Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś o mnie i kilka zasad

Go down 
AutorWiadomość
DeeDee
Początkujący Trener
DeeDee


Napisanych : 122
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 26
Skąd : Morecambe

Coś o mnie i kilka zasad Empty
PisanieTemat: Coś o mnie i kilka zasad   Coś o mnie i kilka zasad EmptySob 28 Lut 2015, 16:13

Kilka słów o mnie.

Byłam już kilkukrotnie MG, na tym forum jednak dopiero pierwszy raz doświadczam tego... zaszczytu (?) prowadzenia gier misiaczkom. Jestem osobą empatyczną i pokojową, nie lubię rozwiązywania spraw krzykiem czy gadaniem za plecami gracza lub moimi. I to jest zasada pierwsza - Coś Ci się nie podoba? Chcesz coś zmienić w grze? Jasne, tylko proszę, zwróć się z tym do mnie, nie lataj do Adminek z płaczem. Naprawdę, mają lepsze rzeczy do roboty niż słuchanie szlochających graczy. Łatwo się ze mną dogadać, a jeżeli nie zgodzę się na Twoj pomysł, zawsze możemy dojść do kompromisu, prawda?
Prowadzę gry w różnych światach. Może to być uniwersum Pottera, Avatara, Władcy Pierścieni... oczywiście wszystko obejmuje również Pokemony. Jestem otwartana propozycje, więc piszcie śmiało. Łatwo mnie dorwać na gg 50623451. Jeszcze jedno - stronię od walk. Jeśli szukasz gry napakowanej zjawiskowymi pojedynkami- idź gdzie indziej. U mnie znajdziesz fabularne, zagmatwane zagadki niźli wielkie bitwy.

1. Piszcie z problemami z grą do mnie. Naprawdę, nic się nie stanie, jakze mną pogadasz, ja nie gryzę.
2. Ja rozumiem, gorszy dzień, jednak starajmy się utrzymywać poziom. Nie mam oporów przed opierdzieleniem za kaleczenie języka polskiego.
3. Jeżeli chcesz się przenieść, powiedz mi o tym. Proszę Cię, bardzo nie lubię załatwiania spraw za moimi plecami.
Powrót do góry Go down
 
Coś o mnie i kilka zasad
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~O mnie~
» O mnie
» ~O Mnie
» Coś o mnie i o tobie.
» Parę słów o mnie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: MG DeeDee-
Skocz do: