Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ~O mnie~

Go down 
AutorWiadomość
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

~O mnie~ Empty
PisanieTemat: ~O mnie~   ~O mnie~ EmptyNie 30 Mar 2014, 18:48

Interesuję się Yu-Gi-Oh, dobrą książką (jak znacie coś fajnego to piszcie :P), dobrym filmem, anime, serialem i ogólnie wszyskim co dobre. Jestem kibicem Realu Madryt i kiedyś bardzo chciałbym pojechać do Madrytu najlepiej przed 2017 r. co jest praktycznie niemożliwe. A teraz do rzeczy.

1. Najważniejszy jest dla mnie szacunek, bo to podstawa dobrej współpracy.
2. Traktujemy grę jako zabawę. Tak Pierwsze Lazure zyskało sławę i tego trzymajmy się tutaj.
3. Odpisy to u mnie rzecz kłopotliwa nie ukrywajmy. Mimo wszystko staram się to nadrabiać jakością. Niestety mam problemy z netem od długiego czasu i nie wiem kiedy będę miał dobry dostęp do niego. Czasami mogę sie tylko przewinąć, wpaść na chwilkę na sb by pogadać. Najcięższe dni jeśli o odpisy chodzi to zdecydowanie poniedziałek, wtorek (tu jest to praktycznie niemożliwe) i środa. A i jeszcze jedno: Nie proście mnie o odpisy, bo to i tak nic nie da. A wiec cierpliwość jest także kluczem do dobrej współpracy.
4. Nie jestem typem osoby, która lubi słuchać się innych, bo ktoś myśli, że ma rację. Jeśli faktycznie myślisz, że masz to przynajmniej postaraj się użyć jakiś solidnych argumentów, a nie "bo tak". Rozmowa jest kolejnym kluczem do dobrej współpracy i na pewno da się dojść do porozumienia.
5. Najbardziej nie lubię beks, które beczą o byle drobnostkę, która nie idzie po ich myśli. Coś nie poszło raz lub odrzuciłem zapis? Zepnij poślady i postaraj się nastepnym razem, a nie zmuszaj mnie do reorganizacji całej fabuły.
6. Historie z supermocami sobie darujcie. Nie jesteście Avengers, czy inne Spider-Many. Czasem zdarzało się, że ktoś posiadał jakiś dar, ale głównie typu odczuwania tego co czuja poki itp, a nie przenoszenie gór z jednego miejsca na drugi itp.
7. Towarzysze w grach są raczej wymagani. No chyba, że jesteście mega zdolni, że będzie o czym pisać, a nie nudzić o... No już sami sobie dopowiedzcie.
8. Nie prowadzę kontynuacji gier. Powód jest prosty. Nie znam zamysłu innego MG, którym nie jest Ajra (Dayana), więc ciężko będzie mi dobrze przestawić historię pod mój styl.
Powrót do góry Go down
 
~O mnie~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» O mnie
» ~O Mnie
» Coś o mnie i o tobie.
» Coś o mnie i kilka zasad
» Parę słów o mnie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: