Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #038 Zefonit | Rustboro Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyCzw 12 Cze 2014, 23:49

#038 Zefonit | Rustboro Gym 250px-Rustboro_Gym_anime

Jak wielu przed tobą trafiłeś do Rustboro City. Po co tu przybyłeś? Zapewne, jak większość śmiałków liczyłeś na zdobycie jednej z odznak regionu Hoenn. Nie miało znaczenia, że pierwszy raz miałeś walczyć z Liderem sali. Nie miało znaczenia, że nogi miałeś, jak z waty. Nie liczyło się także, że stałeś przed wejściem już kilkanaście minut nie mogąc się zdecydować, co dalej.
Postanowiłeś jednak zaufać przeznaczeniu i... Wszedłeś do środka!

#038 Zefonit | Rustboro Gym 250px-Rustboro_Gym_Battlefield

Pierwsze, co udało ci się dojrzeć to ogromna sala pełna kamieni najróżniejszych rozmiarów. Stanąłeś w wyznaczonym miejscu i wtedy, po drugiej stronie ukazała się całkiem ładna dziewczyna. Uśmiechnęła się do ciebie na przywitanie i zlustrowała od dołu do góry. Jakby cię oceniała.

#038 Zefonit | Rustboro Gym 34fdyxz- Witaj, mam na imię Roxanne. Jestem liderką sali Rustboro. Jesteś kolejnym śmiałkiem, który nie boi się wyzwać mnie na pojedynek? No proszę, a myślałam, że po ostatnim nikt już się nie pojawi! Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do swojego poprzednika nie uciekniesz stąd... z płaczem!
Perlisty śmiech rozniósł się po sali. Dziewczę wydawało się dosyć sympatyczne, lecz musiałeś przyznać, że bił od niej ogrom pewności siebie. Wyciągnęła w twoją stronę rękę, w której trzymała odznakę, o którą walczyłeś. Przypięła ją sobie do bluzki i przygotowała się do pojedynku.

Nagroda za wygranie z Roxanne:

Po chwili ciszy sięgnęła po PokeBall z pierwszym pokemonem. Wypuściła go gotowa do starcia!

#038 Zefonit | Rustboro Gym 299
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyPią 13 Cze 2014, 17:37

Wszedłem z wolna na salę typu kamiennego. Byłem świadom swojej przewagi. W końcu oba moje pokemony były typu wodnego. Mimo to nogi odmawiały mi posłuszeństwa jakby robiły to specjalnie. Plan był prosty, dynamiczna walka, bez chwili wytchnienia. Przynajmniej na początku.
- Witaj.
Odparłem zwięźle. W końcu to nie czas na pogaduszki. Wypuściłem swojego Spheal'a i zacząłem od kilku słów otuchy.
- Koniec gadania Spheal. Czas zacząć zabawę.
Następnie wziąłem głęboki wdech i wyplułem ze swego wnętrza komendy.
- Zacznij od Defense Curl, szybko wiruj wokół własnej osi i używaj Powder Snow! Zasyp okolicę śniegiem, który ułatwi ci poruszani się! Następnie zacznij toczyć się jak najszybciej w jego kierunku i użyj Iron Tail! Zamień się w kulę armatnią! Następnie użyj Brine i schowaj się za jakimś głazem, tam użyj kilka razy Defense Curl i szybko zaatakuj Brine. Jak wróg będzie mokry spróbuj zamrozić go Powder Snow'em nawet jeśli to się nie powiedzie to i tak atak powinien porządnie go zranić! Dalej, Growl i szybko wtocz się na jakiś głaz, wyskocz z niego wirując jak koło od roweru i spadnij na przeciwnika z Iron Tail następnie Defense Curl i wirując wykonaj po raz kolejny Powder Snow! Nie daj się złapać, naszą musisz być szybszy! kontynuuj ataki swoim Brine następnie Water Gun, spróbuj zamrozić je Powder Snow'em aby zadać jeszcze większe obrażenia! Damy Radę!
Szybkie przemyślenia. Czy to miało sens? Jestem przecież tylko początkującym trenerem. Nie ma co, trzeba wierzyć w siebie. Wprawiłem więc swoje struny głosowe w ruch.
- Spheal! Szybko schowaj się za jakimś głazem i raz za razem używaj Earthquake! Gdy wróg do ciebie dobiegnie użyj na nim Brine i oddal się używając cały czas Iron Tail! Tak powinieneś dać sobie radę z ewentualnymi odłamkami skał po trzęsieniu ziemi! Nie dawaj za wygraną, użyj Water Gun celując w nogi Nosepas'a i spróbuj zamrozić je Powder Snow'em! Jeśli uda ci się przytwierdzić go do podłoża używaj bez przerwy ataków dystansowych takich jak Brine i Powder Snow jeśli nie to szybko tocz się dookoła uderzając go co chwilę Iron Tail'em!
Wydałem wszystkie komendy i wziąłem głęboki oddech. Teraz pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptySob 14 Cze 2014, 01:56

Walka wydawała się łatwiejsza, z powodu przewagi typów, jaką mieliście razem ze Spheal nad Nosepassem. jednak wygrana wcale nie była tak blisko. Przeciwnik cały czas używał Harden, które wzmacniało jego obronę. Spheal mogła próbować tysięcy ataków, jednak każdy z nich zadawał coraz mnie obrażeń. Nie przejmowaliście się jednak, bo czemu mielibyście?
Wraz ze swoim pokemonem obraliście podobną taktykę. Podwyższanie statystyk okazało się czymś, co działało. Choć nie wyglądało może zbyt pasjonująco...
Spheal zaatakowała jako pierwsza. Nie przynosiło to jednak żadnych efektów. Przynajmniej z początku. Nosepass użył kilku kamiennych ataków, lecz serię zakończył elektrycznym Thunderboltem. Spheal zapiszczała z bólu, zdając sobie sprawę z tego, że żarty się skończyły. Zaatakowała kolejnymi atakami, które jej zasugerowałeś. Okazało się to bardzo skuteczne!

79%#038 Zefonit | Rustboro Gym 363#038 Zefonit | Rustboro Gym 29970%
lvl 7 vs. 10 lvl
Statusy:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptySob 14 Cze 2014, 10:27

Zwiększanie obrony? Nossepas obrał podobną taktykę. Jest tylko jeden sposób aby sobie z tym poradzić. Używać tylko ataków opartych na specjalnym ataku, wszak zwykła obrona nie ma wpływu na zadawane przezeń obrażenia.
- Zacznij od Defense Curl wykonując w tym samym czasie Water Gun na zmianę z Powder Snow'em! Niech podłoże stanie się jak najbardziej śliskie! Gdy tylko twój przeciwnik zechce wyprowadzić atak użyj szybko Earthquake, jeśli straci równowagę to jest szansa, że chybi! Szybko kulaj się na niego z Iron Tail a gdy będziesz blisko niego użyj Water Gun w ziemię żeby wybić się w powietrze! Spadając wykonaj Brine i znów zacznij wirować pionowo uderzając Iron Tail'em Wroga prosto w nos!
po tych słowach zaśmiałem się lekko pod nosem. W końcu Nossepas cały jest nosem, więc cały czas dostaje po nosie. Dziwny tok myślenia nawet jak dla mnie. Szybko przeszedłem nad rozmyślaniami do wydawania kolejnych komend.
- Dobra! Jesteś świetny! Nie poddawaj się! Zacznij szybko toczyć się dookoła Nossepasa używając co chwilę Growl! Nie daj się trafić zwłaszcza elektrycznym atakiem! Teraz szybko włącz Iron Tail i wtocz się na niego jak taran i oddal się od niego jak najszybciej! Używaj na odległość Brine i Powder Snow a gdy zobaczysz, że atakuje wykonaj Earthquake i szybko Water Gun! Zmroź ten atak Powder Snow'em i zaatakuj Iron Tail,em! Następnie zacznij się toczyć na boku, pod kątem dookoła niego, zupełnie jak pchnięty kapsel przed upadkiem i strzelaj cały czas Powder Snowem! Nie przestawaj nawet na chwilę! Niech utonie w grubej warstwie śniegu i już nie wylezie! Na koniec schowaj się za głazem i wykonaj tam kilkakrotnie Defense Curl! Im więcej obrony tym lepiej!
Oby wszystko się powiodło. Myśli w mej głowie chyba urządzały sobie wyścigi konne, a całe ciało przepełniała energia. Ach ten mobilizujący stres.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyNie 15 Cze 2014, 00:02

Walka zaczęła się na poważne. Pokemony wymieniały się ciosami, choć żaden nie wysuwał się na prowadzenie. Ciągłe podnoszenie sobie statystyk okazałoby się całkiem przydatne, gdyby przeciwnik nie robił tego samego. Przez chwilę Nosepass zaatakował Spheal i zadał mu sporo obrażeń. Twój towarzysz jednak szybko się ogarnął i również kontratakował. Ataki przynosiły coraz więcej efektów, kiedy Nosepass upadł na ziemię. Już myślałeś, że jest po wszystkim, gdy przeciwnik się podniósł bardziej wściekły niż kiedykolwiek. Zapowiada się ciężka runda!

48%#038 Zefonit | Rustboro Gym 363#038 Zefonit | Rustboro Gym 29934%
lvl 7 vs. 10 lvl
Statusy:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyNie 15 Cze 2014, 09:36

Ciężka runda... Ha! Mam plan! Pomyślałem dodając sobie otuchy. W końcu ta walka toczyła się po mojej myśli, wygrywałem. Jednak nie można być zbyt pewnym siebie, wszystko może się zmienić.
- Spheal, czas zacząć zabawę! Szybko użyj Water Gun i Powder Snow żeby zamienić podłoże w śliskie błoto! Następnie kulaj się na wroga z Iron Tail! Tuż przed nim zatrzymaj się i wykonaj Defense Curl I Iron Tail jednocześnie wirując jak bączek, pod kontem żeby ściąć wroga z nóg! Gdy będzie tak leżał wkulaj się na niego i użyj Earthquake! Niech zostanie zmiażdżony! Po tym szybko uciekaj z niego i wykonaj Brine! Dalej musimy dać z siebie wszystko! Szybko wykonaj Water Gun i zmroź je Powder Snow'em zanim dosięgnie celu! Szybko wtocz się na kamień, wyskocz nad wroga i zacznij używać Water Gun! Zupełnie jak byś był piłą tarczową! Dalej użyj trzykrotnie Growl żeby zmniejszyć jego atak! Uważaj w tym czasie na jego ruchy, w razie potrzeby przerwij i rób unik! Dalej schowaj się za głazem i tam wykonaj jeszcze dwa razy Defense Curl!
Po co właściwie kazałem pokemonowi zmniejszać i zwiększać statystyki? Jaki to miało sens na koniec walki? To proste, chcę przejść do walki w zwarciu. W końcu Nosepass jest mokry i jeśli użyje na foczce będącej blisko elektrycznego ataku to sam zostanie rażony. Czy to się uda? Kto wie.
- Przejdziemy do walki w zwarciu! Szybko Spheal zacznij się na niego toczyć z Iron Tail,em! Uderz w niego kilkukrotnie po czym szybko schowaj się za głaz! Earthquake i po raz kolejny zaatakuj Iron Tail'em, po czym znów schowaj się za kamienie i Earthquake! I jeszcze raz to samo! Przeciwnik Powinien teraz przygotowywać się na odparcie tej samej kombinacji, dlatego zmienimy sposób ataku! Wytocz się z ukrycia i szybko wykonaj Defense Curl z Powder Snow'em! Szybkie Brine, po tym Powder Snow i Brine! Na koniec schowaj się za głazem i użyj Earthquake!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyPon 16 Cze 2014, 00:15

Walka toczyła się dalej i wbrew pozorom nie była już tak łatwa, jak poprzednio. Jednak Spheal nie zamierzał się poddawać. Mimo różnicy w doświadczeniu - walczył dzielnie i... Pokonał przeciwnika! Okazało się, że w tym przypadku przewaga typu okazała się bardzo istotna!

18%#038 Zefonit | Rustboro Gym 363#038 Zefonit | Rustboro Gym 2990%
lvl 7 vs. 10 lvl
Statusy:
Nosepass pokonany!

Doświadczenie:

#038 Zefonit | Rustboro Gym 34fdyxz
- Niezła runda! Ale to jeszcze nie koniec. Teraz czas na mojego ukochanego Geodude! Pokażemy ci, co znaczy walka przeciwko kamiennym pokemonom!

Na arenie pojawił się kolejny pokemon Roxanne.

#038 Zefonit | Rustboro Gym 074
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptySro 18 Cze 2014, 18:49

Czy wymienić pokemona? Wypadałoby, lecz szkoda tracić tak duży bonus obrony czyż nie? Więc... dajmy z siebie wszystko co fabryka dała.
- Spheal, zrobiłeś wszystko, a nawet więcej niż było trzeba! Ale nie odpuszczajmy dopóki starczy nam powietrza w płucach!
Zagrzałem go dość nieudolnie do walki. A może, nawet całkiem nieźle to wyszło? Nie wiem, słaby ze mnie mówca. W każdym razie przeszedłem do wydawania komend, w tym na pewno byłem lepszy.
- Spheal, czas pokazać naszą siłę! Zacznij od szybkiego wirowania wokół własnej osi z pomocą Defense Curl i używaj Powder Snow! Niech całe pole bitwy się zaśnieży i zabłoci! Następnie szybkie Brine i zacznij toczyć się na przeciwnika z Iron Tail! Gdy go uderzysz wykonaj szybko kolejne Iron Tail od dołu, żeby podrzucić do góry wrogą kulę i zaatakuj od dołu Water Gun'em! Szybko jeszcze raz Iron Tail, odrzuć go tym atakiem zanim na ciebie spadnie! Następnie szybkie Brine i powder Snow! Dalej Earthquake! Geodude nie może poznać żadnych elektrycznych ani roślinnych ataków[, nie obawiaj się tego! Jedyne zagrożenie to ataki fizyczne! Gdyby chciał cię zaatakować wykonaj szybko Defense Curl z Iron Tail'em ta kombinacja powinna roznieść ewentualne kamienne pociski! Dalej szybko schowaj się za głazem i wykonaj trzykrotnie Growl i Earthquake! żeby cię nie dopadł wykonaj szybkie Brine i schowaj się za innym głazem! Wykonaj znów trzykrotnie Growl i Earthquake! Musimy możliwie jak najbardziej zmniejszyć jego atak! Dobra, lecimy dalej z koksem. Szybko wturlaj się na jakiś głaz żeby z niego wyskoczyć i zaatakuj od góry swoim Water Gun po czym spadnij na wroga z Iron Tail! Będąc przy nim wykonaj Defense Curl z Iron Tail żeby go odrzucić jak najdalej i dołóż do tego Powder Snow! Na koniec jeszcze tylko Earthquake i szybko ukryj się za jakimś głazem!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyCzw 19 Cze 2014, 14:44

Cóż, dalsza walka nie miała zbyt wiele sensu. Geodude przeciwniczki również używał Defense Curl, powodując zwiększenie własnej obrony. Przez to każdy atak zadawany przez Spheal nie odnosił takich efektów, jakie powinien. Niedługo po rozpoczęciu walki, przeciwnicy postanowili ją jak najszybciej zakończyć i twój Spheal opadł na ziemię nieprzytomny.

0%#038 Zefonit | Rustboro Gym 363#038 Zefonit | Rustboro Gym 7490%
lvl 8 vs. 8 lvl
Statusy:
Spheal pokonany!

Doświadczenie:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyCzw 19 Cze 2014, 15:14

Hah, walka zawsze ma sens, to że ktoś go nie dostrzega nie znaczy, że inna osoba go nie widzi. Co prawda nie udało się zrobić wszystkiego jak należy, lecz i tak mamy małą przewagę.
- Czas na zabawę Poliwag!
Wypuściłem pokemona. No będzie fajnie, mam taką nadzieję.
- Poliwag zacznij od Water Sport! Następnie wykorzystaj to całe błoto, które zostawił ci Spheal i szybko prześlizgnij się na brzuchu odpychając ogonem i łapkami za wroga otaczając go i zaatakuj Buble! Następnie wykonaj Psychic i podnieś go wysoko! Upuść go i wystrzel Buble w miejsce gdzie spadnie, żeby się poranił jeszcze bardziej! Następnie złap go w Psychic i rzuć nim w jakiś głaz z całych sił po czym otocz się barierą z Buble! Stwórz przed sobą wielki bąbel i wskocz na niego, następnie unieś go wysoko w powietrze z pomocą Psychic i strzelaj bez przerwy z Buble nie dając przeciwnikowi chwili wytchnienia! Gdy bąbel spadnie na dół pod twoim ciężarem szybko z niego zeskocz i ślizgnij się w kierunku wroga! Szybko wspomagany prędkością wykonaj Secret Power! I odepchnij go jak najmocniej z pomocą Psychic, żeby uchronić się przed kontratakiem! Zrób jak najwięcej bąbelków przed sobą z pomocą Buble i szybko pchnij je na wroga z pomocą Psyhic! Złap go tym samym atakiem i zacznij rozbijać nim głazy! Dalej znów szybkie Secret Power i odepchnięcie przeciwnika z pomocą Psychic! Dalej złap odłamki skalne w Psychic i ciśnij nimi w przeciwnika po czym szybko Wykonaj Byble i kolejne Secret Power! Teraz szybko ucieknij na otwary teren wykonaj piruet z Buble i otocz się barierą z wody! Jeśli będzie chciał cię zaatakować to nadzieje się na naszą pułapkę!
Oby tylko Secret Power dało swój specjalny efekt.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyCzw 19 Cze 2014, 19:36

Geodude cały czas zwiększał swoją obronę, przyjmując na siebie twoje ciosy. Gdy Poliwag atakował go wszystkimi wodnymi atakami, przeciwnik tymczasem czekał cierpliwie. Wykorzystał chwilę nieuwagi twojego pokemona i zaatakował go kamiennymi atakami, które przygniotły biednego Poliwaga. Musiało zaboleć.

70%#038 Zefonit | Rustboro Gym 60#038 Zefonit | Rustboro Gym 7465%
lvl 5 vs. 8 lvl
Statusy:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyCzw 19 Cze 2014, 20:35

Dobra, Poliwag jest przygnieciony. Całe szczęście miał do dyspozycji silny telekinetyczny atak.
- Nie jest dobrze, ale źle też nie jest! Damy radę!
Zagrzałem pokemona do walki po czym wprawiłem struny głosowe w ruch.
- Poliwag, szybko użyj Psychic i podnieś kamienie! Następnie rzuć nimi wszystkimi w Geodude i dorzuć do tego Buble! Złap przeciwnika w Psychic i zakręć nim jak najmocniej po czym rzuć nim o ścianę. Obróć się dookoła własnej osi rozsiewając Buble! Zrób wodne pole minowe po czym użyj ponownie Buble robiąc jak najwięcej bąbli! Teraz Psychic! Niech wodne bańki otoczą przeciwnika i najadą na niego ze wszystkich stron! Szybko znów Psychic! Złap geodude i uderz nim o głazy! Dalej podsuń się do niego szybko wykonaj Buble! Złap w Psychic luźne kamienie i zmuś je do lewitacji wokół ciebie! Jak najszybciej, niech nie pozwolą cię zaatakować przeciwnikowi! Dalej rzuć nimi w kamiennego stworka i wykorzystaj czas aby zasypać go gradem Buble! Dalej użyj Psychic na Geodude, podnieś wysoko w górę i z całych sił walnij nim o ziemię! Szybko Buble! Teraz podnieś leżące luzem głazy z pomocą Psychic i otocz nimi wroga ze wszystkich stron! A teraz, niech kamienne ściany zbliżają się do siebie miażdżąc go ze wszystkich stron! Na koniec znów Buble! Odepchnij Geodude swoim Psychic! Znów użyj Psychic żeby złapać w niego kamienie i ustaw z mich ścianę między wami, żeby utrudnić im atak. Jeszcze tylko otocz się polem baniek wykonanych z pomocą Buble!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyPią 20 Cze 2014, 10:58

Mimo przygniecenia, Poliwag zachował stoicki spokój. Wydostał się spod kamieni za pomocą ataku psychicznego i ruszył do ataku! Radził sobie naprawdę świetnie, lecz kilkanaście razy oberwał od przeciwnika. Zadało mu to dużo obrażeń, ale na chwilę obecną mieliście prowadzenie.

45%#038 Zefonit | Rustboro Gym 60#038 Zefonit | Rustboro Gym 7441%
lvl 5 vs. 8 lvl
Statusy:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyPią 20 Cze 2014, 11:24

Dobra, koniec tego dobrego. Zazgrzytałem zębami po czym wprawiłem swoje struny głosowe w drgania.
- Czas to skończyć! Poliwag, użyj Psychic i odepchnij daleko Geodude, żeby nie mógł cię zaatakować! Znów Psychic, rozłóż z jego pomocą kamienie na podłożu, tak żeby z nich coś w rodzaju wilczego dołu! Kolejne Psychic! Tym razem podźwignij przeciwnika jak najwyżej! Zrzuć go na głazy i zacznij ostrzał z Buble! Secret Power i odepchnij Geodude z pomocą Psychic zanim wykona kontratak! Szybko wykonaj piruet i zasyp arenę swoim Buble! Teraz złap głazy w Psychic! Ciśnij nimi we wroga i ułóż w szeroki filar na tyle wysoki aby wróg nie mógł na niego wejść! Zrób wielki bąbel, wskocz na niego i z pomocą Psychic pokieruj go na szczyt tworu i wyląduj tam! Zasyp z góry wroga jak największą ilością Buble, a gdy będzie się zbliżał odepchnij go swoim Psychic!
Nagle przez umysł przeleciała mi bardzo dziwna myśl. A gdyby tak... przecież Poliwag posiada zdolność Water Absorb!
- Poliwag! Szybko wykonaj Psychic na kamieniach! Przesuń je pod kątem tak żebyś mógł zejść a później zawal nimi przeciwnika żeby zyskać na czasie! Wykręć Piruet i zasyp otoczenie Buble! teraz wystrzel Buble prosto nad siebie! niech wodny atak spadnie prosto na ciebie i uleczy cię! Teraz szybko złap Geodude w Psychic i zacznij nim kręcić dookoła! Niech zakręci mu się we łbie a później strzelaj do niego z Buble! Dalej złap znów głazy w Psychic i spróbuj zmiażdżyć nimi kamiennego stworka! Zanim się wydostanie wykonaj kilkukrotnie Buble zbierając przed sobą bańki,a gdy się wyswobodzi pchnij je wszystkie na przeciwnika z pomocą Psychic! Na koniec znów użyj Psychic na głazach i otocz kamiennego pokemona murem żeby nie mógł cię zaatakować!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym EmptyPią 20 Cze 2014, 11:55

Walka zbliżała się do końca. I choć Poliwag zdążył oberwać kilkanaście razy potężnymi ciosami, udało mu się podnieść i przygotować do kontrataku. Twój pokemon, dzieki przewadze typu i sprycie - pokonał przeciwnika!

5%#038 Zefonit | Rustboro Gym 60#038 Zefonit | Rustboro Gym 740%
lvl 5 vs. 8 lvl
Statusy:
Geodude pokonany!

Doświadczenie:

#038 Zefonit | Rustboro Gym 34fdyxz- Brawo! Naprawdę ci się udało. W ramach nagrody, weź proszę tą odznakę. Powodzenia w dalszych potyczkach z liderami!
Nagroda:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#038 Zefonit | Rustboro Gym Empty
PisanieTemat: Re: #038 Zefonit | Rustboro Gym   #038 Zefonit | Rustboro Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#038 Zefonit | Rustboro Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #093 wikkaz || Rustboro Gym
» #113 Rustboro Gym || Nivis
» #121 Astrid || Rustboro GYM
» #173 Castiel || Rustboro Gym
» #003 wikkaz | Rustboro Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: