w pojedynku. Biegnij w stronę Eevee mocno zapierając się pazurami, by zachować równowagę. Przewróć swojego przeciwnika przy użyciu Pursuit. Gdy uda ci się to uczynić od razu przystąp do elektryzowania ciała. Wystrzel potężny ładunek elektryczny z Thunderbolt, tak aby sparaliżować przeciwnika. Skoro on nas zatruł, to my możemy wywołać paraliż. Następnie doskocz do Eevee jak rasowy wilk i mocno przygnieć go do ziemi. Zimnej ziemi. Wtedy ponownie zatop swoje oczy w jego ślepia i użyj Leer, by jeszcze mocniej osłabić swojego oponenta. A gdy już całkowicie mały przeciwnik będzie wystraszony rozpocznij od mocnego uderzenia Scratch. Mocno podrap jego miła buzię. Odepchnij się od niego i zakręć szybko głową. A Wtedy niech twój róg wywoła Razor Wind. Poślij ten atak prosto na zmęczonego już przeciwnika. Niech siła sprawi, że przeciwnik będzie przyparty do podłoża i nie da rady się z tego wydostać. Wtedy rozpocznijmy kolejną fazę. Z całej mocy poślij w kierunku Eevee mocny Blizzard. Obniżaj temperaturę ciała małego pokemona. Niech zacznie szczękać zębami, niech sale jego futerko stanie dęba. A na końcu będzie widniała jak pięknie pokemon zamarzł na arenie. Wtedy potraktuj naszego przeciwnika solidną dawką mrocznego uderzenie Dark Pulse. Niech ruch ten zamroczy go. Cudownie walczy się w takiej atmosferze, którą samemu się stworzyło. Następnie z wielkiego rozbiegu uderz rywala Quick Attack, a kiedy przelecisz przez niego wyskocz. Zrób w powietrzy piękny piruet i uderz od tyłu solidnym Razor Wind. Na zakończenie dodał do całości pocałunek! Tylko taki bardziej bolący, ponieważ wyślij prosto w liska Thunderbolt.
Uważnie obserwuję to co dzieje się na arenie i liczę, że których z tych ataków okaże się krytyczny i pomoże nam utrzymać prowadzenie w tej walce. 
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyWto 24 Cze 2014, 17:27

Why always me? ; ;

Zaczeła się kolejna runda. Eevee rozpoczeła od sand attack. Mimo, że Absol próbował poprzez wyskok wykonać unik, ale nie udało się. Wykonał jednak bardzo dobry atak blizzardem tuż pod łapy Eevee, która również odczuła jego skutki. Część areny na której stała Eevee (jakieś 2/5 całej areny) pokryła się lodem. Absol wylądował i od razu mocno wbił pazury w ziemię. Eevee natomiast ruszyła na Absola, a lód dawał jej większe przyspieszenie. Absol przyglądał sie temu co robi w pełni ufając swojej trenerce. Nastąpiło uderzenie quick attacku, a Absol odpowiedział kontrą w postaci taunt! Kto by się tego spodziewał. Sama Eevee była nieco zdezorientowana zaistniałą sytuacją, gdyż gdy tylko jej trenerka wydawała jej polecenie ataku nie była w stanie wykonać nic poza quick attackiem. Absol zaś zachował się tym razem bezlitośnie i nim Eevee dosięgła celu uderzył w nia dark pulsem. Eevee kolejnym quick attackiem trafiła w Absola, który tym razem zdecydował się jedynie na zmniejszenie defensywy przeciwniczki leerem. Trenerka Eevee wydała polecenie ukrycia sie pod ziemią, ale Eevee chcąc nie chcąc miała to w nosie i poszła z kolejnym quick attackiem. Dosiegła jednak Absola, który nie trafił pursuit. W tej chwili efekt taunt przełamał się. Eevee znów użyła sand attack, a Absol thunderbolt, który chybił. Ciężkie było życie z obniżoną celnością. Absol przygwoździł przeciwniczkę do ziemi i zmniejszył jej obronę leerem. Liskowi udało się wydostać z uścisku iron tailem. Temperatura na stadionie siegała zenitu. Eevee od razu potem wykonała hyper voice. Mroczny pokemon odczuł ten atak, ale zdołał się przedostać do Eevee przez strumień dźwięku i uderzyć scratch. Zadziałało również ability Absola Super Luck, które sprawiło, że Eevee oberwała krytycznym ciosem. W połączeniu z niską defensywą... Ałć. Absol wykonał swój atutowy atak, czyli razor wind, ale chybił. Eevee uciekła pod ziemię . Wyskakując zaatakowała swiftem, na które Absol odpowiedział blizzardem. Gwiazdki pokryły się lekkim lodem bardziej raniąc Absola, a Eevee poczuła niską temperaturę pochodzącą od blizzard. Na jej futerku pojawiły się małe kryształki lodu. Dalej Eevee wykonała, a raczej próbowała wykonać iron tail, gdyby nie to, że Absol przeszkodził jej dark pulsem. Obydwa pokemony ruszyły na siebie quick attackami. Eevee bardziej odczuła jednak ten atak, a wszystko z powodu jej zmniejszonej defensywy, która bardziej oberwała niż siła ataku przeciwnika. Teraz Eevee zaczeła płakać nabierając Absola i zmniejszając jednocześnie jego siłę ataku.  Potem zaatakowała swiftem, na co Absol odpowiedział wyskokiem i razor windem. Atak mrocznego pokemona przedzierał się przez gwiazdki, które to później w niego uderzyły i dosiegły Eevee. Następnie Eevee zmniejszyła siłę ataku Absola, który popisał się thunderboltem, jednak chybił. Toxic użyty w poprzedniej kolejce oczywiście robił swoje.

Absol: -4 Celność | -3 Atak | Ciężkie Zatrucie | 28%
Eevee: -4 Obrona | 22% HP
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptySro 25 Cze 2014, 08:15

- Absol musimy utrzymać naszą przewagę! Rozpocznij od brutalnego uderzenie Thunderbolt. Wystrzel elektryczny atak prosto w lisa. Kiedy atak trafi od razu wyskocz i zakręć głową wykonując Razor Wind. Poślij powietrzne ostrze prosto pod nogi przeciwnika, aby go przewrócić. Wyląduj z gracją i zacznij biec do rywala. Uderz go całym ciałem z Quick Attack. Ten zawrotny atak uderzy jako pierwszy. Po ataku odskocz i wykonaj Decect, aby obronić się przed jego ruchem. Naładuj szybko swoje futro i poślij w przeciwnika solidną dawkę Thunderbolt. Kiedy atak trafi podbiegnij na lisa i wyskocz przed nim do góry. W powietrzu zakręć szybko swoją głową i wykonaj przecinające powietrze Razor Wind. Bezpiecznie wyląduj na podłożu i uderz zaatakuj rywala błyskawicznym Quick Attack. Postaraj się przewrócić swojego przeciwnika. Wtedy naskocz na niego i przyduś go do ziemi. Przytrzymaj lisa jedną łapą, a wolną potraktuj go Scratch, tak jak się szatkuje kapustę. Odskocz od niego przy pomocy Quick Attack. Weź głęboki oddech i wykonaj potężny Blizzard. Niech lodowy atak trafi w przeciwnika i mocno go zrani. A w najlepszym razie nawet i zamrozi naszego przeciwnika, co dam na kolejne chwile na utrzymanie przewagi. Po tym ataku podbiegnij ku przeciwnikowi i wyskocz przed nim. Z powietrza wykonaj Thunderbolt, który porazi go. Opadając przyspiesz swoje ciało za pomocą Quick Attack i traf w lisa. Podrap go z Scratch bardzo dokładnie, a następnie odepchnij się od niego swoim ciałem. I uderz go solidnym Razor Wind. Poślij to powietrzne ostrze tak by go przyparło do ziemi. A wtedy całość zakończ z majestatycznego Dark Pulse.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyCzw 26 Cze 2014, 10:03

Bacznie przyglądałam się walce. Zaklęłam w myślach widząc rozwój sytuacji. Nie było najlepiej, ale nie zamierzałam się poddać. Wiedziałam, że Nessie była w stanie to jeszcze wygrać! Przyglądałam się ruchom przeciwnika i wiedziałam, że to, co trzeba teraz zrobić to grać na czas. Ciężkie zatrucie robiło swoje, więc Nessie nie musiała się bardzo wysilać. Trzeba było tylko w odpowiedni sposób rozegrać sytuację i... stosować masę uników.
- Jest dobrze, Nessie! Nie musimy się przejmować. Zatrucie zrobi za nas prawie całą robotę. Ty w tej rundzie skup się w większości na unikach, dobrze? Musisz mieć oczy dookoła głowy i dobry refleks! Zacznij od Dig! Kiedy Absol wyceluje w ciebie swoim Thunderboltem, szybko zakop się pod ziemią! Na pewno usłyszysz, jak atak uderzy. Wtedy wychyl się z dziury i odszukaj wzrokiem Absola. Jak już go zlokalizujesz - zaatakuj szybko Swiftem! To na pewno go zajmie na chwilę, wiadomo nie przeskoczy wszystkich gwiazdek. Wtedy możesz wyjść z dziury i zacząć wokół niego biegać. Nie przejmuj się niczym, po prostu cały czas zmieniaj swoją pozycję. Dzięki temu ciężej mu będzie cię trafić! Przeszkodź mu w kolejnym ataku swoim Hyper Voicem! Krzycz na niego najgłośniej, jak się da. Niech rozboli go głowa, dzięki temu powinnyśmy mieć więcej okazji do zaatakowania. Wykorzystaj to, że będzie zdekoncentrowany i ponownie użyj Baby-Doll Eyes. Zmniejszanie jego statystyk w tym momencie walki mimo wszystko może nam się na coś przydać! Nie pozostawaj jednak w jednym miejscu zbyt długo. Znowu zacznij biegać. W razie jego kolejnego ataku, wykorzystaj jedną z dziur, które wykopałaś wcześniej i po prosu do niej wskocz! Masz ich na arenie sporo, bo dużo się już dzisiaj nakopałaś. Potem przekop się za pomocą Dig do niego i zaatakuj go spod ziemi! Niech poczuje, czym jest złość małej lisiczki! Potem, zanim jeszcze się podniesie, wyślij na niego serię swoich gwiazdek! Niech twój Swift sprawi, że gwiazdki pojawią mu się w oczach! Wykorzystaj je, jak poprzednio. Wskocz na jedną z nich, potem na kolejną. Skacz tak po nich, zbliżając się do przeciwnika. Cały czas jednak bądź przygotowana do tego, by odskoczyć na bok, gdyby cię atakował! Pamiętaj - przede wszystkim uniki. Jeśli jednak dasz radę, zaatakuj go Quick Attack! Zaatakuj z całej siły, po czym odbij się od niego i odskocz do tyłu. Wyląduj na swoich łapkach i szybko zmień pozycję. Biegaj wokół niego, cały czas zmieniając stronę, w którą biegasz. Raz w prawo, raz w lewo. Tak, żeby nie mógł rozszyfrować, w którą stronę pobiegniesz za chwilę. Wtedy zaatakuj go Iron Tail. Włóż w to całą swoją siłę! Nie pozwól, żeby nie odczuł tego na całym swoim ciele! Potem szybko schowaj się pod ziemię! Wiem, że używamy Dig wiele razy, ale teraz to najlepsze, co możemy zrobić! Jak już będziesz pod ziemią, znowu przekop się pod niego i zaatakuj go od dołu. Powinien oberwać całkiem nieźle. Jak już będziesz na powierzchni, zaatakuj serią gwiazdek! Swift powinien nam dać chwilę czasu na odsunięcie się od przeciwnika. Pamiętaj, jak już wspomniałam wcześniej, musisz być cały czas w ruchu i ograniczać kontakt fizyczny z Absolem! Poskacz o gwiazdkach, raz na prawo, raz na lewo. Kiedy zbliżysz się do przeciwnika - Iron Tail! Użyj do tego całej swojej siły! Włóż w ten atak całe swoje małe serduszko, jakby od niego miały zależeć nasze życia! Potem odskocz jak najdalej. Wykonaj Dig. Schowaj się dzięki niemu pod ziemią, na wypadek, gdyby jednak miał możliwość cię zaatakować! Jak będziesz pod ziemią, będziesz w miarę bezpieczna. Prześpij się chwilę, używając Rest. Dzięki temu odrobinę się zregenerujesz i będziesz gotowa do dalszej walki, prawda? Przez sen możesz użyć Sleep Talk. W ten sposób nie będziesz totalnie bezbronna! Wiem, że damy sobie radę. Dzięki temu też przedłużymy walkę, co powinno działać na niekorzyść przeciwników!
Obserwowałam cały czas walkę licząc na to, że moja strategia się powiedzie. W końcu był to dopiero pierwszy pojedynek. Głupio byłoby od razu odpaść.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyCzw 26 Cze 2014, 20:48

Absol rozpoczął uderzeniem thunderbolta, ale Eevee zdołała umknąć przed ciosem chowając się pod ziemię. Dalej wyskoczyła tuż przed Absola i zaatakowała swiftem. Ten zaś z najbliższej odległości nie trafił razor windem. Dalej Absol ruszył do quick attacku i uderzył w Eevee, która natychmiast odpowiedziała hyper voicem. Dalej Eevee obniżyła atak przeciwnika, który bronił się detect. Niestety bezskutecznie, gdyż detect nie jest w stanie zablokować tego ruchu. Dalej Eevee znów skryła się pod ziemią, Absol chybił thunderboltem. Eevee wyskoczyła tak jak wiele razy przedtem gotowa do ataku, lecz tym razem Absol ją zaskoczył i wykonał bardzo skuteczny atak razor windem. Lisek nie był w stanie uskoczyć. Dalej Absol szybko trafił quick attackiem, który nie był na pewno tak skuteczny jak na początku walki. Eevee odpowiedziała tym samym. Absola poirytowała trochę bieganie Eevee i postanowił ją zatrzymać scratchem, przypłacił jednak za to oberwaniem iron tail. Absol natychmiast odskoczył i użył blizzard nim Eevee zdązyła się schować. Eevee rozpoczeła atak iron tail, a Absol trafił thunderboltem. Przeciwniczka też trafiła. Dalej zaczął się już koszmar Eevee. Próbowała użyć rest, który tak długo ćwiczyła, ale... Nie była w stanie. Jakby nie znała ataku. Absol wykorzystał to przy wyprowadzaniu kolejnych ataków i zakończył pojedynek dark pulsem. Niestety toxic w tej walce nie zdał się na wiele i pozwolil Absolowi na dociągnięcie zwycięstwa do końca.
[i]- Eevee jest niezdolna do walki! Wygrywa Dayana i jej Absol![/b]

Absol: -4 Celność | -4 Atak | Ciężkie Zatrucie | 5%
Eevee: -4 Obrona | 0% HP

Bo Exp się musi zgadzać: napisał:
Absol: +85% exp, +10% Sp Attack Limit, +3 ptk respektu
Eevee: +50% exp, +1 ptk respektu

Od sędziego::
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptyCzw 26 Cze 2014, 20:54

Zobaczyłam na telebimie moją podobiznę i jeszcze przez moment nie dowierzałam temu co się stało. Ta walka była tak emocjonująca, że do końca nie można było być niczego pewnym. Kiedy juz mogłam się poruszyć od razu podbiegłam do wymęczonego walką Absola.
- Dziękuję ci mój druhu. Spisałeś się niesamowicie w tej walce. Czeka nas spory odpoczynek przed kolejnymi pojedynkami.
Następnie moje kroki skierowałam do przeciwniczki.
- Celestia bardzo dziękuję za niesamowicie spektakularny i dynamiczny pojedynek. Liczę, że jeszcze kiedyś wspólnie spotkamy sie na stadionie i wtedy odbędziemy rewanż.
Podałam dłoń koleżance i wyszłam z stadionu na zasłużony odpoczynek.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia EmptySob 28 Cze 2014, 10:36

Spoglądałam na walkę nie wiedząc za bardzo, co się dzieje na arenie. Wszystko potoczyło się tak szybko, że ostatnim, co zobaczyłam była opadająca na podłoże Eevee. Przez chwilę patrzyłam na to, nie rozumiejąc, co się tak naprawdę stało. Po kilku sekundach jednak otrząsnęłam się i cofnęłam ją do Balla.
- Dobra robota, Nessie. - Mruknęłam cicho. Mimo wszystko byłam z niej zadowolona. Pokazała, że potrafi walczyć. Wybrana przeciwniczki była tak naprawdę odrobiną szczęścia.
Co do przeciwniczki, uśmiechnęłam się do niej i kiwnęłam głową. Pogratulowałam jej i wyciągnęłam do niej dłoń. potem zniknęłam z areny.

Mała adnotacja od admina:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Grupa B | Dayana vs Celestia Empty
PisanieTemat: Re: Grupa B | Dayana vs Celestia   Grupa B | Dayana vs Celestia Empty

Powrót do góry Go down
 
Grupa B | Dayana vs Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grupa B | Szkot vs Dayana
» Grupa A | Dayana vs Wojas021
» Grupa A | Mhrok vs Celestia
» Grupa B || Celestia vs ReBorn
» Dayana vs Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Walki-
Skocz do: