Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Coś o mnie i o tobie.

Go down 
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Coś o mnie i o tobie. Empty
PisanieTemat: Coś o mnie i o tobie.   Coś o mnie i o tobie. EmptyPon 21 Lis 2016, 18:19


Pozwólcie moje drogie człowieki, że najpierw opowiem o sobie.
Jestem osobą o nieprzewidywalnych, chaotycznych myślach, przez co nigdy nie będziecie pewni czego można się spodziewać po historii, w której was osadzę. Mam sporo doświadczenia w rzemiośle GM'a, co ma swoje wady jak i zalety. W każdym razie, skupię się na tym pierwszym, gdyż korzyści jakie płyną z mojego stażu są oczywiste jak to, że Święty Mikołaj nie istnieje. Tak więc, zbyt dużo razy przyjmowałem gry ludzi o niskim poziomie umiejętności pisarskich tylko dlatego, że ich lubiłem. Niniejszym ogłaszam koniec tego! Także rezygnuję z ciągnięcia gry na siłę. Wiem już co mnie wypala, i to są właśnie takie przypadki, z którymi nie umiałem sobie radzić jako dość miękka osoba.

Dobra, teraz wypunktuję kilka prostych zasad:
1. Zobowiązuję się do odpisywania co najmniej raz w tygodniu wszystkim swoim graczom.
2. Pracuję, więc moje posty mogą pojawiać się w kratkę, raz często, a raz... no cóż.
3. Zastrzegam sobie prawo do porzucenia gry, w ciągu miesiąca od jej rozpoczęcia, jeśli uznam, że jest ona dla mnie nazbyt nudna, czy coś tam.
4. Jestem bardzo rozrzutny jeśli chodzi o doświadczenie, pokemony i inne tego typu rzeczy. Nie wykorzystujcie tego nazbyt.
5. Każdy kto złoży zapis zobowiązuje się do formularza dokładnie opisanego w temacie "statystyki gracza" w moim dziale i dodania go do informacji o swojej postaci.
6. Każdy kto się zapisuje aby grać u mnie, zgadza się na wyżej przedstawione warunki.
Powrót do góry Go down
 
Coś o mnie i o tobie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~O mnie~
» O mnie
» ~O Mnie
» Coś o mnie i kilka zasad
» Parę słów o mnie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Zaczynamy Przygodę! :: MG Zefonit-
Skocz do: