Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #144 Mhrok || Luminose GYM

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 17 Maj 2015, 12:00

Elektryczny lider nieco znudzony czekał na swojego następnego przeciwnika. Na twój widok na jego twarzy pojawił się lekki uśmieszek. Ustawił się we właściwym miejscu z Emolgą na ramieniu.
– A więc wróciłeś. Znów... Mam nadzieję, że tym razem jesteś w lepszej formie i czeka nas bardziej emocjonujący pojedynek – oznajmił, wysyłając do bitwy swojego pierwszego podopiecznego. To starcie miała zacząć elektryczna wiewiórka.
#144 Mhrok || Luminose GYM 587
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 17 Maj 2015, 15:24

Po raz kolejny wróciłem do sali Clemonta. Ostatnio udało mi się podczas walk pokonać aż dwójkę z trójki jego podopiecznych. Wierzyłem w swoje pokemony i miałem nadzieję, że teraz uda mi się zajść równie daleko, a może i wygrać z liderem. Clemont wybrał do pojedynku Emolgę, więc ja wystawiłem jej poprzedniego oponenta.
- Koori, pokaż się! - wypuściłem na arenę Snorunt. - Zacznij od wykonania Double Team. Otocz wraz z klonami latającą wiewiórkę. Następnie naskoczcie na przeciwnika i uderzcie Ice Punchem. Nie róbcie tego jednocześnie, tylko w grupkach po dwa-trzy. Następnie użyj Hail. Ruch ten przyzwie potężną śnieżycę, która dodatkowo będzie zadawała podopiecznemu Clemonta obrażenia od chłodu. Ty jednak nie musisz się o nic martwić, bo ona tobie nic nie zrobi. Następnie wyślij w niego Shadow Ball. Mroczna kula powinna go na chwilę zamroczyć. Wykorzystaj moment nieuwagi przeciwnika i użyj Leer, żeby zmniejszyć jego obronę. Następnie wyskocz na Emolgę i zaatakuj go silnym Ice Punchem. Po uderzeniu ponownie wykonaj Double Team. Niech ty i twoje klony użyją Powder Snow i uwiężą elektryczną wiewiórkę w czymś w rodzaju śnieżnej trąby powietrznej. Gdy stworek będzie uwięziony w tej prowizoryczne pułapce, wystrzel w niego najpierw Shadow Ball, żeby lekko jego zamroczyć, a następnie Ice Shard. Niech wystrzelone lodowe odłamki ranią Emolgę. Zaraz po tym wystrzel w wiewióra utrzymujący się Ice Beam. Postaraj się zamrozić jego skrzydełka i zmusić go tym samym do lądowania. Następnie zbliż się do niego i uderz Ice Punchem Emolga na pewno będzie chciała ponownie ciebie zaatakować, jednak my jej na to nie pozwolimy. Double Team, szybko! Jak utworzysz swoje kopie, latająca wiewiórka nie będzie wiedziała, którą jesteś ty. Nie możemy pozwolić jej odlecieć i ponownie zaatakować ciebie jakimś Elektrycznym ruchem. Wystrzel w bok Emolgi Ice Beam. Jeśli uda ci się trafić lodowym promieniem, część ciała twojego przeciwnika powinna zamarznąć, a to przeszkodzi mu w lataniu. Wtedy my będziemy mogli przejść do bliskiego ataku. Zacznij od Leer, żeby zmniejszyć Obronę Emolgi o kolejną część. Następnie zbliż się do niej, po czym uderz w nią silnym Ice Punchem. Dzięki użytemu wcześniej Leerowi atak ten powinien zadać jej spore obrażenia. Po ataku pięścią, poślij prosto w Emolgę Ice Shardy. Ostre odłamki lodu powinny poważnie zranić twoją przeciwniczkę. Następnie poślij w wiewiórkę Shadow Ball. Kula powinna ją zamroczyć chociażby na chwilę, co umożliwi tobie na zadanie jej kolejnego ciosu. Wyślij w podopieczną Clemonta Powder Snow. Niech zimny podmuch wiatru wzmoże działanie użytego przez ciebie wcześniej Hail, i zmrozi Emolgę aż do kości. Gdy tylko wiewiórka znowu będzie chciała w ciebie uderzyć, wystrzel w jej twarz Ice Beam. Postaraj się wytrącić ją tym ciosem z równowagi tak, żeby nie była w stanie ciebie zaatakować, a dodatkowo spadła na arenę.. Na koniec podejdź do niej i uderz ją potężnym Ice Punchem.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 17 Maj 2015, 17:16

Lodowy pokemon dawał z siebie wszystko, lecz nawet to nie wystarczyło żeby pokonać znacznie bardziej doświadczonego przeciwnika. Ten, mimo iż naprawdę się starałeś wyszedł ze starcia obronną łapą.
Snorunt: +0.65lv
Emolga: 25% hp - obrona
Pogoda: Grad
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyWto 19 Maj 2015, 21:13

Tym razem Snorunt nie poradziła sobie z pokonaniem Emolgi, jednak mimo to byłem z niej niesamowicie dumny, bo wiedziałem, że dawała z siebie wszystko. Przywołałem Koori do kuli, a na arenę wypuściłem Bagona.
- Tokage, zacznij od ataku Rock Slide! Wyślij w Emolgę kamienie i zmuś ją do wylądowania na arenie. Podbiegnij wtedy szybko do wiewiórki i uderz ją Brick Break'iem. Teraz wykorzystaj to, że jesteś blisko swojej przeciwniczki i wystrzel w nią silny strumień płomieni (Flamethrower). Oddal się od stworka, a następnie po raz kolejny wykonaj Rock Slide i wyślij w jego stronę chmarę kamieni. Zaraz po tym wykonaj Twister. Niech twój przeciwnik zostanie uwięziony w niewielkim tornadzie. Wtedy użyj Flamethrowera. Z połączenia tych dwóch ataków powinno powstać coś na kształt ognistego wiru powietrza. Taka kombinacja powinna uszczuplić Emoldze sporą część życia. Potem pobiegnij na niego i ponownie wystrzel w oponenta Flamethrower. Zaraz po tym po raz kolejny ciśnij w Emolgę kilka głazów. Rock Slide, szybko! Na koniec użyj Flamethrower. Niech ten miotacz ognia będzie gwoździem do trumny podopiecznej Clemonta.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 24 Maj 2015, 16:15

Pokemony znów zaczęły wymieniać się ciosami, lecz tym razem nie trwało to długo. Smok, mimo niższego poziomu nie dał się wymęczonemu przeciwnikowi i skopał mu zadek w mgnieniu oka.
Twoim kolejnym przeciwnikiem jest... Magneton!
Bagon: 70% hp +0.65lv
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 24 Maj 2015, 22:21

- Doskonale Bagon! - pogratulowałem swojemu pokemonowi po pokonaniu Emolgi.
Tokage poradził sobie doskonale w walce z latającą wiewiórką. Smokowi udało się dokończyć dzieło zapoczątkowane przez swoją poprzedniczkę. Po tym przyszedł czas na kolejnego pokemon Clemonta - Magnetona. Postanowiłem zostawić Tokage na arenie, żeby dalej mógł pokazać swoją siłę.
Bagon, podbiegnij od razu do Magnetona i uderz go Brick Break'iem. Teraz wykorzystamy to, że jesteś blisko swojego przeciwnika. Wystrzel w niego strumień płomieni (Flamethrower). Co prawda ten cios jest całkiem efektywny na Magnetona, a dodatkowo ma on dziesięć procent szans na to, że stworek zostanie poparzony. Oddal się od stworka, a następnie użyj Rock SlideWyślij w jego stronę chmarę kamieni. Zaraz po tym wykonaj Twister. Niech twój przeciwnik zostanie uwięziony w niewielkim tornadzie. Wtedy ty użyj Flamethrowera. Z połączenia tych dwóch ataków powinno powstać coś na kształt ognistego wiru powietrza. Taka kombinacja powinna uszczuplić Magnetonowi sporą część życia. Potem pobiegnij na niego i ponownie walnij w oponenta Brick Break'iem. Jednak teraz skup się nie tyle co na sile ataku, a na tym aby Magnetona oddalił się od ciebie na pewną odległość. Użyj wtedy jednego z twoich najsilniejszego ciosu - Draco Meteor. Wyślij w stronę podopiecznego Clemonta kilka meteory i pokaż mu, że nie warto z tobą zadzierać. Zaraz po tym po raz kolejny ciśnij w Magnetona kilka głazów. Rock Slide, szybko! Teraz wystrzel w twarz twojego przeciwnika Dragon Pulse. Niech promień trafi w jego oczy i na chwilę go zamroczy. Następnie użyj Rock Slide. Niech ciężkie kamienie, lecące z dużą prędkością na Magnetona, mocno go ranią. Teraz postaraj się wykonać ponownie swojego Ogniste Tornado. Zacznij od uwięzienia twojego oponenta w wirze powietrznym wytworzonym przez Twister, a następnie wystrzel w to potężny ogień z Flamethrowera. Na koniec wykonaj Outrage. Wpadnij w swój potężny smoczy gniew i atakuj bezlitośnie Magnetona. Niech zazna na sobie siłę prawdziwego smoka!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 24 Maj 2015, 22:38

Smocze i kamienne ataki nie robiły większego wrażenia na twoim przeciwniku, acz i tak udało się Bagonowi go nieco poharatać. Magneto jednak pokazał klasę doskonale korzystając ze swoich dystansowych ruchów trzymając twojego podopiecznego na dystans.
Magneton: 50%
Bagon: +0.65lv
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 24 Maj 2015, 23:28

Przyglądałem się drugie pojedynku Bagona, tym razem z Magnemite'm. Mimo że ruchy Tokage nie zadawały jego oponentowi ogromnych obrażeń, to i tak pokazał swoją ogromną wolę walki, gdyż walczył aż do samego końca. Mimo że po ostatnim ciosie i on upadł, byłem z niego niesamowicie dumny.
Poszło ci znakomicie. - powiedziałem do kuli, schowawszy w niej Bagona.
Wypuściłem na arenę Growlithe'a. Częściowo chciałem zobaczyć o ile wzrosła jego siła od poprzedniego pojedynku, a częściowo miałem zamiar pokazać jego przewagę nad elektrycznym stworkiem.
Claw, rozpocznijmy tę walkę z przytupem. Wystrzel w Magnetona silny strumień płomieni (Ember). Zaraz po tym, jak ogień dotknie ciała twojego przeciwnika, użyj Dig i ukryj się pod ziemią. Po przedzieraj się trochę, po czym wyskocz i uderz stalowego stworka. Zaraz po tym użyj Leer, żeby zmniejszyć obronę podopiecznego Clemonta. Teraz naskocz na Magnetona i ugryź go w jeden z jego magnesów (Bite). Zaraz po tym ponownie użyj Dig i ukryj się w ziemi. Szybko wyskocz, drugi raz użyj Leer na przeciwniku, po czym poślij w niego Fire Pledge. Następnie wyślij płomień Ember i jedno z jego trzech oczu i po raz trzeci użyj Leer. Po tym jak już zmniejszyliśmy Obronę, zaszarżuj na niego i użyj Close Combat. Jest to potężna technika typu Walczącego, więc powinna zabrać Magnetonowi większą część jego życia. Minusem tego ciosu jest osłabienie naszych statystyk, dlatego teraz musimy mieć się na baczności. Najlepszym sposobem będzie szybkie ukrycie się w ziemi. Użyj Dig, po czym przejdź za Magnetona. Gdy wyskoczysz spod ziemi, poślij w niego Fire Pledge.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 24 Maj 2015, 23:34

Magneton robił co mógł aby powalić ognistego pokemona, lecz mimo najszczerszych chęci i ogromnej przewagi nie udało mu się to. Kombinacja ziemnych i ognistych ataków zrobiła to, co powinna.
Czas na Heiloliska
Growlithe: 10%hp +1lv
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 24 Maj 2015, 23:46

Growlithe'owi udało się pokonać, osłabionego przez Bagona, Magnetona. Byłem niesamowicie dumny ze swojego ognistego psiaka. Tym razem przyszło mi się zmierzyć z Helioliskiem, najsilniejszym pokemonem Clemonta.
- Claw, zacznij od wystrzelenia w Helioliska płomyki Ember. Od razu po tym wykonaj Rest i zapadnij w głęboki sen, żeby zregenerować część swojego życia. Postaraj się jak najszybciej wstać, aby móc kontynuować pojedynek. Zaszarżuj wtedy na oponenta, naskocz na niego i ugryź go w jedną z jego kończyn (Bite). Zaraz po tym użyj Dig i ukryj się w ziemi. Szybko wyskocz, wykonaj Leer na przeciwniku, po czym poślij w niego silny Fire Pledge. Następnie kolejny raz wyślij płomień z Ember w jego twarz i po raz drugi użyj Leer. Po tym jak już zmniejszyliśmy Obronę, zaszarżuj na niego i użyj Close Combat. Po tym silnym uderzeniu kolejny raz wykonaj Dig i uderz w niego. Po ziemnym ciosie, przeszyj go silnym Aerial Ace'm.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM EmptyNie 24 Maj 2015, 23:49

Sen niezwykle ci pomógł, nie ma co do tego wątpliwości, lecz ta chwila, którą stracił Growlithe sprawiła, ze jego przeciwnik zbił co najmniej połowę odzyskanych sił. Walka ciągnęła się jeszcze kilka chwil, lecz to lider po raz kolejny cię pokonał.
Growlithe: +0.5lv
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#144 Mhrok || Luminose GYM Empty
PisanieTemat: Re: #144 Mhrok || Luminose GYM   #144 Mhrok || Luminose GYM Empty

Powrót do góry Go down
 
#144 Mhrok || Luminose GYM
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #138 – Luminose Gym || Mhrok
» #147 – Luminose Gym || Mhrok
» #036 Luminose Gym | Vebre
» #032 Luminose Gym | ReBorn
» #110 Coumarine GYM || Mhrok

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: