Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gra Celestia

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Celestia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Celestia   Gra Celestia - Page 3 EmptyNie 26 Mar 2017, 21:37

Butterfree zamachał skrzydełkami i przybrał dumną pozę jakby chciał Ci powiedzieć że doskonale zdaje sobie z tego sprawę jak dobrze sobie poradził! Kiedy zaoferowałaś swojej radosnej gromadce posiłek oraz miękkie miejsce do spania wszyscy szybko zbiegli się bliżej twoich nóg. No może poza Sky, któremu krótkie nóżki nie pozwalały na zbyt szybkie biegi. Rose zaczęła go szukać swoim wzrokiem, a dzięki swoim wstążka chwyciła jego małe ciałko i postawiła obok twojej kostki. Byliście już gotowi by udać się do Centrum Pokemon, gdzie prawdopodobnie Gabe za wami czeka kiedy poczułaś że coś usiadło Ci na głowie.
- Rhuu...!
Zachuczało stworzonko siedzące na twojej nienagannej fryzurze. Najwidoczniej głośne zaoferowanie posiłku zwabiło mieszkańca pobliskich drzew. Stojące przed tobą Pokemony przyglądały się jasnej sówce z zainteresowaniem, zaś Chronos ostrzegawczo zamachał skrzydełkami. Chyba ewolucja dodała mu pewności siebie i już tak bardzo nie bał się Pokemonów ptaków!
- Frii! Frii!
Mechanika napisał:
Opis Butterfree:Pokemon który uwielbia być w centrum zainteresowania, czy to własnej trenerki czy innych osób. Zdarza mu się samemu wychodzić z PokeBalla kiedy uważa to za stosowne. Nabrał pewności siebie i nie boi się już Pokemonów Ptaków (większości z nich). Zdarza mu się dokuczać Clintowi na zasadzie "Może i jestem robakiem, ale większym od Ciebie!".
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Celestia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Celestia   Gra Celestia - Page 3 EmptyCzw 30 Mar 2017, 14:13

Byłam już gotowa skierować się w stronę miejsca, w którym z pewnością czekał na nas Gabriel. Niemniej, czując jak coś siada mi na głowie zastygłam momentalnie. Czy moja naganna fryzura przyciągnęła jakiegoś pokemona? Czy był to jakiś (fuj!) robak? Nie, na spokojnie przeanalizowałam sytuację i dotarło do mnie, że na głowie usiadło mi coś innego. Lekko zestresowana podniosłam wzrok, niestety niczego nie dostrzegając – cóż, było to wręcz niemożliwe. Wyciągnęłam więc jedną rękę, starając się dotknąć stworzenia, jednocześnie wsłuchując się w dźwięki, jakie wydaje. Czyżby ptak?

— Och, ty też jesteś głodny? — Zapytałam, gdy dotarło do mnie, cóż mogło tak naprawdę przyciągnąć stworzenie. Rozejrzałam się wokół szukając jego właściciela, ale wiedziałam dobrze, że byliśmy na tej polance sami. Uśmiechnęłam się pod nosem.

— Chcesz iść z nami? — Dodałam, nie zbiedniejemy jeżeli podzielimy się pokarmem z innym pokemonem, a ten wydawał się być milusi. Choć jeszcze nie udało mi się go dostrzec. Wyciągnęłam PokeDex i spróbowałam zeskanować stworzonko nadal siedzące na mojej głowie.

Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Celestia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Celestia   Gra Celestia - Page 3 EmptyCzw 30 Mar 2017, 21:09

Siedzący na twojej głowie Pokemon zahukał uroczo, co niekoniecznie podobało się Chronosowi. Najwidoczniej twój motylek widział w sobie obrońca twojej godności i przeleciał obok twojej głowy strącając nieznanego Pokemona prosto w twoje ramiona. Policzka Chronosa zaczerwieniły się z zazdrości widząc okrągłą sówkę w twoich rękach. Nieznany tobie Pokemon zaś zamrugał rozglądając się wokół. Widać, że był raczej przyjaźnie nastawionym stworzeniem i nie spodziewał się takiego traktowania ze strony innego Pokemona.
- Rhuu?
Zahukał po raz kolejny po czym twój PokeDex zeskanował pohukującą kuleczkę przybliżając Ci trochę informacji na jego temat.


Gra Celestia - Page 3 W7PYPR5
Gra Celestia - Page 3 DpljMac
Gra Celestia - Page 3 GrassGra Celestia - Page 3 Flying


Rowlet, Pokemon Trawiasta Lotka. Przez większość dnia te Pokemony odpoczywają w słońcu używając fotosyntezy by magazynować energię, uaktywniając się głównie w nocy. Jego lot jest bezszelestny, a zbliżając się do celu atakuje w pierwszej kolejności silnymi kopnięciami zanim jego ofiara zdąży zareagować.


Artemis zaciekawiony nowym Pokemonem wspiął się na twoje nogi wyciągając się by dostrzec Rowleta. Sówka zaś zahuczała po raz kolejny i wylądowała obok twojego kociaka wymieniając z nim uścisk łapa-skrzydło. Musiałaś przyznać że wyglądało to naprawdę uroczo! Nawet jeśli głównym celem Rowleta było wproszenie się na jedzenie. Chociaż kto wie, może zgodzi się ruszyć z tobą w drogę? Pokemon który wyglądał jak kuleczka może niekoniecznie nadawał się do kombinacji pokazowych by pokazać swoją grację, lecz może tobie się uda wydobyć z niego to coś?
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Gra Celestia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Celestia   Gra Celestia - Page 3 EmptyPią 31 Mar 2017, 18:21

Zamrugałam, nie do końca zdając sobie sprawę z tego, co się działo. Mój Chronos naprawdę był taki waleczny? Ha, żeby to była tylko waleczność. Miałam wrażenie, że próbował sobie coś udowodnić. Wszyscy, którzy mają kompleksy zawsze próbują je zatuszować w ten sposób. Sama nie byłam lepsza. Pokręciłam więc jedynie paluszkiem i upewniłam się, że sówce nic nie jest.

— No no, Chronosie. Nie wolno tak się zachowywać w stosunku do tych, którzy nic nam nie zrobili. — Powiedziałam tylko, kierując swoje kroki w stronę umówionego z Gabrielem miejsca. Nie chowałam pokemonów do pokeballi, bo chciałam, żeby rozprostowały nogi. Z pewnością będziemy mieć jeszcze chwilę na odpoczynek.

Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Gra Celestia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Celestia   Gra Celestia - Page 3 EmptyWto 11 Kwi 2017, 17:56

Zadowolona efektami treningu ze swoimi Pokemonami ruszylas w strone Centrum Pokemon. Co prawda dopiero co ruszylas w droge, a udalo Ci sie juz skompletowac calkiem pokazna druzyne! Jako wschodzaca gwiazda bedziesz miec teraz przed soba nie lada wyzwanie. Nie tylko zdobyc upragniona popularnosc ale i wytrenowac swoje Pokemony na performerow swiatowej klasy! Jak na swoj pierwszy trening poradziliscie sobie znakomicie, ale jak pojdzie wam w praktyce podczas pokazow w sasiednim miescie? Nie pozostaje nic innego jak sprawdzic to podczas waszych pierwszych pokazow! Idac do PokeCenter, Chronos zadowolony latal wokol was wesolo wolajac. Jak widac byl niezwykle zadowolony z faktu ze ewoluowal i mogl unosic sie w powietrzu. Zas Rowlet usadowil sie na twoim plecaku delikatnie przysypiajac. Byl przeciez sowka i zgodnie z tym co powiedzial Dex, byl zapewne bardziej aktywny po zmroku.

Przed duzym jadnym budynkiem z czerowynym dachem czekal juz na Ciebie Gabriel. Siedzial na lawce stojacej przed Centrum Pokemon i grzebal cos w swoim PokeNavie. Ciekawe czy udalo mu sie zdobyc pierwsza odznake i jakich Pokemonow uzyl podczas walki z Liderem!

- No… Wreszcie. Ile mozna na Ciebie czekac?
Powiedzial kiedy znalazlas sie juz blizej niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Celestia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Celestia   Gra Celestia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Celestia
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» MG Celestia
» Box - Celestia
» KP - Celestia
» Gra Celestia
» Celestia Vs Mhrok

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rozgrywki :: » Zaczynamy Przygodę! :: MG Szkot-
Skocz do: