Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #113 Rustboro Gym || Nivis

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis EmptyNie 01 Mar 2015, 12:36

#113 Rustboro Gym || Nivis 200px-VSRoxanne- Witaj przybyszu. Nazywam się Roxanne i jestem liderką Gymu w Rustboro. - przywitała się z tobą dziewczyna. - Chyba od niedawna jesteś trenerem, bo nie miałem jeszcze okazji nic o tobie słyszeć. Zobaczymy co potrafisz. - po tym słowach Roxanne chwyciła za PokeBall i wypuściła z niego do walki Geodude'a
#113 Rustboro Gym || Nivis 074

Miejscem starcia jest zwykła arena, na której gdzieniegdzie porozrzucane są mniejsze i większy kamienie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis EmptyNie 01 Mar 2015, 15:04

Wypuściłem swojego pokemona z kuli. Jeszcze nie mieliśmy okazji razem walczyć, ale mam nadzieję, że będzie dobrze.
- Zaczynamy Makuchita, Pokażemy z jakiej gliny nas zrobiono!
Zagrzałem stworka do walki i zacząłem wydawać komendy.
- Makuhita, zacznij od szybkiego Focus Energy! Zbierz w sobie energię i odczekaj aż przeciwnik się do ciebie zbliży na tyle, abyś mógł go dosięgnąć! Skorzystaj z zebranej energii i zasyp wroga uderzeniami Arm Thrust! Ostatnim ciosem postaraj się nieco odepchnąć ten kamlot i sypnij mu prosto w oczy Sand Attackiem! Oślep go na chwilę po czym zacznij pędzić w jego kierunku! Skorzystaj z pozyskanego w ten sposób czasu, oprzyj się o niego ręką i przeskocz na drugą stronę wroga! Gdy znajdziesz się za nim wykonaj Arm Thrust! Nie ma szansy na unik, jeśli nie zauważy skąd nadchodzą ciosy! Gdy Geodude odwróci się w twoim kierunku znów sypnij mu w oczy Sand Attackiem! Oślep go choć na chwilę po czym ucieknij i ukryj się za jednym, ze słabiej osadzonych w podłożu głazów! Wykonaj Focus Energy! Zbieraj energię a gdy Geodude zbliży się do głazu, przewróć go na niego z pomocą Tackle! Niech ten głaz go unieruchomi! Po tym przebiegnij szybko po nim w kierunku wroga i zacznij od boków okładać go z Arm Thrust! Nie odpuszczaj nawet na chwilę! Może i mamy mało ataków, ale za to potrafimy z nich korzystać! Po tym zeskocz z przygniatającego wroga głazu i przygotuj się do dalszej akcji! Gdy się wyswobodzi znów użyj na nim Sand Attack! Nawet, jeśli go nie oślepisz to piach powinien odwrócić uwagę przeciwnika! Zacznij pędzić w jego kierunku, pochyl się nieco i przyłóż mu z Tackle! Celuj, w dół pokemona, jeśli dobrze pójdzie odturla się w tył! Teraz bez zwłoki dopadnij do niego i kontynuuj ofensywę z pomocą Arm Thrust! Damy radę!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis EmptyNie 01 Mar 2015, 23:09

Połączenie już na samym początku walki Focus Energy i Arm Thrust było strzałem w dziesiątkę. Pierwsza technika zwiększyła szanse wystąpienie ciosu krytycznego, a atak to wykorzystał. Makuhita uderzył cztery razy, a dwa uderzenie były krytyczne. Następnie przystąpiliście do stopniowego zmniejszania Celności Geoduda, który odpowiedział na to zwiększaniem swojej Obrony. Kolejne dwa użyte przez Makuhitę Arm Thrusty uderzyły łącznie 5 razy i ponownie dwa z tych ciosów były krytyczne. Geodude był nieźle był wkurzony i oddał swojemu oprawy, jednak jego Kamienne i Ziemne ciosy nie zadawały mu kolosalnych obrażeń. Ostatni Arm Thrust był bardzo szczęśliwy, bo wszystkie trzy jego uderzenia były krytyczne. Pozwoliło wam to na pokonanie pierwszego pokemona liderki.

35%#113 Rustboro Gym || Nivis Spr_b_5b_296#113 Rustboro Gym || Nivis 0740%
7 lvl vs. 8 lvl

Status:
Makuhita - ---
Geodude - Obrona 115% Celność 90%

Makuhita - 1,1lvl

#113 Rustboro Gym || Nivis 200px-VSRoxanne- Muszę przyznać, że całkiem nieźle poszła ci walka z moim Geodudem. Jednak nie myśl sobie, że pozwolę ci tak łatwo uzyskać moją odznakę. Nosepass, naprzód!
#113 Rustboro Gym || Nivis Spr_5b_299


Ostatnio zmieniony przez Mhrok dnia Pią 06 Mar 2015, 08:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis EmptySro 04 Mar 2015, 13:48

Spojrzałem na liderkę dumny z siebie jak i swojego pokemona. Miałem nadzieję, że jeszcze uda nam się nieco zwojować w tej sali razem.
- Makuhita, zawsze walczymy do końca! Na sam początek sypnij przeciwnikowi w oczy pyłem! Sand Attack! Szybko podbiegnij do Nosepassa i zacznij uderzać go raz za razem z pomocą Arm Thrust! Ostatni z ciosów wyceluj w nogi pokemona, może się przewróci! Wtedy ucieknij od niego i zacznij biegać klucząc! Jesteś szybszy, postaraj się go skołować! Teraz znów Sand Attack! Oślep przeciwnika, a zanim ten dojdzie do siebie zbierz nieco sił z pomocą Focus Energy! Odczekaj chwilę, aż spróbuje cię zaatakować wykonaj unik i uderz od boku z Arm Thrust! Następnie ukryj się przed nim za głazem! Liderka będzie się spodziewała, że nzów spróbujesz przewrócić kamień, lecz nie nabierze się dwa razy na to samo! Gdy tylko przeciwnik się zbliży wyskocz i nasyp mu w oczy piach z Sand Attack! Na koniec doskocz do niego i zacznij okładanie z Arm Thrust! Pokaż z siebie wszystko!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis EmptyPią 06 Mar 2015, 08:28

Zacząłeś pojedynek od próby zmniejszenia celności Nosepass. Udało ci się, jednak ani kamienny stwór, ani liderka niezbyt się tym przejęli. Gdy Makuhita rozpoczął szarżę na Nosepass, ten zwiększył swoją Obronę. Twój stworek w końcu dobiegł do przeciwnika i zaczął w niego uderzać, a wtedy ten oddał mu Fire Punchem. Następnie nastąpiła ciągła wymiana ciosów pomiędzy stworkami. Makuhita użyłam Arm Thrusta, a Nosepass atakował Elementarnymi Punchami. Walka zakończyła się po tym, jak kamienny stworek odrzucił od siebie twojego podopiecznego, po czym użył Earth Power

0%#113 Rustboro Gym || Nivis Spr_b_5b_296#113 Rustboro Gym || Nivis Spr_5b_29973%
8 lvl vs. 10 lvl

Status:
Makuhita - ---
Nosepass - Obrona 110% Celność 95%

Makuhita - 0,45lvl
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis EmptyPią 06 Mar 2015, 17:38

Wycofałem walczącego pokemona, byłem z niego niezmiernie dumny. Po tym posłałem do boju kolejnego stworka.
- Lapras, do boju!
Zagrzałem wodnego pokemona do walki i zacząłem wydawać polecenia.
- Nie będziemy się patyczkować, na sam początek wykonaj na swoim przeciwniku Confuse Ray! Skołuj, go, to da ci wolne pole do manewru! Korzystając z niedyspozycji przeciwnika wyprowadź Bulldoze! Celem tego ataku nie jest zadanie potężnych obrażeń, ale zrównanie podłoża! Niech fala zmieni arenę! Teraz czas na Ice Beam! Zamroź ziemię, a na koniec zaatakuj niem przeciwnika! Co prawda to ryzykowne posunięcie, ale kto nie ryzykuje ten nie ma! Teraz czas na ofensywę! Zacznij się ślizgać dookoła przeciwnika i ostrzeliwuj go raz za razem Water Gunem! Gdy będzie już cały zmoczony wystrzel prosto w niego Ice Beam! Płaszcz zamarzniętej wody z pewnością mu nie pomoże w walce! Złap teraz kilka co większych głazów w Psychic! Zacznij okrążać nimi Nosepassa zacieśniając uścisk, na koniec zgnieć go nimi! Przygnieć go do ziemi ciężarem narzędzi i siłą umysłu po czym wywołaj wielką falę! Surf! Spraw aby woda zalała wszystko! Na koniec znów złap swojego przeciwnika w Confuse Ray! Jeszcze przydałoby się zyskać nieco przewagi taktycznej! Potraktuj przeciwnika z Whirlpool! Niezależnie od tego, jak dobrze będzie się bronił zawsze obrażenia będą takie same!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis EmptyNie 08 Mar 2015, 10:04

Tym razem chciałeś zdezorientować Nosepassa, żeby zaraz po wypuszczeniu Laprasa móc uzyskać przewagę. Niestety Confuse Ray chybił, a Nosepass wysłał w stronę wodnego pokemona stertę kamieni. Następnie Lapras przystąpił do wykonywania technik, które zrobiłyby podopiecznemu Roxanne jakąś większą krzywdę. Wszystko szło po waszej myśli, jednak w pewnym momencie Nosepass uderzył krytycznym Thunderem. Lapras przez chwilę zwijała się z bólu, który przeszył jej ciało. Jednak on szybko się wrócił do ciebie i zaczął atakować Nosepass z wielkim zaangażowaniem. Whirpool uderzył i zaczął miotać kamiennym stworkiem, który po chwili upadł.

46%#113 Rustboro Gym || Nivis Spr_b_5b_131#113 Rustboro Gym || Nivis Spr_5b_2990%
12 lvl vs. 10 lvl

Status:
Lapras - ---
Nosepass - Obrona 110% Celność 95%

Lapras - 0,65lvl

#113 Rustboro Gym || Nivis 200px-VSRoxanne- Gratuluję ci zwycięstwa ze mną. Jest to pierwszy krok do zostania mistrzem regionu. Jednak pamiętaj, że najważniejsze nie są zwycięstwa, a współpraca z twoimi towarzyszami. Przyjmij jako znak zwycięstwa odznakę. - liderka wręcza ci odznakę, po czym wychodzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#113 Rustboro Gym || Nivis Empty
PisanieTemat: Re: #113 Rustboro Gym || Nivis   #113 Rustboro Gym || Nivis Empty

Powrót do góry Go down
 
#113 Rustboro Gym || Nivis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #121 Astrid || Rustboro GYM
» #038 Zefonit | Rustboro Gym
» #173 Castiel || Rustboro Gym
» #093 wikkaz || Rustboro Gym
» #003 wikkaz | Rustboro Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: