Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Nivis

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptySro 20 Maj 2015, 22:53

No cóż, nie wiem czy jest on taki wspaniały, ale to już nie mój problem. W każdym razie ja wolę mojego Nido, albo Laprasa.
- Fajnie, że się dogadujecie.
Powiedziałem z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPią 22 Maj 2015, 12:20

11. Na twoje szczęście Makuhita nie słyszała twoich myśli, bo pewnie miałbyś nieźle przekichane. Idąc dalej dostrzegłeś na ziemi jakiś trop. W trawie była widoczna wydeptana ścieżka, która biegła w stronę wzgórza, ale na samym wzgórzu jednak niczego nie było, a ścieżka prawdopodobnie biegła dalej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPią 22 Maj 2015, 12:31

No Makuhita też jest wspaniały, że kogoś nie wymieniłem w myślach to od razu ma być pominięty? W każdym razie moją uwagę przykuło zupełnie co innego.
- pójdziemy sprawdzić dokąd prowadzi?
Zaproponowałem wskazując na wyraźny ślad.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPią 22 Maj 2015, 12:59

Angela kiwnęła głową.
- Jasne, chodźmy.
No i poszliście owym tropem, który miał was zaprowadzić do osobnika, który te ślady pozostawił. Po mozolnym wchodzeniu na wzgórze w końcu znaleźliście się na jego szczycie skąd wzrokiem powędrowaliście za śladem. Niedaleko podnóża góry trawę skubała sobie Safari Nivis - Page 4 077
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPią 22 Maj 2015, 14:00

Ponyta... bardzo fajny pokemon. Co prawda nie jest to szczyt mych marzeń, ale zawsze można się jej dokładniej przyjrzeć.
- fajny konik.
Powiedziałem i zeskanowałem stworka.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyNie 24 Maj 2015, 09:57

1. Pokedex wypluł ci następujący skan Ponyty:
Safari Nivis - Page 4 077
Ponyta Safari Nivis - Page 4 Female
Lvl. 21 | Natura: Dumna | Ability: Flash Fire
Ataki:Growl, Tackle, Tail whip, Ember, Flame wheel, Stomp, Flame Charge
Ognisty rumak jednak nic nie robił sobie z twojej obecności, albo... Zwyczajnie jeszcze cię nie zauważył, by się zastanawiać co robić.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyNie 24 Maj 2015, 10:10

To bardzo fajny pokemon, ale nie dla mnie. Postanowiłem chwilę poprzyglądać się ognistemu kucykowi, a później... No cóż. W drogę.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyNie 24 Maj 2015, 14:23

2. Zostawiłeś patataja za sobą i ruszyłeś z powrotem na wojenną ścieżkę. Już czułeś powoli bliskość jajecznicy Exeggcute, ale nie była to jednak bliskość dostateczna. Ledwo uczucie, że jesteś już cora bliżej i bliżej, chyba, że Exeggcute nie będą chciały być bliżej ciebie :P
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyNie 24 Maj 2015, 15:53

No to byłaby niezbyt miła rzecz, gdyby jeden, mały, zwyczajny pokemon krył się przede mną. No przecież nie jestem aż taki zły, co nie? Żaden z moich pokemonów nie może na mnie narzekać.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPon 25 Maj 2015, 14:28

3. Cóż za dyktatura i ostre traktowanie swoich podopiecznych. Niestety nie bardzo jest jak się dowiedzieć co sądzą o tobie twoje pokemony, gdyż jeszcze nie wynaleziono żadnego przedmiotu, który tłumaczył by ich odgłosy na ludzką mowę. Takie urządzenie na pewno by zrewolucjonizowało świat pokemonów i zyskało wielką popularność. Możliwe, że tak wielką... No dobra, może nie, ale w każdym razie przed wami pojawił się Shroomish.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPon 25 Maj 2015, 14:30

U... Shroomish. To taka mała purchawa gotowa zasypać wszystkich szkodliwymi pyłkami co nie? Spojrzałem na pokemona i niepewnie zwiększyłem dystans tak, aby nic mi w razie co nie zrobił. Po tym spojrzałem na dziewczynę czekając na jej reakcję. Może zechce złapać kolejną roślinkę?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPon 25 Maj 2015, 14:51

4. Dziewczyny jednak z tobą nie było. Rozglądałeś się gdzie też może być, a ona po chwili pojawiła się na horyzoncie idąc z Ponytą, którą wcześniej spotkałeś. Widocznie skoro ty nie chciałeś złapać tego kucyka to sama postanowiła go przygarnąć.
- O znalazłeś sobie nowego pokemona? - zapytała wskazując na Shroomisha, gdy tylko do was dołączyła.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyPon 25 Maj 2015, 14:53

No to fajnie, miło, że chociaż jej udaje się powiększać drużynę. Ale to wciąż nie są pokemony dla mnie. Spojrzałem na Shroomisha i rzekłem:
- Szukam trochę innego, roślinnego stworka. Ale myślę, że niedługo powinno się mi udać go znaleźć.
Przynajmniej miałem taką nadzieję. Safari... nie było dla mnie. Powoli zaczynało mi się nudzić to łażenie.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyWto 26 Maj 2015, 18:13

5. Taak, takie łażenie bez jakiegokolwiek większego, bądź mniejszego sensu (chwilowego) może być nużące, szczególnie jeśli nic się nie dzieje. Safari to jednak z reguły dosyć spokojne miejsca, więc należało się od razu uzbroić w cierpliwość i mieć nadzieję, że szybko osiągniesz swój upragniony cel.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyWto 26 Maj 2015, 18:19

Nadzieja nie złapie za mnie pokemona. No dobra, skoro nie ma tu zbyt dużo ciekawych zajęć to sam sobie jakieś wymyślę. Znudzony wędrówką zacząłem śpiewać szanty. No co? W końcu całe życie spędziłem na wyspie będącej jednym wielkim portem.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyWto 26 Maj 2015, 18:49

6. Jak postanowiłeś tak zrobiłeś i zacząłeś wydzierać się śpiewać na cały głos. Voltorb przeturlał się koło ciebie błyskawicznie jakby chciał się znaleźć jak najdalej stąd. Po chwili twój śpiew przerwała Angela, która powiedziala:
- Kariery muzycznej to ty chyba nie zrobisz.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyWto 26 Maj 2015, 18:56

No ej... to akurat nie było zbyt miłe. Kto nie zna szant niech się wstydzi, w końcu to najlepsze morskie utwory! No ale dobra, skoro chcą to mogę być cicho. Why not?
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyWto 26 Maj 2015, 19:10

7. Miłe, nie miłe... Raz ludzie mówią, że chcą słyszeć prawdę, a innym razem... No nie ważne. W każdym razie wędrowaliście sobie dalej w milczeniu. Angela niezbyt chyba miała pomysł o co mogłaby do ciebie zagaić więc skupiła się po prostu na rozglądaniu za jakimiś pokemonami, które może uda się tutaj spotkać.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyWto 26 Maj 2015, 19:11

Właściwie mógłbym rozsypać karmę, ale to wciąż nie ta strona. Za mało liter minęło aby zacząć poszukiwania wymarzonego pokemona. W związku z tym zacząłem bawić się z Nidoranem, raz to uciekając przed nim a innym goniąc go.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptySro 27 Maj 2015, 15:20

8. Nidoran najpierw nie za bardzo wiedział o co ci chodzi i czemu latasz po safari za nim jak głupi, a zaraz potem tuż przed nim, ale po chwili chyba załapał o co ci chodzi i zaczęliście się bawić. W pewnym momencie, nie zauważając nawet kiedy skończył się wam grunt pod nogami i ostro zesunęliście się ze zbocza na polanę położoną kilka metrów poniżej gruntu.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptySro 27 Maj 2015, 16:47

Dobrze, że to zaledwie kilka metrów a nie jakieś wielkie urwisko, a prowadzący wziął sobie za cel zrobienie z mojej postaci idioty. W sumie... to nie jest trudne. W każdym razie sprawdziłem w jakim stanie jest mój Nido, po czym zacząłem czyścić nas z piachu pyłu i innych brudów którymi się oblepiliśmy.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyCzw 28 Maj 2015, 12:50

9. Tak źle i tak nie dobrze. Powinniście się cieszyć, że prowadzący was nie połamał, przynajmniej dalej mogliście kontynuować swoją wędrówkę. Oczywiście po uprzednim oczyszczeniu swoich ubrań i takie tam. Nidoranowi nic nie było, a taki zjazd z górki nawet bardzo mu się spodobał. Zapewne chętnie spróbowałby jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyCzw 28 Maj 2015, 13:03

W sumie... może następnym razem. Nie wiem czy wdrapywanie się tam znów było dobrym pomysłem.
- No to musimy iść dalej.
Stwierdziłem czekając na reakcję innych. Z resztą.... podporządkuję się. To nie ma znaczenia gdzie pójdziemy.
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyCzw 28 Maj 2015, 13:17

10. Faktycznie nie było wielkiego sensu wdrapywać się po zboczu, gdyż prawdopodobnie naruszona już wcześniej warstwa ziemi osunęła by się ponownie i znów znaleźlibyście się na samym dole, by nie powiedzieć dnie. Angela ostrożnie wychyliła się z góry i przez chwilę zastanawiała się co robić. Czy zostawić was, czy nie. Potem jednak wypuściła złapaną uprzednio Ponytę i wsiadła na jej grzbiet zeskakując do was.
- Wszystko w porządku? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 EmptyCzw 28 Maj 2015, 14:03

Czy czasami Ponyta nie est zbyt mała aby unieść na swoich plecach człowieka. Mimo wszystko nie posiada zbyt dużych gabarytów, o czym można zapomnieć kierując się anime. No ale co tam...
- A wszystko dobrze. Jeszcze tylko trochę męki podróży przed nami.
Stwierdziłem zwięźle gotów do dalszej drogi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Nivis - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Nivis   Safari Nivis - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Nivis
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Dayany
» Safari wikkaza
» Safari wikkaz
» Safari Shisui

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: