Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #138 – Luminose Gym || Mhrok

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptyNie 03 Maj 2015, 21:49

Elektryczny lider nieco znudzony czekał na swojego następnego przeciwnika. Na twój widok na jego twarzy pojawił się lekki uśmieszek. Ustawił się we właściwym miejscu z Emolgą na ramieniu.
– A więc wróciłeś. Mam nadzieję, że tym razem jesteś w lepszej formie i czeka nas bardziej emocjonujący pojedynek – oznajmił, wysyłając do bitwy swojego pierwszego podopiecznego. To starcie miała zacząć elektryczna wiewiórka.
#138 – Luminose Gym || Mhrok 587
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptyNie 03 Maj 2015, 22:01

Ponownie wróciłem do sali Clemonta. Powróciłem z dwójką pokemonów, których już miałem okazję używać w walce z liderem, ale również pojawiła się ze mną młoda krew - w postaci Bagona, którego jednak na razie nie chciałem używać. Do walki wypuściłem Koori.
- Koori, zacznij od wykonania Double Team. Otocz wraz z klonami latającą wiewiórkę. Następnie naskoczcie na przeciwnika i uderzcie Ice Punchem. Nie róbcie tego jednocześnie, tylko w grupkach po dwa-trzy. Następnie użyj Hail. Ruch ten przyzwie potężną śnieżycę, która dodatkowo będzie zadawała podopiecznemu Clemonta obrażenia od chłodu. Ty jednak nie musisz się o nic martwić, bo ona tobie nic nie zrobi. Następnie wyślij w niego Shadow Ball. Mroczna kula powinna go na chwilę zamroczyć. Wykorzystaj moment nieuwagi przeciwnika i użyj Leer, żeby zmniejszyć jego obronę. Następnie wyskocz na Emolgę i zaatakuj go silnym Ice Punchem. Po uderzeniu ponownie wykonaj Double Team. Niech ty i twoje klony użyją Powder Snow i uwiężą elektryczną wiewiórkę w czymś w rodzaju śnieżnej trąby powietrznej. Gdy stworek będzie uwięziony w tej prowizoryczne pułapce, wystrzel w niego najpierw Shadow Ball, żeby lekko jego zamroczyć, a następnie Ice Shard. Niech wystrzelone lodowe odłamki ranią Emolgę. Zaraz po tym wystrzel w wiewióra utrzymujący się Ice Beam. Postaraj się zamrozić jego skrzydełka i zmusić go tym samym do lądowania. Następnie zbliż się do niego i uderz Ice Punchem.
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptyPią 08 Maj 2015, 11:39

Kilkakrotne rozdwojenie się Koori wprawiło elektryczną wiewiórkę w zdezorientowanie. Zdenerwowana Emolga zaczęła ciskać wyładowaniami w różne klony, gdy tymczasem reszta kontratakowała Ice Punchami. Hail również okazał się efektowny, lecz swoje prawdziwe oblicze pokazał dopiero na koniec tury. W połowie walki szala zwycięstwa przechyliła się na stronę podopiecznej Clemonta, której udało się sparaliżować Snorunt Thunderem. Zdołała jeszcze trafić ją kilkoma elektrycznymi ruchami, przed tym jak Koori się rozmnożyła i odpowiedziała Powder Snow. Ice Beam trafił w czubek ogona wiewiórki, tak, że jedynie było jej ciężej latać i sterować.
#138 – Luminose Gym || Mhrok 361 43% + PAR (szybkość obniżona o 25%) || #138 – Luminose Gym || Mhrok 587 54% (obrona obniżona o jeden poziom)
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptyPią 08 Maj 2015, 12:09

Koori radziła sobie w walce o wiele lepiej niż podczas wcześniejszego spotkania z Clemontem. Po części było to spowodowane wrażliwością Emolgi na Lodowe ataki wykonywane przez Snorunt, jednak nie tylko to miało znaczenie. Koori zaczynała powoli stawać się silną wojowniczką.
Brawo Koori, świetnie ci idzie! - pogratulowałem swojemu stworkowi. - Emolga na pewno będzie chciała ponownie ciebie zaatakować, jednak my jej na to nie pozwolimy. Double Team, szybko! Jak utworzysz swoje kopie, latająca wiewiórka nie będzie wiedziała, którą jesteś ty. Nie możemy pozwolić jej odlecieć i ponownie zaatakować ciebie jakimś Elektrycznym ruchem. Wystrzel w bok Emolgi Ice Beam. Jeśli uda ci się trafić lodowym promieniem, część ciała twojego przeciwnika powinna zamarznąć, a to przeszkodzi mu w lataniu. Wtedy my będziemy mogli przejść do bliskiego ataku. Zacznij od Leer, żeby zmniejszyć Obronę Emolgi o kolejną część. Następnie zbliż się do niej, po czym uderz w nią silnym Ice Punchem. Dzięki użytemu wcześniej Leerowi atak ten powinien zadać jej spore obrażenia. Po ataku pięścią, poślij prosto w Emolgę Ice Shardy. Ostre odłamki lodu powinny poważnie zranić twoją przeciwniczkę. Następnie poślij w wiewiórkę Shadow Ball. Kula powinna ją zamroczyć chociażby na chwilę, co umożliwi tobie na zadanie jej kolejnego ciosu. Wyślij w podopieczną Clemonta Powder Snow. Niech zimny podmuch wiatru wzmoże działanie użytego przez ciebie wcześniej Hail, i zmrozi Emolgę aż do kości. Gdy tylko wiewiórka znowu będzie chciała w ciebie uderzyć, wystrzel w jej twarz Ice Beam. Postaraj się wytrącić ją tym ciosem z równowagi tak, żeby nie była w stanie ciebie zaatakować, a dodatkowo spadła na arenę.. Na koniec podejdź do niej i uderz ją potężnym Ice Punchem.
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptyPią 08 Maj 2015, 19:27

Druga runda była o wiele bardziej ekscytująca niż pierwsza. Elektryczna wiewiórka miała spore problemy z lataniem, po tym jak została trafiona Ice Beamem w ogon. Z początku starała się kontratakować, lecz wkrótce Snorunt miała uproszczone zadanie, bo zmarnowana Emolga po pewnym czasie sama wylądowała. Dalej ciskała już tylko wyładowaniami i raziła prądem, gdy Koori zbliżała się wystarczająco w jej stroną. Niezwykle efektowne w zaistniałej sytuacji okazały się długodystansowe, lodowe ataki.
Koniec końców wiewiórka padła niezdolna do walki. Zaraz po niej upadła również Koori, która w wyniku silnego paraliżu nie była w stanie dalej stawiać czoła przeciwniczce.
EXP:
– No, no, powiem Ci, że jestem pod wrażeniem. Ciekawe jak poradzisz sobie tym razem z moim Magnetonem – oznajmił Clemont, wypuszczając trzygłowy magnes.
#138 – Luminose Gym || Mhrok 082
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptySob 09 Maj 2015, 00:33

Przyglądałem się niesamowicie ekscytującej, drugie pojedynku pomiędzy Snorunt i Emolgą. Koori pokazała swoją ogromną wolę walki, gdyż walczyła aż do samego końca. Mimo że po ostatnim ciosie i ona upadła, byłem z niej niesamowicie dumny.
- Poszło ci znakomicie. - powiedziałem do kuli, schowawszy w niej lodowego stworka.
Moim kolejnym przeciwnikiem okazał się być Magneton, ten sam który poprzednim razem napsuł mi tyle krwi. Wypuściłem na arenę Growlithe'a. Częściowo chciałem zobaczyć o ile wzrosła jego siła od poprzedniego pojedynku, a częściowo miałem zamiar pokazać jego przewagę nad elektrycznym stworkiem.
Claw, rozpocznijmy tę walkę z przytupem. Wystrzel w Magnetona silny strumień płomieni (Ember). Zaraz po tym, jak ogień dotknie ciała twojego przeciwnika, użyj Dig i ukryj się pod ziemią. Po przedzieraj się trochę, po czym wyskocz i uderz stalowego stworka. Zaraz po tym użyj Leer, żeby zmniejszyć obronę podopiecznego Clemonta. Teraz naskocz na Magnetona i ugryź go w jeden z jego magnesów (Bite). Zaraz po tym ponownie użyj Dig i ukryj się w ziemi. Szybko wyskocz, drugi raz użyj Leer na przeciwniku, po czym poślij w niego Fire Pledge. Następnie wyślij płomień Ember i jedno z jego trzech oczu i po raz trzeci użyj Leer. Po tym jak już zmniejszyliśmy Obronę, zaszarżuj na niego i użyj Close Combat. Jest to potężna technika typu Walczącego, więc powinna zabrać Magnetonowi większą część jego życia. Minusem tego ciosu jest osłabienie naszych statystyk, dlatego teraz musimy mieć się na baczności. Najlepszym sposobem będzie szybkie ukrycie się w ziemi. Użyj Dig, po czym przejdź za Magnetona. Gdy wyskoczysz spod ziemi, poślij w niego Fire Pledge.


Ostatnio zmieniony przez Mhrok dnia Pon 11 Maj 2015, 16:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptyNie 10 Maj 2015, 23:17

Claw zaczął posłusznie od ataku Emberem, który idealnie trafił rywala. Następnie psiak wykorzystał zdezorientowanie u przeciwnika i wskoczył w ziemię. Gdy jednak już zamierzał ugryźć Magnetona, rywal wrócił do gry i odepchnął go Tackle. Dalej wystarczył już tylko Giga Impact i kilka innych, mocnych ataków, by los psiaka był przesądzony. Choć twój podopieczny starał się jeszcze bronić i kontratakować, to trzygłowy magnes rozprawił się z nim w kilka minut.
EXP:
#138 – Luminose Gym || Mhrok 082MS 49% (obrona obniżona o 3 stopnie)
Lider tylko uśmiechnął się do Ciebie chytrze.
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptyPon 11 Maj 2015, 17:09

Walka z Magnetonem nie należała do najłatwiejszych. Byłem z niego niesamowicie dumny, pomimo różnicy poziomów doświadczenia, Claw poradził sobie znakomicie. Schowałem nieprzytomnego Growlithe'a do jego kuli, a następnie wystawiłem do pojedynku swojego ostatniego pokemona - Bagona. Magneton miał już zmniejszone statystyki i zabrane trochę ponad połowę życia. Istniały duże szanse, że mogliśmy to wygrać.
- Tokage, naprzód. - wypuściłem stworka. - Bagon, podbiegnij od razu do Magnetona i uderz go Brick Break'iem. Teraz wykorzystamy to, że jesteś blisko swojego przeciwnika. Wystrzel w niego strumień płomieni (Flamethrower). Co prawda ten cios jest całkiem efektywny na Magnetona, a dodatkowo ma on dziesięć procent szans na to, że stworek zostanie poparzony. Oddal się od stworka, a następnie użyj Rock SlideWyślij w jego stronę chmarę kamieni. Zaraz po tym wykonaj Twister. Niech twój przeciwnik zostanie uwięziony w niewielkim tornadzie. Wtedy ty użyj Flamethrowera. Z połączenia tych dwóch ataków powinno powstać coś na kształt ognistego wiru powietrza. Taka kombinacja powinna uszczuplić Magnetonowi sporą część życia. Potem pobiegnij na niego i ponownie walnij w oponenta Brick Break'iem. Jednak teraz skup się nie tyle co na sile ataku, a na tym aby Magnetona oddalił się od ciebie na pewną odległość. Użyj wtedy jednego z twoich najsilniejszego ciosu - Draco Meteor. Wyślij w stronę podopiecznego Clemonta kilka meteory i pokaż mu, że nie warto z tobą zadzierać. Zaraz po tym po raz kolejny ciśnij w Magnetona kilka głazów. Rock Slide, szybko! Na koniec użyj Flamethrower. Niech ten miotacz ognia będzie gwoździem do trumny Magnetona.
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptySro 13 Maj 2015, 21:07

Ten, kto pomyślał, że ta runda będzie o wiele mniej ciekawa niż poprzednie a Magneton z łatwością rozprawi się z Bagonem, był w wielkim błędzie. Smok od samego początku dawał z siebie sto procent, lecz rywal również nie odpuszczał. Przełomowym momentem w walce był Twister połączony z Flamethrowerem, dzięki któremu udało się poparzyć przeciwnika. Koniec końców Bagon powalił przeciwnika, choć sam ledwo trzymał się na nogach.
EXP:
#138 – Luminose Gym || Mhrok 371 9% (celność obniżona o 1 stopień)
– Szczerze nie sądziłem, że będę musiał wystawić do walki także Helioliska, ale... – wymamrotał lider, wypuszczając do walki ostatniego podopiecznego.
#138 – Luminose Gym || Mhrok 695
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 25
Skąd : Białystok

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptySro 13 Maj 2015, 22:45

Przy poprzedniej wizycie ledwo co udało nam się drasnąć Magnetona, teraz pokonaliśmy już dwójkę podopiecznych Clemonta. Sam ten fakt pokazywać, jak silne powoli stają się moje stworki. Bagon walczył dzielnie i dokończył to, co zaczął jego poprzednik. Teraz przyszedł czas na walkę z ostatnim pokemonem lidera - Helioliskiem.
- Tokage, zacznij od wystrzelenia w twarz twojego przeciwnika Dragon Pulse. Niech promień trafi w jego oczy i na chwilę go zamroczy. Następnie użyj Rock Slide. Niech ciężkie kamienie, lecące z dużą prędkością na Helioliska, mocno go ranią. Teraz postaraj się wykonać ponownie swojego Ogniste Tornado. Zacznij od uwięzienia twojego oponenta w wirze powietrznym wytworzonym przez Twister, a następnie wystrzel w to potężny ogień z Flamethrowera. Na koniec wykonaj Outrage. Wpadnij w swój potężny smoczy gniew i atakuj bezlitośnie Helioliska. Niech pozna na sobie siłę prawdziwego smoka!
Powrót do góry Go down
Astrid.
Początkujący Trener
Astrid.


Napisanych : 218
Dołączył : 27/02/2015

#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok EmptySro 13 Maj 2015, 23:59

Bagon zadał przeciwnikowi kilka ciosów, po czym padł w wyniku skołowania po Outrage.
EXP:
#138 – Luminose Gym || Mhrok 695 89%
– Idzie Ci już coraz lepiej – podsumował Twoje poczynania lider. – Z niecierpliwością będę czekał na nasze kolejne starcie!
Po tych słowach machnął do Ciebie ręką i z uśmiechem opuścił salę wraz ze swoim Helioliskiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#138 – Luminose Gym || Mhrok Empty
PisanieTemat: Re: #138 – Luminose Gym || Mhrok   #138 – Luminose Gym || Mhrok Empty

Powrót do góry Go down
 
#138 – Luminose Gym || Mhrok
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #144 Mhrok || Luminose GYM
» #147 – Luminose Gym || Mhrok
» #032 Luminose Gym | ReBorn
» #036 Luminose Gym | Vebre
» Gra Mhrok

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: