Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #040 Caldeon Gym | Celestia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 00:10

A więc weszłaś do kolejnego gymu. Erik'a przytuliła cię na powitanie i podała ciepłą herbatkę i muffinki.

- Miło cie widzieć, opowiadaj, co u ciebie? Tyle czasu się nie widziałyśmy!

Zaczęła rozmowę, podczas gdy z boku podszedł do was Bellsprout, uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 00:28

Weszłam do kolejnego Gymu, tym razem prawie w ogóle się nie stresując. Miałam już trzy odznaki regionu Kanto i wiedziałam, że prędzej czy później zdobędę kolejną. Wchodząc rozejrzałam się po sali, chcąc ujrzeć jak najszybciej liderkę. Zanim się tutaj pojawiłam, poczytałam o niej trochę. Erika, bo tak miała na imię, wydawała się bardzo sympatyczną trenerką pokemonów roślinnych. Dlatego też zabrałam ze sobą pokemony ogniste. Lubiłam mieć przewagę typów.
- Ach. - Poczułam na sobie uścisk liderki i aż zaniemówiłam. - Ch-chyba mnie z kimś pomyliłaś... - Powiedziałam cicho, ale poczęstowałam się herbatką.
Było miło i sympatycznie, ale walkę trzeba było też w końcu zacząć.
- Ten Bellsprout będzie walczył jako pierwszy, prawda? W takim razie... Shirley, idź! - Krzyknęłam wypuszczając moją małą Vulpix. Byłyśmy towarzyszkami dopiero od niedawna, ale była dosyć wyjątkową przedstawicielką swojego gatunku. Przede wszystkim z powodu jej pięknych, zielonych oczu.
- Shirley, to nasza pierwsza walka. Ale nie musisz się przejmować! Damy sobie radę, na spokojnie. Zacznij pojedynek od użycia Thai Whipu i Baby-Doll Eyes! Obniżanie statystyk jest bardzo przydatne! Potem możesz zaatakować przeciwniczkę swoim Emberem! Ogniste ataki będą działały na nią dużo lepiej, niż inne! Potem pobiegaj trochę wokół niej, bo w ten sposób może ci się udać ją zmylić. Potem użyj jednego Zen Headbutt! Odbij się od niej i odskocz na prawo. Szybki Ember i zacznij biegać wokół Bellsprout! Atakuj cały czas za pomocą Ember! Potem znowu Zen Headbutt! Cały czas unikaj jej ataków!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 00:32

Zaskoczony Bellsprout szybko padł nieprzytomny na ziemię. Erika westchnęła cicho i wstała

- Nie...on tu tylko sprząta.

Powiedziała, wypuszczając Bulbasaur'a.

- On będzie walczył pierwszy.

Uśmiechnęła się, stając na polu do walki. Oba pokemony były gotowe do pierwszej rundy.

Początek należał zdecydowanie do twojej lisiczki, która zwinnie i bez problemu unikała ataków Bulbasaur'a. Przewaga typów nadrabiała levele, ale mimo to Vulpix nie była w stanie wyrobić sobie przewagi.

Vulpix 70%
Bulbasaur 70%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 00:49

Uśmiechnęłam się widząc, że moja mała lisiczka daje sobie radę. W sumie, wszystkie moje małe liski były bardzo zdolne. Musiałam to przyznać! Pierwszy raz jednak widziałam Vulpix w akcji i już wiedziałam, że ma talent!
- Bardzo dobrze, Shirley. Wiem, że masz mało doświadczenia, ale dasz sobie radę! Mamy przewagę typów i przede wszystkim - dobre nastawienie. Zaatakuj przeciwnika Emberem! Zacznij dynamicznie, biegaj wokół niego, co chwilę ponawiając Ember! Podgrzej go tak, żeby te listki wokół niego zaczęły się palić! Potem szybko, Tail Whip i Zen Headbutt! Odskocz od niego i jeszcze raz Ember! Chwilę jego nieuwagi wykorzystaj na Baby-Doll Eyes i potem Ember! Zacznij biegać wokół niego i szybki Zen Headbutt. Potem znowu Ember!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 01:20

Obniżanie statystyk pomagało lisiczce wyrobić małą przewagę, ale Bulbasaur szybko to nadrobił, dzięki trafieniu Critical Hit'ów, które nadszarpnęły zdrowie Vulpix dosyć mocno. Przez chwilę ta walka zaczęła wyglądać nieciekawie...

Vulpix 30%
Bulbasaur 40% | Poparzenie
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 01:50

Walka potoczyła się gorzej. Cóż, tak bywało. Nauczyłam się już, że wynik walki zmienia się w ułamku sekundy. Tak też może być i tym razem. Bulbasaur co prawda wyszedł na prowadzenie, ale to jeszcze nie był koniec!
- Nie przejmuj się, Shirley. Dobrze nam idzie. Użyj Ember, po raz kolejny. Pamiętaj, że ataki ogniste zadają mu więcej obrażeń! Szybki Zen Headbutt, potem odskok. Cały czas biegaj wokół niego i nie daj się trafić. Od tego zależą losy całego pojedynku! Szybko, znowu Ember i tak cały czas. Staraj się podpalić jego pnącza, bądź kwiat na plecach! Ember cały czas i jeszcze raz! Potem Zen Headbutt, aby go trochę oszołomić. Odskocz od niego, jak najdalej! Gdyby zbliżały się w twoją stronę liściaste ataki, zniweluj je swoim Emberem! Wszelkiego rodzaju liście czy pnącza lecące w twoją stronę powinny się od tego spalić. Potem, zza ściany ognia, wyskocz na przeciwnika z Zen Headbutt i znokautuj go!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 11:09

Lisiczka trzymała się dzielnie, starając się robić wszystko co tylko mogła - ale efekty nie były najlepsze. Co prawda miała przewagę typów, ale nie wystarczyło to aby wygrać tą rundę.

Vulpix FNT
Bulbasaur FNT

exp:

- Nieźle, ale teraz czas na kolejną runde

Powiedziała Erika, wypuszczając Bellsprouta
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 22:38

Uśmiechnęłam się widząc postępy w walce mojej małej lisiczki. Obserwowałam jednak całą walkę uważnie, chcąc poznać styl walki przeciwników. W momencie, w którym moja Shirley opadła na ziemię przez chwilę było mi smutno. Jednak uśmiechnęłam się lekko i szepnęłam jej, jak bardzo jestem dumna.
- Jestem gotowa! - Uśmiechnęłam się i wypuściłam Flareona. Jednocześnie zeskanowałam pokemona przeciwniczki i obmyśliłam strategię.
- Witaj, Flame. Czas na naszą kolejną, wspólną walkę. Gotowy? Zacznij od Sand Attack! Oślep przeciwniczkę, a zaraz po tym uderz ją Tackle. Zaczniemy delikatnie! W międzyczasie użyj Tail Whip, żeby zmienić statystyki na swoją korzyść. Potem Ember, którym przysmażysz jej listki! Biegaj wokół niej, chowaj się pośród trawy! Nie daj się trafić żadnym atakiem i zaatakuj Fire Blastem! Potem zmień pozycję i Flamthrower! Potem zaatakuj jeszcze raz Sand Attack i Overheat! Odskocz jak najdalej od przeciwniczki i znowu Ember, a zaraz po nim Flamethrower!


Ostatnio zmieniony przez Celestia dnia Nie 15 Cze 2014, 23:39, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 22:52

Szło świetnie, Flareon dawał radę bo korzonek ledwo utrzymywał się na nóżkach i ciężko było mu robić uniki.

FLareon: 70% | 90% Sp Attack
Belsprout: 55% | Poparzenie
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 23:35

Cały czas obserwowałam wynik bitwy. Wyglądało na to, że ten pojedynek nie będzie taki trudny. Nie mogłam jednak odpuścić za szybko, bo przecież wszystko mogło się jeszcze zdarzyć.
- Bardzo dobrze, Flame. Teraz szybko, Flamethrower! W tym czasie Tail Whip, a gdy tylko przeciwniczka się podniesie użyj Sand Attack. Nie daj jej ani chwili na kontratak i uderz ją Tackle! Potem odskocz do tyłu i Fire Spin! Biegaj wokół niej atakując na zmianę Ember i Flamethorwer! Biegaj wokół niej, chowaj się pośród trawy! Nie daj się trafić żadnym atakiem i zaatakuj Fire Blastem! Potem zmień pozycję i Flamthrower! Potem zaatakuj jeszcze raz Sand Attack i Overheat! Odskocz jak najdalej od przeciwniczki i znowu Ember, a zaraz po nim Flamethrower!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyNie 15 Cze 2014, 23:53

Walka zbliżała się do końca, choć korzonek nie dawał za wygraną. Sparaliżował Flareon, co poprowadziło do dosyć sporych obrażeń otrzymanych przez lisiczkę. Wszystko zaczęło się obracać na korzyść roślinki...

Flareon: 20% | 90% Sp Attack
Belsprout: 25% | Poparzenie
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyPon 16 Cze 2014, 00:20

Zmarszczyłam brwi i westchnęłam głośno. Nie zamierzałam się jednak poddawać. Co to to nie!
- Nie przejmuj się Flame. Nie takie sytuacje przezwyciężaliśmy! Atakuj Flamethrowerem! Potem szybko Fire Blast! Nie daj jej ani chwili na kontratak i uderz ją Tackle! Potem odskocz do tyłu i Fire Spin! Biegaj wokół niej atakując na zmianę Ember i Flamethorwer! Biegaj wokół niej, chowaj się pośród trawy! Nie daj się trafić żadnym atakiem i zaatakuj Fire Blastem! Potem zmień pozycję i Flamthrower! Potem zaatakuj jeszcze raz Sand Attack i Overheat! Odskocz jak najdalej od przeciwniczki i znowu Ember, a zaraz po nim Flamethrower! Potem znowu Sand Attack i Tackle! Odskocz i Ember!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyCzw 19 Cze 2014, 01:51

Poparzenie miało decydujące znaczenie - bo kiedy wydawało się że Belsprout wygra, status pozbawił go resztek sił i roślinka upadła na ziemię, co dało drugie remisowe starcie w tej walce.

- No proszę...dotarłaś dalej niż się spodziewałam...

Powiedziała liderka, wypuszczając swojego ostatniego pokemona

exp:
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyCzw 19 Cze 2014, 15:37

Wygraliśmy kolejny pojedynek, ale walka jeszcze się nie skończyła. Byłam dumna z mojego Flareona. Wiedziałam, że wymagałam zarówno od niego, jak i mojej małej Shirley bardzo wiele. W końcu pokemony liderki były dużo silniejsze. Dlatego też, postanowiłam, że gdy stąd wyjdziemy, jakoś im to wynagrodzę. krótkim słowem podziękowania pożegnałam Flame'a i cofnęłam go do PokeBalla. Do następnej walki wybrałam ostatniego pokemona, którego miałam przy sobie. Z PokeBalla wypuściłam moją najkochańszą towarzyszkę - Eevee! W międzyczasie zeskanowałam pokemona liderki.
- Witaj, Nessie! Czeka nas decydujące starcie w potyczce o czwartą już odznakę. Jesteś gotowa? Flame i Shirley spisali się naprawdę dobrze, teraz nasza kolej! Szybko, zacznij od Baby-Doll Eyes! Potem użyj Toxic! Im bardziej ją zatrujesz, tym lepiej dla ciebie. Biegaj wokół niej cały czas, nie daj się trafić żadnym atakiem. Pamiętaj, że Villeplume jest pokemonem trującym, więc również może cię zatruć. Użyj Sand Attack, celując w jej oczka. Niech przez chwilę nie będzie w stanie cię zobaczyć! Wykorzystaj to i zaatakuj Iron Tail! Odbij się od niej i odskocz do tyłu, a potem Hyper Voice! Przebiegnij na prawą stronę i zaatakuj Swift! Wskocz na lecące gwiazdki i zbliżaj się do niej przeskakując z jednej, na drugą. Gdy będziesz odpowiednio blisko - Iron Tail jeszcze raz. Cały czas próbuj zatruć ją Toxic, gdyby ci się to wcześniej nie udało. W międzyczasie używaj Tail Whipów i Growli! Pobiegnij za nią i zaatakuj kolejną serią Swiftu połączoną z Shadow Ballami! W razie, gdyby cię atakowała - chowaj się pod ziemią za pomocą Dig. Możesz się dzięki temu do niej przekopać i wyskoczyć na nią spod ziemi! Wykorzystaj to, że będzie zaskoczona i zaatakuj Iron Tail! Odbij się i jeszcze Tackle! Potem odskocz jak najdalej i znowu Swift! Skacząc po gwiazdkach atakuj przeciwniczkę Shadow Ballami, a gdy będziesz blisko wyskocz w górę i przebijając się przez jedną z Shadow Balli zaatakuj Iron Tail! Kiedy znowu pojawisz się na ziemi - Quick Attak! A potem Dig i jeszcze raz Swift! Wykorzystaj moment, kiedy będzie unikać gwiazdek i atakuj Shadow Ballami wycofując się jak najdalej do tyłu. Teraz Hyper Voice i w razie kontrataku chowaj się pod ziemię przy pomocy Dig! Wiem, że damy sobie radę!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyCzw 19 Cze 2014, 16:50

Szło dobrze, Vileplume co prawda prowadził dzięki przewadze leveli, ale nie było to aż tak bardzo widoczne. Szczególnie że został otruty i Eevee dość często chowała się pod ziemią.

Vileplume 70% | Trucizna
Eevee 65%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyCzw 19 Cze 2014, 18:06

Bardzo dobrze! Udało nam się zatruć przeciwniczkę. I choć do tej pory prowadziła, wiedziałam, że to tylko kwestia czasu.
- Bardzo dobrze Nessie! Oby tak dalej. Znowu zacznij od Baby-Doll Eyes. Udało ci się ja zatruć, więc teraz będzie już tylko lepiej! Biegaj wokół niej cały czas, nie daj się trafić żadnym atakiem - w razie problemów wskakuj pod ziemię przy pomocy Dig. Użyj Sand Attack, żeby zapylić jej oczy. Póki nie będzie w stanie cię zobaczyć, będziesz miała czas na atakowanie! Użyj Swift, a zza niego wyskocz na nia z Iron Tail! Odbij się od niej i odskocz do tyłu, a potem Hyper Voice! Zacznij wokół niej biegać, zajdź ją od tyłu i zaatakuj Swift jeszcze raz! Wskocz na lecące gwiazdki i zbliżaj się do niej przeskakując z jednej, na drugą. Gdy będziesz odpowiednio blisko - Iron Tail jeszcze raz, potem odskocz i Shadow Ball. Używaj cały czas Sand Attack, osłabiaj jej statystyki. W międzyczasie używaj Tail Whipów i Growli! Pobiegnij za nią i zaatakuj kolejną serią Swiftu połączoną z Shadow Ballami! Potem możesz znowu zaatakować kombinacją Dig i Iron Tail! Odbij się i jeszcze Tackle! Potem odskocz jak najdalej i znowu Swift! Zza gwiazdek atakuj Hyper Voice. Skacząc po gwiazdkach atakuj przeciwniczkę Shadow Ballami, a gdy będziesz blisko wyskocz w górę i przebijając się przez jedną z Shadow Balli zaatakuj Iron Tail! Kiedy znowu pojawisz się na ziemi - Quick Attak! A potem Dig i jeszcze raz Swift! Wykorzystaj moment, kiedy będzie unikać gwiazdek i atakuj Shadow Ballami wycofując się jak najdalej do tyłu. Teraz Hyper Voice! Cały czas bądź przygotowana do używania Dig jako obrony!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyCzw 19 Cze 2014, 18:08

Trucizna działała coraz bardziej, co utrudniało Vileplume'owi robienie czegokolwiek. Czasami upadł, dzięki czemu mogłaś go trafić i ogólnie był nieco wolniejszy. Mimo to zdecydowanie nie zamierzał się poddać

Vileplume 20% | Trucizna
Eevee 30%
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyCzw 19 Cze 2014, 18:21

O to mi chodziło! Szala walki przesuwała się coraz bardziej w naszą stronę. Nie mogłyśmy jednak być zbyt pewne zwycięstwa. Już nie raz przekonałam się, że choć wszystko wskazywało na jedną stronę, determinacja zmieniała szalę w ostatniej chwili!
- Bardzo dobrze Nessie! To już końcówka walki. Wiem, że damy radę. Ciągle wokół niej biegaj. Użyj Sand Attack, a potem Swift. Zza gwiazdek wyskocz na nią z Iron Tail! Odbij się od niej i odskocz do tyłu, a potem Tackle i jeszcze raz odskocz! Zacznij wokół niej biegać, zajdź ją od tyłu i zaatakuj Swift jeszcze raz! W między czasie zaatakuj Hyper Voice! Wskocz na lecące gwiazdki. Gdy będziesz odpowiednio blisko - Iron Tail jeszcze raz, potem odskocz i Shadow Ball. Od tyłu zaatakuj ją kolejną serią Swiftu, które wzmocnisz Shadow Ballami. Potem odskocz jak najdalej i znowu Swift! Zza gwiazdek atakuj Hyper Voice. Skacząc po gwiazdkach atakuj przeciwniczkę Shadow Ballami, a gdy będziesz blisko wyskocz w górę i przebijając się przez jedną z Shadow Balli zaatakuj Iron Tail! Kiedy znowu pojawisz się na ziemi - Quick Attak! A potem Dig i jeszcze raz Swift! Wykorzystaj moment, kiedy będzie unikać gwiazdek i atakuj Shadow Ballami wycofując się jak najdalej do tyłu. Rundę zakończ wbiciem ją w ziemię Iron Tailem!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia EmptyCzw 19 Cze 2014, 18:23

Vileplume nie wytrzymał już dłużej, trucizna i silne ataki Eevee dokończyły dzieła.

- Brawo...to było naprawdę coś, gratuluję.

Powiedziała Erika, dając ci odznakę i czek.

exp:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#040 Caldeon Gym | Celestia Empty
PisanieTemat: Re: #040 Caldeon Gym | Celestia   #040 Caldeon Gym | Celestia Empty

Powrót do góry Go down
 
#040 Caldeon Gym | Celestia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #027 Cerulean Gym | Celestia
» Box - Celestia
» #034 Vermilion Gym | Celestia
» Gra Celestia
» Gra Celestia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: