Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Celestia

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptySro 04 Lut 2015, 11:17

Spacerowałam powoli, gdy moim oczom ukazała się ścieżka skręcająca w lewo. Zatrzymałam się na chwilę, by pomyśleć nad sytuacją i zadecydować, co dalej. Droga wyglądała na rzadko uczęszczaną i mogło czaić się na niej niebezpieczeństwo. Z drugiej strony w takim miejscu mogłam trafić na wiele ciekawych okazów pokemonów! Zrobiłam więc pewnym krok przed siebie i weszłam na ścieżkę zastanawiając się, co nasz czeka.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyCzw 05 Lut 2015, 16:30

8/ Ruszyłaś więc boczną ścieżką. W porównaniu do tych ścieżek jakimi spacerowałaś wcześniej, ta była znacznie cięższa, było na niej sporo kamieni mniejszych i większych. Przez co musiałaś bardzo uważać pod nogi!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPią 06 Lut 2015, 03:26

Weszłam na boczną ścieżkę całkowicie nieświadoma tego, co mnie na niej czeka. Nie wątpiłam jednak w to, że zarówno mnie jak i Nessie czekało jeszcze trochę przygód w tej części Safari Zone. Jak do tej pory spotkałyśmy sporo uroczych i kochanych stworzeń, a część z nich już do nas dołączyła.
Zwolniłam krok i zaczęłam bardziej uważać na drogę, po której szłam. Miałam zdolności do ciągłego przewracania się, a tutaj nie było o to trudno.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPią 06 Lut 2015, 16:10

9/ Nessie zaś wyglądała na całkiem zadowoloną z obrania tej ścieżki, bo twoja mała Eevee przeskakiwała z jednego kamienia na drugi. Ty zaś nie mogłaś pozwolić sobie na taką beztroskę, bo już parę razy byś upadła! Kiedy już odzyskałaś równowagę poczułaś że coś rzuciło Ci na sukienkę ziemie. Rozejrzałaś się, a niedaleko przed sobą ujrzałaś kopiącego w ziemi króliczka.
- Bi bi bi... banel!
Safari Celestia - Page 10 Op9tgUc
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyWto 10 Lut 2015, 17:43

Spacerowałam obserwując bawiącą się Nessie. Śmiałam się pod nosem czując, że ta wyprawa przyniesie nam wiele wspaniałych wspomnień. Tymczasem sama musiałam bardzo uważać na to, gdzie stawiam kroki, gdyż już kilka razy bym się wywróciła. Po chwili dostrzegłam pokemona, który kopał w ziemi jednocześnie brudząc mnie piaskiem.
- Och, jakie urocze. - Powiedziałam do siebie, jednak nie chcąc przeszkadzać stworzeniu ruszyłam dalej.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyWto 10 Lut 2015, 19:24

1/ - Banel?
Króliczek widząc Ciebie odskoczył nieco w bok, ale nie podążył za tobą. Może nie chciał robić sobie kłopotów czy oberwać za to, że właśnie rzucił na Ciebie parę grudek ziemi. Tak czy inaczej idąc dalej kamienistą ścieżką dotarłaś do dość ciekawego miejsca gdzie na środku dość sporej polanki mieścił się stawik.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyNie 15 Lut 2015, 17:39

Spacerowanie po tym miejscu było całkiem interesujące. Na początku faktycznie wyglądało ono jak Mgliste Wzgórza, ale teraz daleko mu było do tego określenia. Kiedy dotarłam do stawu uśmiechnęłam się szerzej i przyspieszyłam kroku. Chciałam jak najszybciej dojść do wody i zamoczyć w niej ręce.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPon 16 Lut 2015, 16:46

1/ Nessie jak tylko ujrzała jeziorko zastrzygła wesoło uszkami i wyprzedziła Cię. Nie było w tym nic dziwnego, że Pokemon znalazł się przy stawie szybciej niż ty!
- Iłii!
Zawołał Pokemon, a ty już po chwili mogłaś przeglądać się w spokojnej tafli wody.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPią 20 Mar 2015, 15:51

Widząc ekscytację mojej małej towarzyszki, nie zwlekałam na nic. Podeszłam bliżej jeziora i uśmiechając się kucnęłam przy tafli wody. Umoczyłam rękę w zbiorniku i zaśmiałam się pod nosem. Cóż, pogoda była naprawdę wyśmienita!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPią 20 Mar 2015, 18:31

1/ Eevee będąca blisko Ciebie uśmiechnęła się widząc, że sama cieszysz się z bycia w tej strefie. Dopiero po chwili zauważyłaś, że po drugiej stronie jeziorka stoi jakiś wężowy Pokemon, zanurzając w wodzie swój ogon. Przychylił głowę w twoją stronę, wydając z siebie chichy dźwięk podobny do gruchania.
- Trrr?
Safari Celestia - Page 10 336
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptySob 21 Mar 2015, 13:02

Zadowolone z przebywania w tak cudownym miejscu, omal nie przegapiłyśmy nowego pokemona. Nigdy wcześniej takiego nie widziałam, więc automatycznie wyciągnęłam PokeDex i zeskanowałam stworzenie. Jednocześnie starałam się zachowywać bardzo spokojnie, żeby nie spłoszyć węża. Słysząc ciche gruchanie zaśmiałam się pod nosem. najwidoczniej nie tylko ja i Nessie czułyśmy się tu wyśmienicie!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPon 23 Mar 2015, 18:01

1/ Stojący na przeciw Ciebie Pokemon powoli wyciągnął ogon z wody, jednak wciąż nie spuszczał z Ciebie wzroku. Może nie widywał za często ludzi, co chyba nie było niczym dziwnym. Nessie stanęła za twoimi nogami delikatni wychylając się by przyjrzeć się wężowi.
Cytat :
Safari Celestia - Page 10 336
SeviperSafari Celestia - Page 10 Female
Lv. 16
Natura: Ciekawska
Ataki: Wrap, Swagger, Bite, Lick, Poison Tail, Screech, Venoshock
Ability: Shed Skin
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyCzw 26 Mar 2015, 15:18

Przez chwilę jeszcze przyglądałam się nieznanemu pokemonowi. Potem spojrzałam na skan zaskoczona. Cóż, pierwszy raz spotkałam węża, a do tej pory wiedziałam tylko o istnieniu Ekansa i jego wyższej formy. Spojrzałam na Nessie i nieśmiało wyciągnęłam rękę z karmą w stronę Sevipera.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyCzw 26 Mar 2015, 17:24

2/ Wąż nie spuszczał Cię z oczu, a kiedy zaczęłaś się do niej zbliżać wyciągnęła ogon z wody i ostrożnie zaczęła podpełzać do Ciebie.
- Sewajpa?
Zapytał Cię Pokemon kiedy już była blisko twojej osoby, co jakiś czas wyciągając szybko język z pyska. Chyba nie była pewna czy może zjeść dobrze pachnącą karmę.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPią 27 Mar 2015, 11:13

Poruszałam się bardzo powoli i ostrożnie, nie chcąc wystraszyć stworzenia. Zdawałam sobie sprawę z tego, że dzikie pokemony nie bywały zbyt przekonane do ludzi. Kiedy wąż podpełznął bliżej zobaczyłam jego wahanie. Przez chwilę się zastanawiałam, a potem podzieliłam karmę na pół i jedną część dałam swojej Nessie. Tak, by Seviper widziała, że nie jest to nic strasznego.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPon 30 Mar 2015, 17:18

1/ Seviper patrzyła to na Ciebie, to na Eevee która widząc kawałek karmy zapiszczała zadowolona i zjadła smakołyk. Wąż widząc to po raz kolejny wydała z siebie przytłumione gruchnięcie po czym chwyciła językiem karmę zjadając ją.
- Sewajpa!
Zawołała zadowolona machając mocniej ogonem i najwyraźniej czekając na więcej.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPon 30 Mar 2015, 17:24

Pogłaskałam Nessie i uważnie obserwowałam węża. Kiedy dziki pokemon skusił się na karmę, zaśmiałam się pod nosem i wyciągnęłam kolejny kawałek pokarmu. Ponownie podzieliłam jedzenie pomiędzy dwa stworki i obserwowałam jak jedzą.
- I co, smakuje? - Zapytałam węża ostrożnie wyciągając w jej stronę dłoń. Byłam ciekawa, czy da się pogłaskać. No i chciałam wiedzieć, jaka w dotyku jest skóra tego stworzenia, gdyż nigdy wcześniej nei miałam okazji być tak blisko tego gatunku!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyPią 03 Kwi 2015, 16:31

2/ Wąż spokojnie zajadał się karmą, a gdy położyłaś dłoń na jej głowie mimo drobnych łusek pokrywających jej ciało była przyjemna i ciepła w dotyku. Pokemon po raz kolejny wydał z siebie stłumione gruchnięcie świadczące o zadowoleniu. Chyba nigdy wcześniej nikt jej nie głaskał!
- Sweaajapaaa
Mruknął wąż mocniej machając ogonem. Nessie widząc to podeszła bliżej was, możliwe że wcześniej trochę się przestraszyła Seviper.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyNie 05 Kwi 2015, 17:26

Obserwowałam spokojnie pożywiającego się węża i delikatnie głaskałam go po łuskowatej skórze. Uśmiechnęłam się do siebie czując bijące od stworzenia ciepło i nie mogłam się nadziwić, jak bardzo jest urocze. Gdy wąż skończył jedzenie Seviper wydała z siebie urocze dźwięki, na które zareagowałam cichym, lekko stłumionym śmiechem. Nie żałowałam więc wężowi czułości i smyrałam ją dalej. Trochę po głowie, trochę po brodzie, czy po całym ciele. Oczywiście, o ile mi na to pozwoliła. Zachęciłam też Nessie, by podeszła bliżej i ją również przytuliłam do siebie.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptyWto 07 Kwi 2015, 17:11

1/ Nie szczędziłaś czułości dzikiemu Pokemonowi któremu jak widać spodobało się to. Nessie czujnym okiem przyglądała się Seviper, a kiedy nachyliłaś się do niej wesoło zapiszczała. Zaś dziwki Pokemon zaczął wąchać twoją torbę chyba szukając więcej karmy.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptySro 15 Kwi 2015, 15:43

Widząc radość Nessie nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam smyrać ją za uchem jeszcze bardziej. W pewnym momencie wyciągnęłam PokeNav i zrobiłam jej zdjęcie z nową znajomą. Gdy tylko zobaczyłam, jak Seviper zagląda do torby zaśmiałam się i poczęstowałam ją kolejnym okruchem karmy.
- Jeszcze jesteś głodna? Nie przejmuj się, karmy mamy pod dostatkiem. - Powiedziałam wyciągając do niej rękę z jedzeniem.
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptySro 15 Kwi 2015, 17:46

1/ Na wieść o większej ilości karmy Pokemon ponownie wydał z siebie zadowolony dźwięk, po czym zaczęła się zajadać kolejną porcją karmy. Kiedy skończyła posiłek Seviper przysunęła się bliżej Ciebie tuląc swoją głowę do twojej piersi. Jak widać, spodobałaś się wężowemustworzeniu!
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptySro 15 Kwi 2015, 18:59

Obserwowałam pokemona uśmiechając się pod nosem. Miło było patrzeć na tak urocze stworzenie, które w dodatku zajadało się zwykłą karmą, niczym największym na świecie rarytasem. Siedziałam więc, nie spiesząc się nigdzie. Miałam przed sobą jeszcze cały dzień, a kilka stworzeń już się do mnie przyłączyło.
- Och, jakaś ty urocza! - Powiedziałam, gdy Seviper się do mnie przytuliła. Pogłaskałam ją po głowie i objęłam delikatnie. Może będzie chciała zostać z nami? Cóż, pożyjemy, zobaczymy!
Powrót do góry Go down
Szkot
Mistrz Regionu
Szkot


Napisanych : 3069
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 33
Skąd : Ayr, Scotland

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptySro 13 Maj 2015, 17:58

1/ Jak tylko objęłaś węża ta cicho zagruczała. Po chwili przytulanek, jednak wąż odpełznął od Ciebie ponownie podchodząc bliżej brzegu stawu. Jak widać, najadła się, podziękowała i na tyle było czułości z jej strony. W tym samym czasie, twoja Nessie zamruczała coś cicho i zabrała się za czyszczenie swojego puszystego kołnierza.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 EmptySro 13 Maj 2015, 18:39

Obserwowałam jeszcze przez chwilę nowo poznanego węża i uśmiechnęłam się do siebie. Podniosłam się odrobinę niechętnie i spojrzałam na Nessie, chwilę później ją przytulając. Cicho pożegnałam się z Seviper i ruszyłam dalej. Ku przygodzie, a jak!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Celestia - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Celestia
Powrót do góry 
Strona 10 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Berry
» Safari Mhroka
» ~ Safari ~ Knypek ~
» Safari wikkaza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: