Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Safari Celestia

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 31 Maj 2015, 15:00

1. Szłaś dalej przedzierając się przez mgłę tak gęstą, że można by ją kroić nożem, wieszać łyżki i inne, bardziej kreatywne przedmioty. W każdym razie kroczenie w takich warunkach nie było łatwe, zwłaszcza, że ciężko sobie poradzić, gdy nie widzi się co przed nami.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 31 Maj 2015, 18:57

Ponownie na mojej drodze pojawiła się mgła, co nie było dobrym znakiem. Co prawda, niczego innego nie mogłam się spodziewać po Mglistych Wzgórzach, jednak przejrzyste niebo przez chwilę odrobinę mnie rozleniwiły. Wzięłam Nessie na ręce nie chcąc, by mi się gdzieś zgubiła. Stawiałam kroki ostrożnie wiedząc, że jestem kaleką i w każdej chwili mogę się potknąć.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 31 Maj 2015, 19:25

2. Tak sobie szłaś, szłaś i szłaś gdy nagle nogą potrąciłaś coś niebieskiego. Właściwie to był nie tyle coś a pokemon, którego bez problemu mogłaś poznać.
Safari Celestia - Page 11 029
Co prawda nic jej nie zrobiłaś ale Nidoran nieco się wystraszyła i pisnęła głośno. w mgnieniu oka ze wszystkich stron otoczyło cię stado podobnych jej pokemonów gotowych bronić swojej przyjaciółki.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 31 Maj 2015, 19:38

Poczułam, że uderzyłam w coś nogą. Mój wzrok opadł w dół i od razu jęknęłam przestraszona. Uklęknęłam przy małej Nidoran i zaczęłam panikować.
- Ojej, nic ci nie jest kochanie? Boli cie gdzieś? - Pytałam jednocześnie obserwując pokemona. Bałam się, czy przypadkiem jej czegoś nie zrobiłam. Przy okazji wypuściłam Nessie, żeby też mogła obejrzeć stworzenie.
I dopiero potem zwróciłam uwagę na gromadkę, która się wokół nas zebrała. Było ich dosyć sporo, a ja nie miałam tyle karmy, by dać im wszystkim. Smuteczek. Wpatrywałam się w każde stworzenie, jakie było w tej grupce i nie do końca wiedziałam, co poradzić.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 31 Maj 2015, 19:48

3. Pokemon spojrzał na ciebie z łezką w oku, ale szybko się uspokoił i radośnie popiskując zniknął w grupie. Jednak jednemu z nich nie udało się wmieszać w tłum, dlaczego? Hm... sam nie wiem...
Safari Celestia - Page 11 029
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 31 Maj 2015, 19:54

Uśmiechnęłam się widząc, że Nidoran nic poważniejszego się nie stało. Patrzyłam za nią jeszcze przez chwilę, jednak w końcu wtopiła mi się w tłum podobnych sobie stworków. Nagle moim oczom ukazała się osobniczka w zupełnie innym kolorze. To był chyba pierwszy raz, gdy udało mi się spotkać shiny pokemona na żywo! Do tej pory jedynie o takich słyszałam.
- Ojej, jakaś ty śliczna. - Powiedziałam wyciągając PokeDex. Zeskanowałam pokemona i wyciągnęłam do niej rękę, zachęcając, by do mnie podeszła.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 31 Maj 2015, 20:52

4. Udało ci się znaleźć pierwszego w życiu shiny pokemona. Ba nawet go zeskanowałaś! Lecz gdy tylko wyciągnęłaś ku niej rękę ta wskoczyła za podobną sobie istotę normalnej barwy i wyglądała co chwilę zza niej sprawdzając co robisz.
Safari Celestia - Page 11 029
Nidoran
Lv 18
Naruta: Nieśmiała
Ability: Poison Point
Ataki: Growl, Scratch, Tail Whip, Double Kick, Poison Sting, Fury Swipes, Shock Wave
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyWto 02 Cze 2015, 18:48

Zamknęłam PokeDex uśmiechając się pod nosem. Kucnęłam przy ziemi i pogłaskałam moją Nessie po głowie. Potem spojrzałam jeszcze raz na shiny pokemona i westchnęłam lekko. Zaczęłam grzebać w torebce szukając karmy, ale powoli mi się kończyła.
- No, nie bój się mnie. Nic złego ci nie zrobię. - Powiedziałam wpatrując się w pokemona i czekając na jego reakcję. Przyglądałam się stadu Nidoranów i stwierdziłam, że wyglądają razem uroczo!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyWto 02 Cze 2015, 19:53

5. Hm... co trzeba mieć, żeby osiągnąć efekt uroczości? Najlepszym na to sposobem jest zebranie w jednym miejscu kilku małych stworków, które od tak hasają dookoła. W każdym razie Nidoran spojrzała na ciebie wyraźnie zaciekawiona twoją osobą. W końcu postanowiła przestać kryć się za jedną z innych Nidoranek i spojrzała na ciebie z zaciekawieniem wymalowanym na pyszczku.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyPon 15 Cze 2015, 15:10

Widząc tak urocze stworzenie aż piszczałam wewnątrz, powstrzymując się, by nie wydać z siebie żadnego dźwięku. Zwłaszcza, że to mogłoby przestraszyć pokemona. Przez chwilę jeszcze ją obserwowałam, a kiedy postanowiła wychylić się zza swojej koleżanki wyciągnęłam powoli rękę w jej stronę. Czekałam aż sama podejdzie, nie chcąc jej spłoszyć. Jeżeli się pozwoli - chętnie ją pogłaskam!
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyWto 16 Cze 2015, 19:58

1. Mała Nidoran spojrzała na ciebie pytająco. Nie wiedziała, czy powinna ryzykować własnym życiem żeby tu podejść... a może lepiej uciec po prostu? Stworek niepewnie podchodził, to oddalał się od ciebie aż w końcu postanowił, że da ci się pogłaskać.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptySro 17 Cze 2015, 15:20

Cierpliwie czekałam aż pokemon do mnie podejdzie. Kiedy tylko dała się pogłaskać uśmiechnęłam się szeroko i pomiziałam ją po łebku. Była naprawdę uroczym stworzeniem! Siedziałam tak przez chwilę pieszcząc wyjątkowy okaz Nidorana jedną reka, a drugą głaskają Nessie. I co dalej?
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptySro 17 Cze 2015, 15:26

2. No właśnie co dalej? To jeden pokemon, to drugi spoglądał co chwilę na ciebie czekając na twoje posunięcie. Nikt nie wiedział co powinniście dalej zrobić... no chyba że ty? W każdym razie Nidoran przestała się ciebie bać.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptySro 17 Cze 2015, 15:32

Widząc, że Nidoran przestała się mnie bać odetchnęłam z ulgą. Pogłaskałam ją jeszcze po łebku i wyciągnęłam kawałek karmy z torby. Poczęstowałam nią dzikiego pokemona i czekałam aż wszamie wszystko. Gdy tylko to zrobiła spojrzałam w niebo, zdając sobie sprawę z tego, że sporo czasu siedziałam już w miejscu.
- My będziemy musieli się niedługo zbierać. To może pójdziesz z nami, co? - Zapytałam pokazując pokemonowi SafariBall. Kulę ułożyłam przed nią tak, by sama mogła zdecydować, czy chce z nami iść czy nie.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptySro 17 Cze 2015, 15:43

3. Dałaś pokemonowi karmę, a ten tylko zaczął wcinać bez żadnych zbędnych ceregieli. Fakt, że pozwoliłaś jej wybierać zaskarbiła ci trochę sympatii Nidoranka. W związku z tym pokemon postanowił stuknąć kulę rogiem. Czerwone światło pochłonęło trującego stworka, pokeball pohuśtał się trochę na boki aż w końcu wydobył z siebie głośne "DING". Niniejszym złapałaś Nidoranka.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 21 Cze 2015, 17:34

Zadowolona ze złapania pokemona schowałam PokeBall do torby i przyjrzałam się jeszcze stadu Nidoranów. Potem pogłaskałam Nessie po głowie, wzięłam ją na ręce i ruszyłam dalej. Trzeba było jeszcze przejść sporą część safari, nim zastanie nas noc.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 21 Cze 2015, 17:39

1. Nie oszukujmy się, miałaś jeszcze kawał drogi do miejsca, gdzie mogłaś znaleźć naprawdę rzadkie okazy. I wcale nie mówię tu o wodne stworki jeśli chodzi o rzadkość... ruszyłaś dalej wymijając uważnie stworki aż w końcu znalazłaś się na tyle daleko od niego, że mogłaś bez problemu kroczyć nie bojąc się o rozdeptanie malutkiej Nidoranki.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 21 Cze 2015, 17:42

Wiedząc, że jeszcze spora droga mnie czeka nie zwlekałam. Szłam przed siebie, zwłaszcza, że nie byłam jeszcze zmęczona. A przynajmniej nie przez chodzenie po strefie, bo ciągle robiłam sobie jakieś przerwy. Oj, leniwa ja.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 21 Cze 2015, 17:54

2. Szłaś tak sobie całkowicie nie zmęczona gdy nagle zauważyłaś jakąś wielką, szamoczącą się kulę. Nie wiem, czy tu występują takie pokemony, ale to okrągłe coś za mgłą warczało, prychało i wydawało dziwne dźwięki. Aż biedna Eevee się schowała za twoją nogą.
Powrót do góry Go down
Celestia
Mistrz Regionu
Celestia


Napisanych : 2177
Dołączył : 23/03/2014
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 21 Cze 2015, 18:05

Mój przyjemny spacerek przerwało wydarzenie całkowicie nie spodziewane. Nie do końca wiedziałam, co to za pokemon i czy na pewno powinien tutaj być. Prawdę mówiąc mgła utrudniała mi dostrzeżenie czegoś więcej poza kształtem stworzenia. Gdyby nie zaczęło warczeć i prychać pewnie już bym przy nim była. A tymczasem, zwłaszcza gdy sama Nessie zaczęła się bać, nie byłam pewna czy chcę iść dalej. Wycofałam się o kilka kroków i przystanęłam obserwując stworzenie i przede wszystkim czekając na to, co zrobi dalej.
Powrót do góry Go down
Zefonit
Mistrz Regionu
Zefonit


Napisanych : 2708
Dołączył : 17/04/2014
Wiek : 29

Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 EmptyNie 21 Cze 2015, 18:26

3. Po chwili to coś odsunęło się od ciebie, aby kilka sekund później podkulać się w twoją stronę. Tym razem zauważyłaś coś jeszcze, to była ciemna, pulsująca kula, której nie w sposób opisać słowami. Nagle to duże coś wpadło na ciebie i przejechało po tobie niczym walec po świeżo wylanym asfalcie. Zdałaś sobie sprawę co to był... dwa, splątane w bojowym uścisku węże i to całkiem spore!
Safari Celestia - Page 11 336
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Safari Celestia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Safari Celestia   Safari Celestia - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Safari Celestia
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Safari Yoi
» Safari Berry
» Safari Mhroka
» ~ Safari ~ Knypek ~
» Safari wikkaza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Safari-
Skocz do: