Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podanie Adopcyjne

Go down 
+36
Veni
Patch de La Reynie
Okultysta
Dramo
Shirou
Astrid.
DeeDee
wikkaz
Yoi
Dante
Inumaru
Vaphel
Paluel
Cornel
Rei
Dżon Denwer
Nova
Mhrok
The Coon
Castiel
Misha
Shisui
Shiny
Elmo
Yami
Wojas021
ReBorn
Shiko
Vebre
Celestia
Ajana
Ajra
Zefonit
Neytiri
Berry
Szkot
40 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Shirou
Początkujący Trener
Shirou


Napisanych : 198
Dołączył : 02/04/2015
Wiek : 28
Skąd : dolnośląskie

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySob 18 Kwi 2015, 00:02

Nr. Podania: #78
Chcę przygarnąć: Espurr lv.15
Powód: Zakochałem się od pierwszego wejrzenia, ewolucja tego pokemona znajduje się w moim Drim Timie. Dziwnym trafem ma już grafikę pasującą do mojej karty. Przeznaczenie? Z pewnością. Warto zaznaczyć iż ten pokemon byłby doskonałym uzupełnieniem mojego teamu, zostałby jednym z najczęściej używanych poksów.
Podanie Adopcyjne - Page 6 Espurrkp_zpsf4bw6y8t
Inne:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySob 18 Kwi 2015, 11:26

Cytat :
Podanie nr. #078 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 18.04.2015.
Powrót do góry Go down
Berry
Początkujący Trener
Berry


Napisanych : 346
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyNie 26 Kwi 2015, 22:54

Nr. Podania: #079
Chcę przygarnąć:
Podanie Adopcyjne - Page 6 029
Powód: Nidoran to jeden z Pokemonów w moim dream-teamie. Co prawda znajduje się w nim samiec, jednak z ogromną przyjemnością zajmę się samiczką. Aktualnie moja drużyna składa się tylko z jednego Pokemona, więc jakieś wzmocnienie jest dla mnie wręcz wskazane. Nidoran zapewne będzie przeze mnie często używana podczas walk z liderami, czy innymi ze względu na ogromną ilość ataków, jakie może poznać. Będę dla niej dobrym i opiekuńczym trenerem. :3
Inne:
Powrót do góry Go down
Patch de La Reynie
Początkujący Trener
Patch de La Reynie


Napisanych : 217
Dołączył : 11/02/2015
Wiek : 33

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPon 27 Kwi 2015, 09:46

Nr. Podania: #080
Chcę przygarnąć:
Podanie Adopcyjne - Page 6 626
Powód: Moim głównym powodem jest to, że zbieram patataje i uwielbiam wszelkie pokemony tego typu. Na pewno zaopiekuje się dobrze tym pokemonem i na pewno będzie często używany bo takimi pokemonami mi się najlepiej pisze i uwielbiam pisać do nich taktyki.
Inne:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPon 27 Kwi 2015, 10:04

Cytat :
Podanie nr. #079 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 27.04.2015.
Cytat :
Podanie nr. #080 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 27.04.2015.
Powrót do góry Go down
Veni
Dzieciak z PokePluszakiem
Veni


Napisanych : 10
Dołączył : 29/04/2015

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyNie 03 Maj 2015, 01:42

Nr. Podania: #81
Chcę przygarnąć: Vulpix Podanie Adopcyjne - Page 6 037
Powód: Ponieważ bardzo dobrze się nim zaopiekuje i nie mam zamiaru się go pozbywać, o to można być spokojnym. Zbieram Poki typu ogniowego i ogólnie, Vulpi jest przeuroczy. Niby taki mały i bezbronny ale kiedy już walczy przeciwko komuś, to nie ma litości. Na pewno nie siedział by ciągle w PokeBallu bezczynnie, tylko dość często, byłby wzywany.
Inne:
Powrót do góry Go down
DeeDee
Początkujący Trener
DeeDee


Napisanych : 122
Dołączył : 05/02/2015
Wiek : 26
Skąd : Morecambe

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyNie 03 Maj 2015, 01:54

Nr. Podania:#82
Chcę przygarnąć: Riolu
Powód:Riolu to typ walczący - idealnie wpasuje się w moją waleczną drużynę. Przede wszystkim, zazna ciepła i spokoju - każdy Pokemon zasługuje na dom i opiekuna, prawda? Każdym Pokemonem zajmuję się tak samo, więc nie ma obawy, że stworzenie wyląduje w Boxie - nie lubię trzymać tam istot, które są dla mnie jak rodzina, które są częścią drużyny.
Inne:-
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyNie 03 Maj 2015, 09:50

Cytat :
Podanie nr. #081 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 03.05.2015.
Cytat :
Podanie nr. #082 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 03.05.2015.
Powrót do góry Go down
April
Dzieciak z PokePluszakiem
April


Napisanych : 11
Dołączył : 24/09/2014

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySob 09 Maj 2015, 20:13

Nr. Podania: #83
Chcę przygarnąć: Pichu
Powód: Chciałabym przygarnąć tego słodziaka z różnych powodów! W 50% traktowałabym go, jako pupila, dawałabym mu mnóstwo miłosci!. W następnych 50%, byłby dobrym wojownikiem! Wytrenowałabym go i bardzo się o niego troszczyła!
Inne: -
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySob 09 Maj 2015, 20:15

Cytat :
Podanie #083 Odrzucone!
Nie posiadasz aktywnej gry, poza tym pokemon ten nie jest już dostępny w adopcjach. Przykro mi ale ci nie wyszło ;)
Powrót do góry Go down
Cornel
Początkujący Trener
Cornel


Napisanych : 362
Dołączył : 10/07/2014
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyWto 26 Maj 2015, 11:00

Nr. Podania: #84
Chce przygarnąć: Tirtogua
Powód: Jak tylko zobaczyłam, że ten pokemon jest w adopcjach postanowiłam, że muszę go mieć:3 Tirtogua wg mnie jest świetnym towarzyszem wodnym, a dodatkowy typ jaki posiada tj skała, dodaje jej tylko charakteru. Zdaję sobie sprawę, że posiadam dość dużą kolekcje pokemonów ale ze względu na aktywność MG w mojej grze oraz sędzi w moim gymie , oraz oczywiście mojej aktywności na forum ograniczyłam ilość pokemonów w KP by móc skupić się na ich trenowaniu. Tirtuś byłby świetnym towarzyszem dla mnie jak i pokemonów ze względu na swoją figlarna naturę. Dodatkowym plusem, który rzutuje na to, że chciałabym tego pokemona jest jego wysoka obrona.
Inne: -
Powrót do góry Go down
Hiteki
Początkujący Trener
Hiteki


Napisanych : 156
Dołączył : 26/05/2015
Wiek : 24

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySro 27 Maj 2015, 18:50

Nr. Podania: #085
Chcę przygarnąć: Sandshrew, lvl: 5
Powód: Lubię ten gatunek pokemona, a teraz na początku mojej przygody każdy stworek bardzo mi się przyda. Tak wiem, jestem bardzo "świeżym" trenerem, ale to właśnie ogromna szansa, dla pokemona którego teraz zaadoptuje! Dlaczego? Ano dlatego, że nie mam właśnie wielu pokemonów, mam jednego startera. Wszyscy wiemy, że im więcej na głowie tym trudniej to ogarnąć, więc logicznie - im więcej się ma pokemonów tym trudniej skupić się na jednym z nich. Jeśli teraz, na początku mojej przygody zaadoptuję Sandshrew to uważam, że o wiele łatwiej mi będzie się z nią zaprzyjaźnić. Dodatkowo też będzie to z korzyścią dla mnie, ponieważ wracając do pytania "dlaczego" otóż także z powodu natury tego stworka. "Wojownicza" lepiej być nie może! W podróży różne rzeczy się mogą zdarzyć, dlatego na początku najbardziej zależy mi mieć przy sobie pokemona, który zawsze będzie gotowy stanąć do boju, a z taką naturą nie da się zaprzeczyć, że ten pancernik (choć serebii twierdzi, że mysz :v) uwielbia potyczki!
//Ps. Tak wiem, nie ma na razie tematu z moją grą, ale jeśli wierzyć Mhrokowi to będzie on najpóźniej do piątku.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySro 27 Maj 2015, 18:54

Cytat :
Podanie #084 Odrzucone!

Cytat :
Podanie #085 Odrzucone!
Powód: Brak posiadania aktywnej gry!
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPią 29 Maj 2015, 15:39

b]Nr. Podania:[/b] 086
Chcę przygarnąć: Litwick 
Lv: 6
Natura: Przyjacielska
Abillity: Flash Fire
Ataki: Ember, Astonish, Minimize, Smog
29.05.2015

Powód: kocham pokemony duch.Poszukuje jakiegoś przyjacielkiego pokemona który mi pomotzr  w walkach i pokazach.


Ostatnio zmieniony przez Pikutorialu dnia Pią 29 Maj 2015, 17:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPią 29 Maj 2015, 17:02

Cytat :
Podanie nr. #086 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 29.05.2015.
Proszę dbać o pokemona, mam nadzieję, że go nie porzucisz ;)
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPon 08 Cze 2015, 15:56

Nr. Podania: #087
Chcę przygarnąć: Sandshrew, lvl: 5
Powód: Sandshrew jest małym, zaradnym pokemon, który ewoluuje w coś, co jest o wiele silniejsze niż mogłoby się wydawać. Nie jest specjalnie "rzadkim" pokemonem, więc idealnie wpasowałby się w początkujący klimat mojej gry a przy okazji - z pewnością wzmocniłby moją małą drużynę C:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPon 08 Cze 2015, 16:53

Cytat :
Podanie nr. #087 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 08.06.2015.
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyNie 14 Cze 2015, 10:53

Nr. Podania: #088
   Chcę przygarnąć:
Cottonee
Lv. 6
Natura: Posłuszna
Ability: Prankster
Ataki: Absorb, Fairy Wind, Growth

   Powód: Mała słodka miła kulka. Pokemon idealny do zabaw i walk. Jej zachowanie bardzo się przyda w walkach, pokazach i w trudnych warunkach. To wymarzony pokemon dla mistrza typu grass.
   Inne:
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyNie 14 Cze 2015, 11:13

Cytat :
Podanie #088 Odrzucone!
Powód: Brak wpisania daty adopcji pod skanem poprzedniego zaadoptowanego Pokemona! Ta informacja jest konieczna!
Powrót do góry Go down
Pikutorialu
Zafascynowany Pokemonami
Pikutorialu


Napisanych : 76
Dołączył : 25/05/2015

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyCzw 25 Cze 2015, 20:20

Nr. Podania: 89
Chcę przygarnąć:
Rhyhorn
Lv. 6
Natura: Szlachetna
Ability: Rock Head
Ataki: Horn Attack, Tail Whip, Fury Attack, Curse

Powód: Uno
Jest on w moim dream team
Duo
Jest to pokemon idealny do podróży w górach i za każdym razem gdy są ranni, a pancerz jest genialny.
Inne:
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyCzw 25 Cze 2015, 20:32

Cytat :
Podanie #089 Odrzucone!
Powód: Od złożenia ostatniego podania nie minęły wymagane przez regulamin trzy tygodnie co jest powodem jego odrzucenia! Na przyszłość proszę o zapoznanie się z zasadami!
Powrót do góry Go down
Ajra
Członek Ligii Pokemon
Ajra


Napisanych : 1918
Dołączył : 28/03/2014

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPią 26 Cze 2015, 13:32

Nr. Podania: 90
Chcę przygarnąć: Inkay lvl 6, Przyjazna
Powód: Moja drużyna jest już bardzo rozbudowana, jednak uważam że nie zabraknie ciepła na tej małej kruszyny. Kombinacja jej typów idealnie wpasowuje się w moje upodobania i bardzo mroczną postać. Inkay cudownie wpasuje się w mroczne trio: Absol, Darkrai i mała kruszynka. Jej potencjał zostanie w pełni wykorzystany, a również posiadam laptopa! A czemu to ważne? W przypadku ewolucji będzie ona ułatwiona, niż miałabym przekręcić całego PeCeta. Ewolucja tego pokemona jest tak majestatyczna, że każdy mój wróg na sam widok będzie schodzić z drogi.
Inne:https://pokelazure.forumpolish.com/t46-dream-team
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptyPią 26 Cze 2015, 13:35

Cytat :
Podanie nr. #090 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 26.06.2015.
Powrót do góry Go down
Sigma
Początkujący Trener
Sigma


Napisanych : 140
Dołączył : 27/03/2014
Wiek : 28
Skąd : Łódź

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySro 01 Lip 2015, 13:12

Nr. Podania: #91
Chce przygarnąć: Froakie "Wave"
Powód: Podanie swoje motywuję chęcią złożenia zespołu, w którym znajdują się wszystkie wodne startery. Froakie byłby pierwszym pokemonem, który umożliwiłby mi realizację tego planu. Pokemon taki jak ten doskonale wkomponuje się w mój obecny zespół. Nie ukrywam, że teraz posiadanie pokemona takiego jak Froakie ułatwiłoby mi rozpoczęcie przygody ze zdobywaniem odznak. Dodatkowo byłaby to moja pierwsza adopcja co pozwoli pokazać, że mój pokemon będzie miał możliwość rozwoju, gdyż zespół ma poziomy zbliżone do obecnego poziomu. Ponad to nie posiadam żadnego pokemona typu Mrok, a po ewolucji w Greninję ten typ zagościłby w moim zespole za sprawą pokemona, o którego adopcję się ubiegam.
Inne:Dream Team
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 EmptySro 01 Lip 2015, 14:22

Cytat :
Podanie nr. #091 zaakceptowane!
Proszę dodać pod skanem Pokemona datę adopcji 01.07.2015.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Adopcyjne   Podanie Adopcyjne - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podanie Adopcyjne
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Kosz-
Skocz do: