Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Statystyki, a natura pokemonów!

Go down 
+6
Ajana
Zefonit
Wojas021
ReBorn
Ajra
Sai
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Statystyki, a natura pokemonów! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki, a natura pokemonów!   Statystyki, a natura pokemonów! - Page 2 EmptyPią 25 Kwi 2014, 11:09

Co prawda nie wiem za bardzo, do kogo Ney odpowiada, ale...
Neytiri napisał:
A czy ty piszac w grze konkretny swoj charakter ZAWSZE pamietasz o tym i zachowujesz sie wedlog tego co napisalas w formularzu u MG? watpie bys jota w jote o tym pamietala.
Skarbie, nie wiem jak ty grasz, ale jeśli nadałam mojej postaci taki, a nie innych charakter to się tego trzymam. I tego samego oczekuję od swoich graczy.
Neytiri napisał:
Latwo zapamietac a jak sie trafia dwa poki odwazne to chyba lepiej dla gracza prawda? Ponad to ze wzgledu na jakies sytuacje charakter pokemona moze sie zmienic.
Tu się zgadzam. Z Pokemonem jest jak z człowiekiem. Z czasem charakter może się zmienić, bo coś się stało, bo ewolucja.
Neytiri napisał:
Nie wierze ze ty jako czlowiek gdy zdechnie np chomik jestes caly czas wesola i skaczesz po sufit. Czy moze sie myle?
Tu już jesteś Ney trochę niegrzeczna. Proszę spuścić trochę z tonu >:c
Powrót do góry Go down
 
Statystyki, a natura pokemonów!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Statystyki gracza
» Typy pokemonów.
» Doświadczenie dla pokemonów
» Mega Evolucje, a także wylęganie sie pokemonów.
» Flying Champion - Walka o tytuł mistrza pokemonów latających.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Pomysły-
Skocz do: