Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 O mnie

Go down 
AutorWiadomość
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

O mnie Empty
PisanieTemat: O mnie   O mnie EmptySro 21 Maj 2014, 15:37

Jak duże masz doświadczenie?
Byłem MG na Pierwszej Lazurze oraz od około półtora roku jestem MG na forum TinTower. Przez ten czas przez moje ręce przewinęło się kilkunastu graczy. Były to gry o różnej, czasami nawet całkowicie kontrastowej tematyce.

Jak często odpisujesz?
Staram się wchodzić na forum codziennie i tak samo często odpowiadać, więc przynajmniej jeden odpis na dzień macie ode mnie zapewniony. Jednak może się to zmienić, gdyż uczę się w liceum i jak wiadomo czasami trzeba się uczyć do kartkówek czy sprawdzianów. Odpisów w dni powszednie możecie spodziewać się raczej w godzinach wieczornych, a weekendy również rano. Moją prośbą jest jedynie, żeby wasze odpowiedzi były, oczywiście w miarę waszych możliwości, jak najbardziej wyczerpujące.

Czego można się spodziewać po grze u ciebie?
Różnorodności spotykanych osób. Niektóre przychodzą, niektóre odchodzą, żeby za chwilę znowu wrócić :D Macie również zapewnioną fabułę tak zakręconą jak w Modzie na Sukces. Zaczynasz powoli łapać co się dzieje? No to wplątujemy ciebie w jaką dziwną sytuację. Niestety moją słabą stroną są walki, więc nie spodziewajcie się u mnie ich dużych ilości :C

Jak najszybciej się z tobą skontaktować?
Jeśli jestem aktualnie na forum, to najszybszym sposobem jest wysłanie Prywatnej Wiadomości. Dostanę od razu powiadomienie i będę mógł odpowiedzieć na wasze ewentualne pytania. Gdy nie ma mnie na forum możecie pisać na moje GG/Skype. Numer/identyfikator jest w moim profilu, więc możecie śmiało pisać. Jeśli jestem niewidoczny/niedostępny i tak piszcie. Gdy tylko będę miał możliwość wam odpisania, zrobię to jak najszybciej będzie to możliwe.

Na co zwracasz uwagę w zapisach?
W jakichś kilkunastu zwracam uwagę na cały zapis, jednak nie na część merytoryczną, a stylistyczną (wygląd zapisu, stylistyka, ortografia, ogólna składnia). Przyjmując kogoś, muszę mieć pewność, czy nie będzie dla niego trudnością poprawne napisanie dialogu czy zdania złożonego. Nawet najlepsza historia może być odrzucona, gdy będą w nich jakiekolwiek z wyżej wymienionych błędów. Na resztę składa się przekaz. Przedstawienie waszej postaci, jej charakteru, przeszłości oraz czynników, które sprawiły, że dzisiaj jest taka a nie inna.

Co ciebie denerwuje w zapisach?
Nie tyle co mnie denerwują, ale dosyć zniechęcają mnie niektóre cele przygody. Zdarzało mi się, że czytałem dobrą historię, z możliwością ewentualnego przedłużenia jej o kilka wątków pobocznych, jednak gdy przechodziłem do celów, to zamierałem. "Zemsta" - na rodzicach, bracie, zespole A lub B, na zabójcach rodziców, na sprzedawcy, który krzywo na mnie spojrzał. Takie cele podróży wręcz mnie odrzucają. Są różne inne możliwe do wyboru. Przejrzyjcie gry innych osób, ich zapisy. Może to właśnie w nich znajdziecie inspirację do waszej własnej przygody.

Czego wymagasz/oczekujesz od swoich graczy?
Największym, nie tyle co wymaganie, a prośbą jest to, aby starać się myśleć nad tym co się pisze. Zwracam również uwagę na wszelako pojęte błędy stylistyczne (ortograficzne, interpunkcyjne etc.). Czasami zdarzało mi się czytać posty graczy, które były nieczytelne właśnie przez te błędy. Chciałbym również, żeby gracze w swoich Kartach Postaci zawarli informacje o ważniejszych osobach, które spotkaliście. Dzięki temu ułatwilibyście mi pracę jako wasz MG. Co rozumiem przez stwierdzenie "ważniejsze osoby". Są to postacie, do których dołączam obrazek. Gdy taka osoba pojawi się w waszej grze, to "wiedźcie, że coś się dzieje". Może to być jakaś postać kluczowa dla fabuły, jak i zwykły trener którego będziecie spotykali od czasu do czasu.


Ostatnio zmieniony przez Mhrok dnia Pon 23 Mar 2015, 22:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

O mnie Empty
PisanieTemat: Re: O mnie   O mnie EmptyWto 20 Sty 2015, 22:26

Informacja #01 do moich kochanych graczy. Proszę wszystkich, aby w najbliższym czasie dodali do swoich KP dwie rzeczy.

  • Wasze aktualne miejsce pobytu. Niech ma to formę "xxx, yyy", gdzie x oznacza miejsce (np. Goldenrod, droga między Oldale a Littleroot, Droga 15), zaś y region
  • Wykaz waszych towarzyszy i spotkanych osób. Niech zawierają one imię postaci, krótki opis oraz listę pokemonów. Dzięki temu ułatwicie prowadzenie gry zarówno sobie i mi.

~ KONIEC PRZEKAZU ~
Powrót do góry Go down
Mhrok
Mistrz Regionu
Mhrok


Napisanych : 2928
Dołączył : 02/05/2014
Wiek : 26
Skąd : Białystok

O mnie Empty
PisanieTemat: Re: O mnie   O mnie EmptyPią 03 Kwi 2015, 17:11

Informacja #02

Prosi się, żeby wszyscy gracze uzupełnili następujące rzeczy:

  • Dream Team
  • Wklejenie do podpisu przekierowań do KP, boxu i banku
  • Uzupełnienie pól w profilu
  • Wybranie Profesji w tym temacie


Dopóki ktoś tego nie uzupełni, nie będzie dostawał odpisów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





O mnie Empty
PisanieTemat: Re: O mnie   O mnie Empty

Powrót do góry Go down
 
O mnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~O mnie~
» ~O Mnie
» Coś o mnie i o tobie.
» Coś o mnie i kilka zasad
» Parę słów o mnie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gry :: MG Mhrok-
Skocz do: