Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #003 wikkaz | Rustboro Gym

Go down 
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#003 wikkaz | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: #003 wikkaz | Rustboro Gym   #003 wikkaz | Rustboro Gym EmptyCzw 25 Sie 2016, 22:24

#003 wikkaz | Rustboro Gym 250px-Rustboro_Gym_Battlefield

Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw postanowiłeś sprawdzić się w walce z liderką tutejszej sali. Dowiedziałeś się z jakich stworków korzysta podczas swoich pojedynków i mając w głowie gotową strategię udałeś się na spotkanie z Roxanne. Młoda kobieta czekała już na Ciebie na drugim końcu pola walki które było piaszczyste i wysadzane kamieniami, uśmiechała się a pod pachą trzymała książkę. Obok niej stały dwa Pokemony gotowe spełnić jej polecenie.
#003 wikkaz | Rustboro Gym 150px-VSRoxanne
- Witaj! Nazywam się Roxanne i jestem trenerką kamiennych Pokemonów, lecz to zapewne o mnie już wiesz. W dzisiejszej walce o moją odznakę musisz zmierzyć się z moim Geodude oraz Nosepassem. Życzę powodzenia! Geodude, ty zaczynasz pierwszy!
Powiedziała liderka nakazując swojemu podopiecznemu rozpocząć walkę.
#003 wikkaz | Rustboro Gym 74

@wikkaz
Powrót do góry Go down
 
#003 wikkaz | Rustboro Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #093 wikkaz || Rustboro Gym
» #113 Rustboro Gym || Nivis
» #121 Astrid || Rustboro GYM
» #173 Castiel || Rustboro Gym
» #038 Zefonit | Rustboro Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Liderzy Sal :: Hoenn-
Skocz do: