Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Statystyki, a natura pokemonów!

Go down 
+6
Ajana
Zefonit
Wojas021
ReBorn
Ajra
Sai
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sai
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 10
Dołączył : 10/04/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:17

Na forum zauważyłam, że w skanach używanie "natury pokemonów". Jednakże podobno statystyki nie mają u was większego znaczenia. Tak przynajmniej stwierdził Wojas i pozwolę go sobie zacytować:
[13:32:10 22/04/14] @ Wojas021 : Zef teoretycznie zmniejszanie i zwiększanie statów na forum nic nie daje ;d
Praktycznie chodzi mi o to, że "natury" pokemonów podwyższają jedną ze statystyk, a inną obniżają. (Tableka na Bulbpedii)
Gdyby ktoś chciał po polsku -> http://wiki.pokemonpl.net/Natura

Druga sprawa: Usłyszałam, że większość MG używa natury, aby odzwierciedlić charakter pokemona...

Mój pomysł byłby taki! Żeby urozmaicić rozgrywkę i ewentualnie poszerzyć także umiejętności pisarskie MG... niech MG nadają unikalne charaktery pokemonom swoich graczy! Tak wiem... Dużo pracy oraz zapisywania. Jednak jeśli już raz zrobicie skan, to od czegoś gracze mają KP. Poza tym charakter można opisać dwoma zdaniami. Dzięki czemu pokemony również miałyby unikalne charaktery, jak ich trenerzy ;x
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:19

Druga kwestia mi się podoba i jestem za charakterami.
Tej pierwszej i tak nie rozumiem. W końcu z grami i statystykami mam do czynienia od święta.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:21

Saiph napisał:
Na forum zauważyłam, że w skanach używanie "natury pokemonów". Jednakże podobno statystyki nie mają u was większego znaczenia. Tak przynajmniej stwierdził Wojas i pozwolę go sobie zacytować:
[13:32:10 22/04/14] @ Wojas021 : Zef teoretycznie zmniejszanie i zwiększanie statów na forum nic nie daje ;d
Teoretycznie chodzi mi o to, że "natury" pokemonów podwyższają jedną ze statystyk, a inną obniżają. (Tableka na Bulbpedii)
Gdyby ktoś chciał po polsku -> http://wiki.pokemonpl.net/Natura

Druga sprawa: Usłyszałam, że większość MG używa natury, aby odzwierciedlić charakter pokemona...

Mój pomysł byłby taki! Żeby urozmaicić rozgrywkę i ewentualnie poszerzyć także umiejętności pisarskie MG... niech MG nadają unikalne charaktery pokemonom swoich graczy! Tak wiem... Dużo pracy oraz zapisywania. Jednak jeśli już raz zrobicie skan, to od czegoś gracze mają KP. Poza tym charakter można opisać dwoma zdaniami. Dzięki czemu pokemony również miałyby unikalne charaktery, jak ich trenerzy ;x

Słuchaj Wojasa to w zimie w sandałach będziesz chodzić .-.

Ja zawsze wykorzystywałem naturę żeby urozmaicić zachowanie poka (uparty czasem nie słuchał trenera, sądząc że wie lepiej, lojalny był wściekły jak ktoś atakował trenera, gapowaty czasem się potykał o własne łapki itp.). W walce też to czasem pomagało (zawzięty był cięższy do pokonania, pokojowy raczej stronił od walk, sprytny lepiej walczył itp)

Więc wiesz, Wojas ogólnie jest dziwny ^o^
Powrót do góry Go down
Sai
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 10
Dołączył : 10/04/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:26

Nie rozumiecie o co mi chodzi ludzie. Pozwólcie, że zaprezentuje na przykładzie własnego skanu!


#046 Paras
Płeć: Samiec
Klasyfikacja: Pokemon Grzyb
Typ: Robak/Roślina
Zdolność: Effect Spore (Efekt Przetrwalnika)
Ukryta zdolność: Damp (Nawilżenie)

Charakter: Paras uwielbia gdy głaszcze się go po głowie. Czasami przerażają go ogniste pokemony! Większość czasu spędza na przesiadywaniu w słonecznych miejscach.
Zachowanie: Grzyby na jego plecach mogą wytworzyć proszki, które usypiają, zatruwają lub paraliżują przeciwnika. Dodatkowo mogą one wytwarzać sok. Paras nie należy do odważnych pokemonów, ale kiedy nie może uciec walczy.
Środowisko życia: Pomemony te często żyją w jaskiniach. Słońce oraz suche powietrze rani ich skórę. Czasem są spotykane głęboko w wilgotnych lasach. Zamieszkuje głównie region Kanto oraz Jotho. Czasami widywany także w Sinnoh.

Ataki: Drapanie, Paraliżujące Zarodniki, Trujący Pył, Wysysające Nasionko
Żywi się: Nie jest do końca wiadome czy Paras spożywa regularne posiłki czy wysysa odżywcze składniki z korzeni. Większość energii absorbują grzyby umiejscowione na plecach. Podobno potrafią upolować Weedle.


Ostatnio zmieniony przez Saiph dnia Wto 22 Kwi 2014, 14:31, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:28

Saiph napisał:
Nie rozumiecie o co mi chodzi ludzie :D Pozwólcie, że zaprezentuje na przykładzie własnego skanu!

#046 Paras
Płeć: Samiec
Klasyfikacja: Pokemon Grzyb
Typ: Robak/Roślina
Zdolność: Effect Spore (Efekt Przetrwalnika)
Ukryta zdolność: Damp (Nawilżenie)

Charakter: Paras uwielbia gdy głaszcze się go po głowie. Czasami przerażają go ogniste pokemony! Większość czasu spędza na przesiadywaniu w słonecznych miejscach.
Zachowanie: Grzyby na jego plecach mogą wytworzyć proszki, które usypiają, zatruwają lub paraliżują przeciwnika. Dodatkowo mogą one wytwarzać sok. Paras nie należy do odważnych pokemonów, ale kiedy nie może uciec walczy.
Środowisko życia: Pomemony te często żyją w jaskiniach. Słońce oraz suche powietrze rani ich skórę. Czasem są spotykane głęboko w wilgotnych lasach. Zamieszkuje głównie region Kanto oraz Jotho. Czasami widywany także w Sinnoh.

Ataki: Drapanie, Paraliżujące Zarodniki, Trujący Pył, Wysysające Nasionko
Żywi się: Nie jest do końca wiadome czy Paras spożywa regularne posiłki czy wysysa odżywcze składniki z korzeni. Większość energii absorbują grzyby umiejscowione na plecach. Podobno potrafią upolować Weedle.

OK. Teraz wyobraź sobie że jesteś MG.

Masz 5 graczy.

Każdy gracz ma średnio 3-4 pokemony.

15-20 takich skanów.

Podziwiam cię, jeżeli chciałoby ci się coś takiego pisać dla każdego z nich. Rozumiem że chcesz dobrze i sam pomysł mi się podoba, ale jako MG domyślam się że mało któremu z nas chciałoby się coś takiego robić .-.
Powrót do góry Go down
Sai
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 10
Dołączył : 10/04/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:30

Przecież ja nie pisałam, że macie kopiować moje skany, tylko zamiast "NATURA" opisać dwoma trzema zdaniami, to co ja napisałam w rubryczce "charakter". @_@
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:32

Saiph napisał:
Przecież ja nie pisałam, że macie kopiować moje skany, tylko zamiast "NATURA" opisać dwoma trzema zdaniami, to co ja napisałam w rubryczce "charakter". @_@

TO PRECYZUJ! ; ; Bo już myślałem że chcesz zamęczyć MG na śmierć... ; ;

Ale...czy ja wiem...jak dla mnie to jedno-słowowy charakter/natura to tylko skrót myślowy .-. Po co to nie wiadomo jak rozpisywać, skoro można to ująć jednym czy dwoma słowami? ; ;
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:32

Saiph gdybyś od razu napisala, że zamiast Nautry wprowadzić krótkie charaktery nie byłaby potrzebna dyskusja.

Ja stoje murem za wprowadzeniem charakterów. Jak coś nawet dla innych MG będe mogła je wymyslać.
Powrót do góry Go down
Sai
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 10
Dołączył : 10/04/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:38

Okej, więc moje argumenty:
1. Zamiast wstawiać co drugiemu pokemonowi natura "samotny", można rozdzielić wtedy charakter na kilka sposobów i opisać konkretnie jak pokemon się zachowuje. Jakby nie patrzeć, przecież losujecie generatorem, a istnieje tylko 25/26 natur.
Przykład:
Growlithe - nie lubi przebywać w towarzystwie ludzi i pokemonów, ponieważ boi się przywiązywać.
Marowak - woli przebywać wśród drzew albo łąk, ponieważ daje mu to spokój ducha.
2. Można rozpisać, że odważny pokemon ma swoją słabość i przykładowo boi się wody.
3. Urozmaica to rozgrywkę dla graczy, a nawet dla MG (można bardziej popuścić wodzę wyobraźni)
4. Nie jesteś ograniczony do jednego słowa i konkretnego zachowania.
5. Można eksperymentować w rozgrywce ;3
Powrót do góry Go down
Wojas021
Mistrz Regionu
Wojas021


Napisanych : 2367
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 14:56

ReBorn napisał:

Słuchaj Wojasa to w zimie w sandałach będziesz chodzić .-.

A teraz pomyśl tak o sędziach i walk przez nich prowadzonych. Ok statusy paraliżu, trucizny itp. są brane pod uwagę temu nie przeczę. Są też brane pod uwagę base staty poka. Ale jak się to potem ima do walki? Większość sędziów prowadzi walki, że piszesz by pokuzył growla. Ok używa, ale co to daje. Niewiele, bo nawet nie ma solidnego przelicznika takiego obniżenia siły ataku.
Nie stwierdziłem, że wgl. nie są brane pod uwagę statystyki i hulaj dusza, ale że praktycznie mało kto na to zwraca uwagę. Użył growla/leera..a (wpisz dowolny atak wpływający na staty) to użył i tyle z tego.

Co do charakteru to jestem za, ale w krótkiej formie. Bo opisywanie pokemonowi jego zachowania, środowiska... Sorry, ale nie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 15:02

Ja np. zawsze pisałem:

Growelithe: 90% hp --atak
i po prostu mniej hp odbierałem jego przeciwnikowi za ataki kontaktowe.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 15:34

Zefonit napisał:
Ja np. zawsze pisałem:

Growelithe: 90% hp --atak
i po prostu mniej hp odbierałem jego przeciwnikowi za ataki kontaktowe.

Ja czasami dopisuje, ale z reguły trzymam to w pamięci i też mniej życia odbieram itp .-.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyWto 22 Kwi 2014, 15:37

Jeśli chodzi o charaktery to jestem jak najbardziej za. Ale też bez przesady. Jedno, dwa, może trzy zdania zupełnie wystarczą. Nie byłoby aż tyle zachodu, a zawsze to jakieś urozmaicenie.
Odnośnie statystyk i natur, myślę że to wprowadziłoby trochę za dużo zamieszania. Sędzia prowadzący kilka walk na raz, mający sprawdzać co chwilę ile dany pok miałby zadać teraz obrażeń ze względu na plus do jakiejś statystyki miałby dość sporo roboty. A i tak różnice ograniczałyby się pewnie do kilku procent hp. W tej sprawie jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 11:44

Powiem tak.
Nie wiem jak inni MG, ale w grach jakie prowadzę każdy Pokemon ma unikalny charakter, który w miarę rozwoju fabuły będzie się delikatnie zmieniał. Np. Torchic Wikkaza jest delikatnie zazdrosny, Litleo Monici zachowuje się jak król stada - jej pokemonów, Eevee Celestii, to zaś pieszczoch chcący przede wszystkim pochwał od swojej trenerki. Określenie natury Pokemona ułatwia
a) MG - sposób w jaki zachowuje się Pokemon i jak ukierunkować jego charakter.
b) Sędzi - czy Pokemon jest skory do walki (Waleczny, Odważny, Zawzięty itp), neutralny czy wręcz unika walk (Leniwy, Tchórz, Wystraszony).
Poza tym, prowadząc walki nie bardzo interesuje sędziego jaki szczegółowy ma charakter tylko jego główna natura.

Z mojej strony jako MG i osoby zajmującej się także przyznawaniem Pokemonów z DNA, jestem za rozwiązaniem tej sprawy w sposób następujący:
Jeżeli jakiś MG chce rozwinąć charakter/naturę Pokemonów swoich graczy może oczywiście tak zrobić. Jednak zostawiając podstawowe określenie natury. Czyli np.

Cytat :
Dama - Bardzo dba o swój wygląd, przez co niechętnie podchodzi do walk, gdzie może ubrudzić swoje futerko.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 11:59

Będę z wami szczera. Jestem MG odpisującym raz na ruski rok, bo pracuję 11 godzin, randkuję i mam życie. Kiedy wracam do domu o godzinie 23 czasem brakuje mi siły na zwykły odpis dla graczy i już z tym czuję się cholernie źle.
Wyobraźcie sobie, że jak przychodzę do domu i mam zrobić skan pokemona mam przygotowany na pulpicie plik, w którym mam szablon skanu poka dzikiego, skanu poka innego trenera, przyznawanie doświadczenia, czy nawet ułożenie pokemon vs. pokemon podczas walki. Wylosowanie natury ułatwia mi życie, jak pewnie większości z nas - MG.
I teraz dochodzę do sedna. Dla was są to dwa, trzy zdania, które przeczytacie w sekundę. Zanim ja to napiszę minie kilka minut. Bo będę musiała się zastanowić, bo wybrać. Bo coś.
Nikt na forum nigdy nie bronił MG wprowadzania rozszerzonych opisów charakteru/natury. Z tego, co pamiętam część MG na Celtice robiła dokładnie tak samo.
Dlatego jeżeli MG ma taką ochotę - niech tak robi. Oczywiście zawsze musi pisać główną naturę pokemona, jak wspomniała o tym Szkot.

Poza tym, jak sędziujesz, łatwiej Ci spojrzeć na jedno słówko określające naturę niż czytanie kilku zdań o jego charakterze.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 12:16

A może niech gracz rozwija tę kategorię, przy akceptacji mg? Dwa-trzy zdania, umieszczone albo pod normalnym określeniem natury, albo w tagu spoiler którego nazwa to nazwa tej natury.

W ten sposób obie strony mają na to wpływ - mg nie zaakceptuje natury niezgodnej ze swoim zamysłem, gracz będzie miał poki bliższe swoim wyobrażeniom.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 12:19

Nyan, nie. To wywoła jeszcze więcej zamieszania. I gracz będzie sobie wymyślał naturę, a ja będę musiała się zastanowić, czy mam mu ją akceptować, czy nie. I czy tak widziałam jego grę.
To już wolałabym chyba sama opisywać tą naturę, niż doprowadzać, do czegoś takiego.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 12:22

Jeżeli gracz sam będzie wymyślał sobie naturę dla swojego Pokemona, skończy się na tym że wszystkie będą Waleczne i Odważne.
Nyan. Zdecydowanie NIE.
Powrót do góry Go down
Shiko
Początkujący Trener
avatar


Napisanych : 228
Dołączył : 29/03/2014
Wiek : 27

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 12:28

Chodziło mi o rozszerzenie natury podanej przez mg... Ale w sumie racja, w ten sposób da się kilka różnych natur sprowadzić do jednej.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 13:24

Ja jako MG od jakiegos czasu (na frm pkm juz 3lata) jestem mile "zaszczycona" tym ze tu sie opisuje charakter (nasza nature) jedym slowem bo po co pisac
Cytat :
Pokemon uparty, gdy cos mu sie nie podoba to tego nie robi. Nie zawsze tez wspolpracuje ze swoim trenerem gdy uwaza lepiej.
gdy mozna to zastapic krotkim
Cytat :
Uparty
?
Powrót do góry Go down
Sai
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 10
Dołączył : 10/04/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 18:26

Ja w takim wypadku chciałabym wiedzieć co zrobi MG, gdy będzie miał dwa pokemony (lub więcej) z tą samą naturą np. Odważny... Przecież gracze otrzymują pokemony w konkursach, DNA, safari czy wymieniają się między sobą...

Czy wtedy będziecie w domyśle trzymać, że ten odważny ma taki i taki charakter, a ten drugi odważny jest inny... I zapamiętacie to dla wszystkich graczy i wszystkich pokemonów? D:
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 19:52

Zwroc uwage ze pokemon po ewolucji z niepewnego moze stac sie pewny siebie. Juz niech graczy glowa nie boli bo MG ma jeszcze do zapamietania rzeczy jak pokemony towarzyszy itp.
Powrót do góry Go down
Sai
Dzieciak z PokePluszakiem
avatar


Napisanych : 10
Dołączył : 10/04/2014

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptySro 23 Kwi 2014, 20:03

Ale mnie nie chodzi o ewolucje, tylko o przypadek gdy masz
Arcanine -> Odważny
Houndoom-> Odważny
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyCzw 24 Kwi 2014, 01:07

Saiph napisał:
Ja w takim wypadku chciałabym wiedzieć co zrobi MG, gdy będzie miał dwa pokemony (lub więcej) z tą samą naturą np. Odważny... Przecież gracze otrzymują pokemony w konkursach, DNA, safari czy wymieniają się między sobą...

Czy wtedy będziecie w domyśle trzymać, że ten odważny ma taki i taki charakter, a ten drugi odważny jest inny... I zapamiętacie to dla wszystkich graczy i wszystkich pokemonów? D:

Sai, mogę mówić tylko za siebie, ale dla mnie jako MG dla 3 graczy nie jest problemem zapamiętać jak zachowuje się dany Pokemon.
Powrót do góry Go down
Neytiri
Zdobywca Odznak
Neytiri


Napisanych : 660
Dołączył : 28/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! EmptyCzw 24 Kwi 2014, 06:16

Dobrze ale juz glowa MG w tym by zapamietac co i jak sie zachowuje. A czy ty piszac w grze konkretny swoj charakter ZAWSZE pamietasz o tym i zachowujesz sie wedlog tego co napisalas w formularzu u MG? watpie bys jota w jote o tym pamietala. Ja jako MG chcialabym by zostala Natura. Latwo zapamietac a jak sie trafia dwa poki odwazne to chyba lepiej dla gracza prawda? Ponad to ze wzgledu na jakies sytuacje charakter pokemona moze sie zmienic. Nie wierze ze ty jako czlowiek gdy zdechnie np chomik jestes caly czas wesola i skaczesz po sufit. Czy moze sie myle?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Statystyki, a natura pokemonów! Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! Empty

Powrót do góry Go down
 
Statystyki, a natura pokemonów!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Statystyki gracza
» Typy pokemonów.
» Doświadczenie dla pokemonów
» Mega Evolucje, a także wylęganie sie pokemonów.
» Flying Champion - Walka o tytuł mistrza pokemonów latających.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: