Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #093 wikkaz || Rustboro Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym EmptyCzw 09 Paź 2014, 11:22

Jako poczatkujacy trener Pokemon wiedziales ze pewnego dnia bedziesz gotowy by rzucic wyzwanie Liderom Sal. I wlasnie ten dzien nadszedl! Za swojego pierwszego przeciwnika wybrales liderke sali w regionie Hoenn, Roxanne. Kiedy znalazles sie na stadionie ujrzales przed soba arenie wysypana kamieniami. Jak widac sala nie ulatwi Ci zadania!
#093 wikkaz || Rustboro Gym 250px-Rustboro_Gym_Battlefield
Po drugiej stronie sali stala mloda kobieta, z ksiazka pod pacha i usmiechala sie do Ciebie przyjaznie.
- Witaj, jestem Roxanne. Liderka sali Rustboro, moja specjalizacja sa Pokemony typu Kamiennego. Przygotuj sie wiec na pojedynek. Geodude, zaczynasz!
Powiedziala liderka wypuszczajac z kuli swojego Pokemona. Teraz nadeszla twoja kolej na wybranie podopiecznego do walki!
#093 wikkaz || Rustboro Gym 74
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym EmptyCzw 09 Paź 2014, 21:50

- Witaj miło mi cię poznać. - Mówię uśmiechając się do liderki.
Po chwili chwytam za Ball z Mudkipem i wypuszczam go na arenę. Kiedy maluch pojawi się gotowy do walki zaczynam wydawać mu polecenia.
- Mudkip zacznijmy tą walkę. Musimy dać z siebie wszystko a uda nam się zdobyć naszą pierwszą odznakę. Na początek rozpędź się i z całych sił uderz go z całych sił Iron Tail. Kiedy uderzysz go szybko okręć się i uderz go ponownie tym samym atakiem tylko, że z drugiej strony. Zaraz po tym podwójnym uderzeniu strzel mu prosto w twarz Mud-Slap. Kiedy on będzie próbował oczyścić sobie oczy z błota ty przeskocz za niego i uderz go prosto w plecy Aqua Tail, aby nie wyczyścić mu oczu wodą. Wykorzystaj to, że jest blisko ciebie i uderzaj go cały czas Aqua Tail. Nie daj mu uciec i cały czas do niego doskakuj i uderzaj ponownie. Wodne ataki powinny go mocno osłabić, więc używaj ich jak najwięcej. Później weź rozpęd i uderz go z całych sił Iron Tail. Postaraj się odrzucić go od siebie Jak najdalej. Jak na razie używaliśmy Aqua Tail Blisko niego teraz wykorzystamy też to, że można tego uderzenia używać na odległość. Nie dawaj mu się do siebie zbliżać i cały czas uderzaj Aqua Tail. Staraj się jak najdłużej używać tego ataku i kiedy go trafisz nie przerywaj tylko cały czas atakuj i osłabiaj go jak najmocniej się da. Uważaj na niego, bo jeszcze nic o nim nie wiemy. Bądź ostrożny i cały czas go obserwuj. W razie, czego odrzucaj go od siebie używając Iron Tail i niszcz jego ataki swoimi Aqua Tail.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym EmptyWto 18 Lis 2014, 20:25

Tak więc rozpoczął się twój pierwszy pojedynek o odznakę! Mudkip rozpędził się i uderzył Iron Tail w Geodude, powodując obniżenie jego obrony. Jednak kiedy twój Pokemon chciał ponownie zaatakować, kamienny Pokemon zablokował uderzenie Thunder Punch. Elektryczne uderzenie zabolało twojego podopiecznego, jednak kiedy siła ataku odrzuciła go zdołał on wylądować na stadionie i rzucił błotem w oczy Geodude który właśnie przygotowywał się do wykonania kolejnego uderzenia! Dzięki temu miałeś czyste pole do zaatakowania Aqua Tail, i tym razem to twój Pokemon zepchnął przeciwnika na drugi koniec pola. Jednak Geodude nie zamierzał się poddawać i na polecenie trenerki wystawił się frontalnie na uderzenie wodnego ciosu przez co błoto już więcej nie przeszkadzało mu w atakowaniu! Mudkip jednak nie był Pokemonem który zamierzał szybko się poddać, więc kiedy Geoude zaczął rzucać kamieniami w twojego podopiecznego ten starał się jak najlepiej uniknać ich lub rozbijać Iron Tail. Niestety kamienny Pokemon miał parę tricków w zanadrzu! Geodude zakopał się pod powierzchnią areny wyskakując tuż pod twoim Pokemonem i uderzając w niego ponownie Thunderpunch! Walka była naprawdę zacięta, jednak podopieczny liderki mimo największych chęci nie był w stanie dłużej opierać się wodnym uderzeniom Mudkipa.
21%#093 wikkaz || Rustboro Gym 258 #093 wikkaz || Rustboro Gym 74 0%
Status:
Geodude: Obrona 80%
Cytat :
Mudkip: + 1 lv 30% exp (+25% exp Bonus!), +10% Sp. Attack Limit
#093 wikkaz || Rustboro Gym URvuyRi- Moje gratulacje, udało Ci się pokonać mojego Geodude! Jednak widzę, że twój Mudkip jest już bardzo zmęczony tym pojedynkiem. Jestem ciekawa jak poradzisz sobie z moim kolejnym podopiecznym, bo Nosepass nie pozwoli Ci łatwo wygrać! Zaczynamy drugą rundę!
Zawołała do Ciebie liderka z drugiego końca sali, wracając do kuli pokonanego Geodude i zamieniając go z Nosepassem.
21%#093 wikkaz || Rustboro Gym 258 #093 wikkaz || Rustboro Gym 299 100%
Status:
Nosepass: -
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym EmptyWto 18 Lis 2014, 22:26

- Dziękuję bardzo, ale my również się nie poddamy. Mudkip jesteś niesamowity wiem, że i z tym przeciwnikiem damy sobie radę. Świetnie sobie poradziłeś z Geodude i z tym również sobie poradzisz. Nie ma, na co czekać zacznijmy działać. Zacznij od kilku mocnych Water Pulse. Trzymajmy go na dystans tak abyś chwilę mógł odpocząć. Strzelaj cały czas Water Pulse na zmianę z Mud-Slap i nie daj się mu do siebie zbliżyć. Atakuj tak do czasu aż chwilę nie odpoczniesz. Po tej krótkiej chwili wyślij najpierw kilka Mud-Slap celując prosto w jego oczy, po czym rozpędź się i uderz go z całej siły Iron Tail. Uderzając wyskocz do niego tal, aby uderzyć go w część nad nosem z całej siły. Chodzi w tym o to abyś wykorzystał uderzenie do wywrócenia go na plecy. Wtedy będzie mu ciężko wstać. Wiem, że potrafisz to zrobić. Następnie, kiedy będzie leżeć wyskakuj do góry i uderzaj go kilkakrotnie Iron Tail. Zaraz po tych uderzeniach wyślij prosto w niego kilka Water Pulse. Wykorzystaj to, że leży i zacznij atakować Aqua Tail. Musimy go jak najbardziej osłabić w tej walce. Później oddal się od przeciwnika i z całych sił zacznij uderzać go Water Pulse. Jeśli będziemy się trzymać od niego z dala to trudniej będzie mu trafić cię. Uważaj na jego ataki w racie, czego odbijaj je Aqua Tail lub Iron Tail. Gdyby chciał cię zaatakować odrzuć go od siebie używając również Iron Tail. Po każdym jego ataku kontratakuj mocnymi Water Pulse.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym EmptyWto 25 Lis 2014, 20:03

Mudkip mimo iż był znacznie osłabiony walką z poprzednim Pokemonem liderki, nie zamierzał się poddawać! Jak tylko wydałeś polecenie Water Pulse, wodna kula uderzyła w przeciwnika, który nie należał do najmobilniejszych. Jednak mimo tego Nosepass zablokował kolejny ruch Mudkipa zasypując go kamieniami. Twój podopieczny był nieco zdezorientowany, lecz nie zamierzał się szybko poddawać! Walka była zacięta, ale zmęczenie dawało się Mudkipowi przez co jego ruchy nie były już tak efektywne, a w efekcie Nosepass pokonał twojego Pokemona.
#093 wikkaz || Rustboro Gym URvuyRi- Mówiłam Ci, że nie będzie tak łatwo pokonać Nosepassa. Jeśli chcesz pokazać, że jesteś wart posiadania mojej odznaki musisz się bardziej postarać! Nosepass nie popuści Ci tak łatwo!
0%#093 wikkaz || Rustboro Gym 258 #093 wikkaz || Rustboro Gym 299 73%
Status:
Nosepass: Obrona 90%
Cytat :
Mudkip: 0.60% exp
Powrót do góry Go down
wikkaz
Zdobywca Odznak
wikkaz


Napisanych : 602
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym EmptyPią 16 Sty 2015, 22:20

- Nie martw się. Dam z siebie wszystko w tej walce. Muszę zdobyć tą odznakę i ja razem z moimi pokemonami nie poddamy się tak łatwo. - Mówię do liderki i uśmiecham się do niej. - Mudkip świetnie się spisałeś. Dzięki tobie jesteśmy coraz bliżej wygranej naszej pierwszej wspólnej odznaki. Bardzo ci dziękuję a teraz odpocznij sobie, ponieważ zrobiłeś już naprawdę bardzo dużo. - Mówię po chwili do mojego Mudkipa i zawracam go do Balla.
Następnie wypuszczam na arenę mojego Torchicka i zaczynam wydawać mu polecenia:
- Torchic Nosepass jest naszym ostatnim przeciwnikiem. Jeśli go pokonamy to zdobędziemy naszą pierwszą odznakę, więc musimy dać z siebie wszystko. Wiem, że damy radę. Zacznij od mocnego Hidden Power prosto w naszego przeciwnika. Od razu po tym uderzeniu zacznij atakować Heat Wave i nie przerywając uderzenia zacznij się do niego zbliżać. Twój atak pomoże ci, ponieważ stworzysz między wami ścianę ze swojego ataku, który częściowo osłoni cię przed nim i da ci szansę nabrać rozpędu. Kiedy zaczniesz biec w jego stronę szybko załaduj Mega Punch. Jak będziesz już blisko przeciwnika. Przerwij ognisty atak i uderz z całych sił w tego kamiennego pokemona Mega Punch. Zrób to kilka razy, aby jak najbardziej go osłabić. W następnym momencie przeskocz za niego i uderz go kilkakrotnie Mega Kick on jest wielkim kamieniem, więc powinieneś być szybszy od niego. Po chwili oddal się od niego i użyj kilka razy Focus Energy. Kiedy skumulujesz energię szybko wykorzystaj ją do bardzo mocnego ataku Hidden Power. Zaraz po tym nie daj mu się zbliżyć i uderz z całych sił Heat Wave. Zaraz po tym uderzeniu szybko zbliż się do niego używając Aerial Ace. Uderz w niego, po czym wyląduj za nim. Wtedy zacznij atakować seriami mocnych Mega Kick i Mega Punch. Uderzaj szybko i mocno, aby osłabić go jak tylko się da. Później oddal się od niego i uderzaj z dystansu, aby łatwiej było ci unikać jego ataków. Cały czas zmieniaj miejsce, w którym jesteś i atakuj go Hidden Power i Heat Wave. Uważaj na jego ataki, ponieważ są bardzo niebezpieczne. Obserwuj go dokładnie i w razie, czego uskakuj od głazów i jego uderzeń. Jesteś mały i zwinny, więc powinno ci się udać. W razie, czego odbijaj lub niszcz jego ataki używając Hidden Power i Heat Wave. Po każdym uniku uderzaj z całych sił Mega Punch i Mega Kick, po czym ponownie oddalaj się od niego na bezpieczną odległość.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym EmptyWto 20 Sty 2015, 21:45

Wypuściłeś na stadion swojego drugiego Pokemona. Mały kurczak był już gotowy do pojedynku, a twój przeciwnik nie mógł się doczekać walki! I rozpoczęła się druga runda! Torchic był znacznie zwinniejszym Pokemonem niż duży i ociężały Nosepass, jednak swój brak mobilności nadrabiał wysoką obroną oraz wyszkoleniem! Torchic został zablokowany przed jeden z kamiennych ataków Nosepassa jednak mimo tego, twój ognisty Pokemon był gotów pokonać przeszkodę i dalej walczyć! Miałeś chyba sporo szczęścia, bo po ognistym ataku podopieczny Roxanne został poparzony! Sama liderka była chyba zaskoczona siłą jaka drzemie w swoim Pokemonie. Po dość wyrównanym pojedynku udało Ci się pokonać Roxanne i zdobyć swoją pierwszą odznakę!
#093 wikkaz || Rustboro Gym URvuyRi- Och. Jestem pod wrażeniem twoich umiejętności! Jeśli razem z twoimi Pokemonami będziecie tak dobrze walczyć, zapewniam was iż daleko dojdziecie! A tutaj, dowód wygranej w mojej sali! Powodzenia!
37%#093 wikkaz || Rustboro Gym 255 #093 wikkaz || Rustboro Gym 299 0%
Status:
Nosepass: Obrona 90%
Cytat :
Torchic: +1lv exp, +10% Sp. Attack Limit
Nagrody:
- #093 wikkaz || Rustboro Gym 20px-Stone_Badge
- 2.000$
- 5 Puntków Respektu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#093 wikkaz || Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #093 wikkaz || Rustboro Gym   #093 wikkaz || Rustboro Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#093 wikkaz || Rustboro Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #003 wikkaz | Rustboro Gym
» #113 Rustboro Gym || Nivis
» #121 Astrid || Rustboro GYM
» #173 Castiel || Rustboro Gym
» #038 Zefonit | Rustboro Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: