Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #094 Mhrok || Shalour Gym

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyNie 16 Lis 2014, 16:39

#094 Mhrok || Shalour Gym 250px-Shalour_Gym_battlefield
Po długich treningach stwierdziłeś iż jesteś gotów by rzucić wyzwanie kolejnemu liderowi. Co prawda ostatnia walka jaką stoczyłeś była bardzo ciężka, jednak nie zamierzasz się poddawać przy kolejnej z nich. Słyszałeś o liderce wiele dobrego, zwłaszcza to iż ma waleczne serce a jej Pokemony nie poddają się tak łatwo! Ale czego innego spodziewać się po liderce walczących stworków? Kiedy znalazłeś się na arenie, nie musiałeś długo rozglądać się za przeciwniczką, która stała na drugim końcu areny w towarzystwie swoich Pokemonów.
#094 Mhrok || Shalour Gym 150px-VSKorrina- Witaj! Jestem Korrina, liderka sali w naszym pięknym mieście! Skoro już się tu pojawiłeś, znaczy iż chcesz zdobyć moją odznakę. Tak więc nie przedłużajmy tylko rozocznijmy walkę! Mienfoo! Zaczynaj!
Wygląda na to, że twoim pierwszym przeciwnikiem będzie Mienfoo, jakiego Pokemona użyjesz przeciw niemu?
#094 Mhrok || Shalour Gym 619
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyNie 16 Lis 2014, 18:14

Przywitałem się z liderką i przyznałem jej rację, iż Shalour jest wyjątkowy pięknym miejscem. Wypuściłem Kaze'a (Pidgey) i przystąpiłem z nim do walki:
- Kaze, rozpoczniemy od zatrucia naszego przeciwnika. Podleć blisko Mienfoo i użyj Toxic! Następnie użyj swoich skrzydeł i poślij w stronę potężny Ominous Wind! Istnieje szansa, że dzięki temu ciosowi twoje statystyki się zwiększą, dzięki czemu dalsza walka będzie jeszcze łatwiejsza. Zniż się do linii podłoża, a potem użyj Sand Attack. Obniżenie celności Mienfoo będzie dla nas bardzo korzystne. Następnie wzleć na parę metrów wzwyż. Jeśli nasz przeciwnik nie jest jeszcze zatruty, to ponownie użyj Toxic. Zaś jeśli trucizna już zbiera swoje żniwa w jego ciele, rozpędź się i uderz w niego Aerial Ace'em. Cios ten powinien go nieźle zaboleć. Zaraz po uderzeniu ponownie wzleć, a następnie zawróć, żeby ponownie uderzyć, tym razem Steel Wingiem. Wykonaj kolejny obrót i wyślij w Mienfoo silny wiatr przy użyciu Ominous Wind. Następnie wzleć wyżej i zapikuj na przeciwnika, żeby móc w niego uderzyć Aerial Ace. Wierzę, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i obniżymy zdrowie Mienfoo o sporą jego część.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyWto 18 Lis 2014, 20:41

Jak tylko oba Pokemony pokazały się na arenie przyszedł czas na pojedynek. Pidgey rozpoczął walkę od użycia Toxic, lecz Mienfoo dzięki swojemu Detectowi uniknął trującego uderzenia. Zaraz po tym walczący Pokemon przystąpił do uderzenia Jump Kick. Byłeś zaskoczony jak wysoko potrafi wyskoczyć ten Pokemon! Jednak przez to uderzenie podopieczny liderki naraził się na działanie ataku Omnious wind który sprowadził ponownie Mienfoo na ziemię. Pokemon Korriny nie zamierzał jednak łatwo oddać tego pojedynku i dzięki szybkiemu skoku z użyciem Aerial Ace udało mu się uniknąć piasku którym sypnął Kaze. Pidgey ponownie przygotował się do zaatakowania Toxic jednak i tym razem Minefoo uskoczył przed trująca plamą! Lecz próba uniknięcia tego ataku skończyła się dla niego chwilą nieuwagi która wykorzystał Pidgey atakując z uderzeniem krytycznym Aerial Ace! Mienfoo upadł na arenę i już Kaze miał uderzyć Steel Wing gdy walczący Pokemon zablokował atak Brick Break! Kolejny Omnious trafił w przeciwnika oraz spowodował podniesienie statystyk Kaze! Na sam koniec tej tury zderzyły się dwa Aerial Ace, i choć Pidgey używał super efektywnych ruchów, to Mienfoo miał znaczącą przewagę!
44%#094 Mhrok || Shalour Gym 16 #094 Mhrok || Shalour Gym 619 69%
Status:
Kaze: Atak 105%, Sp. Atak 105%, Obrona 105%, Sp. Obrona 105%, Szybkość 105%
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptySro 19 Lis 2014, 21:54

Byłem trochę zawiedziony tym, że Pidgey'owi nie udało się zatruć przeciwnika. Wiedziałem, że nie jest to wina mojego podopiecznego, tylko stworka Korriny, który był bardziej doświadczony od nas. Zadowolony byłem z faktu, że Kaze odebrał Mienfoo prawie 1/3 punktów zdrowia. Mogło się to wydawać mało, ale biorąc pod uwagę różnicę ich poziomów, było to naprawdę dużo.
- Brawo Kaze! - rozpocząłem on dopingu stworka. - Rozpocznij od wykonania swoimi skrzydłami silnego wiatru. Ominous Wind! Następnie podleć blisko niego i ponownie spróbuj go oblać toksynami (Toxic). Zmniejszenie odległości między wami teoretycznie zwiększa szanse na działanie tego ciosu. Następnie, dalej lecąc przy podłożu, wystrzel w stronę Mienfoo i uderz Steel Wingiem. Po ciosie szybko wzleć na kilkanaście metrów. W powietrzu wykonaj obrót, a następnie zaszarżuj na przeciwnika. Najpierw wyślij w stronę stworka Korriny kolejny Ominous Wind. Tym razem jednak jego funkcją nie będzie bezpośrednie zadanie obrażeń, a zdezorientowanie Mienfoo. Wtedy ty uzyskaj maksymalną prędkość i uderz w niego Aerial Acem! Po takim zamieszaniu będzie on nieźle wkurzony, dlatego będziemy musieli uważać na jego ruchy. Mienfoo jest pokemonem typu walczącego i używa głównie ciosów kontaktowych, dlatego zachowanie dystansu po zbliżeniowym ataku, musi być naszym priorytetem. Jednak wracając do walki... Po tej akcji lataj wokół niego, żeby go trochę zdezorientować. Gdy zauważysz, że Mienfoo zaczyna "nie kontaktować", wystrzel w niego i uderz w niego Tackle, tak żeby odbił się on od podłoża, a potem dołóż do tego Aerial Ace na zakończenie kolejnej tury walki.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyWto 25 Lis 2014, 20:22

Pokemon liderki był zdecydowanie lepiej wyszkolony od twojego Pidgeya, poza tym używał super efektywnych ruchów przeciwko Pidgeyowi. Co prawda delikatnie podniesione statystyki pomogą twojemu Pokemonowi, ale na ile? Mienfoo wykorzystał swój Aerial Ace by zwinnie ominąć Omious Wind a następnie uderzyć w twojego Pokemona Brick Break! Kaze upadł na płytę stadionu nie mogąc otrząsnąć się po uderzeniu przez co naraził się na ponowne uderzenie atakiem przeciwnika! Twojego Pokemona wyrzuciło w górę, jednak zdołał on wyrównać lot i przejść do uderzenia Steel Wing. Kaze starał się jak mógł zadowolić Ciebie i nie dać się pokonać, jednak koniec końców Mienfoo stała gotowa do dalszej walki, czego nie można powiedzieć o Pidgeyu!
0%#094 Mhrok || Shalour Gym 16 #094 Mhrok || Shalour Gym 619 49%
Status:
Kaze: Atak 105%, Sp. Atak 105%, Obrona 105%, Sp. Obrona 105%, Szybkość 105%
Cytat :
Pidgey: +1lv
#094 Mhrok || Shalour Gym 150px-VSKorrina- Całkiem, całkiem! Ale jeśli bierzesz tą walkę, mnie i moje Pokemony na poważnie, musisz wziąć się w garść! Mienfoo dopiero się rozgrzewa i zaraz pokaże Ci całą swoją siłę!
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptySro 26 Lis 2014, 21:14

Schowałem Kaze'a do PokeBalla, po czym od razu wypuściłem Chimchara i zacząłem mu przekazywać polecenia:
- Blaze, od razu wyprowadź Brick Break. Postaraj się odepchnąć Mienfoo od siebie, po czym zioń w niego Flamethrowerem. Następnie zbliż się od niego, po czym podrap wykorzystaj swoje silne pazurki i zaatakuj Shadow Clawem. Wykorzystaj bliskość z przeciwnikiem i złap go za nogę, po czym podrzuć go i wystrzel w niego płomienie z Flamethrowera. Gdy tylko spadnie wykorzystaj swoje mocne nogi i uderz go Blaze Kickiem. Zaraz po ciosie najpierw zmniejsz Leerem obronę przeciwnikowi, a potem użyj Sunny Day. Użycie tego ruchu sprawi, że nasze ogniste ataki będą o wiele silniejsze. Teraz powróćmy do walki. Wyślij w niego trochę płomyków Emberu, aby go sprowokować. Następnie sprowokuj przeciwnika do ataku. Jest on pokemon typu walczącego, więc jego kolejny cios najpewniej będzie kontaktowy. Uważaj na niego. Gdy Mienfoo zaszarżuje na ciebie, przeskocz nad nim, po czym uderz go w plecy potężnym Blaze Kickiem. Raz po tym wskocz pod ziemię przy pomocy Dig. Przez chwilę pobądź w podziemiu, po czym uderz go. Teraz wykorzystamy siłę twoich płomienie. Flamethrower! Gdy tylko Mienfoo się odwróci podrap go Scratchem, a potem kopnij go Blaze Kickiem w twarz. Wierzę, że uda ci się dokończyć to, co zaczął Kaze!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyWto 23 Gru 2014, 21:57

Wypuściłeś swojego kolejnego podopiecznego z PokeBalla. jednak Mienfoo był cały czas gotowy do natarcia! Energiczny Pokemon bez większych problemów uniknął pierwszego uderzenia ze strony twojego Pokemona i szybko oddał mu mocnym łamaczem cegieł. Kiedy twój Pokemon zaczął wykonywać miotacz płomieni Mienfoo dzięki Detectowi uniknął uderzenia, po czym uderzył w plecy twojego Pokemona Aura Sphere. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo w pojedynku z liderką sali, jednak nie spodziewałeś się iż jej Pokemony będą aż tak ciężkie do pokonania! W starciu z tym przeciwnikiem nawet efekt Sunny Day nie był wystarczająco pomocny po pokonać Mienfoo. Nawet jeśli Pokemon Liderki trzymał się resztkami sił.
Cytat :
Chimchar: +1lv
0%#094 Mhrok || Shalour Gym Spr_b_5b_390 #094 Mhrok || Shalour Gym 619 9%
Status:
Sunny Day Tura I
#094 Mhrok || Shalour Gym 150px-VSKorrina- Coo? To już? Ach myślałam, że lepiej Ci się powiedzie. Powoli zaczynamy się nudzić. Więc jak? Bierzesz się do walki czy możemy już sobie darować?
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptySro 24 Gru 2014, 12:00

No cóż, wiedziałem, że walka z liderką nie będzie najłatwiejsza. Mimo tego faktu byłem dumny z mojego Blaze'a. Różnica poziomów między nim a Mienfoo była duża, a i tak udało mu się zabrać prawie połowę życia swojego przeciwnika. Schowałem Blaze'a do jego kuli i wypuściłem swojego ostatniego pokemon.
- Naprzód Hikari! - krzyknąłem i przystąpiłem do kolejnej walki. - Podnieść Psychiciem swojego przeciwnika, a następnie go podrzuć. Gdy Mienfoo będzie w powietrzu wyślij w niego chmurkę Yawn. Dzięki temu w kolejnej turze powinien on zasnął, a wtedy będziemy mogli użyć jednego z naszych najsilniejszych ruchów. Jednak wcześniej poślij w jego stronę Shadow Ball. Po uderzeniu mrocznej kuli stworek liderki powinien zasnąć. Użyj Dream Eatera, teraz! Nie dosyć, że zabierze on Mienfoo całkiem sporą ilość życia, to dodatkowo połowa zadany obrażeń odnowi nasze życie. Używaj go, aż twój przeciwnik się nie obudzi. Na koniec poślij w Mienfoo potężny Signal Beam. Wszystkie te ataki powinny sprawić, że pokemon liderki powinien już pokonany.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyPon 29 Gru 2014, 20:28

Mienfoo był już bardzo zmęczony poprzednimi walkami dlatego, mimo jego walecznym Pokemonem była wyprowadzanie przez nią ciosy nie były już tak celne jak podczas pierwszych walk. Choć udało się Pokemonowi lidera uniknąć Yawn i wyprowadzić skuteczne uderzenie Brick Break to nie mogła w nieskończoność stać na płycie stadionu z tą samą energią. Ostatecznie udało Ci się pokonać Mienfoo.
Cytat :
Espeon: +0,15% exp
95%#094 Mhrok || Shalour Gym 196 #094 Mhrok || Shalour Gym 619 0%
Status:
Sunny Day Tura II
#094 Mhrok || Shalour Gym 150px-VSKorrina- Moje gratulacje! Widzę, że udało Ci się po wielu trudnościach pokonać moją Mienfoo. Bardzo dobrze, ale jeśli się nie mylę teraz musisz pokonać swoim Espeonem moje dwa Pokemony. Więc nie ociągamy się, tylko rozkręcamy tą walkę! Lucario, twoja kolej!
95%#094 Mhrok || Shalour Gym 196 #094 Mhrok || Shalour Gym 448 100%
Status:
Sunny Day Tura II
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptySro 31 Gru 2014, 15:02

No cóż, Korrina może i miała rację, że jestem w dosyć nieciekawej sytuacji, bo musiałbym się nieźle nagimnastykować, żeby pokonać jednym pokemonem aż dwa. Jednak nie powinienem się poddawać.
- Wierzę, że ci się uda! - krzyknąłem do Espeona - Rozpocznij od próby uśpienia twojego przeciwnika przy pomocy Yawn. Lucario uśnie dopiero w kolejnej turze, więc teraz musisz uważać. Ukryj się pod ziemią za pomocą Dig. Gdy Yawn zacznie działać, wyskocz spod ziemi i używaj na Lucario Nightmare, do tej pory aż się obudzi. Teraz zmniejszymy jego statystki. Użyj dwukrotnie Sand Attack, aby zmniejszyć jego celność. Jeśli nam się to uda, to będziemy mieli szansę, aby zmaksymalizować ilość zadanych przez nas obrażeń. Potem chwyć Lucario przy pomocy Psychica i uderz go w ziemię. Po uderzeniu o ziemię twój przeciwnik powinien być nieco zdezorientowany. Zaraz po tym użyj Dig i ukryj się przed nim pod powierzchnią ziemi. Następnie wyskocz blisko niego i wyślij w Lucario Yawn, po czym szybko chwyć go Psychiciem, aby nie mógł on wykonać żadnego ruchu. Gdy twój przeciwnik ponownie uśnie, po raz kolejny wywołaj u niego koszmary Nightmarem. Taka kombinacja ataków powinna zabrać mu naprawdę dużo zdrowia. Wierzę w ciebie! - powtórzyłem słowa otuchy.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyWto 20 Sty 2015, 20:52

Lucario nie wyglądał na Pokemona z którym będzie łatwo wygrać! Jak tylko twój Espeon użył Yawn, Lucario użył Me First dzięki czemu bez większych problemów mógł pierwszy zaatakować Close Combat. Twój Hikari upadł tuż pod twoimi nogami, jednak udało mu się szybko podnieść, po czym sypnął Lucario w oczy piaskiem zmniejszając jego zdolność uników. Twojemu Pokemonowi udało się chwycić przeciwnika za pomocą Psychic, jednak ten posiadał na tyle silną wolę by przełamać to i zaatakować Aura Sphere! Silne uderzenie ponownie zwaliło z nóg twojego podopiecznego. Lecz gdy Lucario był gotowy do ataku Metal Claw, Espeon schował się pod ziemią, a wyskakując zaatakował Psychic. Kolejny Yawn zakończył się niepowodzeniem, przez co Lucario miał szansę na atak Metal Claw, lecz nie trafił!
61%#094 Mhrok || Shalour Gym 196 #094 Mhrok || Shalour Gym 448 83%
Status:
Lucario: Celność 90%
Sunny Day Tura III
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyPią 23 Sty 2015, 20:25

Sporym sukcesem poprzedniej tury było zmniejszenie celności Lucario. Dzięki temu zmniejszymy ilość nacierających na nas ciosów, a to pozwoli nam zwiększyć ilość ataków zadawanych przez nas.
- Brawa Hikari, doskonale ci idzie! - chciałem zwiększyć morale mojego stworka. - Zacznij od Confusion. Atak ten ma szanse na to, aby zdezorientować stworka, a taki efekt byłby dla nas całkiem sprzyjający. Następnie przejdziemy do kolejnej próby uśpienia Lucaria. Użyj Dig, aby przedostać się za przeciwnika. Gdy będziesz patrzył na plecy pokemon Korriny, wyślij w niego Yawn, po czym ponownie użyj Dig, aby na chwilę ukryć się pod ziemią. Teraz, jeśli Lucario zaśnie, wyłoń się spod ziemi i wyssij z niego energię życiową przy użyciu Dream Eatera, aż do momentu gdy się obudzi. Gdyby jednak walczący stworek nadal trzymał się dzielnie na noga, uderz w niego Digiem, po czym wyślij w niego Signal Beam. Kolejnym ruchem, już niezależnie od wcześniejszego przebiegu pojedynku, ponownie spróbujemy zmniejszyć celność Lucario. Zacznij od przemieszczenia się przy pomocy Dig, po czym sypnij mu w oczy piaskiem z Sand Attacku. Niestety nie posiadasz ciosów, które zwiększyłyby twoje statystyki, więc musimy obniżać statystyki przeciwnika. Teraz pochwyć Lucario przy pomocy Psychic, po czym go podrzuć i poślij w niego dwa Shadow Balle. Prawdopodobnie wcześniej wyśle Aura Sphere, zatem pierwsza kula z nim się zderzy, a druga uderzy w pokemona. Nawet jeśli Lucario nie będzie atakował z powietrza, to i tak przyniesie nam korzyść fakt, że oberwał dwoma mrocznymi kulami.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym EmptyWto 27 Sty 2015, 19:07

Espeon uderzył Confusion w walczącego Pokemona, jednak ten szybko oddał Aura Sphere! Silny atak powalił twojego Pokemona, jednak ten podniósł się i zakopał się pod areną. W tym samym czasie Lucario użył Swords Dance, podnosząc swoje statystki, a gdy Espeon pojawił się ponad areną Lucario wystrzelił w stronę twojego Pokemona Shadow Ball! I chodź Hikari oberwał atakiem, tym razem udało się jego użycie Yawn! Już zacząłeś cieszyć sie z tego iż w zaraz Lucario zaśnie, lecz nim to się stało stalowy Pokemon zaatkował Shadow Claw! Espeon był już nieźle poturbowany miał szansę delikatnie się podleczyć! Ale co to? Wciąż śpiący Lucario podniósł się i zaatakował twojego Pokemona swoim Flash Cannon! Twój podopieczny był zaskoczony takim obrotem sprawy, jednak nie zamierzał się poddawać! Po kolejnym uderzeniu twojego Pokemona Lucario obudził się i był już gotowy do dalszej walki! Trzymałeś kciuki za swojego Pokemona, lecz ostatecznie ten pojedynek należał do liderki!
Cytat :
Hikari: +65% exp
0%#094 Mhrok || Shalour Gym 196 #094 Mhrok || Shalour Gym 448 13%
Status:
Lucario: Celność 90%
Sunny Day Tura IV
#094 Mhrok || Shalour Gym 150px-VSKorrina- Bardzo dobrze Lucario! Tobie też gratuluję, dzielnie poradziłeś sobie w walce z moimi Pokemonami, jednak następnym razem musisz się bardziej postarać! A kiedy będziesz już gotowy, wróć i wyzwij mnie na kolejną walkę!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#094 Mhrok || Shalour Gym Empty
PisanieTemat: Re: #094 Mhrok || Shalour Gym   #094 Mhrok || Shalour Gym Empty

Powrót do góry Go down
 
#094 Mhrok || Shalour Gym
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #103 Mhrok | Shalour Gym
» Gra Mhrok
» Gra Mhrok
» #144 Mhrok || Luminose GYM
» #115 - Coumarine Gym || Mhrok

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: