Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 #068 Anistar Gym | Vebre

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyPon 11 Sie 2014, 11:43

A więc wróciłeś. Ostatnia porażka - miejmy nadzieję - nauczyła cię czegoś. Wszedłeś do znajomej sali i zobaczyłeś swój najgorszy koszmar. Olympia.

- A więc wróciłeś, kochanie...miejmy nadzieję że będziesz..twardszy, niż ostatnio.

Zaśmiała/zaśmiała się i wypuścił/wypuściła swojego Sigilypha, który zaczął unosić się nad polem walki.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptySro 13 Sie 2014, 11:02

-Olympia.. witaj. - powiedziałem z średnio ukrytym obrzydzeniem w głosie. uśmiechnałem się jednak i zająłem przydzielone mi miejsce wyzywającego do walki.

Szybko chwyciłem za pokeball z moją Froslass, świeżo wyewoluowana lodowa dama powinna być idealnym wyborem przeciwko temu czemuś.

-Kerrigan, na stanowisko! Zacznijmy od defensywy, zwiększ swoją zdolność unikania używając ruchu Double Team, wytworzone klony posłużą nam również do skołowania rywala. Zza wielu kopii wyskocz i użyj Astonish, superefektywnym krzykiem zmuś Silglypha do skulenia się, przestraszenia, o tak! Zastrasz swojego rywala. Przyzwij moc energii ducha i skumuluj ją w postaci kuli cienia (Shadow Ball), którą wypuść w latający glif z zadziwiającą mocą. Otocz kulę Icy Wind, by nabrała dodatkowej energii i uderzyła w naszego oponenta z inną, tajemną mocą. Szybko wyleć w powietrze, skup się na unikaniu nadchodzących ataków, nasz przeciwnik może znać ciosy, które będą groźne, staraj się unikać ich twoim Double Team, niech rozmycie utrudni porządne wycelowanie w Ciebie, temu psychicznemu potworowi. Zaatakuj rywala Water Pulse, kulę przestrzel Ice Beam tak, by zasypać przeciwnika gradem ostrzy, a następnie podleć do niego zbierając w locie Powder Snow. Uderz latającego stworka lodowym atakiem jednocześnie atakując Astonish, sparaliżujmy jego ruchy w ten sposób, by nie był w stanie obronić się przed atakiem i uderz bezpośrenim Bite! Wgryź się w niego i uwolnij lodowy ruch. Zaatakuj Ice Beam z bliska po tym jak puścisz rywala. Użyj mocy promienia, by odsunąć się od przeciwnika i z daleka wypuść w niego serię Energy Balli, zakończ ruchem Ice Beam, celuj w skrzydła przeciwnika, gdy nie będzie się mógł ruszać, będzie wart mniej w kontekście bojowym. Pamiętaj jednak o unikach, one będą kluczem do zwycięstwa, a że jesteś znacznie szybsza, nie będą niczym ciężkim! Damy radę Kerrigan, postaraj się!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptySob 16 Sie 2014, 21:47

Frosslas ruszyła do akcji, uderzając w Sgilypha szybko i celnie. Z początku szło jej nawet dobrze, ale szybko nauczyła sie że jej rywal mam kilka asów w zanadrzu. Między innymi...Shadow Ball! Kule zderzały się z atakami twojej podopiecznej, tworząc wiele dymu i zamieszania. Kiedy dym się rozwiał, Froslass była w tarapatach. Silniejszy opponent przyparł ją do muru i odbijał sobie straty z poprzednich momentów.

Froslass 42%
Sigilyph 57%
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyNie 17 Sie 2014, 09:43

Mogłoby się wydawać, że taki obrót spraw mnie zadziwi lub zmartwi - bynajmniej. Miałem w głowie plan, jedyne co mi pozostało to trzymać się go.

-Froslass, świetna robota! Teraz zaatakuj przeciwnika Shadow Ball, kulę przestrzel Ice Beam, żeby zasypać przeciwnika gradem mrocznych pocisków. Wzleć wysoko w górę i użyj Double Team, by skołować przeciwnika i nie pozwolić mu na trafienie siebie atakiem, jakimkolwiek. Walcz dzielnie, przyzwij moc z wnętrza siebie i przywołaj mroźną wichurę, niech arktyczny podmuch spowolni rywala, oj tak. Wiesz o czym mówię, użyj Icy Wind, a następnie powtórz atak! Spowolniony psycholot nie będzie miał wielu opcji do poczęcia. Zaatakuj Ice Beam prosto w cel, może uda się nam go zamrozić? Byłoby wybornie, zaatakuj więc Ice Beam jeszcze raz, zakończ Water Pulse, powrót. - zawróciłem Froslass do pokeballa, zależało mi na tym, żeby znalazła się w kuli posiadając około 3-8% zdrowia. Wiele nie zdziałałaby już w tym pojedynku, a dużo dobrego mógł zrobić On.

-Charmeleon! Do boju, zakończmy to, co tak pięknie rozpoczęła Froslass. Rip, użyj Fire Blast, a następnie spadnij na cztery łapy i zacznij szybko biegać dookoła rywala. Twój przeciwnik zmęczony walką i spowolniony przez lodowe ataki twojej poprzedniczki powinien być łatwym celem, ale nie skupiaj się na tym, użyj Aerial Ace, by jeszcze efektywniej i szybciej poruszać się po ziemi, a następnie doskocz do przeciwnika i z bliska zaatakuj go Fire Blast! Niech płomienie pochłoną Silglypha jeszcze bardziej, gdy szybko zeskoczysz na ziemię i użyjesz Fire Pledge. Zakończ używając Swift, to powinno wytrącić go z równowagi.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyPon 18 Sie 2014, 12:47

Froslass kontynuowała walkę i wróciłeś ją do balla tuż przed uderzeniem, które mogło zakończyć jej przygodę tutaj. Szybka zmiana wybiła Sigilypha z rytmu, co pozwoliło Rip'owi dokończyć robotę.

Charmeleon 93% +0.1lvl
Froslass 6% + 0.6lvl

A Lider/liderka wypuściła swojego Spoinka.
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyPon 18 Sie 2014, 15:39

Pierwsza część planu za nami, co z drugą częścią? Zobaczymy..
-Rip, świetna robota! Użyj Fire Blast, a następnie Smokescreen! - po wyprowadzeniu zasłony dymnej zawróciłem pokemona do pokeballa i na jego miejsce wypuściłem Kerrigan.

-Froslass, użyj Destiny Bond! Następnie powtórz atak, jeśli będzie to konieczne. - wyprowadzanie ruchów zadających obrażenia nie było częścią mojego planu. Niech Spoink popełni wyrafinowane samobójstwo, ha!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyPon 18 Sie 2014, 22:54

Rip chybił z Fire Blast'em - a raczej Spoink go uniknął, wyskakując w górę ponad atakiem. Dokonałeś zmiany pokemona. Destiny Bond udało się, ale Olimpia był/była zbyt doświadczony/doświadczona na to. Zamiast zaatakować, Spoink użył Confuse Ray i to Froslass popełniła samobójstwo. [*]

Spoink 100%
Charmeleon 93%
Froslass FNT + 0.05lvl

- Chyba nie sądziłeś, kochanie, że nabiorę się na taką tanią sztuczkę, prawda?
Zaśmiał/Zaśmiała się Olimpia, puszczając ci buziaka. Pora wybrać kolejnego pokemona...
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyWto 19 Sie 2014, 21:04

Czas więc na prawdziwą bitwę.. cóż.
-Dzięki za walkę Kerrigan! Świetna robota kochanie. - zawróciłem pokemona do pokeballa. Olympia nie nabrało się na moją sztuczkę.. ale nic nie jest jeszcze stracone! Charmeleon ma poważną przewagę, nie ma więc sensu cofać się przed walką. Przyda się jednak wsparcie..

-Trapinch, do boju! Użyj Sunny Day! Powrót. - zawróciłem pokemona do jego kuli i wypuściłem Ripa. Jak nie sposobem to siłą.. oj tak.

-Charmeleon, na arenę! Witaj przyjacielu, zacznijmy od Fire Pledge! Pokażmy tej skaczącej świni co to prawdziwa potęga ognia. Następnie przestrasz ją trochę, a raczej bardzo, zmniejszając przy tym jej szybkość bardzo drastycznie ruchem Scary Face. Nie czas jednak na straszenie tego paskudnika. Spadnij na cztery łapy i przywołaj moc ognia, biegaj dookoła areny i użyj ruchu Ember do podgrzania atmosfery. Wyskocz w powietrze i rzuć się jak prawdziwy jaszczur na Spoinka. Zaatakuj go Aerial Ace, żeby mieć pewność trafienia, użyj Fire Blast z bliska, a następnie swoim silnym, ciężkim ogonem, odrzuć przeciwnika daleko. Żeby nie czuł się smutny wykonaj Dragon Rage zasłaniając mu wszechświat. Wyskocz w powietrze i obróć się dookoła własnej osi przygotowując Ember. Rzuć w stronę Spoinka żarowy podmuch i spójrz mu prosto w duszę z ruchem Leer. Obniż jego obronę i.. schowaj się pod ziemię dig! Nim zdąży się zorientować będziesz już pod nim. Przygotuj się na atak i.. wyskocz! Użyj Scratch z bliska i zaatakuj przeciwnika Fire Blast'em, odskocz i użyj Fire Blast raz jeszcze. Tak też zakończmy tę rundę, zobaczmy co uda nam się osiągnąć!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyCzw 21 Sie 2014, 19:53

Walka toczyła się pod dyktando jaszczurki, co nie bardzo podobało się liderowi/liderce. Mimo to Spoink korzystał ze swojego ogona i zwinnie uskakiwał, kontrując przy tym. Wbił chodzący materiał na buty w konfuzję, co pozwoliło mu nieco nadrobić - ale wciąż to on przegrywał walkę.

Spoink 30% | Burned.
Charmeleon 41%
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyCzw 21 Sie 2014, 20:09

-Cudowna robota Rip! Tak trzymać. Sunny Day działa najwyraźniej na nasza korzyść, a podpalenie jest tylko gwoździem do trumny biednej świnki. Wykonaj Ember, po którym schowaj się pod ziemię używając Dig, wyskocz spod ziemi atakując swojego rywala i z bliska sprzedaj mu Swift! Oj tak, taki cios będzie nie małym zaskoczeniem. Wykorzystaj zaskoczenie do wyprowadzenia prawdziwego ciosu, na którym nam zależało - Fire Blast. Ognistym znakiem przykryj pole widzenia malucha, pomóż sobie z tym używając również Smokescreen. Wbij się w przeciwnika z niepudłującego Aerial ace i z bliska wymierz mu sprawiedliwość Emberem, po którym zakończ walkę Fire Pledge. Walcz dzielnie Rip!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyPią 22 Sie 2014, 22:28

Poparzenie sprawiło że część ataków Spoinka była praktycznie nieszkodliwa. Rip nie miał większych problemów z wykończeniem go.

Charmeleon 17% +0.6lv

Kolejnym przeciwnikiem miał być Slowking. Twój pokemon oddychał ciężko i średnio podobał mu się kolejny rywal...
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptySro 27 Sie 2014, 17:11

-Świetna robota Rip! Nie mam serca dłużej trzymać Cię na arenie, dzięki. - zawróciłem pokemona do jego pokeballa. Slowking? Typ wodny, mam coś specjalnie dla niego!

-Budew, do boju! Wystartuj atakując przeciwnika Shadow Ball, ruch przestrzel Energy Ballami tak by nasyciły się podwójną energią, następnie wykonaj Growth, którym zwiększ swój atak specjalny i wykonaj Mega Drain, zielonymi mackami zacznij wysysać energię z obezwładnionego przeciwnika, czerp jego moc. Wykonaj Stun Spore i sparaliżuj przeciwnika, żeby nie było mu za dobrze użyj Mega Drain czerpiąc z niego kolejną porcję energii, poślij mu Attract! Wykorzystaj swoje wdzięki, żeby otępić przeciwnika, Slowking nie będzie wielkim użytkiem w takim stanie, liderko-ka nie pozwoli sobie jednak na coś takiego zbyt długo, musimy więc działać potężnie, wyskocz w powietrze i skup się na przywoływaniu energii, zbierz się w sobie i zaatakuj wodnego rywala swoim Bullet Seed! Uniknij ewentualnego ataku, który mógłby nadejść ze strony rywala, spadając na ziemię i wykonaj Mega Drain raz jeszcze, by pobrać kolejną porcję mocy od przeciwnika. Czas na obniżenie jego statystyk, do tego przyda nam się Capitivate! Po tym ruchu użyj Bullet Seed i zasyp rywala kolejnym superefektywnym ciosem i ... wyskocz w powietrze! Zacznij obracać się dookoła własnej osi skupiając zieloną energię Mega Drain i wpadnij w Slowkinga z Energy Ball, które nasyć Mega Drainem, tak by kula miała moc wysysania energii z celu - Slowkinga. Poprawmy Stun Spore i Attract, a po nich wykonaj serią groźnych Mega Drainów! Jeśli Slowking zaatakuje Cię fizycznie, powinien się otruć, to go zniszczy, jeśli tak się stanie, zaatakuj go Sludge Wave, nie przyzwyczajaj się jednak do tego ciosu, naszym głównym musi być Mega Drain, którym ssij jego życie jak szalona! Przywołaj moc trawiastej bestii, którą uformuj w kulę roślinnej potęgi, zaatakuj swoim Energy Ball! Wyskocz nad rywala i użyj Growth by z zaskoczenia urosnąć i jednocześnie zwiększyć siłę swoich specjalnych ataków, którymi posługiwać będziemy się w tym starciu. A propos wykonaj Energy Ball, którym zablokuj pole widzenia rywala, a następnie wyślij mu kolejną superefektywną kulę mocy, tym razem niech będzie jednak mroczniej, zaatakuj go Shadow Ball! Szybko przejdź do ssania jego energii za pomocą Mega Drain. Następnie zaatakuj Energy Ball i kulę energii wspomóż Shadow Ball przestrzeliwująć kulę, a następnie zaatakuj Bullet Seed, żeby pociski nasyciły się mocą i popędziły na Slowkinga z potrójną zabójczą mocą! Zaatakuj go kolejną serią Mega Drainów i nie przestawaj czerpać jego mocy, utrzymuj Mega Drain i dołóż do tego Absorb. Trzymaj go i wykonaj Growth, by bardzo szybko pobrać energię, w przyspieszony sposób, a następnie zaatakuj jeszcze jedną serią Mega Drainów! Budew, dasz sobie z nimi radę, nawet nie bój się pomyśleć, że jesteś lepsza bo po prostu jesteś. Wykorzystaj swoje wdzięki, umiejętność oraz stun spore i wysysanie mocy, by utrzymać się na polu walki w jak najbardziej finezyjny sposób i po prostu wykończyć slowkinga. Dasz radę mała!
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyCzw 28 Sie 2014, 01:10

Budew była zdecydowanie lepszym rywalem dla Slowkinga, jednak ten nie zamierzał poddać się bez walki. Udało mu się uśpić kilka razy rywalkę w trakcie walki i dręczył ją efektywnymi psychicznymi atakami, choć udało się go w między czasie sparaliżować. Giga Drain pomagało Budew utrzymać się w tej walce dłużej, ale mała mobilność w dużej mierze niwelowała efekty roślinnych ataków, pozwalając Slowking'owi na zyskanie przewagi. Poison Point był nieskuteczny, bo Slowking rzadko zbliżał się do swojej rywalki. Attract także był bezużyteczny. Ostatecznym atakiem który zakończył walkę był Future Sight - Budew szykowała się do kolejnego ataku, chcąc wykorzystać paraliż który odezwał się, uniemożliwiając Slowking'owi atak - ale nim roślinka zdążyła coś zrobić, Future Sight pozbawił ją przytomności.

Budew FNT + 0.7lvl
Slowking 19% | Paraliż
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyCzw 28 Sie 2014, 10:34

-Dzięki Budew, świetna robota! - zawróciłem pokemona do jej pokeballa. Niestety, jedynym dobrym w tym momencie, był paraliż Slowkinga. Czy dam radę pokonać i go i następnego pokemona lider...-a/ki ? Bez próby się nie dowiem, szkoda, że On, nie będzie zadowolony z tego pojedynku. Przepraszam mały.

-Rip, na arenę! Szybko użyj Aerial Ace, a po nim wykorzystaj swóją umiejętność specjalną tj. Blaze, żeby wystosować supermocny Fire Blast ! Nie traćmy czasu, użyj Smokescreen nim rywal zdąży wykonać jakikolwiek ruch i schowaj się pod ziemię swoim Dig, nie wyskakuj odrazu, przygotuj najpierw Dragon Rage. Wyskocz i zaatakuj Slowkinga, zaatakuj Dragon rage i uderz go swoim ogonem, którym puść Swift. Użyj Aerial Ace, żeby odsunąć się od rywala i zasłoń mu pole widzenia serią gwiazdek ze Swift, bądź szybki! Rywal jest sparaliżowany, więc spokojnie dasz sobie radę. Użyj Swift trzymając się na dystans i zakończ Fire Pledge, po którym wystosuj Aerial Ace i Swift z bliska.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyCzw 28 Sie 2014, 13:45

Blaze co prawda pomogło twojemu stworkowi, ale mimo wszystko jedyne co był w stanie osiągnąć to remis. Lider/liderka wypuścił/wypuściła swojego ostatniego pokemona. Teraz wszystko może się zdarzyć...

Charmeleon +0.35lvl
Powrót do góry Go down
Vebre
Członek Ligii Pokemon
Vebre


Napisanych : 1412
Dołączył : 02/04/2014
Wiek : 29
Skąd : Kraków

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyCzw 28 Sie 2014, 21:53

Upadli.. zarówno Charmeleon jak i Slowking, czy mnie to cieszyło? W pewnym sensie tak. Piętrzyło się jednak zagrożenie porażki związane z użyciem kolejnego pokemona, ostatniego już.

-Dziękuję za walkę Rip, byłeś cudownny. - powiedziałem zawracając mojego pokemona, przyszedł czas na ostateczne starcie. Chwyciłem za pokeball z trapinchem i wypuściłem go na arenę.

-Trapinch, wybieram cię! Kochany mój, walczymy z kotką dzielnie, na początek zawładnij areną, użyj ruchu Sand Tomb i piaskami pustyni zasyp kotkę unieruchamiając ją. Przywołaj kolejną moc starożytnego, piaskowego grobowca i kolejnym Sand Tomb wypełnij arenę piachem. To pozwoli CI na szybsze poruszanie się po arenie, zaatakuj rywalkę swoim Rock Slide, co spowoduje, że potknie się i zbliż się do niej swoim Feint Attack! Mrocznym ciosem odbierz jej sporą porcję zdrowia i z bliska wykonaj FISSURE! HA! Możesz jednak nie trafić, więc walczmy dzielnie i walczmy dalej. Złap Meowstic swoim Bite i atakuj ją ostro swoim Sand Tomb z bliska. Przejdź do ataku ruchem Mud-SLap i oślep Meowstic! A następnie wykonaj Sunny Day i szybko przejdź do zabójczego Solarbeam! Przytrzymaj Meowstic w miejscu swoim Sand Tomb i doskocz do niej krokiem w cień i ruchem Feint Attack, wbij się w nią i zaatakuj Fissure! Wykonaj zabójczy atak, jeśli trafimy zniszczymy ją bardzo łatwo, trzeba myśleć jednak przyszłościowo! Zaatakuj Bulldoze, którym zmniejsz prędkość przeciwniczki i wykonaj Solarbeam! Następnie znowu zbliż się do niej Feint, przebijając się przez jej defensywę i zaatakuj Fissure! Skomp się w piasku, który przygotowałeś ruchem Sand Tomb i zbliż się do Meowstic niebezpiecznie blisko, wyskocz i zaatakuj ją swoim Bulldoze, a następnie jeszcze raz Fissure, którym zakończ starcie.
Powrót do góry Go down
ReBorn
Mistrz Regionu
ReBorn


Napisanych : 2800
Dołączył : 24/03/2014

#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre EmptyPią 29 Sie 2014, 23:48

Co tu się dużo rozpisywać. Walka skończyła się w tej rundzie. Trapinch co prawda z początku nieco przegrywał i nie zapowiadało się dobrze, ale jedno z Fissure trafiło Meowstic kiedy ta zbierała energię do kolejnego ataku. Tym razem ci się udało.

Trapinch + 0.6lvl

Resztę nagród znasz o:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#068 Anistar Gym | Vebre Empty
PisanieTemat: Re: #068 Anistar Gym | Vebre   #068 Anistar Gym | Vebre Empty

Powrót do góry Go down
 
#068 Anistar Gym | Vebre
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» #061 Anistar Gym | Vebre
» #46 ReBorn | Anistar Gym
» Vebre vs Yoi
» Box Vebre
» #007 Vebre | Santalune Gym

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off Top :: » Archiwum :: Gyms-
Skocz do: