Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Ajany

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 21:58

Naprawdę? Żaden pokemon nie miał ochoty tak po prostu wyskoczyć zza krzaka? Żaden nie chciał podejść i poprosić o złapanie go? Jak to się mogło stać? Najwidoczniej trzeba poczekać aż coś sięw końcu stanie. Mamy czas.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 21:58

Macie czas, to prawda, nie można powiedzieć, że nie. Problemem było to, że na prawdę okolica świeciła pustkami, ale... no ale nic. Musicie iść dalej, jeśli rzeczywiście chcecie coś spotkać.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 11 Maj 2014, 22:15

Idąc tak dalej rozmyślałam o pokemonach jakie chciałabym spotkać. Nie liczę co prawda na to, że uda mi się je znaleźć szybko, ale kiedyś chyba na nie trafię, prawda? Może powinnam poszukać w gęstszym lesie. Pytanie brzmi: gdzie jest gęstsza część lasu?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyWto 13 Maj 2014, 18:49

Wszechobecna pustka w tej części lasu była dramatyczna. Na szczęście poczucie terenu wskazało Ci dobrą drogę ku części lasu, która była gęstsza od tej po której przyszło Ci podróżować teraz. A co to..? Czy to pokemon? Coś kryje się pod liściem kilka kroków od Ciebie!
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyWto 13 Maj 2014, 20:21

Coś dało radę schować się pod liściem? Na Boga, jak wielkie musi być to, z czym zaraz przyjdzie mi stanąć oko w oko! Podeszłam do liścia aby powoli odsłonić to, co się pod nim kryło.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 16:30

Safari Ajany - Page 2 265
-Wuurmmple! - usłyszałaś wesołe pisknięcie, coś przywitało się z tobą. Twoja Eevee zmierzła stworzenie swoim spojrzeniem, a robaczek utkwił swoje oczka w tobie. Był zdecydowanie zainteresowany twą prezencją.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 20:59

Kolejny przeuroczy robal wlepiający we mnie ślepia? Raczej nie, zdecydowanie raczej nie.
- Chodź Diana - powiedziałam. Nie potrzebuję robaczka w swojej drużynie. Cały ten brak czegokolwiek ciekawego w tym nudnym lesie zaczynał mnie irytować.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 21:08

Bądź co bądź, robaki były nieodłączną częścią tego lasu. Może potrzebujesz rzeczywiście dotrzeć do gęstszej części tej strefy? Pozostało jedynie liczyć na to, że nie poddasz się i będziesz dalej szukała tego po co tu przyszłaś.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptySro 14 Maj 2014, 21:47

Pytanie brzmi: gdzie jest gęstsza część lasu? Mogę iść w którymkolwiek kierunku, ale co mi to da jeśli nie wiem w którym miejscu lasu jestem? Najlepiej będzie iść gdziekolwiek, siedząc na ziemi nic nie znajdę. Prawda?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 21:57

Heh, dotarcie do miejsca przeznaczenia, gęstej części lasu, okazało się prostsze niż mogło się wydawać. Dianie las nie do końca przypadł do gustu, przynajmniej w pierwszej chwili. Lisica zanurzyła się w gęstwinie na chwilę znikając Ci z oczu. W tej części lasu było wyraźnie ciemniej i chłodniej.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyCzw 15 Maj 2014, 22:16

No to jesteśmy u celu. Ciemności i chłód nadawał tej części lasu w pewnym sensie niepokojący klimat. Nie podobało mi się zbytnio to, że traciłam Dianę z oczu, ale przecież jej do siebie nie przywiążę, prawda?
- Tylko nie odchodź za daleko - rzuciłam do lisiczki. Czas wrócić do szukania pokemonów!
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyPią 16 Maj 2014, 06:23

Nie usłyszałaś żadnego potwierdzenia od lisiczki, że będzie trzymała się z dala od niebezpieczeństwa. Jednak byłaś pełna dobrej myśli i w spokoju mogłaś oddać się poszukiwaniom. Ale oczywiście zmowa wszechświata i pokemonów ni ma.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyPią 16 Maj 2014, 14:41

Oby nic jej się nie stało. Wystarczy że nie umiem znaleźć żadnych pokemonów, nie muszę jeszcze dodatkowo tracić swojego. Drzew jest tutaj więcej, więc gałęzie też powinny być gęstsze. Może coś chowa się nad moją głową? Ewentualnie chowa się zbyt dobrze.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 10:47

1. Szłyście dalej, po chwili udało się wam usłyszeć kojący śpiew jakiegoś ptaszka. Czyżby pokemon wesoło świergotał? Diana chyba chce to sprawdzić, aż rwie się z miejsca.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:07

Pokemon? Pokemon ptak? Pokemon inny niż robal? Gdzie jesteś? Rozejrzałam się wokół żeby zlokalizować śpiewaka.
- Diana, widzisz go?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:11

2. Nie widziałyście go, ale wyraźnie słyszałyście. Mogłyście ruszyć w stronę z której dochodził ptasi śpiew. Diana wskazała drogę, ruszasz za nią?
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:24

Zabawa w chowanego? Jeśli Diana potrafi go zlokalizować, to już jestem na wygranej pozycji!
- Prowadź mała - rzuciłam do mojej Eevee.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:26

3. Lisiczka zerwała się do biegu, nim uciekła Ci z linii wzroku zatrzymała się. Na miejscu zobaczyłaś dwa śpiewające ptaszki, wróbelka i sówkę.

Safari Ajany - Page 2 016 + Safari Ajany - Page 2 163

Wróbel śpiewa a sówka się patrzy i macha wesoło szczątkowymi skrzydełkami.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:32

Ptasi koncert, pięknie! Stanęłam w pobliżu i nie odrywając wzroku od pokemonów przysłuchiwałam się. Miejmy tylko nadzieję, że się nie spłoszą. Nie chciałabym żeby mi uciekły.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:34

4. Pokemony kontynuowały swoje przedstawienie. Hoothoot zachowywał się jak delikatnie upośledzony umysłowo, no ale z takimi skrzydłami wiele nie potańczy. A pidgey? Rozśpiewał się jak szalony! Zauważyli Cię, ale nie spłoszyli się, podoba im się publiczność.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:35

Uśmiechnęłam się widząc ich reakcje. Dobrze, że im nie przeszkadzam. Postanowiłam podejść nieco bliżej. Najlepiej jest powoli zdobywać zaufanie, prawda?
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:37

5. Sukcesem było na pewno to, że nie spłoszyłaś ich. Porażką jednak było to, że mieli Cię troszeczkę w nosie. A może nie była to porażka..? Zależy jak na to spojrzeć. Twoja osoba nie płoszy ich, więc masz szansę coś tu zdziałać.
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyNie 18 Maj 2014, 18:42

No cóż, chyba trzeba się nieco bardziej wysilić. Podeszłam jeszcze odrobinę bliżej.
- Cześć wam, bardzo ładny występ - odezwałam się. Szkoda by było gdybym również teraz została zignorowana.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyPon 19 Maj 2014, 20:44

6. No cóż.. ignorancja to idealne stwierdzenie tego, czym obdarzyły Cię ptaki. Nie ma bata, żeby Cię nie zauważyli, ale jakoś nie garną się do rozmów. Może potrzebują no nie wiem... przekonaj ich, że warto poświęcić Ci czas?
Powrót do góry Go down
Ajana
Początkujący Trener
Ajana


Napisanych : 395
Dołączył : 06/04/2014
Wiek : 25

Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 EmptyPon 19 Maj 2014, 23:26

Przewróciłam oczami. Czas podjąć nieco inne metody. Oscentacyjnie wyjęłam karmę dla pokemonów, wydzieliłam jedną porcję i podzieliłam ją na pół.
- Patrzcie co mam - powiedziałam wyciągając rękę z karmą w ich nierunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Ajany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Ajany   Safari Ajany - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Ajany
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Gra Ajany
» Box Ajany
» Przenosiny Ajany
» Przenosiny Ajany
» Przenosiny Ajany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum-
Skocz do: